Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Алберт Бурла захворів на ковід

Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Після другої т-ра 39 та самопочуття як при важкому перебігу грипу тому смерті мого однокласника від тромбів не здивувався .Якщо ще доведеться вакцинуватися то це буде короновак він дає менше побічок
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Оцетом промивати руки
Краще ноги та обличчя - профілактика варикозу та зморщок.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

У а у мене однокласниця і однокашник від Ковіду померли нещеплені.
Самі з дружиною маємо по одній бустерній дозі.
От тиждень тому хворіли чимось дивним, температура протягом дня 37, і так півтора тижні. Піди зрозумій що було: може ОРВІ, а може й Ковід в легкій формі.

В мене знайомі померли не щеплені всій семьєю ...з дочкою.. танчик йобнув..
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Краще ноги та обличчя - профілактика варикозу та зморщок.
А клізму 5% можна?
   
Знайомі в Німеччині всі ковідом хто зараз хворіє, хто нещодавно перехворів. Зараз цей ковід сприймається як якесь ОРВІ, грип чи щось таке, жодного ажіотажу та паніки немає. Що в тебе? - Та ковід підтверджений. - А, ну ладно, одужуй.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід
Via

Їду недавно в приміській електричці, сидить одинока німка, підходить галаслива сім'я сірійців, питають, чи можна сісти, вона ввічливо відповідає "Так, якщо одягнете маски". Вся галаслива компанія йде далі шукати місця.
Штраф в транспорті за проїзд без маски - 40 євро.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Ніхто не знає, чи він існує, але восени всі готуються до чергової карантинної істерії.

Знают и статистику ведут...  Но смертность и госпитализации низкие у нас...  Так как очень высокий уровень вакцинации.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

В штатах дважды вакцинированный и дважды бустерный министр обороны также захворів на китайский вирус. При чем второй раз. Просто трагедия с этими вакцинированными.

   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

52 здоров как бик тимчасово грачував раніше працював в одній з охороних фірм тілоохоронцем
ясно.  Тупуватий , думав що здоровий як бик , тому ніколи не провіряв кров на дедимери…  один тест , тільки серед моїх знайомих, міг би зберегти купу життів.  Розумні провірють своє здоров’я періодично, особливо після 40
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Штраф в транспорті за проїзд без маски - 40 євро
Досі не відмінили цю фігню?
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід
Via

Досі не відмінили цю фігню?
Ні. Причому маска ФФ2, звичайна не канає.
Заїхав мільйон біженців, німці вирішили не скасовувати маски в транспорті.
В магазинах і іншим місцях можна без масок
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Тому я Файзером і не коловся, ахах :)
Двічі АЗ і бустер Модерною :)
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Ні. Причому маска ФФ2, звичайна не канає.
Заїхав мільйон біженців, німці вирішили не скасовувати маски в транспорті.
В магазинах і іншим місцях можна без масок
Я був проїздом восени. Їду з Польщі в електричці. Німецький кордон - всі вдягнути маски.  :weep: Далі їдемо до Голландії -  на кордоні усі знімають  :facepalm:

Німці ідіоти.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід
Via

Я був проїздом восени. Їду з Польщі в електричці. Німецький кордон - всі вдягнути маски.  :weep: Далі їдемо до Голландії -  на кордоні усі знімають  :facepalm:

Німці ідіоти.
Німці собі на умі. Я їх поважаю.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Німці собі на умі. Я їх поважаю.
Ідіотизм повний. Такого нема ніде.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Так в тому винуваті українці в Німеччині. З купленими сертифікатами і нещеплені. І багато дітей серед них.
   
Re: Алберт Бурла захворів на ковід

Так в тому винуваті українці в Німеччині. З купленими сертифікатами і нещеплені. І багато дітей серед них.
Ну тоді Польща взагалі масово має лежати з ковідом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія