Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька пашутіл (городнє)

Re: Боженька пашутіл (городнє)

А як це ти біля лісу і без поля??
Туй гори. Тільки полонини з чорницями та сінокоси.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

тепла, плюс ночі бувають холодні

в парнику, огірки і помідори без проблем
зрозуміло. А що там ще росте таке, чого тут не вирощують?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Туй гори. Тільки полонини з чорницями та сінокоси.
то розроби сінокіс біля хатки!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

зрозуміло. А що там ще росте таке, чого тут не вирощують?


пару днів ночі теплі, огірки як гриби - вчора зранку всі були маленькі


помідори, вже такі


редька, цукінія




пятирічні яблуні - в цьому році повно на гілках


малина, вже відходить


ну і ліс почався, білих і лисичок мало, зате чорниця і брусніка
це відро, тиждень назад - 1 година збору

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А як це ти біля лісу і без поля??
так може бути, а от садиба без городу - дивно, хоча б невеличкий повинен бути.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

пару днів ночі теплі, огірки як гриби - вчора зранку всі були маленькі
та вони швидко ростуть, як і кабачки
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Karoffka, газдиня на всі руки.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

пару днів ночі теплі, огірки як гриби - вчора зранку всі були маленькі
Показати зображення...
помідори, вже такі
Показати зображення...
редька, цукінія
Показати зображення...
Показати зображення...
пятирічні яблуні - в цьому році повно на гілках
Показати зображення...
малина, вже відходить
Показати зображення...
ну і ліс почався, білих і лисичок мало, зате чорниця і брусніка
це відро, тиждень назад - 1 година збору
Показати зображення...

в Норвегії тепличку маєш ?  (tu)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Karoffka, газдиня на всі руки.
та городництво і консервація то кожна жінка вміє,
а от для в"язання-плетіння одягу і виготовлення сумочок,
чим майстерно володіє кароффка  :good:
потрібен талант і дизайнерське бачення,
от тут вже вона чемпіонка фупу точно :queen:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А що там ще росте таке, чого тут не вирощують?
оце точно там не росте:

А буряки вродили як мої цицьки розміром)))
:peremoga:


а ще ж тільки липень закінчується
отож, а до жовтня ті буряки виростуть такі як... :blush2:
ой, не буду розповідати бо кароффка нервуватиме  :girl_were:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

я в кожен кущик при посадці картоплі кидала ще й по дві квасолинки. Тільки треба кидати їх не збоку, а туди між картоплинками, бо не ьуде того ефекту. Дик, у цьому році я посадила ну, мож чуть більше рядків, то 8-10 кущів на відро. І така величенька, подекуди як мої два кулаки. Посадила 56 рядків, мож відер 100-120 виберу всієї, а не 24, як минулого року.

Спробуйте наступного року і у себе на городі таке моє новухаво - не дякуйте. Просто, почитайте в інеті що таке квасоля для картоплі.
цікаво.. :umnik2:
щодо картоплі все ясно, а в рядочки що ти кидала коли бурячки сіяла?
теж нівроку вродили.  (tu)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

пару днів ночі теплі, огірки як гриби - вчора зранку всі були маленькі
Показати зображення...
помідори, вже такі
Показати зображення...
редька, цукінія
Показати зображення...
Показати зображення...
пятирічні яблуні - в цьому році повно на гілках
Показати зображення...
малина, вже відходить
Показати зображення...
ну і ліс почався, білих і лисичок мало, зате чорниця і брусніка
це відро, тиждень назад - 1 година збору
Показати зображення...
так компактно все!! Я тільки чорні дебарао підвязала. Огірки стеляться на  2+ метри в боки. А ви так акуратно все попідвязували... Це ж скільки біля них роботи!!!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Я переживала, що білокрилка капусту ззість. Нічого подібного!! Хоч і ьуло мілф дуже багато, але капустинки чистенькі і ціленькі. Сьогодні навіть цвітну капустинку одну зрізала, бо вже почала перестигати. А от білокачанна є така що кг на 5+ потягне. Як дві мої голови.  :gigi:  сракою не міряю, бо кажись, вона ше таки більша за найбільшу капустину.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

малина, вже відходить
у нас такий сорт що до осені є свіжа малина,
у сватів є така ж полуниця, вділили нам розсади,
на слідуючий рік сподіваюсь буде невеликий врожай.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

так компактно все!! Я тільки чорні дебарао підвязала. Огірки стеляться на  2+ метри в боки. А ви так акуратно все попідвязували... Це ж скільки біля них роботи!!!
у теплицях завжди так роблять
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Сусідка переселенка по моїй доброті душевній всі абрикоси у мене визбирала, що мені ледь вистачило досушити)), а зара в помідори мені внадилася. Вже дособирує.  :gigi:  Головне, що вона все дуже чисто визбирує. Не чавить і не розкидає. Просто ідеальна збирачка городини. За собою і бурян весь зриває.
Треба ділитися. Вона теж зі мною ділиться всим, чим є.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Я переживала, що білокрилка капусту ззість. Нічого подібного!! Хоч і ьуло мілф дуже багато, але капустинки чистенькі і ціленькі. Сьогодні навіть цвітну капустинку одну зрізала, бо вже почала перестигати. А от білокачанна є така що кг на 5+ потягне. Як дві мої голови.  :gigi: 
Дві твої голови? ;o  Це скільки в цицьках? :umnik2: Одна? :shuffle:
Мабуть ні, бо вийде що цицька більша за голову 8-:


сракою не міряю, бо кажись, вона ше таки більша за найбільшу капустину.
Якщо капуста пізня то до осені буде як срака, а зараз ще рано міряти,
та і якось неетично буде звучати "капустина як пів-сраки карофки" :facepalm:
Заради городньої примірки безглуздо було б так розчахнутися :nea:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Кадрочь, розкрию вам секрет такої величезної огородини. В минулому році нічого цього не було, хоч і літо було дуже дощове.

Почала з того, що гарбузи садила з нітроамофоскою, але норма втричі зменшена від стандартної замість кришечки з пластикової пляшки кидала третину кришечки в кожен кущик. Картоплю садила разом з квасолею, як писала вище. Розсаду помідорів, перцю, баклажанів, капусти і огірки через два тижні після висадки полила розчином нітроамофоски з тією з самою концентрацією, а ще через два і ще через два тижні поливала водним розчином гумату. І да, щовечора виносила на город по 40-60 відер води. Так що, шутілі ми з бозію на пару всю весну.  :gigi:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Кадрочь, розкрию вам секрет такої величезної огородини. В минулому році нічого цього не було, хоч і літо було дуже дощове.

Почала з того, що гарбузи садила з нітроамофоскою, але норма втричі зменшена від стандартної замість кришечки з пластикової пляшки кидала третину кришечки в кожен кущик. Картоплю садила разом з квасолею, як писала вище. Розсаду помідорів, перцю, баклажанів, капусти і огірки через два тижні після висадки полила розчином нітроамофоски з тією з самою концентрацією, а ще через два і ще через два тижні поливала водним розчином гумату. І да, щовечора виносила на город по 40-60 відер води. Так що, шутілі ми з бозію на пару всю весну.  :gigi:
хз чи воно хоч їстівне після тієї хімічної фоски ;o
ага, хароші шутки - півтони води щовечора
а новий жилець навряд чи допомагав :no2:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...вирощую пальму уже 120 см висотою, не знаю, як назвати, Марічкою, чи Боженою... схиляюсь до Божени, бо на "М" у мене вже багато злаків... :dirol:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Картоплю садила разом з квасолею, як писала вище.
... у мене мама так садила, а я лаявся, бо не розбереш, чи то бур’ян, чи квасоля, та ще й сапою...:)))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...вирощую пальму уже 120 см висотою, не знаю, як назвати, Марічкою, чи Боженою... схиляюсь до Божени, бо на "М" у мене вже багато злаків... :dirol:
чи ви не запізнились з іменем? дівка виросла оно метр_дваццять. )))

до неї вже і жених є, Аркадій, йопт! )

https://tabloid.pravda.com.ua/lounge/62f21c2db0fa7/

У родині телеведучої Олени-Крістіни Лебідь і колишнього міністра Павла Розенка з'явився Аркадій.
Його телезірка забрала з роботи додому.

За словами Лебідь, Аркаша міцний, але трепетний. І ще з ним треба спілкуватися.

"Аркадій. З перших днів війни їздила поливати його на роботу.
Тому що Аркадій - хлопець міцний, але трепетний))
Він звик, що раніше я щоранку, заходячи до кабінету, говорила: "Аркаша, привіт)) Ну ти сьогодні просто чудовий! Виспався?

"Коротше, без уваги Аркаша трохи захерів. Довелося евакуювати з роботи додому))
Вперше пересаджувала, очищала коріння та промивала листочки - Аркадій оцінив.
І Сарі Аркадій сподобався. Тепер буде, з ким розумні бесіди вести. З коктейлем і кремом для засмаги", - пожартувала ведуча.

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

до неї вже і жених є, Аркадій, йопт! )
... моя ще не цілована, який Алкаша...:)))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

... моя ще не цілована, який Алкаша...:)))
якраз для Аркадія гарна пара, він теж ще дєвствєннік,
от і будуть удвох практикуватись :kiss3: треба ж колись починати :shuffle:
він і по зросту їй підходить :good:
так що не ний, а готуйся до весілля :punish:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

В цьому сезоні вже накатала:

15 л абрикосових компотів
15 л абрикосів
20 л лечо
5 л баклажанів
19 л помідорків
27 л квашених огірочків

Ще в планах:

10 л баклажанів
20 л аджики
20 л квасолі
30+л борщової приправи
40 л квашених огірочків
15-20 л квашених помідорків із гірчицею.
а ікорка ?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Karoffka, газдиня на всі руки.
та-а-а-к. її  хлопу можна лише позаздрити. купайється як вареник у маслі  :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

та-а-а-к. її  хлопу можна лише позаздрити. купайється як вареник у маслі  :D
жирно тролиш!  :lol:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а ікорка ?
чого нема, того нема, зате є 67 л квашених огірків :4Eba:
а вам все заморські делікатеси подавай :punish:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

чого нема, того нема, зате є 67 л квашених огірків :4Eba:
а вам все заморські делікатеси подавай :punish:

підозрюю, що у тебе і своя невеличка гуральня в наявності,  інакше таку кількість кв. огр. не здолати  :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

підозрюю, що у тебе і своя невеличка гуральня в наявності,  інакше таку кількість кв. огр. не здолати  :D
не паліть кантору!  :punish: самогонка заборонена для продажу  :snoozer1:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

не паліть кантору!  :punish: самогонка заборонена для продажу  :snoozer1:
а хто сказав, шо її продають? пригощають! (P)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а хто сказав, шо її продають? пригощають! (P)
а в чому гешефт?  8-)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а в чому гешефт?  8-)
в самогонці!  :gigi:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...вирощую пальму уже 120 см висотою, не знаю, як назвати, Марічкою, чи Боженою... схиляюсь до Божени, бо на "М" у мене вже багато злаків... :dirol:
а ти з нею увечері чи вночі розмовляєш? А вона шо? А ти їй шо? А вона тобі шо...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а хто сказав, шо її продають? пригощають! (P)
проффесіонал? Тоді все зрозуміло. Алкаші нам тут не потрібні в гілочці.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Тамілачька, я ж тебе просила не приводити сюди цього недолугого кузнеця. Та й тебе на сіновал я не запрошувала. Медом вам тут, шолі, помазано обом? Ну, то хоч фотками  світоніть шо там у ваших дєбрях понавиростало.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Кароффка, щодо утеплення.

Звичайно, можно довго читати рекомендації Георгіу, як воно повинно бути в ідеалі, а можно просто взяти, наприклад, пінопласт від упаковки холодильника чи стіралки та просто позакладати стіни буди всередині, якщо відкромсати ножем потрібний розмір. І нічого, що той пінопласт не рівний. Це ж будка.

Ну, про те, що буда повинна стояти на цеглинах, щоб підлога не мерзла і під неї не затікала вода, ти і сама знаєш.

Але якщо ти покладеш звичайний шматок будь-якого піноплату на підлогу, то собаці буде значно тепліше. Можна засунути шматок пінопласту під будку, між цеглами, це теж утеплення.

А всередину я мастила сухе сіно, попрохала у сусідей трохи. Так, щоб і на заміну того сіна було. По-перше, це природний матеріал і собаки роблять там кубло. Сіно добре тримає тепло. Його легко замінити. Непотрібне сіно собака сама вигребе на вулицю. А якщо в сіно покласти суху полинь, то ще від блох буде природний захист.

Якщо зараз займаєшся дахом, то теж можеш примастити той пінопласт всередину під дах, буде значно тепліше.

Саме таке ми зробили на дачі двум собакам-приблудам, їм сподобалося. Правда, у нас залишився пінопласт після утеплення будинку, але й з упаковки теж підійде.

Ще з досвіду - добре було б якийсь невеличкий навіс над мисками з їжею та водою. Бо восени та взимку, коли йде дощ або сніг, то все це хлюпає в їжу.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Кароффка, щодо утеплення.

Звичайно, можно довго читати рекомендації Георгіу, як воно повинно бути в ідеалі, а можно просто взяти, наприклад, пінопласт від упаковки холодильника чи стіралки та просто позакладати стіни буди всередині, якщо відкромсати ножем потрібний розмір. І нічого, що той пінопласт не рівний. Це ж будка.

Ну, про те, що буда повинна стояти на цеглинах, щоб підлога не мерзла і під неї не затікала вода, ти і сама знаєш.

Але якщо ти покладеш звичайний шматок будь-якого піноплату на підлогу, то собаці буде значно тепліше. Можна засунути шматок пінопласту під будку, між цеглами, це теж утеплення.

А всередину я мастила сухе сіно, попрохала у сусідей трохи. Так, щоб і на заміну того сіна було. По-перше, це природний матеріал і собаки роблять там кубло. Сіно добре тримає тепло. Його легко замінити. Непотрібне сіно собака сама вигребе на вулицю. А якщо в сіно покласти суху полинь, то ще від блох буде природний захист.

Якщо зараз займаєшся дахом, то теж можеш примастити той пінопласт всередину під дах, буде значно тепліше.

Саме таке ми зробили на дачі двум собакам-приблудам, їм сподобалося. Правда, у нас залишився пінопласт після утеплення будинку, але й з упаковки теж підійде.

Ще з досвіду - добре було б якийсь невеличкий навіс над мисками з їжею та водою. Бо восени та взимку, коли йде дощ або сніг, то все це хлюпає в їжу.
шушенька, дуже дякую за підказки. Буду думати. Але тут така проблема, що моя цуца дуже гіперактивна, вона ті всі навіси просто тупо позносить.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Я не знаю, хто це постарався, але щиро вдячна за вимкнення отого кадрячого гнилого радіва.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Засолила помідорки з гірчицею. Коли їх їм, то дим іде, сльози очі виїдають і в мозгах шось ковиряє.  :cray:  Сиджу і думаю, що я туди перещербила: гіркого перцю чи гірчиці? Але що солі не перещербила - це факт.


Може у кого є цей рецепт, щоб порівняти? Туди ще часничок кладуть і водичку ллють. Наче увесь рецептик я переказала.

Але вони ахуєнно смачнючі - не можу відірватися  :blush2:  вже майже половину відра ззіла за два дні.

Останнє редагування: 19 серпня 2022 01:53:35 від Karoffka
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія