Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Экзистенцильная война и пропаганда

Экзистенцильная война и пропаганда

Только что в очередной раз услышал от швейцарца, что США виноваты в том, что россия напала в Украину.

Фактов, опровергающих этот тезис, напрочь не знает.

Он вообще не знал фактов. Только ТВ пропаганда. И это в Женеве!!!!

 Полчаса рассказывал ему реальные факты и причины нападения рашки.

Прибежала его русская жена и забрала его.

В виду того, что он узнал абсолютно новые для него факты, очень благодарил за них и будет звонить если будут вопросы, то надеюсь  что он еще не полностью одурманен рашкой.

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Написал об этом, потому что.война идей и пропаганда в экзистенциальной войне.с рашкой играет брльшую роль, чем ракеты и танки.

А в информационной войне мы пока сидим в обороне.


   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Только ТВ пропаганда.
Прибежала его русская жена и забрала его
:pooh_lol:
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Только что в очередной раз услышал от швейцарца, что США виноваты в том, что россия напала в Украину.

Прибежала его русская жена и забрала его.

 :weep:
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Так у нього вдома є власна пропагандистка.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Только что в очередной раз услышал от швейцарца, что США виноваты в том, что россия напала в Украину.

Фактов, опровергающих этот тезис, напрочь не знает.

Он вообще не знал фактов. Только ТВ пропаганда. И это в Женеве!!!!

 Полчаса рассказывал ему реальные факты и причины нападения рашки.

Прибежала его русская жена и забрала его.

В виду того, что он узнал абсолютно новые для него факты, очень благодарил за них и будет звонить если будут вопросы, то надеюсь  что он еще не полностью одурманен рашкой.


дальше можна ничего писати.....

я таких "клієнтів" повикреслював, десь тиждень-два, після початку війни...

ПС. є парочка норгів, які далі помагають, але контактуємо тільки за межами дії їхніх "яжємать"......
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Прибежала его русская жена и забрала его.

Не думаю, что ты для него бОльший авторитет, чем его руская жена-скабєєва :)
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

У Швейцарії у  середовищі  біженок  з України перемогли росіяни.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда
den

Серед біженців з ірпеня
Є далека знайома
Яка має за авторитета шарія

Проклинає ЗСУ по факту
Звинувачує Україну у війні

Мій друг її вивіз з міста коли там вже були обстріли
Це ніяк не змінило її переконань

Живе в східній Європі зараз

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Не думаю, что ты для него бОльший авторитет, чем его руская жена-скабєєва :)

Согласен. Но подобную мифологему о вине США в войне рашки в Украине  я слышал от швейарцев, где не было русских баб.

И в этом проблема.

Поэтому просьба не отвлекаться на баб.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

У Швейцарії у  середовищі  біженок  з України перемогли росіяни.

Ще раз більш змістовно  І якщо можно в темі біженців
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда
den

Согласен. Но подобную мифологему о вине США в войне рашки в Украине  я слышал от швейарцев, где не было русских баб.

И в этом проблема.

Поэтому просьба не отвлекаться на баб.

Кацапи на пропаганду не шкодують грошей

Мільярди
На рашатудей і подібне

+ Скуповують "авторитетних вчених , митців, публіцистів" ( без жартів, ще з часів совка )

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Серед біженців з ірпеня
Є далека знайома
Яка має за авторитета шарія

Проклинає ЗСУ по факту
Звинувачує Україну у війні
Дай їй по морді ногою. Фігово що до неї буряти не добрались.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Зря я написал о русскоязычной бабе как о русской.Она родилась в Швецарии от русской и швейцарца.

Я не слышал от нее никаких мифологем, так.как ей не интресно в политике.
 А вот ее мужу интересно. Он даже манифест Карлы читал.

Знает о существовании Ленина, Сталина, Троцкого и гулага. Но что обое рябое, не знал.

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Кацапи на пропаганду не шкодують грошей

Мільярди
На рашатудей і подібне

+ Скуповують "авторитетних вчених , митців, публіцистів" ( без жартів, ще з часів совка )

100%

Я уже на ФУПе писал, что самым рьяным носителем идеи рускага мира в Женеве есть депутат парламента и бывший главред Женева Трибьюн

Возглавляет до сих пор швейцаро-русскую торгово-промышленную палату.

Его книга издана многократно большим тиражом в рашке. Взятку в виде огромного гонорара он получил.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Серед дівок ірпєня
Одна любить Шарія
Наче все є у кобіти
Та мізків є нікуя
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Согласен. Но подобную мифологему о вине США в войне рашки в Украине  я слышал от швейарцев, где не было русских баб.

И в этом проблема.

Поэтому просьба не отвлекаться на баб.

Моя знайома, літня 63 р, єваюкувалась з Харківа до Чехії, до дочки яка там працюе.. Розповіла що на зупинці розмовляли з літньою чешкою (ломаною російською) яка сказала що винні США.  Моя знайома мае такуж думку. І це лайно сидить в Європі!
Розмовляли ми телефоном - орала я голосно, лаялась відчайдушно!
Чому я так не думаю? Може тому що не дивлюсь москальскє ТБ? Так я взагалі не дивлюсь ТБ - тільки интернет.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Уже не о чем волноввться. Росс пропаганда не сработала ни в европе ни в сша. И уже не сработает
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Моя знайома, літня 63 р, єваюкувалась з Харківа до Чехії, до дочки яка там працюе.. Розповіла що на зупинці розмовляли з літньою чешкою (ломаною російською) яка сказала що винні США.  Моя знайома мае такуж думку. І це лайно сидить в Європі!
Розмовляли ми телефоном - орала я голосно, лаялась відчайдушно!
Чому я так не думаю? Може тому що не дивлюсь москальскє ТБ? Так я взагалі не дивлюсь ТБ - тільки интернет.
как можно на кого то в наше время орать по телефону. Уже 6 месяцев просто убивают.
Послала нахуй и положила трубку. Уважай себя
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Ще раз більш змістовно  І якщо можно в темі біженців

Наприклад,  у Берні  є швейцарське  громадське  об'єднання "Ukraine Hilfe Bern".  У більшості  це  інформаційні  проекти різні.
Ukraine Hilfe Bern

Збирають українських жіночок.  Мова  - російська.
У  телеграм групах  пропонують російські сайти для  перекладу. Виклали  декілька  днів   як  пропозицію  прочитати  російські  книжки.
У телеграм групах банять  українців по  чорному.
   
Кацапи на пропаганду не шкодують грошей

Мільярди
На рашатудей і подібне

+ Скуповують "авторитетних вчених , митців, публіцистів" ( без жартів, ще з часів совка )
Капіталізм. Money is a power, power is a money.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Наприклад,  у Берні  є швейцарське  громадське  об'єднання "Ukraine Hilfe Bern".  У більшості  це  інформаційні  проекти різні.
Ukraine Hilfe Bern
Збирають українських жіночок.  Мова  - російська.
У  телеграм групах  пропонують російські сайти для  перекладу. Виклали  декілька  днів   як  пропозицію  прочитати  російські  книжки.
У телеграм групах банять  українців по  чорному.

Найбільш активна група в Женеві спілкується виключно українською і виключає з свого телеграм каналу російськомовних. Але переважна більшість біженців зі сходу російськомовна. Тому й з 3200 приходять на мітинги близько сотні.

З могу досвіду знаю що потрібно об'єднувати, а не роз'єднувати для,досягнення перемоги.

Ось і вирішуйте треба, чиине треба чипляти мовне питання. Як для мене це шкодить об'єднанню українців.

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Только что в очередной раз услышал от швейцарца, что США виноваты в том, что россия напала в Украину.


В чому саме винні сша?
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

В чому саме винні сша?
У тому, що надали допомогу зброєю. Якби не надали, війна вже б закінчилася.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

У тому, що надали допомогу зброєю. Якби не надали, війна вже б закінчилася.
А хіба раша напала ПІСЛЯ того, як сша надала зброю?  8-:
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

А тему то як назвав !
Экзистенцильная война и пропаганда  :facepalm1:
всрацца і нє жить... Як впливає пропаганда на основи буття соціуму, вплив пропаганди на онтологію людства.... :laugh:

а що насправді ? "Швейцарський довбойоб і його супружніца-кацапка"
де мова про те що якійсь недорозвинутий обдивився кацап-тв, де 24/7 розповідають що у всьому винні США, ніде більше він цього почути не міг, а дивився він цю кацапську парашу лише через те, що у нього супружніца — кацапка. Самому довбойобу не вистачило інтелекту збагнути що у війні винуватим може завжди бути лише агресор, і аж ніяк не третя сторона.
Але тут на допомогу прийшов добрий Олєг і почав просвіщати довбойоба, кацапка ж бачучи що всьо пропало клієнт уєзжаєт із парадігми руского міра, вхопила довбойоба і не дала Олєгу завершити політінформацію.
Оце такі от глибинні зрушення українського екзістенціоналізму у Швейцарії зараз відбуваються... :laugh:
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

кто-то мне рассказывал, что в Германии полиция даёт гражданам такой совет: если на вас напал преступник - ни в коем случае не оказывайте сопротивление! и не потому что это опасно для вас, а потому, что, сопротивляясь, вы можете нанести преступнику телесные повреждения, и он подаст на вас в суд, и вы будете виноваты!
надо ли удивляться, что Украина, которая оказывает сопротивление, вызывает раздражение у многих европейцев?
сопротивляясь, мы делаем русским больно! и в повёрнутых мозгах мы становимся виноватыми!
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

А хіба раша напала ПІСЛЯ того, як сша надала зброю?  8-:
Хотілося би хоча б раз почути кацапську більш-менш логічну версію причини російської агресії проти України. Вони всі настільки абсурдні, що самою змістовною виглядає лише ''Україна сама винувата''
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Ти кажеш в нього дружина уська?

То як твої слова можуть перемогти дві сіськи?  :facepalm1:  [KA]
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

кто-то мне рассказывал, что в Германии полиция даёт гражданам такой совет: если на вас напал преступник - ни в коем случае не оказывайте сопротивление! и не потому что это опасно для вас, а потому, что, сопротивляясь, вы можете нанести преступнику телесные повреждения, и он подаст на вас в суд, и вы будете виноваты!
надо ли удивляться, что Украина, которая оказывает сопротивление, вызывает раздражение у многих европейцев?
сопротивляясь, мы делаем русским больно! и в повёрнутых мозгах мы становимся виноватыми!
Цьому міфу вже багато років. От для чого він тут?

Він зазвичай стосується армії англійської тіпа була така порада в інструкції поведінці для жінок в армії англійській.  :facepalm1:
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Только что в очередной раз услышал от швейцарца, что США виноваты в том, что россия напала в Украину.

Фактов, опровергающих этот тезис, напрочь не знает.

Он вообще не знал фактов. Только ТВ пропаганда. И это в Женеве!!!!

 Полчаса рассказывал ему реальные факты и причины нападения рашки.

Прибежала его русская жена и забрала его.

В виду того, что он узнал абсолютно новые для него факты, очень благодарил за них и будет звонить если будут вопросы, то надеюсь  что он еще не полностью одурманен рашкой.
Гм, мабуть проблема не в пропаганді, а в "русской жене"
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

кто-то мне рассказывал, что в Германии полиция даёт гражданам такой совет: если на вас напал преступник - ни в коем случае не оказывайте сопротивление! и не потому что это опасно для вас, а потому, что, сопротивляясь, вы можете нанести преступнику телесные повреждения, и он подаст на вас в суд, и вы будете виноваты!
надо ли удивляться, что Украина, которая оказывает сопротивление, вызывает раздражение у многих европейцев?
сопротивляясь, мы делаем русским больно! и в повёрнутых мозгах мы становимся виноватыми!
Із цієї області колись прочитала в кацап змі: ''українські збройні сили знов пожертвували цивільними - збили ракету, уламки якої зруйнували житлову будівлю"

Останнє редагування: 15 серпня 2022 11:26:20 від Златадобра
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Гм, мабуть проблема не в пропаганді, а в "русской жене"
Скоріше за все якийсь збоченець схиблений на ультра лівацькому  русі.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Хотілося би хоча б раз почути кацапську більш-менш логічну версію причини російської агресії проти України. Вони всі настільки абсурдні, що самою змістовною виглядає лише ''Україна сама винувата''
То для нас. У їхній викривленій реальності то все логічно.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Цьому міфу вже багато років. От для чого він тут?

Він зазвичай стосується армії англійської тіпа була така порада в інструкції поведінці для жінок в армії англійській.  :facepalm1:
а чем закончилась история молодой немки, которую судили за то, что она, отбиваясь от насильников, использовала перцовый баллончик, который предназначен для защиты от собак?
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

То для нас. У їхній викривленій реальності то все логічно.
Це загальні слова. Але ж повинно існувати пояснення, чому саме вони ведуться. родичка чоловіка  на повідомлення про бомбардування мого міста сухо відповіла : ні чим не можу допомогти. Але ж майже через  два місяці пустила сльозу, коли зрозуміла що може прилетіти відповідка, каже : боюся.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

.

Останнє редагування: 15 серпня 2022 11:42:44 від Георгиу
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

У тому, що надали допомогу зброєю. Якби не надали, війна вже б закінчилася.
Він не розуміє, тут рівень тільки по методичках.
   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

а чем закончилась история молодой немки, которую судили за то, что она, отбиваясь от насильников, использовала перцовый баллончик, который предназначен для защиты от собак?
А ти можеш силку дати на сайт німецьких новин, не жовтих де була розібрана та історія?

Тільки не треба конспірологію що це все ховають...

   
Re: Экзистенцильная война и пропаганда

Якщо США винні в тому, що дають нам зброю,  тоді логічно було б в нього спитатись: а для чого Швейцарії така велика армія,  військові збори тотальні щорічні і т д? Це ж якщо хтось нападе,  буде війна і рубілово,  а так би просто захопили їх без опору, і все.

Це ж перший аргумент має бути для швейцарця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія