Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вони будуть привозити валюту до окупованих Росією міст. І ця валюта буде працювати на економику Росії.

Тож ще раз - не пишіть тут лозунгами.

По Вашій лозіці , мої діти, які волонтерять за кордоном, утримують євакуйоіваних батьків, ( як бєженці на учьот стали тільки заради легалізації, без отримання допомоги), донатять ВСУ регулярно АЛЕ іноді кидають на карту батьку в окупації копійок на оплату комуналки та напожерти- посібники окупантів? Логіка охуєнна!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну тоді треба всіх чоловіків випускати працювати за кордон, щоб Україна отримувала валюту,  та сім'ї не сиділи без грошей, нє?
Я вважаю, що чоловіки, які хочуть виїхати, бо не хочуть воювати, повинні мати можливість виїхати. Бо толку від їх перебування на фронті буде мало, а може навіть буде більше  шкоди.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

чоловіки, які хочуть виїхати, бо не хочуть воювати, повинні мати можливість виїхати.
Європа зараз утримує жінок і дітей без питань. Якщо поїдуть чоловіки, то реакція буде іншою.  Крім того, робота (фізична) є і не на фронті.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

З того, що знаю від знайомих з Херсона. Там дуже багато сімей моряків, де працював тільки чоловік по закордонних рейсах, а дружина та діти чекали його.

Вийти заміж за моряка, який ходить за кордон, та ще має неаби-яку посаду, то вже майже схопити Бога за бороду для місцевих панянок. Часто-густо такі моряки працювали на іноземні компанії. Тому маршрут "на роботу" був такий: Херсон - Одеський аеропорт - місце роботи (приписки корабля) за кордоном - корабель.

Зараз багато таких моряів з сім'ями виїхали з Херсона до української теріторії, і за кордон, звісно, їх вже ніхто не випустить. Тож на роботу вони вже не потрплять ніяк.

Самі хитрі моряки, дійсно, виїжджають через Крим до Грузії і далі, як вже писали вишче, кружним шляхом потрапляють на свої кораблі. Як вони будуть привозити валюту до своїх сімей, які залишилися під окупацією - те ще питання. Бо в Росії здається, "відміняють" продаж-купівлю долара для звичайних громадян.

Мій майже зять жив біля Антонівського мосту й попали вони в самий піздорєз... Ми їх запросили на п.Текстильний бо в нас підвал здоровий.. і вони там місяць сиділи 7 дорослих( 3 пенсіонера +2діток).. майжезять з швагром вечорами патрулювали а в день волонтерили..
Та хулі там піздєть- суки вони кончені, бо вивезли дітей та жінок через Крим практично на останній ложці!
Карочє- тварі!
   
Мій майже зять жив біля Антонівського мосту й попали вони в самий піздорєз... Ми їх запросили на п.Текстильний бо в нас підвал здоровий.. і вони там місяць сиділи 7 дорослих( 3 пенсіонера +2діток).. майжезять з швагром вечорами патрулювали а в день волонтерили..
Та хулі там піздєть- суки вони кончені, бо вивезли дітей та жінок через Крим практично на останній ложці!
Карочє- тварі!

Торос, чого ти істериш?

Я вишче писала про людей, які вивозили сім'ї через Росію, бо не було зелених коридорів через Україну. Погодься, це трошки зовсім інше, ніж виїжджати через Крим на роботу за кордон, і залишати сім'ї в окупації.

Чи тобі потрібна показова істерика?
   
Європа зараз утримує жінок і дітей без питань. Якщо поїдуть чоловіки, то реакція буде іншою.  Крім того, робота (фізична) є і не на фронті.

Вы допускаете мысль что некоторые мужчины способны принести больше пользы работая головой, чем руками?

Я говорю про айтишников в первую очередь, менеджеров, логистов и прочих авторемонтников.

Что за странная тяга всех загнать в окопы или хоть в грязь, холод и мрак? К чему это? Зачем?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вы допускаете мысль что некоторые мужчины способны принести больше пользы работая головой, чем руками?

Я говорю про айтишников в первую очередь, менеджеров, логистов и прочих авторемонтников.

Что за странная тяга всех загнать в окопы или хоть в грязь, холод и мрак? К чему это? Зачем?

Пропонуєш випустити всіх бажаючих за кордон, бо вони не хочуть працювати фізично?
   
Пропонуєш випустити всіх бажаючих за кордон, бо вони не хочуть працювати фізично?

Предлагаю не загонять всех копать, если кто-то более полезен у станка.

Так понятно?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Європа зараз утримує жінок і дітей без питань. Якщо поїдуть чоловіки, то реакція буде іншою.  Крім того, робота (фізична) є і не на фронті.
Чоловіки не повинні мати тих прав на соціальну допомогу, які мають жінки і діти.
Хай працюють і зароблять на життя.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Предлагаю не загонять всех копать, если кто-то более полезен у станка.

Так понятно?

Хіба мова про те, що треба всіх загнати в окопи? Мова про те, чи варто виїжджати таким способом із країни, коли сім'я залишається в окупації.
   
Хіба мова про те, що треба всіх загнати в окопи? Мова про те, чи варто виїжджати таким способом із країни, коли сім'я залишається в окупації.

Раз люди сознательно выезжают, значит видят в этом смысл.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Раз люди сознательно выезжают, значит видят в этом смысл.

Ну так, вибирають життя в окупації, як і ти колись  :gigi:
   
Та хулі там піздєть- суки вони кончені, бо вивезли дітей та жінок через Крим практично на останній ложці!
Карочє- тварі!
Не зрозумів, чого вони суки ?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Європа зараз утримує жінок і дітей без питань. Якщо поїдуть чоловіки, то реакція буде іншою. 

 Не буде реакції іншої. Для них всі біженці - жертви в не залежності від статі.
   
Кто знает точно, выезд мужиков разрешен с 60 лет включительно, или ждать до 61 года? Закон неоднозначный, а ехать человеку надо, но стремно. А я инфы не нашел точной.
   
Что за странная тяга всех загнать в окопы или хоть в грязь, холод и мрак? К чему это? Зачем?
Тут нема правильного.  Вйна - це не робота, не можна порівнювати. З іншого боку, говорять що бажаючих достатньо, не встигають забезпечувати та навчатися.
У будь-якому випадку, зараз просто варто дочекатися закінчення гарячої фази, можливо ще кілька місяців, нічого не станеться з тими хто дуже хоче виїхати.
Як на мене більша проблема, що нема чим зайняти цих вільних людей. Треба якийсь державні замовлення на будь що, навіть за харчування, просто щоб не з їхати з глузду та звичайно допомоги країні
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тут нема правильного.  Вйна - це не робота, не можна порівнювати. З іншого боку, говорять що бажаючих достатньо, не встигають забезпечувати та навчатися.
У будь-якому випадку, зараз просто варто дочекатися закінчення гарячої фази, можливо ще кілька місяців, нічого не станеться з тими хто дуже хоче виїхати.
Як на мене більша проблема, що нема чим зайняти цих вільних людей. Треба якийсь державні замовлення на будь що, навіть за харчування, просто щоб не з їхати з глузду та звичайно допомоги країні
Що значить бажаючих? Ти був в тих умовах, в яких живуть бійці? Багато бажаючих поміняти зручний диван в теплі на каремат без подушки в холодному окопі просто неба? І коли тебе завтра можуть вбити. Просто чоловіки розуміють свій обов'язок перед державою і не ховаються від повісток. На відміну від іншої категорії, що шукає причин від повістки відпетляти. В армії потрібні і програмісти, і логісти, і автомеханіки, а також кухарі, заправщики і банщики. По своїй спеціальності і профілю. Всі можуть бути корисні. Але ви й далі думайте, як втікти за кордон, щоб забрали не вас, а сусіда, який можливо не менш успішний, але не такий хитровжарений.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кто знает точно, выезд мужиков разрешен с 60 лет включительно, или ждать до 61 года? Закон неоднозначный, а ехать человеку надо, но стремно. А я инфы не нашел точной.

До 60 років означає "кому не виповнилося 60 років".
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Торос, чого ти істериш?

Я вишче писала про людей, які вивозили сім'ї через Росію, бо не було зелених коридорів через Україну. Погодься, це трошки зовсім інше, ніж виїжджати через Крим на роботу за кордон, і залишати сім'ї в окупації.

Чи тобі потрібна показова істерика?

Вибач, але саме те було в твоїх дописах червоною ниткою...
Я не істею, просто стараюсь донести на загал, що зовсім не коректно порівнювати деякі ситуації та людей..
От і вся куйня- до капєйки..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Хіба мова про те, що треба всіх загнати в окопи? Мова про те, чи варто виїжджати таким способом із країни, коли сім'я залишається в окупації.

Жодного випадку навіть не чув подібного. Вивозять сім'ї, самі працюють.. так зрозуміло?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну так, вибирають життя в окупації, як і ти колись  :gigi:

Як і я наразі. Бо існують деякі причини.
   
До 60 років означає "кому не виповнилося 60 років".
60 не можна.
61 можна.

За загальним правилом на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України.

Останнє редагування: 23 травня 2022 16:40:05 від ricardo
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

60 не можна.
61 можна.

За загальним правилом на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України.
60 и один день можно
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

М
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Знакомый в июне в Германию собрался к жене (с его слов на пару дней  :D ). Ему в конце мая аккурат 60, погранцы сказали что можно.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Перевозчики берут 61 летних, поскольку трактовка разная, на какую смену нарвешься. Не хотят рисковать.там, на границе, не докажешь, включительно или нет 60 лет.
   
Перевозчики берут 61 летних,
Так само трактують на переходах, 61 рік можна. Сам питав.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так само трактують на переходах, 61 рік можна. Сам питав.
61 можно, это ясно. Как ни трактуй. А вот 60, получается нельзя.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не буде реакції іншої. Для них всі біженці - жертви в не залежності від статі.
Та я бачу реакцію коли шукають житло з чоловіком  :laugh:
   
В статті про Тупицького написано:

"Він чоловік. У січні йому виповнилося 59 років, а до 60 років - це призовний вік. Про інші пільги, які б дозволили перетнути кордон, невідомо "

Тобто тут трактують по інакшому.

А треба було в указі прописати більш чітко, і тоді б не виникало стільки питань.

   
Що значить бажаючих?
я мав на увазі, що (як я знаю) вже забагато людей приходять самі, навіть черги, тому не треба брати який попадеться.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В статті про Тупицького написано:

"Він чоловік. У січні йому виповнилося 59 років, а до 60 років - це призовний вік. Про інші пільги, які б дозволили перетнути кордон, невідомо "

Тобто тут трактують по інакшому.

А треба було в указі прописати більш чітко, і тоді б не виникало стільки питань.
про 59 лет, спору нет, нельзя ехать. А самая проблема  с 60 до 61, нифига неясно.
   
В законі написано до 60 років
Слово 'включно' є ?
Немає.
Отже з 60 років можна виїздити.
   
нема ніяких проблем, ви лише самі себе заплутали

"від 18" - означає, що хлопці від 0 до 17,99 років можуть виїхати. Щойно виповнилося 18 років - вже ні
"до 60" - означає, що чоловіки до 59,99 років вважаються особами призовного віку. Щойно виповнилось 60 років - можна виїжджати.

І єдине питання тут - чи пропустять вас безпосередньо в день народження. Відповідь - в день 18-річчя вже не пропустять, бо державі похрін, о котрій саме ти народився. Календарна доба твого дня народження розпочалась в 00:00. А в день 60-річчя пропустять, з тої ж причини, бо твій календарний вік розпочався з початком доби опівночі.

Це не я придумала, це звичайні стандартні практики страхових компаній наприклад, банків або інших установ, де надання/ненадання послуги чи якогось обмеження, що прив"язане до віку. Ті ж дитячі квитки на літак наприклад.
   
В законі написано до 60 років
Слово 'включно' є ?
Немає.
Отже з 60 років можна виїздити.
Можна. А випускати не хочуть. Перестраховуються.
   
Если моряк, попавший любым путем в рейс, тянет жену, двое детей и тёщу, которые тратят бабло в Славске или Ивано-Франковске, то такой перформанс надо поддерживать.
А если он занял в рейсе место кацапа с Ейска или Новороссийска, то - тем более
   
61 можно, это ясно. Как ни трактуй. А вот 60, получается нельзя.
это пиз...ец
   
60 +1 день это абсолютно правильный ответ
В день рождения 60 еще не выпустят

В день рождения 18 лет по закону подросток еще считается несовершеннолетним
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Можна. А випускати не хочуть. Перестраховуються.
Через тиждень після дня народження ідеш у військкомат з паспортом й виключаєшся з військового обліку.
На виїзді показуєш прикордоннику паспорт з відміткою або військовий .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія