Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беларусь походу вообще в СССР-Гулаг превращается. АУДИО

А пловцу пробежать 200 м разве сложно?  :laugh: Всё равно - на тренировках пловец же бегает!  :weep:

так і я можу пробігти
питання за який час, там не пробіжка ранкова, а олімпіада
і поруч біжать люди, що життя положили на те, щоб оптимально бігти 400 метрів
   
це куди більше чи велика різниця

подивіться фото спринтерів та тих хто бігає середні дистанції
там просто ішна будова тіла, мязів і т.д.

на 200 потрібна вибуховість, а на 400 вже швидкісна витривалість

чому не взяли когось з 800 м, не зрозуміло, чи взяли всіх хто був?


 Підготовка спринтерів і стаєрів-абсолютно різні тренувальні процеси.Бігти для Тимановської 400 м на максимум-ризик травми
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?
а полумарафон и марафон это две большие разницы или нет?
   
З нею вже поговорив якийсь гбшній тип, а вони вміють викрутити ситуацію.
   
так і я можу пробігти
питання за який час, там не пробіжка ранкова, а олімпіада
і поруч біжать люди, що життя положили на те, щоб оптимально бігти 400 метрів

Півсекунди пошуку :
Спринтом считаются дистанции до 400 метров включительно. В программу Олимпийских игр включен гладкий бег на 100, 200 и 400 метров у мужчин и женщин, эстафетный бег 4×100 и 4×400 метров у мужчин и женщин.
   
а полумарафон и марафон это две большие разницы или нет?
Так.
А чому ви питаєте? Відчуваєте якусь похибку в міркуваннях моїх опонентів. Чи просто? )
   
пістон їй вставляють не за те що відмовилась бігти, а що записала ролік свого обурення і критики керівництва. нічого спільного із спортом цей вирадок не має, режим не любить критики, тому і почався пресс на неї і примусова депортація з команди до дому
   
Підготовка спринтерів і стаєрів-абсолютно різні тренувальні процеси.Бігти для Тимановської 400 м на максимум-ризик травми
Приблизно отак: ойййоойй, ніжка-ніжка-ніжка.
   
Півсекунди пошуку :
Спринтом считаются дистанции до 400 метров включительно. В программу Олимпийских игр включен гладкий бег на 100, 200 и 400 метров у мужчин и женщин, эстафетный бег 4×100 и 4×400 метров у мужчин и женщин.

 :facepalm1:

Ти можеш навіть вважати оленячим бігом

Для розуміння рекордсмен на
100 м спринтер Усейн Болт
200 м спринтер Усейн Болт
400 м середняк Вайде ван Нікерк

   
Майкл Джонсон суто 200 і 400 метрів
Олімпійські ігри
Золото    Барселона 1992    естафета 4х400м
Золото    Атланта 1996    200м
Золото    Атланта 1996    400м
Золото    Сідней 2000    400м
Чемпіонати світу
Золото    Токіо 1991    200м
Золото    Штутгарт 1993    400м
Золото    Штутгарт 1993    естафета 4х400м
Золото    Гетеборг 1995    200м
Золото    Гетеборг 1995    400м
Золото    Гетеборг 1995    естафета 4х400м
Золото    Афіни 1997    400м
Золото    Севілья 1999    400м
Золото    Севілья 1999    естафета 4х400м
Ігри доброї волі
Золото    Сієтл 1990    200м
Золото    Санкт-Петербург 1994    200м
Золото    Нью-Йорк 1998    200м
Золото    Санкт-Петербург 1994    200 м
Золото    Нью-Йорк 1998    200 м

а на 100 метрів швидше 10 секунд не виходив

а 100 уже з 60 років з 10 секунд вийшли
   
Приблизно отак: ойййоойй, ніжка-ніжка-ніжка.

 :facepalm1: рівень дописувача  :facepalm1:
   
Особистий рекорд Майкла Джонсона 100 м    
10.09    15-06-1994    Ноксвіль, США
це аналог забігу 40 річної давнини
10,1    США Віллі Вільямс[en]    ФРН Берлін    03.08.1956

   
Ну всі хутко обломилися та замислилися і лише заячий син тарабанить по клаві с заплющеними очима.
Шо за придурок....
   
Ну всі хутко обломилися та замислилися і лише заячий син тарабанить по клаві с заплющеними очима.
Шо за придурок....

 :facepalm1:

Та усім уже стало лінь відповідати тупим дописувачам типу "Златадобра".
Але вичерпну відповідь таким "інтелектуалам" таки необхідно дати
   
:facepalm1:

Та усім уже стало лінь відповідати тупим дописувачам типу "Златадобра".
Але вичерпну відповідь таким "інтелектуалам" таки необхідно дати
(tu)
   
:facepalm1: оце так маячня
Яка маячня!? Їй держава оплачувала все її спортивне життя, чиновники це представники держави, тож вона повинна або відшкодувати всі затрати держави пов'язані з її кар'єрою або робити те шо кажуть.  Її не заставляли стриптиз танцювати. Що до чиновників то кожен може обісратись, в  нас також декілька спортсменів не встигли здати усі допінг проби. Баба тупо хайпить і хоче зїптись в іншу країну. Таких тре пистити, як і нашій науковців,
   
Яка маячня!? Їй держава оплачувала все її спортивне життя, чиновники це представники держави, тож вона повинна або відшкодувати всі затрати держави пов'язані з її кар'єрою або робити те шо кажуть.  Її не заставляли стриптиз танцювати. Що до чиновників то кожен може обісратись, в  нас також декілька спортсменів не встигли здати усі допінг проби. Баба тупо хайпить і хоче зїптись в іншу країну. Таких тре пистити, як і нашій науковців,
ясно, вы из Беларуси. С этого и начинайте свои мнения.
   
Ну или постсовок, когда «в едином порыве»
   
Показати зображення...
Не подаю


Скажіть, Ви спортом займалися коли-небудь?
   
"Муж и ребёнок Кристины Тимановской успели оперативно уехать в Киев"

таки планувався цей перформенс
   
"Муж и ребёнок Кристины Тимановской успели оперативно уехать в Киев"

таки планувався цей перформенс
она с мужем разговаривала пока собирала вещи, а собирала она их полтора часа. Если было решено в аэропорту обратиться в полицию, то за полтора часа сунуть ребёнка в машину и взять документы не так чтобы сложно. Правда в Киеве они могут быть только 3 месяца.
   
"Муж и ребёнок Кристины Тимановской успели оперативно уехать в Киев"

таки планувався цей перформенс
а барышня и до этого выкладывала подобные видео. Вчера смотрел какое-то про маски в спортзале тоже в таком стиле. Думаете тогда муж с ребёнком тоже в Киеве сидели?
   
она с мужем разговаривала пока собирала вещи, а собирала она их полтора часа. Если было решено в аэропорту обратиться в полицию, то за полтора часа сунуть ребёнка в машину и взять документы не так чтобы сложно. Правда в Киеве они могут быть только 3 месяца.
так бульбенфюрер ж кордон перекрив, як вони змогли?
   
так бульбенфюрер ж кордон перекрив, як вони змогли?
а хз. Просто он уже давно его перекрыл или это была многомесячная многоходовка?
   
а полумарафон и марафон это две большие разницы или нет?

Это вопрос не теоретический, а практический... Пробеги оба и сбрось свою статистику на ФУП и мы обсудим.  :D
   
Это вопрос не теоретический, а практический... Пробеги оба и сбрось свою статистику на ФУП и мы обсудим.  :D
я 10 бегаю раз-два в месяц и 4-5 по чётным и 2-3 с турниками по нечётным само собой без превозмогания и цели всех победить, а чтобы жить дольше и счастливей и что? 5 минут разминка 30 минут пятерка 5 минут заминка. Меня скорее интересует вес за плечами при этом, а не скорость.
   
Скажіть, Ви спортом займалися коли-небудь?
По десятий клас включительно. А шо?
   
"Муж и ребёнок Кристины Тимановской успели оперативно уехать в Киев"

таки планувався цей перформенс
Ну так не дарма на сухому грязі робила.
   
я 10 бегаю раз-два в месяц и 4-5 по чётным и 2-3 с турниками по нечётным само собой без превозмогания и цели всех победить, а чтобы жить дольше и счастливей и что? 5 минут разминка 30 минут пятерка 5 минут заминка. Меня скорее интересует вес за плечами при этом, а не скорость.

Ну вот пробеги 40.. И сравни. И статистику выложи а не тока рассказы...
   
По десятий клас включительно. А шо?

 :laugh:

Потом тухес в дверях начал застревать?
   
а хз. Просто он уже давно его перекрыл или это была многомесячная многоходовка?

Ага... Она им и сценарий подсунула... "ты же понимаешь, что это люди... Они могут работу потерять. Это судьбы... Но люди тебе прощают"... Это поц про себя в третьем лице...

ПыСы на месте бацьки правильный диктатор этого поца на 10 лет без права переписки... За тупое кадровое решение, это раз... И за то шо попался на запись... Это два...  :D
   
:laugh:

Потом тухес в дверях начал застревать?
)) Ну яке питання така і відповідь.
Насправді періодично займалася. Тока я все одно не бачу зв'язку з подвигом олімпійки.
   
я 10 бегаю раз-два в месяц и 4-5 по чётным и 2-3 с турниками по нечётным само собой без превозмогания и цели всех победить, а чтобы жить дольше и счастливей и что? 5 минут разминка 30 минут пятерка 5 минут заминка. Меня скорее интересует вес за плечами при этом, а не скорость.


Я бегаю 10 км два раза в неделю, время быстрее часа. Однажды я решил пробежать полумарафон и чуть не подох.После финиша тупо не мог идти.
   
)) Ну яке питання така і відповідь.
Насправді періодично займалася. Тока я все одно не бачу зв'язку з подвигом олімпійки.

Для тих, хто більш-менш серйозно займався спортом, питання немає. В мене 1 розряд з гирьового спорту і якби мені запропонували виступити у важкій атлетиці, я б відмовився
   
)) Ну яке питання така і відповідь.
Насправді періодично займалася. Тока я все одно не бачу зв'язку з подвигом олімпійки.

Та нет там подвига... Там есть идиоты в руководстве... И правильный диктатор их должен наказать... А критиковать идиотов в руководстве имеет право каждый... И публично...

А ежли Вы против публичной критики и декларации своих мнений, то фуле Вы тут делаете?
   
Я бегаю 10 км два раза в неделю, время быстрее часа. Однажды я решил пробежать полумарафон и чуть не подох.После финиша тупо не мог идти.

Та да... Сердечный ритм... Продолжительность нагрузки.. Адреналин и прочая... А если гнать на время, то ритм годами надо отрабатывать... А тут тараканофилы просто под дураков косят...
   
Ну вот пробеги 40.. И сравни. И статистику выложи а не тока рассказы...
я и написал что 21 и 42 это две большие разницы как раз потому что на 21 я могу подготовиться, может быть, за месяц-два, а на 42 хз, может 3-4 месяца и не факт что добегу. Ещё раз - меня не интересует марафон, меня интересует 10-ка с 20-30 кг доп. веса.
   
Та нет там подвига... Там есть идиоты в руководстве... И правильный диктатор их должен наказать... А критиковать идиотов в руководстве имеет право каждый... И публично...

А ежли Вы против публичной критики и декларации своих мнений, то фуле Вы тут делаете?
От фулє Ви тут пізд наговаріваєте?
Я дійсно хотіла зрозуміти в чому проблема пробігти дистанцію на 200 метрів довшу за звичні для витривалої олімпійки. Ну і наслухалася всякого. Ладно би від розумних людей а не просто заангажових політичєскіграмотни х.
Тепер просто сміюсь, зранку до пообід я необідчівая.
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?
Двигун 4 цилiндра i 8 це велика рiзниця?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія