Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кубанский диалект (с) [KA] (лингвистичное)

   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Після Криму повернемо Кубань
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Після Криму повернемо Кубань
Їдуть вони на куй ..непотрібно нікого повертати...
Тут своїх ватоголових повно.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

250 лет прошло, а мова осталась. Так и в Украине, язык никуда не денется, там где он распространен.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

"нині вже п'ятниця, а Кубань ше під кацапами"(с)
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

250 лет прошло, а мова осталась. Так и в Украине, язык никуда не денется, там где он распространен.

Ага! Лишиться кілька дєрєвєнь в залєсьє... Щоб було чим занятись лінгвістам, котрі досліджують мови вимираючих народностей
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Їдуть вони на куй ..непотрібно нікого повертати...
Тут своїх ватоголових повно.
Вылечим,излечим! На первое время посредством  военно- комендантского управления и вправления мозгов принудительно. Ну и экономическими и финансовыми связями. Потом поможем стать Конфедеративным членом в составе Украины.
 Украинский военный контингент на Кубани не позволит им сильно ватно выступать.
 Территория Кубани нужна Украине для организации транспортного коридора Европа- Украина- Кубань-Ближняя Азия.И как сельхоззона.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Вылечим,излечим! На первое время посредством  военно- комендантского управления и вправления мозгов принудительно. Ну и экономическими и финансовыми связями. Потом поможем стать Конфедеративным членом в составе Украины.
 Украинский военный контингент на Кубани не позволит им сильно ватно выступать.
 Территория Кубани нужна Украине для организации транспортного коридора Европа- Украина- Кубань-Ближняя Азия.И как сельхоззона.
Против серавно
Я хочу ,что бы мои внуки хотя бы  жили в нормальной стране, а не в стране идиотов ...
Там имперское нутро опять полезет.
Нет категорически против .

   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Україна не росія. Україна визнає і поважає міжнародновизнані кордони.

Всі хто каже про "захопимо кубань, воронєж, придністров"я, білорусь..." такі ж самі імперсько ушиблені як і русня.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Україна не росія. Україна визнає і поважає міжнародновизнані кордони.

Всі хто каже про "захопимо кубань, воронєж, придністров"я, білорусь..." такі ж самі імперсько ушиблені як і русня.
Україні чужого не потрібно, а за своїм вона повертається завжди. Запам’ятайте це, кацапи
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Против серавно
Я хочу ,что бы мои внуки хотя бы  жили в нормальной стране, а не в стране идиотов ...
Там имперское нутро опять полезет.
Нет категорически против .
Как оно сложится в будущем, а оно многовариантно, увидим.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Я искренне не понимаю накуй они нам здались.
Ведь дело не в землях, а в мозгах.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Після того, як угандошим рашку, питання куди відійде Кубань ні в кого навіть не виникне.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Україна не росія. Україна визнає і поважає міжнародновизнані кордони.

Всі хто каже про "захопимо кубань, воронєж, придністров"я, білорусь..." такі ж самі імперсько ушиблені як і русня.
Почему обязательно " захватим"????
 Послевоенная Кубань в распавшейся параше экономически несостоятельна. И вполне может сложится такая ситуация,которой можно и помочь реализоваться, Кубань сама  попросится в состав Украины на Конфедеративных началах для экономической и торговой поддержки её экономики. И избегания гуманитарной катастрофы.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Я искренне не понимаю накуй они нам здались.
Це твої проблеми
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Після того, як угандошим рашку, питання куди відійде Кубань ні в кого навіть не виникне.
Ну і куди? Якщо до нас, то я проти  я не бажаю кормити ще ціх уєбанів...у нас своїх хватає..
А потім якісь дебідоїди ще років 100 наступних будуть голосувати за руський мір та велику дружбу з московією.
.
   
Що ніхто не був на Кубані? Я був кілька разів в 90-ті. І то в станицях, в гостях. Нормально розмовляють практично українською. Дивно то було чути, якби українська мова, але російська. Кубань_наша, коротше.  :D
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Це твої проблеми
Да це мої проблеми , і я зроблю все , щоб ніякої Кубані і в помітні не було на Українській карті...
Всяке гавно хай сидить за кордоном України.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Що ніхто не був на Кубані? Я був кілька разів в 90-ті. І то в станицях, в гостях. Нормально розмовляють практично українською. Дивно то було чути, якби українська мова, але російська. Кубань_наша, коротше.  :D

Тобто якщо десь розмовляють російською то ці території росія може захоплювати?

б***ь, тут хуйло просуваючи цю ідею намагається захопити Україну, а деякі українці самі такі самі...
   
Тобто якщо десь розмовляють російською то ці території росія може захоплювати?

б***ь, тут хуйло просуваючи цю ідею намагається захопити Україну, а деякі українці самі такі самі...

То був жарт. Українці не мають такої кочової, ординської натури, щось там захоплювати, лізти, палити, вбивати, мародерити. То нам не притаманно і огидно.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)
AI

Війна - це мир.
Новини - це правда.
Українська - це балачка.

   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Тобто якщо десь розмовляють російською то ці території росія може захоплювати?

б***ь, тут хуйло просуваючи цю ідею намагається захопити Україну, а деякі українці самі такі самі...
Не треба лукавити. Є імперське насаджування своєї мови та культури захопленим народам, а є споконвічна приналежність до певного етносу. Напрямки історичного розвитку протилежні.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

   
Не треба лукавити. Є імперське насаджування своєї мови та культури захопленим народам, а є споконвічна приналежність до певного етносу. Напрямки історичного розвитку протилежні.

Так, там наша діаспора. Треба про неї дбати  :D
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Не треба лукавити. Є імперське насаджування своєї мови та культури захопленим народам, а є споконвічна приналежність до певного етносу. Напрямки історичного розвитку протилежні.
Нема лукавства. Все дуже просто, насправді.

Той хто мріє силою поміняти міжнародно-визнані кордони - ментальна русня.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Так, там наша діаспора. Треба про неї дбати  :D
Діаспора - то більше про мігрантів. А Кубань то етнічно наша земля.
   
Діаспора - то більше про мігрантів. А Кубань то етнічно наша земля.

Тут я згоджуюсь з NUNU, вважати чиїсь землі ніби своїми, бо вони колись там щось і чиїмись були, то не бажано. Має бути еволюційний поступ і розвиток. Тим більше в майбутньому ніяких короднів і держав не буде. Після того як здохнуть імперії і їхні зайоби, то людство піде в напрямку спільного дому на планеті.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

ну от є  регіон де здавалось мали б бути українські школи.. Але уй. імперська шиза не дозволяє. При чому "ета проста нікаму нє нужна" нє катить. Значить вони вели й  ведуть таку політики вижавлювання тз балачки, тобто української мови.
Тож і російську з наших шкіл треба викидати.

ПОтім після перемоги, на взаємній основі - вони в себе українську, ми тут російську порішаєм з Навальним.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Нема лукавства. Все дуже просто, насправді.

Той хто мріє силою поміняти міжнародно-визнані кордони - ментальна русня.
Знову лукавство. Був статут кво, який закріплювався певними договорами та законами. Русня сама зруйнувала цей статут, перевів його в інший нестабільний стан, де ці закони не дійсні. Буде переформатування в інший стабільний стан з новими договорами.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Анексія Кубані для України - це як Ірландія хотіла би анексувати Бостон, бо там теж ірландці щось колонізували :facepalm:
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Ніякого захоплення кубані чи придністровя бути не може звичайно.. це хіба дибіли про таке мріють.
Але вести політику, так як ведуть ті ж угорці - де б***ь українські школи в Кубані тварюки?? чому українська мова там силою витіснена?
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Буде переформатування в інший стабільний стан з новими договорами.

НЕ буде.

Бо як тільки такі буйні підуть "відвойовувати" умовну кубань:

1. Для всього цивілізованого світу українці стануть "руснею", а русня - жертвою.
2. Припиниться будь-яка підтримка заходу, і матеріальна і моральна.
3. І тоді русня заїбошить ядеркою всі райцентри України.
4. А світ скаже, ну шож, буває.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Кубань зараз дуже ватна, не відрізняється практично від будь-якого кацапського регіону.
   
НЕ буде.

Бо як тільки такі буйні підуть "відвойовувати" умовну кубань:

1. Для всього цивілізованого світу українці стануть "руснею", а русня - жертвою.
2. Припиниться будь-яка підтримка заходу, і матеріальна і моральна.
3. І тоді русня заїбошить ядеркою всі райцентри України.
4. А світ скаже, ну шож, буває.

Не видумуй і не нагнітай. Ніхто ту Кубань воювати не збирається.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Тут я згоджуюсь з NUNU, вважати чиїсь землі ніби своїми, бо вони колись там щось і чиїмись були, то не бажано. Має бути еволюційний поступ і розвиток. Тим більше в майбутньому ніяких короднів і держав не буде. Після того як здохнуть імперії і їхні зайоби, то людство піде в напрямку спільного дому на планеті.
Щоб був еволюційний розвиток, необхідно боротьба ідей, поглядів, культур. Тобто наявність цих різних культур/етносів. Імперська монокультура а також нівелювання/сплав різних культур гальмує цей розвиток. Мені однаково огидні.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Не видумуй і не нагнітай. Ніхто ту Кубань воювати не збирається.

Я не нагнітаю. Я навпаки пояснюю чому так ніколи не буде.
   
Щоб був еволюційний розвиток, необхідно боротьба ідей, поглядів, культур. Тобто наявність цих різних культур/етносів. Імперська монокультура а також нівелювання/сплав різних культур гальмує цей розвиток. Мені однаково огидні.

В зоопарку батька
Запитав хлопчина:
— Чи то правда, що від мавпи
Походить людина?

— Правда, мовив батько. —
Наука доводить,
Що людина, безперечно,
Від мавпи походить.

— То чому ж ці мавпи
Сильно так відстали?
Чом людьми ще й досі
Справжніми не стали? —

Батько вуса гладить,
Весело сміється:
— Таке, синку, й людям
Не всім удається.

Павло Глазовий. Еволюція
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

НЕ буде.

Бо як тільки такі буйні підуть "відвойовувати" умовну кубань:

1. Для всього цивілізованого світу українці стануть "руснею", а русня - жертвою.
2. Припиниться будь-яка підтримка заходу, і матеріальна і моральна.
3. І тоді русня заїбошить ядеркою всі райцентри України.
4. А світ скаже, ну шож, буває.
Україна не «піде відвойовувати» Кубань. Та сама відвалиться до України, коли рашка розпадеться
   
Україна не «піде відвойовувати» Кубань. Та сама відвалиться до України, коли рашка розпадеться

Дуже можливо.
   
Re: Кубанский диалект (с)  [KA]  (лингвистичное)

Рашка не зможе не розвалитись, бо та гиганська деструктивна ментальна енергія, яку вона умудрилась накопичити не дасть їй ніяких шансів зберігтись фізично. Так є і буде, бажаєте/вірите ви в те - чи ні. Зараз світ рішає проблему як зменьшити негативні наслідки для решти від цього колапсу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія