Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Комп'ютерне: встановлення Операційної Системи

Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ясно. Прийти в тему, назвать дебилами и жлобо-кацапами, заявить ваши доказательства - не доказательства. Шо тут опрашивать? Вывод очевиден.

Я когось конкретно назвав дебілом, чи жлобо-кацапом??? Чи може то у вас пердак димить шапка горить? :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Я когось конкретно назвав дебілом, чи жлобо-кацапом??? Чи може то у вас пердак димить шапка горить? :)
Любезный, так если не конретно, то что? Типа все пучком?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Любезный, так если не конретно, то что? Типа все пучком?

Так, всьо пучком... Тому що, персональна образа - то є велике хуліганство.
А колективне узагальнення (назвати дебілами якийсь соціальний прошарок, чи цілу націю) - ОК. (tu)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Так, всьо пучком... Тому що, персональна образа - то є велике хуліганство.
А колективне узагальнення (назвати дебілами якийсь соціальний прошарок, чи цілу націю) - ОК. (tu)

Ну вот. Я же говорил - вывод очевиден, вылитый образчик.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ну вот. Я же говорил - вывод очевиден, вылитый образчик.

Будь ласка, висловлюйтесь ясніше... Якщо Ваш IQ Вам дозволяє. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Будь ласка, висловлюйтесь ясніше... Якщо Ваш IQ Вам дозволяє. :)
Да не заморачивайся. Ну вывалил свое нутро- бывает, живи  как социальная прослойка.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

мені все рівно привласнив Майкрософт абривіатуру ПК чи ні, я все рівно любий прилад що робить з 0 і 1 буду називати ПК, бо це ПК по своій суті
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

мені все рівно привласнив Майкрософт абривіатуру ПК чи ні, я все рівно любий прилад що робить з 0 і 1 буду називати ПК, бо це ПК по своій суті

Дуже необачна заява. Тому що ЕОМ минулих десятиліть, які теж працювали з нулями і одиничками,
і які займали по пів-гектара площі персональним комп'ютером аж ніяк не назвеш.
І сучасні комерційні сервери - теж не вписуються в категорію персональних. :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Да не заморачивайся. Ну вывалил свое нутро- бывает, живи  как социальная прослойка.

Всі ми належимо до якихось соціальних прошарків. Я у своєму прошарку почуваюся комфортно... А білоруси - лайно. :D
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Всі ми належимо до якихось соціальних прошарків. Я у своєму прошарку почуваюся комфортно... А білоруси - лайно. :D

Да я не сомневаюсь :lol:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Да я не сомневаюсь :lol:

А якби я сказав, що кепсько почуваюсь, ти теж не сумнівався б? :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

А якби я сказав, що кепсько почуваюсь, ти теж не сумнівався б? :)

Это уже твои проблемы, коллективное обобщение. B-)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Это уже твои проблемы, коллективное обобщение. B-)

Припиняю спілкуватися з тобою в цій гілці. Бачу, що ти ходиш по краю, готовий у будь-яку секунду зірватись на відверте хамство.
Відпочивай, набирайся сил, почитай що-небуть про Windows... :D

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Вот "лэптоп", который равен поему ПеКа (если тротлить не начнет, в чем очень сомневаюсь).
http://www.kievmag.com.ua/laptops/dream_machines/x1070-15ua32.html

Стоит эта хуйня 2150 евро против 1800 евро за ПеКа + 27 ипс монитор 1440п и весит 3.4 кг, что исключает возможность таскать эту х.й.ю с собой, кода тебе реально нужен лэптоп.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Дружище, еще раз - вы назвали дебилами и жлобо-кацапами тех кто называет лэптопы ноутами.
Так ведь дыбилы и есть! Битва тупоконечников с остроконечниками... :facepalm:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Так ведь дыбилы и есть! Битва тупоконечников с остроконечниками... :facepalm:
У вас шо, слет представителей социальной прослойки сегодня?  8-:  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

А я Вам хочу відкрити "велику таємницю": Абревіатура РС (Personal Computer) - це бренд, який належить компанії Microsoft.
І жодна інша компанія не має права називати свої вироби РС... Трошки розвиднилось? :)

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Будь ласка, висловлюйтесь ясніше... Якщо Ваш IQ Вам дозволяє. :)

Ви невіглас та не знаєтесь на темі. Для саморозвитку ось вам цитата з вікіпедії: A laptop, often called a notebook computer or just notebook, is a small, portable personal computer with a "clamshell" form factor, having, typically, a thin LCD or LED computer screen mounted on the inside of the upper lid of the "clamshell" and an alphanumeric keyboard on the inside of the lower lid.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S
dmp

Так ведь дыбилы и есть! Битва тупоконечников с остроконечниками... :facepalm:

Little Endian vs Big Endian, т.е Intel против Motorolы и Power PC всяких? :)
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S
dmp

А я Вам хочу відкрити "велику таємницю": Абревіатура РС (Personal Computer) - це бренд, який належить компанії Microsoft.
І жодна інша компанія не має права називати свої вироби РС... Трошки розвиднилось? :)

Извините, но вы наверное какую-то альтернативную историю вычислительной техники изучали. Термин Personal Computer ввел IBM, так и назывался IBM PC или IBM PC совместимый. Потом появились IBM PC XT, IBM PC AT.

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Ви невіглас та не знаєтесь на темі. Для саморозвитку ось вам цитата з вікіпедії: A laptop, often called a notebook computer or just notebook, is a small, portable personal computer with a "clamshell" form factor, having, typically, a thin LCD or LED computer screen mounted on the inside of the upper lid of the "clamshell" and an alphanumeric keyboard on the inside of the lower lid.
Це удар нижче пояса! :weep:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Показати зображення...

Трохи почитав на цю тему. Всі ці ІВМ'и, Мас'и мають право називати свої вироби персональними комп'ютерами,
але вони  не мають права використовувати абревіатуру "РС", тому що Майкрософт її запатентував. :) 
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Трохи почитав на цю тему. Всі ці ІВМ'и, Мас'и мають право називати свої вироби персональними комп'ютерами,
але вони  не мають права використовувати абревіатуру "РС", тому що Майкрософт її запатентував. :) 

так цією абревіатурою мало хто користуєтьс. Значно частіше використовується Пісюк.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

І гарантію на комп'ютер магазин не дає.

Если модель фирменой сборки то да, а если отсебятина клиента то на каждую запчасть согласно гарантии поставщика.  :-)o
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Трохи почитав на цю тему. Всі ці ІВМ'и, Мас'и мають право називати свої вироби персональними комп'ютерами,
але вони  не мають права використовувати абревіатуру "РС", тому що Майкрософт її запатентував. :)

   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Градация PC-nonPC хоть и корректная, но просто устаревшая. Разумнее использовать desktop-note-tablet-smartphone. При этом писи здесь десктоп и ноут. И сектанты тоже сюда попадают, в писи, хотя то таке.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

Цитувати
Разумнее использовать desktop-note-tablet-smartphone
десктоп це просто стіл

ноте це просто блокнот

тейблет це просто таблиця

смартфон це маленький телефон
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

десктоп це просто стіл

ноте це просто блокнот

тейблет це просто таблиця

смартфон це маленький телефон
я думаю, тебе вообще не нужно ничего комментировать в компьютерных темах, ты невероятно тупой в этом деле.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

тупий твій тато що не користувався презерватими

а все іменно так як я пишу
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерне  :S

я хз, в мене збірка 200-300к.грн комп,брав максимум минулого року ззапасом, хоть сам в ІТ працюю просто немав часу та терпіння заморочувась самомому сбирати та шукати за бугром і чекати по 2-3 тиждня компоненти, довірився консультанту з поправками до зборки ,24години і комп готовий,претензій ноль, все ідеально бо дестребютив сам дальше ставив і під себе, чистий біос в зборці як хотів по максимум  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія