Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька пашутіл (городнє)

Боженька пашутіл (городнє)



Бозя мабуть знає, що у мене катастрофічно не вистачає часу на пошуки плодів городини, тому Він склав мені диньки на купку. :gigi:


Пропоную в цій гілці викладати фотки про подібні "жарти" з городу.

Зараз викладу ще кілька.

Боженька в цьому році відірвався по повній на моєму городі.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)



Баклажани і перець - по 7-9 вже майже дозрілих плодів на стеблі. Помідорів - по 38-42 плода на стеблі, але ще зелені.

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Довикладу вже завтра, бо сьогодні чомусь в ліжку інет не ловить))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Показати зображення...
Баклажани і перець - по 7-9 вже майже дозрілих плодів на стеблі. Помідорів - по 38-42 плода на стеблі, але ще зелені.
фотки з  мого огороду  :)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Бозя мабуть знає, що у мене катастрофічно не вистачає часу на пошуки плодів городини, тому Він склав мені диньки на купку. :gigi:
просто супер! (tu) коли дозріють - складай у "тачьку"(ц) і користуйся  :drinks:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

фотки з  мого огороду  :)
дик... Сиджу і думаю: навіщо мене Боженька наградив цим всим, якщо у мене немає часу на його збирання та переробку?  :umnik2:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

дик... Сиджу і думаю: навіщо мене Боженька наградив цим всим, якщо у мене немає часу на його збирання та переробку?  :umnik2:
в такому разі навіщо вирощувала? ;o
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Хотіла запитати по вгороду:

Минулі роки спочатку масово пристигали помідори, я їх переробляла мясорубкою на томатний сок, а потім через 2-3 тижні, як підоспіє перець і баклажани, закатувала лєчо, баклажани в томаті. Цього року вже перцю висить відер 3-4, а томатів як не було, так і немає. Ще тільки сьогодні надзибала піввідра буреньких.

Це у всіх так? Чи тільки в мене?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)
LAR

Хотіла запитати по вгороду:

Минулі роки спочатку масово пристигали помідори, я їх переробляла мясорубкою на томатний сок, а потім через 2-3 тижні, як підоспіє перець і баклажани, закатувала лєчо, баклажани в томаті. Цього року вже перцю висить відер 3-4, а томатів як не було, так і немає. Ще тільки сьогодні надзибала піввідра буреньких.

Це у всіх так? Чи тільки в мене?

І помідорам хочеться, щоб вже херсонські привезли. :shuffle:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Хотіла запитати по вгороду:

Минулі роки спочатку масово пристигали помідори, я їх переробляла мясорубкою на томатний сок, а потім через 2-3 тижні, як підоспіє перець і баклажани, закатувала лєчо, баклажани в томаті. Цього року вже перцю висить відер 3-4, а томатів як не було, так і немає. Ще тільки сьогодні надзибала піввідра буреньких.

Це у всіх так? Чи тільки в мене?
Так само. Все пізнішедостигає, ще смородина не вся дозріла.
І так, якось всього багато, сливи, аличі, абрикоси як обліпихи обліплені. І яблук багато, і груш, і смородини-порічок. Коротше, катастрофа якась :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Я цього року в умовах міграційного існування вирощую городину та інше в оранжереї. Сказав би хтось рік тому.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Так само. Все пізнішедостигає, ще смородина не вся дозріла.
І так, якось всього багато, сливи, аличі, абрикоси як обліпихи обліплені. І яблук багато, і груш, і смородини-порічок. Коротше, катастрофа якась :D
та не то слово!! Абрикоси у мене крупні, солодкі, ароматні і відстають від кісточок. Я сусідці-переселенці набивалась- набивалась, щоб пішла позбирала в мене трохи, вона все відмовлялась, поки я не принесла їй кілька штучок на пробу. Тепер не встигаю за нею збирати)). Я вже 4 відра назбирала і переробила (компотами, половинками закатувала, сушила на компоти і узвари), і вона вже відер 3-4 назбирала.. і ще є відер з 3-4!!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Я цього року в умовах міграційного існування вирощую городину та інше в оранжереї. Сказав би хтось рік тому.
у тебе хоч оранжерея є, а у нас і того немає ..  :gigi:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

З абрикос можна сік робити (на Струмок, закип'ятити і по банкам).

Перці і баклажани можна позакривати з яблучним соком або просто з оцтом. Томати додати потім.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

у тебе хоч оранжерея є, а у нас і того немає ..  :gigi:
А де ж ти диньки ростиш?
Ї

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Завтра оранжерейні соняхи сфоткаю.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."
   
імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."
Ти не станеш заперечувати - що домашня городина просто смачніша в рази !
Огірок домашній не в порівнянні з тепличним .
І таке все решта ...

Та і просто ... тим кому за 40 - дуже корисно йде фізична праця на свіжому повітрі
Не треба ніяких фітнесів чи спортзалів

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."

мудро. їжа продається в магазині.  :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Показати зображення...
Бозя мабуть знає, що у мене катастрофічно не вистачає часу на пошуки плодів городини, тому Він склав мені диньки на купку. :gigi:


Пропоную в цій гілці викладати фотки про подібні "жарти" з городу.

Зараз викладу ще кілька.

Боженька в цьому році відірвався по повній на моєму городі.

у тебе вся городина виросла у два стволи ? дуплєкс якийсь виріс ? ;o
   
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Пішов на базар у сезон
от меня до ближайшего рынка до фига километров, как бы идти далеко, да и тащить некому

так, что проще выращивать тем более земли примерно 30 соток
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

не могу похвастаться офигенным урожаем все таки засуха с марта по июль дала о себе знать. Но баклажан назбирала будет седня сотэ

вчера уже ела собственные черри помидорки, кстати они урожайные поэтому много садить не нужно, а то придется ведрами собирать, а сок с них никакой

зы - абрикосы дома я проваривала, процеживала через сито-нейлон/капрон и закрывала сок, струмок то для помидор больше

Останнє редагування: 29 липня 2022 08:07:10 від Молли П
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Зара ще позакидаю картинки




   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А буряки вродили як мої цицьки розміром))) а ще ж тільки липень закінчується

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Помідорів як гною.. різних. І жовті, і рожеві, і чорні.. на одному кущеві нарахувала 38 шт завязі вже майже відро назбирала бурими. Діходять на підвіконнях. Сьогодні перець зберу та у неділю буду закатувати лєчо

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

З абрикос можна сік робити (на Струмок, закип'ятити і по банкам).

Перці і баклажани можна позакривати з яблучним соком або просто з оцтом. Томати додати потім.
не пробувала. Рецепт дасте?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А де ж ти диньки ростиш?
ЇПоказати зображення...
Показати зображення...
а на своїх зораних 13 соточках)). А ще 15 соток віддала під люцерку сусідові, бо то для мене забагато.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

у тебе вся городина виросла у два стволи ? дуплєкс якийсь виріс ? ;o
не то слово  :gigi:

Ще б вона не виросла. Я стільки часу і сил біля неї навесні і в засуху вбила.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

не могу похвастаться офигенным урожаем все таки засуха с марта по июль дала о себе знать. Но баклажан назбирала будет седня сотэ

вчера уже ела собственные черри помидорки, кстати они урожайные поэтому много садить не нужно, а то придется ведрами собирать, а сок с них никакой

зы - абрикосы дома я проваривала, процеживала через сито-нейлон/капрон и закрывала сок, струмок то для помидор больше
я жалію, що чері не купила. Якийсь рік у нас було саме чері, то я задовбалася його збирати.  :gigi:
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А буряки вродили як мої цицьки розміром))) а ще ж тільки липень закінчується

Показати зображення...

Треба для масштабу фото поряд :D
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

не могу похвастаться офигенным урожаем все таки засуха с марта по июль дала о себе знать. Но баклажан назбирала будет седня сотэ

вчера уже ела собственные черри помидорки, кстати они урожайные поэтому много садить не нужно, а то придется ведрами собирать, а сок с них никакой

зы - абрикосы дома я проваривала, процеживала через сито-нейлон/капрон и закрывала сок, струмок то для помидор больше

Струмок ще і для ягоди годиться (типу порічок і смородини)

І абрикоси бувають з жорсткими волокнами всередині, тож ми таки їх спочатку струмком (було колись).
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)
N88

Зажиточна бабушка - крапельний полив, строгані дошки на гпядки, бамбукові підпорки.. і купа часу на форумі сидіти.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

імхо повна фигня заради 10-15 банок домашньої консервації займатися вирощуванням городини біля хати.
Саджай, прополюй, збирай...  І ще яке воно вродить чи померзне - хз.

Пішов на базар у сезон, вибрав яке і скільки треба і консервуй досхочу.

пс. Вангую - зараз почнуть нагружати шо "воно без хімії та гмо, то да  сьо..."
так склалося що не всі живуть в человейніках, звісно шо практичніше було б забетонувати всі 30 соток, але як ні, то там щось завжди росте і з цим щось треба щось робити, як воно газон то поливати та підстригати, як воно помідори то полоти, обробляти та збирати.

Як не бетонувати то земля потребує догляду щоб там не було.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Треба для масштабу фото поряд :D
зауваження приймається  :laugh:  сьогодні викладу таке ж саме фото, але з сірниковою коробкою.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Зажиточна бабушка - крапельний полив, строгані дошки на гпядки, бамбукові підпорки.. і купа часу на форумі сидіти.
а нахрена? Якщо воно і так росте.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а томатів як не було, так і немає. Ще тільки сьогодні надзибала піввідра буреньких.
Лето до сих пор было холодное,тоже помидор толком нет
Но в этом году наше село завалило алычой
Уродило даже на малых и старых
реально девать некуда
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Боженька, надалі якшо так шутіш, то хочь предупреждай, чи шо?  :gigi: я ж чудь інхварк не вхопила...



Шоб ви знали (с), там 5 відер перцю і майже відро баклажанів. Щя повторю фотку з коробкою сірників))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Масштабована картинка для наглядності))

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

тю..
навіщо сині порвала?
їм ще рости мін у два рази!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія