Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко закликав готувати на зиму теплий домашній одяг і ковдри

Через різні несподіванки газу та центрального опалення може не бути взагалі. Принаймні місцями. І періодично. То тут, то там. Так що нічого буде "тримати". Яка температура на вулиці, така й в хаті. Майже.
   
труби з замерзшою водою порозриває,  труби без води з'їсть ржа,  тож топити все одно потрібно незалежно від того є там хто чи нема.  Як варіант переробити все на пластик,  але то коштовно дуже

Я в Києві зшитий поліетилен Rehau проклав.
   
Ще треба газ. балон та плитку. В кого ще немає.
Газовий балон притягнеш у багатоповерхівку? Ну-ну.
   
Газовий балон притягнеш у багатоповерхівку? Ну-ну.
Краще на багатті чай розігріти, еге ж?
   
Не можу зрозуміти маніакального бажання влади запустити офлайн навчання в школах
детям необходима социализация
а ее можно получить только в коллективе сверстников
это домашнее обучение годами - проблема на самом деле
   
детям необходима социализация
а ее можно получить только в коллективе сверстников
это домашнее обучение годами - проблема на самом деле

Це зрозуміло
Але життя дитини при наявних ризиках набагато цінніше
   
А шо говорят синоптики и народные приметы про зиму?

   
Газовий балон притягнеш у багатоповерхівку? Ну-ну.
Оце комусь фартоне з сусідом
   
Краще на багатті чай розігріти, еге ж?
Звичайно, що краще, тому що безпечніше.
Можеш пошукати на просторах інтернету відео вибухи газового балону у багатоповерхівках.
   
Вам це болить?

Та в Україні в сільських хатах теж таке було. Це кияни позвикали до +25  :facepalm:
 

Ні. Не болить. Я і відреагувала на допис, бо написали, що без жінки Віталій пропаде і ковдри не знайде. Це така реакція на повідомлення про офіційне розлучення Кличка.

п.с. До речі, я обидва рази голосувала за мера Кличка. І результатами його роботи, під час війни теж, задоволена.
   
Ця зима, як і попередні, як і наступні до 2050 приблизно, буде трішки тепліша за попередню. Не замерзнемо.
   
 

Ні. Не болить. Я і відреагувала на допис, бо написали, що без жінки Віталій пропаде і ковдри не знайде. Це така реакція на повідомлення про офіційне розлучення Кличка.

п.с. До речі, я обидва рази голосувала за мера Кличка. І результатами його роботи, під час війни теж, задоволена.

так от дякуючи кому замість метро на Виноградар забудували сад багатоповерховим мурашником
так от дякуючи кому в Києві немає ні доріг, ні транспортних розв'язок
так от дякуючи кому треба виходити з автобуса під час тривоги, закутуватись в ковдру і лягати в калюжу
ну спасіба-а-а..
   
ковдри готувати? де, як?
сам приготував? як же воно, нещасне, без дружини це зробить

 ;o

Ти із тих, хто без дружини не зможе дупу підтерти?  :facepalm1:

от наче й каже він іноді шось зрозуміле, а враження - ідіот...

Ти дуже гарно описав оцей всій допис. :good:
   
Оце комусь фартоне з сусідом


вже фартонуло

ти забув що він шукав де балон заправити ?

йому підказали

він заправив
   
Газовий балон притягнеш у багатоповерхівку? Ну-ну.

Треба такі туристичні газові плиточки і балончики до них, як тут показував Турчинофф.

На випадок тимчасової відсутності е/е і газу - врятують. А великої небезпеки від них нема.

У мене є таке ще з 2014 року. 8-)
   
так от дякуючи кому замість метро на Виноградар забудували сад багатоповерховим мурашником
так от дякуючи кому в Києві немає ні доріг, ні транспортних розв'язок
так от дякуючи кому треба виходити з автобуса під час тривоги, закутуватись в ковдру і лягати в калюжу
ну спасіба-а-а..

 8-:
   
А великої небезпеки від них нема.
А мала є небезпека?
   
труби з замерзшою водою порозриває,  труби без води з'їсть ржа,  тож топити все одно потрібно незалежно від того є там хто чи нема.  Як варіант переробити все на пластик,  але то коштовно дуже

Палити "аби не розмерзлося" і палити щоб тримати комфортну температуру потребує дуже різних ресурсів. Можна ще антифриз залити якщо система невелика.
   
Це зрозуміло
Але життя дитини при наявних ризиках набагато цінніше

Так, життя цінніше, але коли в житті починаються хронічні проблеми із здоров"ям (а вони в багатьох вже почались чи поглибились через онлайнове навантаження на очі і на психіку), починають люди враховувати й інші небезпеки. Бо поцілюють в дуже небагатьох, а от болячки і брак вміння спілкування будуть - дуже в багатьох.
   
Палити "аби не розмерзлося" і палити щоб тримати комфортну температуру потребує дуже різних ресурсів. Можна ще антифриз залити якщо система невелика.
Я на мінімум поставив котел у нежилому будинку, десь за сезон вийшло 1000 грн, але найнижча температура була +10, квіти витримали всі  :)
   
8-:

х..йня - це двічі обрати дебіла
   
Грузини прожили зиму з буржуйками у містах ,не пам'ятаю в якому році. І нічого.
   
У киян мабуть і вода зараз гаряча централізована є  :laugh: не здивуюсь
   
У киян мабуть і вода зараз гаряча централізована є  :laugh: не здивуюсь

нема
   
Так, життя цінніше, але коли в житті починаються хронічні проблеми із здоров"ям (а вони в багатьох вже почались чи поглибились через онлайнове навантаження на очі і на психіку), починають люди враховувати й інші небезпеки. Бо поцілюють в дуже небагатьох, а от болячки і брак вміння спілкування будуть - дуже в багатьох.

Так нехай зроблять онлайн і офлайн класи, щоб було добре і тим хто боїться загинути від ракети і тим хто гине від браку спілкування.

Дуже сумніваюся що міносвіти так сильно переймається соціалізацією. Гадаю, там інші причини  8-)
   
А шо говорят синоптики и народные приметы про зиму?

ну як жеж, традиційно: "ета будєт самая халодная зіма за 500 лєт!" "гдє Європа будєт брать зімой газ?"
   
Грузини прожили зиму з буржуйками у містах ,не пам'ятаю в якому році. І нічого.
Там і балони тягали на поверхи...
   
нема
горе то таке ,а то ж вічно такий гвалт був ,що нещасним не дають централізовано гарачу воду коли по всій країні її вже давно не було
   
Треба такі туристичні газові плиточки і балончики до них, як тут показував Турчинофф.

На випадок тимчасової відсутності е/е і газу - врятують. А великої небезпеки від них нема.

У мене є таке ще з 2014 року. 8-)

у продавців дах поїхав - за балончик на 400 грам газу виставляють ціну, як на 40л пропану в автівку
   
Грузини прожили зиму з буржуйками у містах ,не пам'ятаю в якому році. І нічого.

Там напевно якось каналізацію перекривали.
Ябо не було періоду морозів більше 3-5 днів...
   
горе то таке ,а то ж вічно такий гвалт був ,що нещасним не дають централізовано гарачу воду коли по всій країні її вже давно не було

так, може, треба було у всій країні давати гарячу воду, а не критикувати киян?
зараз зрозуміло, чому немає гарячої води, а до 24 лютого що заважало налагодити її постачання по всій країні, крім фронтових зон, звісно?
а то виходить, як в анекдоті, - ми, більшовики, боремось, щоб не було багатих, - а мій дідусь боровся, щоб не було бідних 
   
Там напевно якось каналізацію перекривали.
Ябо не було періоду морозів більше 3-5 днів...
ну там тепліше так ніж у Сумах чи Чернігові ,у Одесі мабуть близький клімат
   
так, може, треба було у всій країні давати гарячу воду, а не критикувати киян?
зараз зрозуміло, чому немає гарячої води, а до 24 лютого що заважало налагодити її постачання по всій країні, крім фронтових зон, звісно?
а то виходить, як в анекдоті, - ми, більшовики, боремось, щоб не було багатих, - а мій дідусь боровся, щоб не було бідних 
по-перше тому що ця послуга економічно невигідна і покривалася різниця за рахунок бюджету .
   
Там і балони тягали на поверхи...

Насправді проблеми з балоном в хаті немає, в нас він був 50 років і нічого не вибухнуло.

Головне щоб все було герметично, а тиск там реально до 10 атмосфер, я пальцем тримаю... Не плутайте з кисневим.

В крайньому разі можна на балкон виставити.

Проблема в багатоповерхівці у  тому, що від головотяпства страждають треті особи... Але це і магістрального газу стосується, хоч і в меншій мірі.
   
так от дякуючи кому замість метро на Виноградар забудували сад багатоповерховим мурашником
так от дякуючи кому в Києві немає ні доріг, ні транспортних розв'язок
так от дякуючи кому треба виходити з автобуса під час тривоги, закутуватись в ковдру і лягати в калюжу
ну спасіба-а-а..
В воєнний час агітуєш проти мера, який захистив Київ, забезпечив теплом, водою, електрикою,  продуктами. Марно стараєшся - в Києві Безглузді та Катлєти не пройдуть. Агітуй проти тих, хто будував дороги і транспортні розв'язки а потім зрадив і здав міста.
   
Я б не дуже сподівався на електро/газопостачання в містах цієї зими, бо зруйнувати цю інфраструктуру легше ніж утримати. Якщо хуйла не придушать до цього часу, станції/підстанції/газогони/газосховища стануть для нього головною мішенью.
   
по-перше тому що ця послуга економічно невигідна і покривалася різниця за рахунок бюджету .

так хто заважав владі навести з цим лад?
   
Я б не дуже сподівався на електро/газопостачання в містах цієї зими, бо зруйнувати цю інфраструктуру легше ніж утримати. Якщо хуйла не придушать до цього часу, станції/підстанції/газогони/газосховища стануть для нього головною мішенью.

Саме так. Тут треба думати як цю зиму пережити, а не  як дітей в школи загнати і кошмарити людей санстанціями... Проробляти різні аварійні варіанти, альтернативні шляхи постачання. Щоб не було як з соляркою - розбомбили нафтобази і на 2 місяці частково паралізували транспорт і с/г.
   
так хто заважав владі навести з цим лад?

Замовники послуги ( виборці)

Які за "газ папісят" дотягнули до мега війни
   
Замовники послуги ( виборці)

Які за "газ папісят" дотягнули до мега війни

Як Ви праві... на жаль.

Я ще тому 15 років родичам казав що газ по 45 копійок доведеться тяжко відкашлювати  :(
На мене дивилися як на дурня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія