Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майкла Щура побив водій самоката

Майкла Щура побив водій самоката

Журналіста Романа Вінтоніва, відомого як телеведучий Майкл Щур, побив водій самоката на пішохідному переході через непорозуміння щодо правил дорожнього руху. Журналіст написав заяву в поліцію і розшукує очевидців інциденту.

Про інцидент Вінтонів написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, подія сталася в обідній час у центрі Києва - на перехресті вулиць Ярославів Вал і Франка.

"Я переходив дорогу по пішохідному переходу. Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. Я зупинився, щоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так і, як я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув "Пропускай пішоходів!". От з цього все і почалось", - написав журналіст.

Хлопець зупинився і між ними виникла словесна перепалка.

За цей час повернувся інший чоловік на самокаті і застосував до Вінтоніва газовий балончик.

За словами постраждалого, йому вдалося наздогнати кривдника, стягнути з самоката, після чого той його вдарив. "А далі він сів - і поїхав. У бік Прорізної. Я за ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, де можна промити очі і ніс", - написав журналіст.



BBC
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

пєл нє музикально, скандаліл...
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

То мабуть кацапы булы. B-)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

пару раз мімо мене проносилися, зі спини обганяли, і да, за таке хочеться уіпати.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Непересічна подія. Буде спецвипуск..
В усьому винні бобри.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

То мабуть кацапы булы. B-)
ілі підріли
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Правила учить надо
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

быдляцкаая советская манера пешеходов - я прав он должен
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

быдляцкаая советская манера пешеходов - я прав он должен
дик уіпан на колесі повинен був пропустити щура.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Висновок простий з цього випадку - треба носити газового балончика, такого як в мусорів )))
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

хлопцы оборонялись и быдляцкие саветские манеры не понимают
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

пи доры из пешеходов лезут под машину и кричит шо он прав, а быдло хоть одно знает как написано в правилах ?
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Висновок простий з цього випадку - треба носити газового балончика, такого як в мусорів )))
до ср ті балончики.
травмат ще тудасюда
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

пару раз мімо мене проносилися, зі спини обганяли, і да, за таке хочеться уіпати.

А я ребенка так в садик вожу каждое утро.Пора бы уже ментам взяться за все это двухколесное быдло
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А я ребенка так в садик вожу каждое утро.Пора бы уже ментам взяться за все это двухколесное быдло
однозначно їхнє місце НЕ на тротуарах.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Це про рівень велосипедистів.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Це ви ще не бачили, як такі чмошники впевнено тобі назустріч їдуть по велосипедних доріжках  :gigi:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Самокаты, велосипеды и простые и электрические в Киеве на тротуарах заепали.
Сейчас у меня правило пешехода - иди справа и не дай бог не качнись влево.  Я вроде им уступаю и подвигаюсь, но начинает утомлять... Пусть ездят по дороге... В Киеве аут
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ілі підріли
а вшивий про лазню
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Выучите сами и показуйте всяким щурам, горе прямославные  :D

   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

однозначно їхнє місце НЕ на тротуарах.

Ну так у козаченек же логика:Где велодорожки,Виталя,Труханов,любой рандомный мэр?Получается если город их не предусмотрел,то я должен рисковать здоровьем своего ребенка,чтобы оно покаталось или сэкономило на дороге.Одной ногой в Европе как говорится
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Самокатчики участники ПДР хай на дорогу піздують а не по тротуарам.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ущемленное быдло которое мечтает о своем превосходстве имеет шанс в том месте гавкнуть на другого  :weep:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана ти взагалі шизоїд останнім часом,допис від тебе= як договір з Рашкованами,хіба дупу підтерти або як в гівно вступити вартий,роби щось з собою .
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

кацап і підріла це синоніми, так шо не тужся :D
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Це ви ще не бачили, як такі чмошники впевнено тобі назустріч їдуть по велосипедних доріжках  :gigi:

Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. :facepalm1:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Киев. Транспорт по пропускам. Все стоянки городских велосипедов пусты. 20 гривен 30 минут, пусто все..  Но по троуарам ганяют не они.  ДОСТАВЩИКИ с ящиками  и девки на городских электосамокатах
Но я их понимаю - пусть на дороге  а не на тротуаре.. Завтра попаду под самокат девки и кто мне будет оплачивать лечение???? девка??? Фирма.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана ти взагалі шизоїд останнім часом
імно не останнім часом, а всігда
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ущемленное быдло которое мечтает о своем превосходстве имеет шанс в том месте гавкнуть на другого  :weep:


Ты не в курсе для чего предусмотрены тротуары?При чем тут превосходство?
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Ты не в курсе для чего предусмотрены тротуары?При чем тут превосходство?
та він безумний
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Був випадок з життя,йшли з братом минулого року по тротуатуару в центрі,йопаний лісапедіст глово збив мене в спину,від удару розвинуло на проїджу частину,я ледве на колінах стояв удар потужний рулем по ниркам прийшов в себе приходив,брат лісапед на тому піздюку і поламав,дальше не цікаво було,не добивали дятла, просто пішли дальше куди планували, уродів таких не шкода,по Львову як бешені на прокатних самокатах в центрі катаються як і велосипедистів,мало блядям дороги і доріжок
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Мой совет киевским велосипедистам - яркая светоотражающая жилетка, движение по проезжей части и все знаки руками согласно правил ПДД.  В Киеве  пока еще считают велосипедиста участником. дорожного движения
ЗЫ. И если на пешеходном переходе на красный остановились все машины, пешеходов нет, а велосепедист проезжает - оно ЧМО а не велосепедист
Злой, мастер спорта по велосипеду, уже старенький
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

простите  за велосИпедиста
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах.

Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах.  :facepalm1:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Завтра попаду под самокат девки и кто мне будет оплачивать лечение???? девка???
Зроби їм усім западло - придбай самоката й також вишивай ))
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката
N88

Порушення ПДД не привід кричати і хуліганити.
Яке їхало - таке й здибало.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ГАГА це не мій допис щось плутаєш,для прикладу де мене підар з глово збив  вул.Коперніка там частково велодоріжка, тобто він як участники ПДР мав цей шматок з'їхати на дорогу і потім на велодоріжка,для цих дебілів спеціальні плавні заїзди з дороги на велодоріжка,а не перти по прямій як льодокол прямо бо так зручно чи схотілось,скуторем так в центрі по тротуару поганяй навіть електро піздуліни або штрафи забезпечені.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Зроби їм усім западло - придбай самоката й також вишивай ))

Сорока, и гроши есть и четыре остановки от дома до клиники троллейбусом,  и рекорды в велоспорте, но я боюсь на тот самокат стать..возраст, меня гложет... Прикинь как навыки(велосипед) если не ставать тридцать лет теряются
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ГАГА це не мій допис щось плутаєш,для прикладу де мене підар з глово збив  вул.Коперніка там частково велодоріжка, тобто він як участники ПДР мав цей шматок з'їхати на дорогу і потім на велодоріжка,для цих дебілів спеціальні плавні заїзди з дороги на велодоріжка,а не перти по прямій як льодокол прямо бо так зручно чи схотілось,скуторем так в центрі по тротуару поганяй навіть електро піздуліни або штрафи забезпечені.

О тротуарах и речи не шло в стартпосте
Что не исключает проблем с ездой двухколесных по тротуарам
С другой стороны, вы не хотите проехаться на велосипеде по Киеву по дороге?
Страшная штука

   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія