Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко закликав готувати на зиму теплий домашній одяг і ковдри

в мене просте питання: скільки дітей по Україні при сигналу тривоги відразу ховаються з батьками в надійне укриття, вдень і вночі? Особливо - в містах (ясно, що мається на увазі міста і місця відносно в тилу).
Ну, пару бнів назад бачив як була тривога в ТЦ.
Народ за 15 хвилин вибіг весь на вулицю . І діти із ними.
Що характерно ніхто під входом не стояв.  Стоянка машин в момент очистилась. Деякі з пробуксовками стартували :)))
   
Ну, пару бнів назад бачив як була тривога в ТЦ.
Народ за 15 хвилин вибіг весь на вулицю . І діти із ними.
Що характерно ніхто під входом не стояв.  Стоянка машин в момент очистилась. Деякі з пробуксовками стартували :)))

І що, всі сховались в укриття? Не хочу тут писати, де і скільки є надійних укриттів... І скільки я бачу таких, хто переміщається в укриття, крім буквально перших днів загострення. 
   
І що, всі сховались в укриття? Не хочу тут писати, де і скільки є надійних укриттів... І скільки я бачу таких, хто переміщається в укриття, крім буквально перших днів загострення. 


Не всі ховаються

Але та сама школа чи трц містить сотні ( іноді і тисячі) людей в одному доволі невеликому просторі

В тому небезпека і привабливість для кацапів
   
Не всі ховаються

Але та сама школа чи трц містить сотні ( іноді і тисячі) людей в одному доволі невеликому просторі

В тому небезпека і привабливість для кацапів

стільки ж і в одному чи принаймні кількох великих будинків.

Але то таке: змішане навчання якраз і дає можливість вибору батькам і дітям, це ж нормальний, правильний варіант. Хто хоче - відпускає, хто не хоче - онлайн і батьківська відповідальність, і за віддалені наслідки (з якими, до речі, навряд чи хтось допомогатиме) - також.
   
стільки ж і в одному чи принаймні кількох великих будинків.

Але то таке: змішане навчання якраз і дає можливість вибору батькам і дітям, це ж нормальний, правильний варіант. Хто хоче - відпускає, хто не хоче - онлайн і батьківська відповідальність, і за віддалені наслідки (з якими, до речі, навряд чи хтось допомогатиме) - також.

Ось приклад

Школа в центрі Черкас
2500 учнів
Сховище ( укриття) на 450

зайти вийти менше 15 хвилин не вийде

Який сенс в подвійному напруженні вчителів - хз


   
Ну і про будинок не зовсім так
Візьміть 3-4 класи поруч + помножте на 3 поверхи в школі - 8-10 класів по 20 учнів - це 200+- дітей в зоні теоретичної дії вибуху калібрах чи подліьної ракети

При цьому під'їзд багатоповерхівки не має навіть 100 людей на два боки від ліфту і в теорії в найгіршому випадку під дію вибуху ракети потрапить десяток людей

 

   
навчання в школах з фізичною присутністю зараз ? - та пішли усі клички із садовими разом - в сраку.
полудурки довбані.

в карантин сидіти вдома а зараз в школу ? який дебіл їм таку ідею підкинув виродкам ?
   
Сучасна синтетика набагато краща того пуху.

сінтетика або гівно або за її ціну можна пуховими перинами обкластися
для зими я користуюся вовняними, з мінімумом синтетики
   
сінтетика або гівно або за її ціну можна пуховими перинами обкластися
Синтетика зручніше
   
навчання в школах з фізичною присутністю зараз ? - та пішли усі клички із садовими разом - в сраку.
полудурки довбані.

в карантин сидіти вдома а зараз в школу ? який дебіл їм таку ідею підкинув виродкам ?
а до чого тут Клички  та Садові? Це питання до Міносвіти. Ніякі мери не можуть вирішувати, як вчитися дітям.
   
а до чого тут Клички  та Садові? Це питання до Міносвіти. Ніякі мери не можуть вирішувати, як вчитися дітям.

міносвіти полудурки ?
і шо з тим маємо робити ?
   
міносвіти полудурки ?
і шо з тим маємо робити ?
якщо я напишу, що ми маємо з цим робити, мене забанять :D
   
Кличко сьодня в тг:
Нове асфальтове покриття, бруківка на тротуарах і велодоріжки: на вулиці Івана Франка закінчили капітальний ремонт. Вулиця стала зручнішою й безпечнішою для пішоходів. На пішохідних переходах з’явились антикишені, які розширяють тротуар, а щоб водії не паркували авто на тротуарах, встановили близько 500 стовпчиків.


а може на ці гроші краще було б  трансформаторів для підстанції запасних придбати...
   
якщо я напишу, що ми маємо з цим робити, мене забанять :D

а по опитуванням більшість батьків (58-60%) хочуть, щоб дітей відправили до школи, не вигадую, реальні опитування по школах
   
якщо я напишу, що ми маємо з цим робити, мене забанять :D

напиши. я підтримаю підемо в бан разом.
у мене дитина - випускниця. львівська гімназія входить в 10 кращих в Україні останні роки по зно. два роки готувались до зно. на репетиторів пішло два відра помідорів..... долярів.
ті гівнюки відмінили зно  англійську і ввели історію. і якийсь інший екзамен придумали.
мать іх йоб - нові репетитори .історія . добре. діти вчаться.
шо маємо ?

результат того екзамену малої  з 3 предметів 190+.

а ці мудаки із міносвіти донині не кажуть чи той новий екзамен буде мати силу 3 роки як зно чи не матиме. і скільки квота переселенців на бюджет бо вони переселенці.
абсолютна невизначеність взагалі і в принципі.

от як із назвати ? я би то всьо міносвіти спалив к хуям нахєр.
і най банять. байдуже.
   
а по опитуванням більшість батьків (58-60%) хочуть, щоб дітей відправили до школи, не вигадую, реальні опитування по школах

Де це? В моїх дітей в класах проводили опитування - 80% батьків проти очного навчання. Це Франківськ. Загальних цифр по місту не знаю.
   
Кличко сьодня в тг:
Нове асфальтове покриття, бруківка на тротуарах і велодоріжки: на вулиці Івана Франка закінчили капітальний ремонт. Вулиця стала зручнішою й безпечнішою для пішоходів. На пішохідних переходах з’явились антикишені, які розширяють тротуар, а щоб водії не паркували авто на тротуарах, встановили близько 500 стовпчиків.

а може на ці гроші краще було б  трансформаторів для підстанції запасних придбати...

Теж так думаю. Краще вкласти кошти в аварійне і альтернативне забезпечення роботи критичних елементів інфракстуктури.

 Благоустрої треба відкласти до закінчення війни, але комусь мабуть дуже свербить...

Взимку без електрики чи каналізації буде значно важче, ніж без велодоріжок і антикишень.
   
Грузини прожили зиму з буржуйками у містах ,не пам'ятаю в якому році. І нічого.

І вірмени теж.
Але справа у тому.що у нас є свій газ і він в нас видобувається.
Й його видобувається державним підприємством якраз достатньо для комуналки - та ще й з додатком.

Тобто можна сказати що цим газом барижитимуть, а країна замерзатиме.
   
Але то таке: змішане навчання якраз і дає можливість вибору батькам і дітям, це ж нормальний, правильний варіант.


Якщо є можливість вибору то це добре. Хай кожен діє на свій страх і ризик і відповідно до своїх можливостей. Головне щоб без примусівки.
   
Де це? В моїх дітей в класах проводили опитування - 80% батьків проти очного навчання. Це Франківськ. Загальних цифр по місту не знаю.

Полтава , клас онука - 92 відсотків батьків проти, по школі - 77 відсотків.
Вчителі самі проти бо немає сховища.
   
І вірмени теж.
Але справа у тому.що у нас є свій газ і він в нас видобувається.
Й його видобувається державним підприємством якраз достатньо для комуналки - та ще й з додатком.

Тобто можна сказати що цим газом барижитимуть, а країна замерзатиме.

Проблема може бути не тільки в баригах, але і в руйнуванні інфраструктури. Згадайте недавню ситуацію з паливом.
   
навчання в школах з фізичною присутністю зараз ? - та пішли усі клички із садовими разом - в сраку.
полудурки довбані.

в карантин сидіти вдома а зараз в школу ? який дебіл їм таку ідею підкинув виродкам ?

Все дуже просто.
Чиновники хочуть зберегти стільці для сидіння.
   
Проблема може бути не тільки в баригах, але і в руйнуванні інфраструктури. Згадайте недавню ситуацію з паливом.

Родовища навіть на Харківщині та Сумщині не зруйновані
Бити по ним снарядами - не вийде. бо дуже далеко, навіть іскандери  не влучать.
Точної зброї в Росії немає.
   
Полтава , клас онука - 92 відсотків батьків проти, по школі - 77 відсотків.
Вчителі самі проти бо немає сховища.

Ну і де вони назбирали 60% за?

Хай зроблять там де є сховища по класу для соціальностурбовани х, але загальна кількість учнів щоб була не більша за кількість місць у сховищі.
   
жить можно в квартире и при + 15, но это ппц как холодно

смиявся от совета искать хату в селе и закупать дрова

ладно - надо еще дожить до той зимы
   
Родовища навіть на Харківщині та Сумщині не зруйновані
Бити по ним снарядами - не вийде. бо дуже далеко, навіть іскандери  не влучать.
Точної зброї в Росії немає.

Та до чого тут родовища, є система транспортування і розподілу, труби, компресори  і тд.

Як можна зруйнувати родовище якщо на Шебелинці атомним зарядом свердловину заглушити не змогли?

Згадайте удари по тягових підстанціях. Тільки потяги при потребі тепловозами тягнути можна на відміну від газу.
   
жить можно в квартире и при + 15, но это ппц как холодно


А журнали заповнювати в школі при +8 не пробували? А учні як мають писати в таких умовах?
   
жить можно в квартире и при + 15, но это ппц как холодно

смиявся от совета искать хату в селе и закупать дрова

ладно - надо еще дожить до той зимы

Моллі, тут пишуть люди які з квартири теплої геть не виходили.
Й поради переселятися у село й топити дровами - для абсолютних киян, які того села в очі не бачили.
   
Й поради переселятися у село й топити дровами - для абсолютних киян, які того села в очі не бачили.


Сіл на всіх не вистачить. Хто має можливість, і так собі підготував запасний аеродром. Та й село не кожному підходить.
   
Та до чого тут родовища, є система транспортування і розподілу, труби, компресори  і тд.

Як можна зруйнувати родовище якщо на Шебелинці атомним зарядом свердловину заглушити не змогли?

Згадайте удари по тягових підстанціях. Тільки потяги при потребі тепловозами тягнути можна на відміну від газу.

Згадав. Тягова підстанція взагалі-то дублюється , дублер зазвичай є на невеликій відстані . Знижується пропускна спроможність гілки на час поки полагодять ТП. Це якщо не побиті рейки та контактна мережа.
Інфраструктура розподілу газу також здубльована , окрім того втрапити чітко в неї росіяни з їх зброєю не здатні. Навіть якщо вони почнуть бити по площам - з того не буде аж ніякого толку.
Порозбивають дороги та села, а от інфраструктура буде цілою.
Я знаю про що кажу.
   
Сіл на всіх не вистачить. Хто має можливість, і так собі підготував запасний аеродром. Та й село не кожному підходить.

Отут згоден на всі сто, бо село - дуже специфічна річ і жити там - треба мати абсолютну броню на собі.
   
Інфраструктура розподілу газу також здубльована ,


Ну й чудово. Зараз треба забезпечити щоб всі ці дублі бездоганно працювали а не просто ржавіли і на балансі рахувалися. І те саме з електроенергетикою.
А не про антикишені думати.
   
Ну й чудово. Зараз треба забезпечити щоб всі ці дублі бездоганно працювали а не просто ржавіли і на балансі рахувалися. І те саме з електроенергетикою.
А не про антикишені думати.

Це ви мені ?  ;)
Та ну, воно все працює, а от про антикишені то вибачте, треба всяких безумних катлєт ганяти.
   
У киян мабуть і вода зараз гаряча централізована є  :laugh: не здивуюсь

Вона є у Полтаві.
Просто в нас все те не розтягли по кутках а модернізували й воно працює.
   
У киян нема, кажу з свого досвіду.
А от Кличку б хто пояснив, на що гроші витрачати
   
Це ви мені ?  ;)
Та ну, воно все працює, а от про антикишені то вибачте, треба всяких безумних катлєт ганяти.

Тішуся за Вас  (tu)
Просто знаю як це часто буває. По паперах є а в реальності тільки корпус, все вже познімали для "латання дір" в більш потрібних місцях.
   
навчання в школах з фізичною присутністю зараз ? - та пішли усі клички із садовими разом - в сраку.
полудурки довбані.

в карантин сидіти вдома а зараз в школу ? який дебіл їм таку ідею підкинув виродкам ?

це не їхня ідея, а нашого міністерства освіти,
хай би їх хто розігнав к чортам

Останнє редагування: 16 серпня 2022 09:44:11 від Foxic
   
Якщо ракета влучить в станцію одну - то газу не буде на 50-60% території України
   
Якщо є можливість вибору то це добре. Хай кожен діє на свій страх і ризик і відповідно до своїх можливостей. Головне щоб без примусівки.

Так, можливість вибору запропонована (змішане, і на розсуд батьків яке обирати). Утім, вибір батьків - вимушений, і зумовлюється їх та місцевими обставинами, які в багатьох дуже різні. Це та ситуація взагалі-то, коли зовсім хорошого вибору нема (або дуже мало в кого є), доводиться обирати той, який менш поганий для конкретної родини. Вчителям, до речі, у будь-якому випадку я не заздрю подвійно (в більшості і свої діти є).

Всім нам - безпеки, перемоги та сил її наближати!
   
Так, можливість вибору запропонована (змішане, і на розсуд батьків яке обирати).


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Новий навчальний рік у Львові
Як повідомили у Львівській міській раді, у Львові навчальний рік розпочнеться 1 вересня.

Учні 1-5 класів навчатимуться в очному форматі.
Учні 6-10 класів навчатимуться переважно в очному форматі, дистанційний формат можливий раз на тиждень.
Учні 11 класів навчатимуться у змішаному очно-дистанційному форматі залежно від семестру.
Читайте також:

У школах Львівської області скасують російськомовні класи (Фото:Wokandapix/pixabay.com)
У школах Львівської області вирішили скасувати російськомовні класи — радник голови ОВА
Остаточне рішення про формат навчання прийматиме директор школи.

За даними Львівської міськради 84% міських шкіл мають свої укриття, решта мають укласти договори із закладами поблизу, в яких є укриття.

Для переселенців, які мешкають у 80 школах, шукають інше приміщення.

++++++++++++++++++++++++++++++
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/chi-bude-1-veresnya-v-ukrajini-yak-pracyuvatimut-shkoli-navchalniy-rik-2022-v-ukrajini-50262717.html

Мені це щось не дуже на вільний вибір подібно.

Особливо сподобалося "мають укласти договори".  Пропозиція від якої неможливо відмовитися :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія