Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Швец топит за Смешко

Re: Швец топит за Смешко

Цель всех этих маневром простейшая - развалить в разгар войны налаженную работу офиса президента и показать следующему руководителю этого офиса, что его судьба целиком и полностью зависит не от эффективности его работы и не от Зеленсткого, а от кацапов вроде Швеца, мутных конгресвуменш типа Спартц, продажных или просто полезных идиотов-журналистов, которым скармивают дезу не приводя никаких доказательств,  и тех кто за всеми ними стоит  (угадайте, кто)   :-)o
   
Re: Швец топит за Смешко

Дуріцкая (що з Нємцовим була) також ніби з цього вузу. Але не відмінниця, як конгресвумен.

Нємцов був трахальщіком, ще більшим трахальщіком ніж головний трахальщік Радянськьго Союзу - Івар Калниньш. А Дуріцкая була мукла. То ж не дивно що мукла підкотила яйця до трахальщіка.
 ВУЗ той звичайний, бухгалтерів випускають.
   
Re: Швец топит за Смешко

І чому звільнили предстааників українського розвідувального управління після проваленої операції з літаком з вагнерівцями...
Все той же Грозєв дав відповідь 25-26 липня:
«Пам'ятаєте операцію Вагнера в Білорусі? Що ж, коли Росія вторглася в Україну, деякі українські оперативники, які організували цю авантюру, вирішили повторити це..."
   
Re: Швец топит за Смешко

Смешко:  1991 - отримав науковий ступінь доктора наук з військової кібернетики.
1996 - прослухав спеціальний курс для вищих посадових осіб у сфері національної безпеки у Вищій школі урядового управління ім. Дж. Кеннеді при Гарвардському університеті (1996).

1997 року в Стокгольмі пройшов спеціальний курс для керівників розвідувальних органів країн — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру» — «Концепції національної безпеки і оборони та система демократичного контролю над Збройними Силами і спецслужбами у демократичному суспільстві» в Національному королівському оборонному коледжі.

У Великій Британії пройшов курс для керівників розвідувальних органів «Організація боротьби з міжнародним тероризмом і роль розвідувальних структур у цій боротьбі».

Вільно володіє українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами.

Зелефілам це не довподоби. До того ж не носить перуку.
   
Re: Швец топит за Смешко

Получается, что после встречи в Омане Зе с Патрушевым,  к власти Украины был приставлен паРашей Медведчук-2 - Ермак..

как ни крути, а это факт..
Під яким ніком на супі швець та іларіонов "п-тю" люблять і трампа?
   
Re: Швец топит за Смешко

Все той же Грозєв дав відповідь 25-26 липня:
«Пам'ятаєте операцію Вагнера в Білорусі? Що ж, коли Росія вторглася в Україну, деякі українські оперативники, які організували цю авантюру, вирішили повторити це..."

А чим вам тут не подобається діяльність СБУ? Досвід і час показав що саме ці люди най відданіші Україні, а так взвані нерозхитуйте човна всі злелись і чекали ускі танки...

   
Re: Швец топит за Смешко

Цель всех этих маневром простейшая - развалить в разгар войны налаженную работу офиса президента и показать следующему руководителю этого офиса, что его судьба целиком и полностью зависит не от эффективности его работы и не от Зеленсткого, а от кацапов вроде Швеца, мутных конгресвуменш типа Спартц, продажных или просто полезных идиотов-журналистов, которым скармивают дезу не приводя никаких доказательств,  и тех кто за всеми ними стоит  (угадайте, кто)   :-)o

я вижу вы честный человек, вы любите правду, расскажите кто наживается на войне в этот раз?
   
Re: Швец топит за Смешко

усіх, хто написав в цій гілці, буде забанено   :vinsent:
   
Re: Швец топит за Смешко

я вижу вы честный человек, вы любите правду, расскажите кто наживается на войне в этот раз?
Если верить Спартц и Швецу - украинская власть. Или вы Спартц и Швецу им не верите?  ;o
А так как украинские власти на войне наживаются, то необходимо срочно прекратить поставлять Украине помощь, и как можно быстрей прекратить войну, заставив Украину сесть за переговоры.
Все же очевидно. Слушайте Спартц и Швеца  :facepalm1:


А чим вам тут не подобається діяльність СБУ?
То была типичная авантюра определенных лиц в СБУ.
Если бы она удалась, мир бы сейчас смотрел на кацапскую "спецоперацию"как на наведение порядка в террористической стране, захватывающей самолеты.
И я лично особо не сомневаюсь, кем та вагнеровская  "операция" на самом деле была срежиссирована.
   
Re: Швец топит за Смешко

Досить було вже сказано, тільки Зе щось сильно за нього тримається..    " він зі мною прийшов, зі мною і піде"
з зелею ніби богдан прийшов а єрмак з'явився пізніше
   
Re: Швец топит за Смешко

Если верить Спартц и Швецу - украинская власть. Или вы Спартц и Швецу им не верите?  ;o
А так как украинские власти на войне наживаются, то необходимо срочно прекратить поставлять Украине помощь, и как можно быстрей прекратить войну, заставив Украину сесть за переговоры.
Все же очевидно. Слушайте Спартц и Швеца  :facepalm1:


я пытаю, просто помню 3 года назад завозили детали для танков, тут орали, в том числе и вы (только не надо счас, дайте мне пруфы, листайте ветки по выборам), что наживаются на войне

то есть слушали супостастов, а тепернь слушать нельзя, вот и спросил почему. Или та война это другая война, понарошку, а эта война настоящая?

просто, я хочу понять, почему тогда можно было кричать зрада, а сейчас нельзя
спасибо
   
Re: Швец топит за Смешко

Кто он есть в действительности Швец, как  на индикаторе проявил себя на Смешко! Можно строить из себя сокола, но когда заквохтал как курица, ты и есть курица. а не сокол!
дійсно, схоже що швець проколовся на темі смєшка
   
Re: Швец топит за Смешко

сєйчас работаєт мощная паддєржка швєца.
В тєму зайдьот іщьо Злой!
   
Re: Швец топит за Смешко

я пытаю, просто помню 3 года назад завозили детали для танков, тут орали, в том числе и вы (только не надо счас, дайте мне пруфы, листайте ветки по выборам), что наживаются на войне
Я такого не орал. Орали те же Швецы и с примерно той же целью, что и сейчас.
Почему кацапы считали, что Зеленский для них лучше, чем Порошенко - это вопрос не ко мне, а к их уже не раз доказавшим свою несостоятельность в украинских вопросах аналитикам.
   
Re: Швец топит за Смешко

Я такого не орал. Орали те же Швецы и с примерно той же целью, что и сейчас.
Почему кацапы считали, что Зеленский для них лучше, чем Порошенко - это вопрос не ко мне, а к их уже не раз доказавшим свою несостоятельность в украинских вопросах аналитикам.

ок, принято
   
Re: Швец топит за Смешко

Другой вопрос, почему у вскрывшейся шайки желание устранить Ермака уже дошло до истерики?
   
Re: Швец топит за Смешко

не знаю, хто за кого топить за смішка, за мишка чи за мішка. я жодного відео швеця до кінця не додився ні разу, проте от що цікаво, цікаво те, що нинішня влада лише з початком повномасштабного наступу почала робити те, до чого закликав Смешко більше року тому назад.
можете глянути, 2хв 50 сек


Останнє редагування: 14 серпня 2022 13:49:55 від iz sela
   
Re: Швец топит за Смешко

тільки прошу без конспірології
   
Re: Швец топит за Смешко

Другой вопрос, почему у вскрывшейся шайки желание устранить Ермака уже дошло до истерики?
чому ж відразу шайка? до того ж ніякої істерики немає, є тверезий погляд на результати роботи.
   
Re: Швец топит за Смешко

якби те, що сказав Смешко (див 2хв 50 сек)

сказав наприклад Єрмак, Арахамія. Подоляк або хтось із команди Президента, йому б памятника поставили і вручили Зірку Героя України
   
Re: Швец топит за Смешко

Цель всех этих маневром простейшая - развалить в разгар войны налаженную работу офиса президента и показать следующему руководителю этого офиса, что его судьба целиком и полностью зависит не от эффективности его работы и не от Зеленсткого, а от кацапов вроде Швеца, мутных конгресвуменш типа Спартц, продажных или просто полезных идиотов-журналистов, которым скармивают дезу не приводя никаких доказательств,  и тех кто за всеми ними стоит  (угадайте, кто)   :-)o

Даний текст собачою мовою - це кацапський наратив, ІПСО і зрада 3-го рівня...
   
Re: Швец топит за Смешко

що сказав Смешко
40/60
гуглите вместе с "гнилая селедка", если не поймете
   
Re: Швец топит за Смешко

А я подивилась декілька відео за участю Смешка, в тому числі напредодні нападу РФ,  і повинна сказати, що Смешко - професійна розумна людина і треба було прислухатись до його порад, а не ярликами кидатись.
   
Re: Швец топит за Смешко

А я подивилась декілька відео за участю Смешка, в тому числі напредодні нападу РФ,  і повинна сказати, що Смешко - професійна розумна людина і треба було прислухатись до його порад, а не ярликами кидатись.
Например, начать в прошлом году полностью реформировать военную контрразведку (3:48 в ролике выше)?
40/60
   
Re: Швец топит за Смешко

А я подивилась декілька відео за участю Смешка, в тому числі напредодні нападу РФ,  і повинна сказати, що Смешко - професійна розумна людина і треба було прислухатись до його порад, а не ярликами кидатись.
цікаво чи радив він кучмі, як голова СБУ,
не розкручувати мега-корупцію а знищувати її в зародку,
не красти у держави заводи для свого зятя,
не кидати за грати неугодних і т.д.
І якщо таки радив, то чому промовчав
коли кучмо не дослухалося цих розумних порад?

Персонажу з таким ганебним бекграундом
краще валятись на політичному смітнику,
де він і перебував пару десятиліть,
а не вилазити на публіку з "розумними порадами" :bueee:
   
Re: Швец топит за Смешко

А я подивилась декілька відео за участю Смешка, в тому числі напредодні нападу РФ,  і повинна сказати, що Смешко - професійна розумна людина і треба було прислухатись до його порад, а не ярликами кидатись.
політиків варто оцінювати не за терендінням у роліках,
а за фактичною діяльністю, особливо у владі.
   
Re: Швец топит за Смешко

Та й якщо все то правда, що каже Швець, то п@зда всім зусиллям наших воїнів і американців при  наявності такого "оманського" в ОП
Да, силен Ермак!
И ЗСУ и всю Америку один может завалить ;o
   
Re: Швец топит за Смешко

цікаво чи радив він кучмі, як голова СБУ,
не розкручувати мега-корупцію а знищувати її в зародку,
не красти у держави заводи для свого зятя,
не кидати за грати неугодних і т.д.
І якщо таки радив, то чому промовчав
коли кучмо не дослухалося цих розумних порад?

Персонажу з таким ганебним бекграундом
краще валятись на політичному смітнику,
де він і перебував пару десятиліть,
а не вилазити на публіку з "розумними порадами" :bueee:
цілком можливо, що на смітнику йому й місце. Але. Але той факт, що він задовго до повномасштабного вторгнення пропонував (див з 2 хв 50 сек)

влада дослухалася і почала втілювати в життя. правда з запізненням на місяців так з 30-35.

   
Re: Швец топит за Смешко

політиків варто оцінювати не за терендінням у роліках,
а за фактичною діяльністю, особливо у владі.
(tu)
так, саме так! адже те, що радив Смешко дуже позитивно було сприйнято владою після повномасштабного вторгнення і зараз це наш, український, наратив
- західна зброя, якомага більше (те, до чого закликав Смешко)
- посилення ЗСУ (те, до чого закликав Смешко)
- якнайкраще фінансування ЗСУ (те, до чого закликав Смешко)
- оснащення ППО найновішими західними зразкаим
і т.д.
   
Re: Швец топит за Смешко

Цель всех этих маневром простейшая - развалить в разгар войны налаженную работу офиса президента и показать следующему руководителю этого офиса, что его судьба целиком и полностью зависит не от эффективности его работы и не от Зеленсткого, а от кацапов вроде Швеца, мутных конгресвуменш типа Спартц, продажных или просто полезных идиотов-журналистов, которым скармивают дезу не приводя никаких доказательств,  и тех кто за всеми ними стоит  (угадайте, кто)   :-)o

а что в методичках пишут на счет Баканова и Демченко?

они слажено работали и на кого?
   
Re: Швец топит за Смешко

наші сьогоднішні переможні наративи, це саме ті наративи які сконцентровано подав Смешко, і якби ми до нього не відносилися, саме він їх і пропагував, в той час як де-хто пропонував щось там висаджувати, щось ремонтувати, якісь незрозумілі няні. все пішло в небуття. Поради ж Смешка стали, ще раз повторю, нашим, українським наративом і саме вони здатні нас гуртувати і вести до перемоги.
   
Re: Швец топит за Смешко

кстати откуда пошла шняга, что Смешко кгебист?? он ни дня там не работал
и я так понимаю и советском ГРУ не служил
или кто то верит что его завербовали в    90х в Вашингтоне не пмерикпнцы , а кацапы, которые именно тогда думали о вяличии :laugh:
   
Re: Швец топит за Смешко

- західна зброя, якомага більше (те, до чого закликав Смешко)
- посилення ЗСУ (те, до чого закликав Смешко)
- якнайкраще фінансування ЗСУ (те, до чого закликав Смешко)
- оснащення ППО найновішими західними зразкаим
вот читаю это и удивляюсь
советы за все хорошее против всего плохого

Вроде Украине стоило только ножкой топнуть - и повалило бы в Украину западное оружие и финансирование -
успевай  только усиливать ЗСУ! А Россия бы на это безропотно смотрела.
ждала, когда перевооружимся

   
Re: Швец топит за Смешко
LSD

Если верить Спартц и Швецу - украинская власть. Или вы Спартц и Швецу им не верите?  ;o
А так как украинские власти на войне наживаются, то необходимо срочно прекратить поставлять Украине помощь, и как можно быстрей прекратить войну, заставив Украину сесть за переговоры.
Все же очевидно. Слушайте Спартц и Швеца  :facepalm1:


То была типичная авантюра определенных лиц в СБУ.
Если бы она удалась, мир бы сейчас смотрел на кацапскую "спецоперацию"как на наведение порядка в террористической стране, захватывающей самолеты.
И я лично особо не сомневаюсь, кем та вагнеровская  "операция" на самом деле была срежиссирована.
Ідіот...
   
Re: Швец топит за Смешко

кстати откуда пошла шняга, что Смешко кгебист?? он ни дня там не работал
и я так понимаю и советском ГРУ не служил
или кто то верит что его завербовали в    90х в Вашингтоне не пмерикпнцы , а кацапы, которые именно тогда думали о вяличии :laugh:
та навіть не в тому справа, кагебіст він чи ні, не в тому справа грушник він чи ні, головне, що він, як людина, яка була і є  поза владних коридорів, пропонував  владі робити те, що влада,  що мала б робити без ніяких порад, АЛЕ почала це робити після повномасштабного вторгнення, коли сприятливі умови було втрачено і зараз ми змушені витрачати значно більші ресурси. 
   
Re: Швец топит за Смешко

а что в методичках пишут на счет Баканова и Демченко?
Вы еще про сына Байдена забыли.
   
Re: Швец топит за Смешко

вот читаю это и удивляюсь
советы за все хорошее против всего плохого

Вроде Украине стоило только ножкой топнуть - и повалило бы в Украину западное оружие и финансирование -
успевай  только усиливать ЗСУ! А Россия бы на это безропотно смотрела.
ждала, когда перевооружимся
а скажіть, які наративи Вам ближчі
- Посилити обороноздатність України
- посилити фінансування ЗСУ
- закупити нове ППО
чи
- висадити мільярд дерев
- побудувати у дворах стадіони
- запровадити інститут інвестнянь
Дякую.

Останнє редагування: 14 серпня 2022 18:44:03 від iz sela
   
Re: Швец топит за Смешко

Вы еще про сына Байдена забыли.

ага понял
на этот вопрос надо аспоминать Байдена

так это уже катит на методички ольгино
   
Re: Швец топит за Смешко

Але той факт, що він задовго до повномасштабного вторгнення пропонував (див з 2 хв 50 сек)
"У нас нет союзников, мы одни" - это четко по методичкам Кремля в унисон с Илларионовым, как-раз то, что кацапы усердно внушали украинцам перед войной.

влада дослухалася і почала втілювати в життя. правда з запізненням на місяців так з 30-35.
Строят "Национальную Академию Обороны"?  :laugh:

   
Re: Швец топит за Смешко

на этот вопрос надо аспоминать Байдена

так это уже катит на методички ольгино
Нет, дети Баканова и Демченко, и сын Байдена в разных ольгинских методичках - там разные отделы работают  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія