Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Дебетовий обiг.

ФЗВ: Дебетовий обiг.

Що це ?? Дебетовий обiг - це скільки мені зайшло на рахунок ?
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

Що це ?? Дебетовий обiг - це скільки мені зайшло на рахунок ?
зайшло -кредит, вийшло-дебет
Дебетовий обіг, це витрати за певний період
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

ООО !!!! ДЯКУЮ !!!!!! :)))  X(   :give_rose:
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

Тоесть Кредитовий обiг - это то, что зашло на счет в теч. года ?
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

Тоесть Кредитовий обiг - это то, что зашло на счет в теч. года ?
так
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

так

 :friends:    :drinks:
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

а це залежить від того, про що йде мова.
якщо про виписку банка - то там так, як асті сказала написано (бо у кредитно-фінансових установ бухоблік йде "навпаки").

а якщо про, наприклад, оборот по рахунку 311 "поточний рахунок в національній валюті " в бухобліку підприємства - то дебітовий оборот - це надходження коштів на  рахунок, а кредитовий - списання з рахунку.
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

Так выпьем за то,чтоб кредитные обороты превышали дебетныя! :-)o
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

а це залежить від того, про що йде мова.
якщо про виписку банка - то там так, як асті сказала написано (бо у кредитно-фінансових установ бухоблік йде "навпаки").

а якщо про, наприклад, оборот по рахунку 311 "поточний рахунок в національній валюті " в бухобліку підприємства - то дебітовий оборот - це надходження коштів на  рахунок, а кредитовий - списання з рахунку.

Так, саме про виписку банка. Я такод пам’ятаю про "навпаки" - тому і перепитала....
Готую звіт одного із своїх "йопаних ЧПЕнів" - і дивлюся, що, Дебетовий обiг: 1513154 - так аж захолола....
А потім Кредитовий обiг - 1496029 - попустило :) 1500000 максимум для 2-ї групи ЄП.
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

Так, саме про виписку банка. Я такод пам’ятаю про "навпаки" - тому і перепитала....
Готую звіт одного із своїх "йопаних ЧПЕнів" - і дивлюся, що, Дебетовий обiг: 1513154 - так аж захолола....
А потім Кредитовий обiг - 1496029 - попустило :) 1500000 максимум для 2-ї групи ЄП.
:-B
   
Re: ФЗВ: Дебетовий обiг.

:-B

 :give_rose:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія