Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Scheise :-G

Scheise  :-G

Згідно з інформацією BILD, Німеччина купує загалом 30 мільйонів банок Спутнiк V, по 10 мільйонів кожна в червні, липні та серпні
n" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/waehrend-hunderte-fuer-nawalny-auf-die-strasse-gehen-kretschmer-auf-kreml-trip-76149588,view=amp.bildMobile.html?__twitter_impressio n
   
Re: Scheise  :-G

До речі, декілька днів тому одна лабораторія у Аргентині по домовленності з Гамалея синтетизувала на пробу цей самий спутінк, 21 тис доз.
Це крім того, що Оксфорд теж виробляють по домовленності, але так як домовленість була, що аргентинські лабораторії синтетизують, а Мексика запаковує, а вони ще не налагодили цей процес, то загальмувало. Тому й з хуйло домовилися.

Нафіга тоді закупляти, якщо аргентинська лабораторія може виробити, то шваби точно мали б могти.
   
Re: Scheise  :-G

Нафіга тоді закупляти

Це мабуть політичне рішення під час візиту на рашу ...
   
Re: Scheise  :-G

Згідно з інформацією BILD, Німеччина купує загалом 30 мільйонів банок Спутнiк V, по 10 мільйонів кожна в червні, липні та серпні
n" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/waehrend-hunderte-fuer-nawalny-auf-die-strasse-gehen-kretschmer-auf-kreml-trip-76149588,view=amp.bildMobile.html?__twitter_impressio n

Откуда такие излишки в РФ ? Оно ещё само не привилось.
   
Re: Scheise  :-G

Почему не берут файзер???
   
Re: Scheise  :-G

То шо, Спутнік ЄС признає для паспорта прививок?
Ги! Привіт Чехам, словакам, українцям... Хто там ще відмовився?
   
Re: Scheise  :-G

Спутнік ЄС признає

В дописі Більд каже що наразі реєстрації нема ... але буде
   
Re: Scheise  :-G

Пє@єц, звичайно, що уряд це гівно кацапське закуповує...   але є і позитивне в цьому,   бо саме німці першими в пресі через деякий час напишуть, що то гівно, яке і слова доброго не варте))
Мій син (як студен- медик) пару місяців тому отримав перше щеплення пфайзером  - все прошло відмінно, навіть не помітив... минулого тижня ревакцинація була Модерною, також м-рнк...     погано було кілька днів, температура, блювота, все тіло боліло...    це навіть між якістю м-рнк вакцин   яка різниця в якості виявляється  ( його друзі, які обидві дози пфайзером отримали- у всіх все ок обидва рази було)...
   
Re: Scheise  :-G

Хоча я десь розумію, чому німці це гівно закупили - для кацапських переселенців, фольксдойчів..    вони, до всього іншого насторожливі, підуть кацапським векторними гівном на ура щеплюватися,  інфа 150%  :D    просто із-за любові до Хуйла,  точно вам кажу  :rotate:
Ну і добре,  всі іншим пфайзера з модерною  більше дістанеться...  ;)
   
Re: Scheise  :-G

Откуда такие излишки в РФ ? Оно ещё само не привилось.


хехе, то інший, таким своїх вони не щеплюють.
   
Re: Scheise  :-G

Німці - відома підхуйлятня. Радий за них!
   
Re: Scheise  :-G

більд-то жовта преса. рівень радянського "спід-інфо". жодної відповідальності за свою фуйню, яку вони друкують вони не несуть
   
Re: Scheise  :-G

Та в них емігрантів повно, є на кому поекспериментувати.
   
Re: Scheise  :-G

Та в них емігрантів повно, є на кому поекспериментувати.

Волґадойч ...
   
Re: Scheise  :-G

більд-то жовта преса. рівень радянського "спід-інфо". жодної відповідальності за свою фуйню, яку вони друкують вони не несуть

Німці кажуть Revolwerblatt
   
Re: Scheise  :-G

Пє@єц, звичайно, що уряд це гівно кацапське закуповує...   але є і позитивне в цьому,   бо саме німці першими в пресі через деякий час напишуть, що то гівно, яке і слова доброго не варте))
Мій син (як студен- медик) пару місяців тому отримав перше щеплення пфайзером  - все прошло відмінно, навіть не помітив... минулого тижня ревакцинація була Модерною, також м-рнк...     погано було кілька днів, температура, блювота, все тіло боліло...    це навіть між якістю м-рнк вакцин   яка різниця в якості виявляється  ( його друзі, які обидві дози пфайзером отримали- у всіх все ок обидва рази було)...

Якщо "все прошло відмінно, навіть не помітив" то вам син (як студен- медик) мав сказати що вакцина гавно.
   
Re: Scheise  :-G

Якщо "все прошло відмінно, навіть не помітив" то вам син (як студен- медик) мав сказати що вакцина гавно.
це ви так вирішили? То ви не праві.
П.с. щеплений індейською сечою. Ковішилдом.
   
Re: Scheise  :-G

Ну если ТС не в теме то перепостывает не переваренную муйню.
Теперь по фактам
Есть такой себе подхуйлятник Кретчмар , он главный по саксонии и это муйло поговорив с самим ху..лом
быстро наклёпало в твитере что вот мол он продвинутый и с карликом договорился о поставке 30 млн. доз как только эта бодяга будет разрешена в германии.
Но у него такой компетенции нет
Этим в германии занимается только министерство здравоохранения.
Всё точка.
Кретчмар просто подлизнул ху.лу
Как впрочем и баварский министерпрезидент
   
Re: Scheise  :-G

А закупок по факту нет и не будет
Пфайзера уже достаточно
   
Re: Scheise  :-G
ATF

"А якщо всі вішатимуться ти теж вішатимешся?" (с) мама
Воно не сертифіковане. Кацапури мутять з постачанням. Постачають ще гіршу і страшнішу бодягу ніж домовлялися.
Невідомо які наслідки вони викличе в масовому застосуванні.
Воно не працює. Самі ж московити, що щеплювалися цим лайном захворіли коронавірусом.
З.І. Хай колють собі вакцину країни, що є ворогом людства.
   
Re: Scheise  :-G

це ви так вирішили? То ви не праві.
П.с. щеплений індейською сечою. Ковішилдом.
по идее, если вакцина действенная - организм должен как-то реагировать на нее, в отличии от раствора глюкозы. Если студен-медик ничего не заметил, то, скорее всего, каким-то физраствором укололи
   
Re: Scheise  :-G

по идее, если вакцина действенная - организм должен как-то реагировать на нее, в отличии от раствора глюкозы. Если студен-медик ничего не заметил, то, скорее всего, каким-то физраствором укололи
вот ніфіга не було. В мене, единий алерген, що знаю - ізотіазол.
   
Re: Scheise  :-G

Оці всі температури, згущення крові - алергічна реакція. Від того вільний.
   
Re: Scheise  :-G

це ви так вирішили? То ви не праві.
П.с. щеплений індейською сечою. Ковішилдом.

Ні має бути реакція організму, якщо жодної реакції не відбулось, хоча б мінімальним підняття температури то є величезна ймовірність що вакцинація неуспішна.
Коли пишуть реакція на вакцину практично/майже відсутня важливим є слово практично/майже тобто реакція є але воно незначно впливає на самопочуття

Останнє редагування: 23 квітня 2021 17:00:37 від pelfor
   
Re: Scheise  :-G

по идее, если вакцина действенная - организм должен как-то реагировать на нее, в отличии от раствора глюкозы. Если студен-медик ничего не заметил, то, скорее всего, каким-то физраствором укололи

+1 навіть при уколі глюкози піднімається рівень інсуліну відчуття наче настрій трошки покращився

Останнє редагування: 23 квітня 2021 17:01:59 від pelfor
   
Re: Scheise  :-G

Ні має бути реакція організму, якщо жодної реакції не відбулось, хоча б мінімальним підняття температури то є величезна ймовірність що вакцинація неуспішна.
Коли пишуть реакція на вакцину практично/майже відсутня важливим є слово практично/майже тобто реакція є але воно незначно впливає на самопочуття
я не знаю. Може якесь погіршення почуття й було, та як я бігаю, в мене завжди погіршення почуття, а не лише коліно болить, навіть зуби, чомусь. Та трохі трясе. Тож на одному беггі то дослідити достоверно не можливо. Як нема імунітету - захворію. Як є - ні. Буду тримати вас вкурсі.
   
Re: Scheise  :-G

Ангела Меркель o Спутник V:
"Если сертификация будет получена очень скоро, то будет еще смысл закупить Спутника, oднако если это произойдет только через несколько месяцев, то к тому времени, по ее словам, в стране уже будет достаточное количество вакцины"
Короче, отъебитесь!
   
Re: Scheise  :-G

Пише таблоід BILD ? Ну ясно. А голу бабу під матеріал не приклеіли?

   
Re: Scheise  :-G

Пише таблоід BILD ? Ну ясно. А голу бабу під матеріал не приклеіли?

Показати зображення...
Гола баба в таблоідах норм.
Голе тіло в германців де спільні сауни не несе такого сексуального змісту як в словян.

По темі.
Кацапи замахали всі медіа тим спутнєком. Не влізли через бундесрівень лізуть через землі.
Відіпіться ім  прямо не кажуть але якби політичне рішення було спутнєг був би вже сертифікований в ЄУ.
В Австріі вже рівно 3 місяці ту тему вкидають.
-Європє нужєн спутнєк.
- Паєхаліі

   
Re: Scheise  :-G

Туреччина схвалила російську вакцину "Спутник V"❗️

Поставки препарату почнуться у травні. Раніше очільник міністерства охорони здоров’я Туреччини заявив, що за півроку планується закупити 50 мільйонів доз російської вакцини.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія