Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

УБД 14-15. Виїхав з окупованого Скадовська 7.07. З 11.07 знову в ЗСУ.
   
УБД 14-15. Виїхав з окупованого Скадовська 7.07. З 11.07 знову в ЗСУ.

Товариш зі Скадовська не на зв'язку, з березня ((
   
УБД 14-15. Виїхав з окупованого Скадовська 7.07. З 11.07 знову в ЗСУ.
слава ЗСУ [ua] Най вас Бог береже - і поскоріш повертайте всю нашу херсонщину додому!
   
коротко про себе:

УБД 2015-16 рр. 54 роки
Велика Війна з 24 лютого 2022. 8 км від Білорусі.
Обласна клінічна лікарня Чернігова зараз. Сцяв кров'ю.
Завтра на дообстеження в Київський шпиталь.

Результат:

Переніс інфаркт на ногах
Розмір печінки надвеликий, пов'язано з інфарктом. Гіперхолістеринемія . Низький тиск.

Аденома предміхурової залозі з підозрою на онкологію. Хронічне запалення нирок. Пов'язане з аденомою.

Дегенеративні зміни хребта.

Отака моя війна зараз...
Скоріш за все спишуть.
видибайте, пане. Все складно,та не смертельно. Скорішого одуження. Ви ж не дасте приводу для радості пiздючья своею небоездатністю?
   
Одужуйте Geo, будемо молитися за вас , вірю все у вас буде добре 
   
Все. Діагноз: постінфарктний диффузний кардіосклероз і аденома.

Останнє редагування: 18 липня 2022 14:02:42 від Geo
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО

Все. Діагноз: постінфарктний диффузний кардіосклероз і аденома.
тепер ЗОЖ та медикаменти підібрати. І обстеження регулярні.
і спокійнІше, позитивніше

ЗІ онко, слава богу, не підтвердилося?
навіть якби й таке, це один з "найлегших", а після 70 "на тривалість життя не впливає"
   
Все. Діагноз: постінфарктний диффузний кардіосклероз і аденома.
що з аденомою робити будеш? оперуй нах.

пс: давно не заходила сюди. хлопці, бережи Боже вас всіх. ви найкращі, квіт нації.
   
що з аденомою робити будеш? оперуй нах.

пс: давно не заходила сюди. хлопці, бережи Боже вас всіх. ви найкращі, квіт нації.

Всім насрати на мої діагнози. Тут один шлях-вперед ногами. Забудьте. Як буде, так буде.
   
Всім насрати на мої діагнози. Тут один шлях-вперед ногами. Забудьте. Як буде, так буде.
Не всім. За здоров'я варто поборотися.
   
Напишу і я...УБД 14-15 рік. Зараз мені 64 роки. Війна застала в Австрії. Працюю на польську фірму далекобійником вже три роки майже. Приїхав до Польщі 15 лютого. Зразу з початком війни попросив звести на базу, щоб повернутись. Зводили 4 дні. За цей час поспілкувався з побратимами, з якими був на Донбасі, з сім'єю... Мешкаю я за 30 км від окупованої Балаклеї. Всі кажуть що з моїм віком ( мені 64 роки)зараз немає шансів попасти в ЗСУ. Вирішив залишитись працювати в Польщі. Вирішив що тут я більше користі принесу, аніж сидіти в Україні і проїдати пенсію. Родина ( дружина, дві доньки, внучка, зять)місяць  просиділи в підвалі і я їх вмовив виїхати  до Польщі. Зять став у воєнкоматі на облік, пройшов медкомісію, забрали, через два дні відправили додому, сказали сиди в резерві. Сидить досі. Звонив бойовим побратимам. Половина воює, половина по різним причинам вдома. Якщо буду потрібен в Україні, готовий приїхати і стати на захист Батьківщини. Поки допомагаю фінансами.Все
   
Зараз мені 64 роки.
Якщо не вищий офіцерський склад (генерал тобто, яким дозволено до 65 в особливий період), то тільки в ДФТГ.
   
Не всім. За здоров'я варто поборотися.

Де? "В окопах"? Серйозно? Сиджу зараз, жру корвалтаб в бронніку. Це і є все лікування взагалі. :)
   
Де? "В окопах"? Серйозно? Сиджу зараз, жру корвалтаб в бронніку. Це і є все лікування взагалі. :)
Тому що не комісують?  :(
   
Тому що не комісують?  :(

ясєн пєнь.
   
ясєн пєнь.
жесть просто
   
Де? "В окопах"? Серйозно? Сиджу зараз, жру корвалтаб в бронніку. Це і є все лікування взагалі. :)

Може не дуже і просився комісуватись? А бойовий досвід є, от і не відпускають. Тримайтесь, не падайте духом, хай вас Бог береже - такі як ви, то сіль нашої землі. Повага і вдячність від тих кого ви знов захищаєте!
   
Всім насрати на мої діагнози. Тут один шлях-вперед ногами. Забудьте. Як буде, так буде.

Пане, всі - то ніхто та ніщо. У вас е ви. Вам тільки 54. Ви зробили все можливе для Батьківщини зараз зробить все можливе для себе.
Бажаю вам одужати і дякую за вашу військову працю! [ua]
   
Пане, всі - то ніхто та ніщо. У вас е ви. Вам тільки 54. Ви зробили все можливе для Батьківщини зараз зробить все можливе для себе.
Бажаю вам одужати і дякую за вашу військову працю! [ua]
он в окопе сейчас лечение проходит
   
Ви зробили все можливе для Батьківщини зараз зробить все можливе для себе.
1) Вийняти пластини/плити з броніка або просто його не вдягати. Бо вже невідомо, чого більше від броніка -- шкоди чи користі. Чи врятує, хйз (хто й зна), а здоров'я (серце, спина) підточує.
2) Магазини, зараза, важкі. Не носити на собі запасні, один в калашматі і все. Запасні в старовиннім радянськім підсумку 4 шт, рукою просто перенести поближче на позицію, хай лежить.
3) Підствольник? Геть. Дорогу молодим. Хай граються.
4) Бігати? Ми вже не в тому віці. Ходимо спокійно. Знову ж таки, тепер шанси починають урівнюватися, впасти від влучення чи від серцевого нападу.
5) Ящики з БК тягати табу. Є кому. На геройствуємо, стоїть задача розтягти цінний ресурс, своє здоров'я, наскільки це можливо. Як літаку дотягти до аеродрома.
6) Дієта. Каву, сіль, закрутки забути.
7) Не нервувати. Все робити з незворушним спокоєм.
8) Курити? Гм...
9) Ліки. Хай ваш медик підключається, щоб всі потрібні пігулки були. Волонтери, найближча Нова пошта, хтось особисто буває мотається в тил і т.д. Або й просто посилка з дому звичайною поштою на прізвище і номер в/ч, йде з місяць, але доходить, перевірено ще в АТО (наша "таблетка" привозила на нуль).
10) У вас є ППД? і хтось же там залишається нести службу? Ось треба туди, там збирається резерв з немічних і малопридатних, нехай ваш медик посприяє.
11) Якщо вищесказане маячня, посміятися й забути  :)
   
В ахуї від порад Geo.
   
В ахуї від порад Geo.
ви в ахуі від порад для нього, і я так само
Я взагалі не розумію, як можна взяти на себе сміливість (наглість, наївність, відповідальність, компетентність та багато іншого) щось радити бійцю, з комплексом захворювань,який перебуває поблизу фронту?
Це ми маємо попросити в нього пораду. Як нам далі жити з цим? Що ми зробили неправильно, як це можна виправити? Яким чином ми можем допомогти конкретному бійцю і його підрозділу?


   
ви в ахуі від порад для нього, і я так само
Я взагалі не розумію, як можна взяти на себе сміливість (наглість, наївність, відповідальність, компетентність та багато іншого) щось радити бійцю, з комплексом захворювань,який перебуває поблизу фронту?
Мені 59, скоро 60, гіпертонія до 200/120, набряк ніг, часом кульгаю на одну ногу через біль, на посту в повному спорядженні під сонцем починає ставати недобре, бігати в броніку не можу, під час артнальоту ходив пішки (треба було). ОР-1 (2014-2016 АТО), з 25го в ЗСУ. Виймати пластини навчився в свого командира афганця, під обстрілами був з ним разом.

Це ми маємо попросити в нього пораду. Як нам далі жити з цим? Що ми зробили неправильно, як це можна виправити? Яким чином ми можем допомогти конкретному бійцю і його підрозділу?
Ну то просіть.
Мої поради з гіркою іронією, сам трохи такий.
   
Мені 59, скоро 60, гіпертонія до 200/120, набряк ніг, часом кульгаю на одну ногу через біль, на посту в повному спорядженні під сонцем починає ставати недобре, бігати в броніку не можу, під час артнальоту ходив пішки (треба було). ОР-1 (2014-2016 АТО), з 25го в ЗСУ. Виймати пластини навчився в свого командира афганця, під обстрілами був з ним разом.

Ну то просіть.
Мої поради з гіркою іронією, сам трохи такий.

І ви і Гео і всі хто захищали нас з 2014 і зараз теж на фронті- гордість ФУПу, для її адекватної не штабної не бригадно-пропагандистської  частини.

А от замовчування чи негативна реакція НА БУДЬ-ЯКИЙ допис реальних фронтовиків - не дивує.  Працюють штабні вправно, злагодженно і цілеспрямовано.
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО

І ви і Гео і всі хто захищали нас з 2014 і зараз теж на фронті- гордість ФУПу, для її адекватної не штабної не бригадно-пропагандистської  частини.

А от замовчування чи негативна реакція НА БУДЬ-ЯКИЙ допис реальних фронтовиків - не дивує.  Працюють штабні вправно, злагодженно і цілеспрямовано.
Дивно...
Де це пані побачила негативну реакцію на фронтовиків? У цій гілці жодного такого.
Чи Ви бачите те, що дуже хочеться..?
   
Дивно...
Де це пані побачила негативну реакцію на фронтовиків? У цій гілці жодного такого.
Чи Ви бачите те, що дуже хочеться..?

Гео  тут досить активно і довго штабні намагались булити. Також Андрій Шор пішов з ФУПу бо штабні тут все зайняли.

РЕАЛЬНІ фронтовики тут не в пошані - занадто "нєрвниє" і не мовчать. Та й не комфорно їм тут серед диванних патріотів...

п.с. Почитайте ФУП 15-16 років, побачите хто тут "правив бал" - зовсім не фронтовики, на жаль. І зараз та само ситуація. Людей, 100% проукраїнських і реально активних партіотів,  що в окупації, чи на лінії вогню, на фронті часто банять на довгі терміни бо ж пишуть "іпсо" і вони "працюють на ворога". Тобто з окопа та окупації пиши і оглядайся - бригада модерів наглядає і швидко дасть по рукам "ворогу".
Ви знаєте, що на Майдані загинув, став в ряди Небесної Сотні  партіот, якого тут забанили і ніхто ж не покаявся, не вважав той бан це дикістю?
На жаль і під час війни зберіглась бригадно-штабна метОда "чистки" ФУПу від всіх "інакомислячих" проукраїнських патріотів.

А на такому давньому і популярному політичному форумі зараз мали б бути сотні дописувачів-фронтовиків. І чому їх нема тут? Питання....
   
15-16  рік на посаді ком.танкового взводу , з 27 лютого 2022 - ком взводу стрілкового .
7.08.22 о 7.38 прилетіла міна 120мм , в 1м. Від мого розташування , знаходився в одномісному перекритому бліндажику , враховуючи що маю голову на плечах,  копав і будував його 3 дні , тому залишився живий .
Зараз шпиталь , контузія та уламкове наскрізне поранення ноги., думаю пару тижнів і назад в частину .
   
15-16  рік на посаді ком.танкового взводу , з 27 лютого 2022 - ком взводу стрілкового .
7.08.22 о 7.38 прилетіла міна 120мм , в 1м. Від мого розташування , знаходився в одномісному перекритому бліндажику , враховуючи що маю голову на плечах,  копав і будував його 3 дні , тому залишився живий .
Зараз шпиталь , контузія та уламкове наскрізне поранення ноги., думаю пару тижнів і назад в частину .

З контузією обережно бо мізки таки складна і ніжна штука

Бажаю одного - одужання і удача хай ніколи не полишає вас

А лопата таки "оберіг" солдата - мені батько, що всю 2СВ пройшов, казав таке.
   
15-16  рік на посаді ком.танкового взводу , з 27 лютого 2022 - ком взводу стрілкового .
7.08.22 о 7.38 прилетіла міна 120мм , в 1м. Від мого розташування , знаходився в одномісному перекритому бліндажику , враховуючи що маю голову на плечах,  копав і будував його 3 дні , тому залишився живий .
Зараз шпиталь , контузія та уламкове наскрізне поранення ноги., думаю пару тижнів і назад в частину .

Одужуйте!
Нам пощастило що ви в нас е!
Що в нас е ЗСК!
Дякую! :)
   
Що в нас е ЗСУ!
   
Боже, хлоці...

Щось мені в вас попросити пробачення охота.

Це п***а. Стари і хворі ви вже пеньки, а повинни бути там, інакше і самі не можете, і не виходить.

Пишаюся, що маю честь вас знати хоча б по ФУПу.


Сонна.тетеря, вам дуже-дуже пощастило.

Мій коханий друг так загинув, від 120й, яка прилетіла дальше, ніж до вас.
   
15-16  рік на посаді ком.танкового взводу , з 27 лютого 2022 - ком взводу стрілкового .
7.08.22 о 7.38 прилетіла міна 120мм , в 1м. Від мого розташування , знаходився в одномісному перекритому бліндажику , враховуючи що маю голову на плечах,  копав і будував його 3 дні , тому залишився живий .
Зараз шпиталь , контузія та уламкове наскрізне поранення ноги., думаю пару тижнів і назад в частину .
ох, выздоравливайте
   
Доброго дня.

Шукаю посаду Київ та обл., бажано північ та захід.
МОСІ, стройова (без фін. частини).  Вища освіта. Обмежено придатний, є висновок ВЛК.
Райдер - до сім'ї раз на тиждень хоча б. 24/7

У приватні.

Останнє редагування: 29 серпня 2022 13:50:07 від FAT
   
Коротко:

Старий нік MG42
1964 р. н.
УБД 2015-2018рр.

Інсульт влітку 2020.
Більш-менш відновився за півтора роки.
Березень 2022 медкомісія списала зі зняттям з військового обліку.

Останнє редагування: 4 вересня 2022 09:20:41 від Serg A
   
А тепер на ФУПі всякій кацапській ковбасній мразоті можна писати отаке всього за 3 (ТРИ) дні бану.

О, гламурному герою неймется. :) Стукачек, я в бане по твоему стуку чалился. И запомни, гламурный - я никому ничего не должен.

Ну а то, что ты во время своих «командировок» изрядно подлохматился, так ты не один такой…

Надя-хэроиня, Мосейчук, Семенченко, Кива… все хэрои
   
Зараз тюнінгую і налаштовую нашим хлопцям іхні знаряддя праці. ))
Так шо хєр ви мене спишете з військового обліку ))
   
А тепер на ФУПі всякій кацапській ковбасній мразоті можна писати отаке всього за 3 (ТРИ) дні бану.

О, гламурному герою неймется. :) Стукачек, я в бане по твоему стуку чалился. И запомни, гламурный - я никому ничего не должен.

Ну а то, что ты во время своих «командировок» изрядно подлохматился, так ты не один такой…

Надя-хэроиня, Мосейчук, Семенченко, Кива… все хэрои


це хто таке висрав?
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО

це хто таке висрав?
Теж ДУЖЕ цікаво
   
це хто таке висрав?

Та є тут таке собі чмо Трололо, що накуй нікому не впало в реальному житті, тож бігає по українському форуму і сере в каментах з виглядом крутого перця. (зараз заржу)  :lol:
І при тому пи3дить, що з початку війни по 2-3к доларів на місяць жертвує на ЗСУ.
   
З останніх






   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія