Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Станом на 14 серпня шанси на перемогу Ліз Трасс оцінюються на рівні 95%

До офіційного оголошення результату залишається трохи менше місяця, і якщо раніше ми писали, що шанси Ріші Сунака були на рівні 43%, а всіх його суперників (сумарно), відповідно, - 57%, то коли справа дійшла до протистояння один на один з Ліз Трасс, шанси змінилися сильно не на користь Ріші.

Станом на 14 серпня шанси на перемогу Ліз Трасс оцінюються на рівні 95%, себто справа майже вирішена.

З цими оцінками погоджується і баронеса Рут Елізабет Девідсон, яка є членом Консервативної партії, а в минулому очолювала Консерваторів Шотландії.

Баронесса Девідсон про це сказала в інтерв’ю у шотландському місцевому шоу State of the Nation, цитата:

«Я вже проголосувала. Я голосувала за Ріші. Я проголосувала за нього лише тому, що вважаю, що найбільші виклики, з якими країна зіткнеться протягом наступних кількох років, будуть економічні, і я хочу, щоб найрозумніша людина , яку я можу знайти, яка знає більше про економіку, змогла достойно їх (виклики - авт.) вирішити. Проте, я думаю, що рішення вже прийнято в партії. Думаю, він програє»

Нагадаємо, що наступного лідера Консервативної партії, який за умови абсолютної більшості торі у парламенті Великобританії, автоматично посяде крісло прем’єра, обиратимуть виключно члени Консервативної партії, в лавах яких перебуває і баронесса Девідсон.

https://deepstateua.com/oghliad-situatsiyi-z-viborami-nastupnogho-priemier-ministra-vielikobritaniyi/

Останнє редагування: 15 серпня 2022 19:41:47 від Potato
   
хуйло знову всих переграв?
   
хуйло знову всих переграв?

 8-:
   
Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс залишається лідеркою у голосуванні за нового прем'єр-міністра країни.

Про це пише Reuters з посиланням на опитування Opinium Research, яке провели 8-12 серпня.

Так, соціологи опитали 570 членів Консервативної партії. Із них 76% уже визначилися з вибором, зокрема 29% — уже проголосували. Змінити свою думку ще можуть лише 19%.

З-поміж 450 членів партії, які вже визначилися з голосом, 39% підтримують ексглаву Мінфіну Великої Британії Ріші Сунака, а 61% — Ліз Трасс.

Трьома основними причинами підтримки Трасс респонденти назвали неприязнь до Сунака, довіру до Трасс та її вірність Борису Джонсону. Водночас прихильники Сунака сказали, що він кращий в економіці та найбільш компетентний або розумний з двох кандидатів.

Від кінця липня підтримка Трасс майже не змінилася. Станом на 21 липня їй віддавали голос 62% членів партії, які визначилися з вибором.

Загалом у виборах, які відбуваються поштою, можуть взяти приблизно 200 тисяч членів Консервативної партії. Переможця оголосять 5 вересня.
   
Опитування демонструє “ностальгію за Джонсоном” серед членів Консервативної партії. 63% з них воліли б, щоб Джонсон залишився при владі, а не Трасс очолила уряд. Перевага Джонсона проти Сунака була ще сильнішою – 68%.
   
Было по джентльменски Сунаку сняться самому. Не доводить дело до голосования. ;)
   
Прихильники Сунака вважають що найбільшими проблемами зараз є економічні?
   
Опросы среди британских консерваторов предсказывают победу Лиз Трасс на выборах премьера Британии.
In Liz We Truss.
Перефразируя классиков, «розы на щеках российского начальства увяли и обратились в пепел».

Это та самая Трасс, считающая парашу «изгоем на мировой арене», заявившая 25 февраля:

«Мы не успокоимся, пока экономика России не будет разрушена, а суверенитет и территориальная целостность Украины — восстановлены».
   
Індуси не для того скидали Джонсонюка, щоб якась Ліз зайняла його місце
   
Я вже проголосувала. Я голосувала за Ріші. Я проголосувала за нього лише тому, що вважаю, що найбільші виклики, з якими країна зіткнеться протягом наступних кількох років, будуть економічні, і я хочу, щоб найрозумніша людина , яку я можу знайти, яка знає більше про економіку, змогла достойно їх (виклики - авт.) вирішити.
Это да, "главная" проблема в мире сейчас экономика и чтоб "решить" ее дешевым кацапским газом/нефтью или китайским ширпотребом, нужно быть очень "умным" индусом, примерно таким же "умным" как Шредер   :facepalm1:

Почему-то считаю, что чтоб там не говорили прогнозы, победят в итоге вот такие баронессы,  которые кроме своего кармана бошьше ни о чем не думают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія