Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Повязано, по тобі гарно видно, як ти переходиш на особистість коли нема чого сказати по суті.
а можливо і пов'язано. Розумніший від мене відразу тебе послав.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

а можливо і пов'язано. Розумніший від мене відразу тебе послав.
(tu)
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

а можливо і пов'язано. Розумніший від мене відразу тебе послав.
Цікава у вас оцінка розуму.

Якщо людина чує тільки себе то вона на Вашу думку розумна.

Якщо людина чує тільки себе то вона дурна. Більш дурний тільки те що чує тільки зручну йому правду.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Не дано нам понять, почему женщина практически кончает, осуществив хороший шопинг. Если дать возможность женщине выбрать между классным сексом со множественными оргазмами и удачным походом в магазин, она выберет второе, не сомневайтесь. Выходя из магазина с горой покупок, женщина находится в посткоитальном состоянии: возбуждена, дыхание глубокое, щёки красные, температура повышена, ноги подкашиваются, голова кружится, – эйфория! Ещё бы! – кончила, когда увидела; кончила, когда примерила; кончила, когда убедилась, что подошло; кончила, когда расплатилась и осознала, что теперь её; кончила, когда поняла, что деньги ещё остались и можно продолжать! Множественность оргазмов от покупок сливается в один непрекращающийся оргазм, растянутый на всё время пребывания в магазине.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Не дано нам понять, почему женщина практически кончает, осуществив хороший шопинг. Если дать возможность женщине выбрать между классным сексом со множественными оргазмами и удачным походом в магазин, она выберет второе, не сомневайтесь. Выходя из магазина с горой покупок, женщина находится в посткоитальном состоянии: возбуждена, дыхание глубокое, щёки красные, температура повышена, ноги подкашиваются, голова кружится, – эйфория! Ещё бы! – кончила, когда увидела; кончила, когда примерила; кончила, когда убедилась, что подошло; кончила, когда расплатилась и осознала, что теперь её; кончила, когда поняла, что деньги ещё остались и можно продолжать! Множественность оргазмов от покупок сливается в один непрекращающийся оргазм, растянутый на всё время пребывания в магазине.
шопінг то теж велике задоволення для жнки,
дійсно схоже на секс, але в ньому нема фази "кончила" :nea:
в шопінгу вона називається "закінчились кошти" :cray:
ну і відповідно відчуття інакші, тому емоція негативна.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

 :(
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Не дано нам понять, почему женщина практически кончает, осуществив хороший шопинг. Если дать возможность женщине выбрать между классным сексом со множественными оргазмами и удачным походом в магазин, она выберет второе, не сомневайтесь. Выходя из магазина с горой покупок, женщина находится в посткоитальном состоянии: возбуждена, дыхание глубокое, щёки красные, температура повышена, ноги подкашиваются, голова кружится, – эйфория! Ещё бы! – кончила, когда увидела; кончила, когда примерила; кончила, когда убедилась, что подошло; кончила, когда расплатилась и осознала, что теперь её; кончила, когда поняла, что деньги ещё остались и можно продолжать! Множественность оргазмов от покупок сливается в один непрекращающийся оргазм, растянутый на всё время пребывания в магазине.


Фі на вас:)))
Шопінг - фігня для ,,содержанок''.
Секс - чудовий процес якій почінаеться з Кохання, підносить в небо  Душу і закінчується Оргазмом якій живить Кохання....і знову, і знову , і знову....
Головне знайти гідного партнера здатного Кохати, маючого Душу та гарну потенцію яку вкладае в Свого партнера а не в будь кого.
Знайти такого партнера ( чоловіка чі жінку) важко, дуже важко. Якщо вам вдалося його знайти то нікому не росповідайте про ваше счастя! Кажіть що в вас все погано - препогано та  ховайте очі  бо вони будуть Сяяти  так що  продадуть вас цілому світу! І світ позаздрить та помститься  бо навкруги повно незадоволених ( чоловіків та жінок). Жінкі змушені задовільнятися шопінгом а чоловікі мають задоволення даючі їм гроші.. і всі ходять злі!


   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Хитро
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Не дано нам понять, почему женщина практически кончает, осуществив хороший шопинг. Если дать возможность женщине выбрать между классным сексом со множественными оргазмами и удачным походом в магазин, она выберет второе, не сомневайтесь. Выходя из магазина с горой покупок, женщина находится в посткоитальном состоянии: возбуждена, дыхание глубокое, щёки красные, температура повышена, ноги подкашиваются, голова кружится, – эйфория! Ещё бы! – кончила, когда увидела; кончила, когда примерила; кончила, когда убедилась, что подошло; кончила, когда расплатилась и осознала, что теперь её; кончила, когда поняла, что деньги ещё остались и можно продолжать! Множественность оргазмов от покупок сливается в один непрекращающийся оргазм, растянутый на всё время пребывания в магазине.
Оскільки вважається що багато жінок не знає, що таке оргазм, ризикує припустити що їм просто немає з чим порівнювати задоволення від безлімітної картки))))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Логічно, Тімі  :)

Останнє редагування: 8 серпня 2022 19:14:25 від Bogkuz
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

фігня це все - штрикаєш, штрикаєш, а навіщо?
суцільні проблеми, а ккд наближується до нуля
оргазм на хліб не намажеш (с)
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

.

Останнє редагування: 8 серпня 2022 19:14:13 від Bogkuz
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Будуть у тебе і футджоби і сем'явкиди без оргазмів. Почекай.  Час ще буде.

Пане Geo, дякую вам за вашу працю. Бажаю бути живим, здоровим та гарно вбивати ворогів України!
Після війни бажаю вам счастья будь де в світі!
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

фігня це все - штрикаєш, штрикаєш, а навіщо?
суцільні проблеми, а ккд наближується до нуля
оргазм на хліб не намажеш (с)

Та нема сенсу. Технологія розмножування і не більше .
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Та нема сенсу. Технологія розмножування і не більше .

Ніт, не спрощуйте!
Скілько в родини дітей? Зазвичай зараз 1 чі 2. А секс 2 рази на тиждень( в середньому). Для чого?
Крішнаіти займаються сексом тільки для запліднення. Та навіть в Індії крішнаїтів мало. Чому? Бо  секс - розвага для людини, вищіх приматів та дельфінів.
Навіть баран в отарі мае кохану вівцю:))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Навіть баран в отарі мае кохану вівцю:))
...яку іпуть вовки...:)))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Bogkuz, cьогодні в 13:14

    Розгорнути попередні цитати...
    І ті що захищають теж виїдуть. Вже від другого дописувача читаю.

Сумно таке чути.. Я довго сподівалась що все налагодиться в Україні
і заробітчани повернуться, в тому числі мої діти..
Але вони відповідають "краще ви до нас"...
... як же воно налагодиться, коли різні кадри вимагають толерантності до  московітів та підгавкують, як Муму,  різним Герасімам  георгіям, бо їм, бачте, не комільфо розмовляти українською, яку не спромоглися вивчити за весь свій вік життя в Україні, а коли припруться його друзі з московії, то хіба що втоплять це Муму. Україна втрачає автентичність, бо для 73 процентів українців актуальна какая разніца...
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

...яку іпуть вовки...:)))
Ніт!
Баран хоче тільки її, а вівчару треба отримати ягня від кожної вівці.
Ви не уявляетє як той вівчар викручувався!
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

...яку іпуть вовки...:)))
:facepalm:
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

:facepalm:
...зрозумів, некоректно..... іпуть барани з іншого стада...:)))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Фі на вас:)))
Шопінг - фігня для ,,содержанок''.
Ну нарешті в світі з"явилася жінка яка від шопінгу не отримує задоволення.

Секс - чудовий процес якій почінаеться з Кохання, підносить в небо  Душу і закінчується Оргазмом якій живить Кохання....
гарно написано! (tu)

і знову, і знову , і знову....
мається на увазі одна і та ж ніч? ;o чи один тиждень? місяць? :umnik2:
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Головне знайти гідного партнера здатного Кохати, маючого Душу та гарну потенцію яку вкладае в Свого партнера а не в будь кого.
Знайти такого партнера ( чоловіка чі жінку) важко, дуже важко. Якщо вам вдалося його знайти то нікому не росповідайте про ваше счастя! Кажіть що в вас все погано - препогано та  ховайте очі  бо вони будуть Сяяти  так що  продадуть вас цілому світу! І світ позаздрить та помститься  бо навкруги повно незадоволених ( чоловіків та жінок).
Логічно, але я вважаю що брехати не варто,
зводячи наклеп на свою пару, краще промовчати,
хоча я не боюсь неадекватів і признаЮсь відверто що щаслива у шлюбі,
це такий шикарнючий тест на притомність оточуючих! (tu)
Дуже показова їхня реакція.
Наприклад років 10 тому на ДД я у відповідній темі теж написала правду,
то декілька жіночих ніків стали верещати аби мене забанили, мов то пише бот :D
одна з них дописує на Фупі зараз, і досі сприймає мій нік вкрай негативно,
хоча я її ніколи нічим не образила.. чорна заздрість робить з людини огидну істоту :facepalm:


Жінкі змушені задовільнятися шопінгом а чоловікі мають задоволення даючі їм гроші.. і всі ходять злі!
а якщо в житті жінки є і секс, і шопінг? чи так не буває? :D
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Не дано нам понять, почему женщина практически кончает, осуществив хороший шопинг. Если дать возможность женщине выбрать между классным сексом со множественными оргазмами и удачным походом в магазин, она выберет второе, не сомневайтесь. Выходя из магазина с горой покупок, женщина находится в посткоитальном состоянии: возбуждена, дыхание глубокое, щёки красные, температура повышена, ноги подкашиваются, голова кружится, – эйфория! Ещё бы! – кончила, когда увидела; кончила, когда примерила; кончила, когда убедилась, что подошло; кончила, когда расплатилась и осознала, что теперь её; кончила, когда поняла, что деньги ещё остались и можно продолжать! Множественность оргазмов от покупок сливается в один непрекращающийся оргазм, растянутый на всё время пребывания в магазине.
Михал Михалич живий!
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Фі на вас:)))
Шопінг - фігня для ,,содержанок''.
Секс - чудовий процес якій почінаеться з Кохання, підносить в небо  Душу і закінчується Оргазмом якій живить Кохання....і знову, і знову , і знову....
Головне знайти гідного партнера здатного Кохати, маючого Душу та гарну потенцію яку вкладае в Свого партнера а не в будь кого.
Знайти такого партнера ( чоловіка чі жінку) важко, дуже важко. Якщо вам вдалося його знайти то нікому не росповідайте про ваше счастя! Кажіть що в вас все погано - препогано та  ховайте очі  бо вони будуть Сяяти  так що  продадуть вас цілому світу! І світ позаздрить та помститься  бо навкруги повно незадоволених ( чоловіків та жінок). Жінкі змушені задовільнятися шопінгом а чоловікі мають задоволення даючі їм гроші.. і всі ходять злі!
бегемотіха, ти?
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

фігня це все - штрикаєш, штрикаєш, а навіщо?
суцільні проблеми, а ккд наближується до нуля
оргазм на хліб не намажеш (с)
Та шо я, пацан? Я в армії так наїбався, що противно згадувать. Я вобщє ото їбаться не понімаю - ну шо тут такого? Штрикаєшь, штрикаєшь, а спроси - на хуя? Я б краще вина б ото випив…
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

 (tu)
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

бегемотіха, ти?
...
... пропливай, вона струнка лань...:)))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Я б краще вина б ото випив…
здорова пропозиція  (tu)
та й хіба зараз вдасться організувати такі оргазми, як були в старі часи?
жалюгідна підробка, тінь минулого

   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

здорова пропозиція  (tu)
та й хіба зараз вдасться організувати такі оргазми, як були в старі часи?
жалюгідна підробка, тінь минулого
...це називається не оргазм, а ригаловка...:)))
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

  секс - розвага для людини, вищіх приматів та дельфінів.
Для людини секс то не тільки розвага,
а і природна фізіологічна потреба.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Ну нарешті в світі з"явилася жінка яка від шопінгу не отримує задоволення.

гарно написано! (tu)

мається на увазі одна і та ж ніч? ;o чи один тиждень? місяць? :umnik2:


Я кажу про секс із задоволенням в парі на протязі життя.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Логічно, але я вважаю що брехати не варто,
зводячи наклеп на свою пару, краще промовчати,
хоча я не боюсь неадекватів і признаЮсь відверто що щаслива у шлюбі,
це такий шикарнючий тест на притомність оточуючих! (tu)
Дуже показова їхня реакція.
Наприклад років 10 тому на ДД я у відповідній темі теж написала правду,
то декілька жіночих ніків стали верещати аби мене забанили, мов то пише бот :D
одна з них дописує на Фупі зараз, і досі сприймає мій нік вкрай негативно,
хоча я її ніколи нічим не образила.. чорна заздрість робить з людини огидну істоту :facepalm:


а якщо в житті жінки є і секс, і шопінг? чи так не буває? :D

Ми розмовляемо про оргазм. Щоб співпало одночасно кохання, оргазм, гроші та гарне життя в парі - я такого не зустрічала. Завжди чогось не дістае. Гарно якщо нема багато грошей, можно жити на невеликі гроші ,а якщо нема кохання, або оргазму, або хтось алкаш чі гуляка то ой....
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Пані Кадра, то е ваше життя і розповідайте .
Моя далека родичка свого часу казала дуже часто фразу що до сексу: ,,Мне єта не нада мне єта не интересна!''.  А в самої очі горіли, сяяли! Коли я їй  сказала що бреше та мене не обдуриш вона погодилась.  Вона мала гарні оргазми бо чоловік мав ,,два відра потенція"" та був однолюб але пив і гроші заробляла вона
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

бегемотіха, ти?

Ніт, я Орєлька!
Хоча через клятих московитів + 10кг :weep:
Щоб вони повиздихали!!!
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Для людини секс то не тільки розвага,
а і природна фізіологічна потреба.

Так. Але старі пердуни  краще напьються. На все свій час!
І не усім щастить!
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Ніт, я Орєлька!
Скоріше Орєлія Батьківна, бо Орєлька то несмишльоний підліток,
а у Ваших дописах відчувається мудрість і великий життєвий досвід.

   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

через клятих московитів + 10кг :weep:
як це сталося? ;o

Щоб вони повиздихали!!!
ну тут не заперечиш
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Ніт, я Орєлька!
Хоча через клятих московитів + 10кг :weep:
Щоб вони повиздихали!!!
таки бегемотіха. Повернулася!!!  :gigi:
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Щоб співпало одночасно кохання, оргазм, гроші та гарне життя в парі - я такого не зустрічала. Завжди чогось не дістае.
цікаво.. у нас грошей завжди не вистачало,
але ми цього не помічали бо все інше перераховане у нас було завжди,
а зараз гроші додалися - діти стали на ноги і нас спонсорують.
   
Re: З днем "Жіночого оргазму" :dopovid:

Так. Але старі пердуни  краще напьються.
ну на старість у чоловіків відбуваються відповідні зміни в організмі,
то вони отримують задоволення іншими методами :D  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія