Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

   
Re: Арестович

гірше може бути аквафрешна ганчірка над держустановами в києві та пряме підпорядкування кремлю (кримський сценарій)

Це вже наслідок війни (програшу).
   
Re: Арестович

Що може бути гірше війни?
тобто Зеля винуватий у війні?
ти не перестаєш пробивати дно. кожен раз одне й те саме.

   
Re: Арестович

модератори, йопніть її знову, ну реально заїпала!
   
Re: Арестович

Це вже наслідок війни (програшу).
не обов'язково
зеля міг здатися без бою або з'патися в екзиль без бою
і залишити київ кацапам
   
Re: Арестович

тобто Зеля винуватий у війні?
ти не перестаєш пробивати дно. кожен раз одне й те саме.

не, то Порошенко винуватий бо війна вже 8 років йде ..
   
Re: Арестович
Bmx

Жінка здивувала.. каже буду за арестовича голосувати.. У них є чат мамочок дітей початкового класу.. там всі поголовно мліють , і то у Львові
   
Re: Арестович

Жінка здивувала.. каже буду за арестовича голосувати.. У них є чат мамочок дітей початкового класу.. там всі поголовно мліють , і то у Львові
А чому ні? Мліють же від Вінніка. Арестович хоч на чоловіка схожий.
   
Re: Арестович

не, то Порошенко винуватий бо війна вже 8 років йде ..

Мінськ 1,2, які диякон МП за його гордим твердженнями особисто писав, таємні нічні інструктажі у "досвідченого юриста" та "найкращого переговорника"(ц)... а "в aстальном, прєксная Маркіза, всьо харошо, всьо харошо"
   
Re: Арестович

Мінськ 1,2, які диякон МП за його гордим твердженнями особисто писав, таємні нічні інструктажі у "досвідченого юриста" та "найкращого переговорника"(ц)... а "в aстальном, прєксная Маркіза, всьо харошо, всьо харошо"
Ну у його прихильників цьому є гарне виправдання -
порошенко тими угодами виграв час для становлення армії,
яку незадовго до цього всіма силами знищував,
працюючи в уряді хуйло шістки - янучари.
   
Re: Арестович

обсирати пороха - багато розуму не треба і він і сам з цим справляється
проте заміна пороха на тягнибока чи кошулинського  кадрі сподобається ще менше
адже вона так любить харошіх узкіх
   
Re: Арестович

обсирати пороха - багато розуму не треба і він і сам з цим справляється
проте заміна пороха на тягнибока чи кошулинського  кадрі сподобається ще менше
у цих персонажів з кефірним рейтингом нема жодних шансів,
вони виконують завдання хуйло - розкол між українцями,
але до виборів ще далеко, зараз все для перемоги.

адже вона так любить харошіх узкіх
я люблю всіх хароших, незалежно від національності і громадянства.

п.с. дозволяю опонентам стукати а модерам банити  :drinks:

Останнє редагування: 16 серпня 2022 02:19:20 від Кадра
   
Re: Арестович

Найкращий розбір Аріка  :laugh:
   
Re: Арестович

Мінськ 1,2, які диякон МП за його гордим твердженнями особисто писав, таємні нічні інструктажі у "досвідченого юриста" та "найкращого переговорника"(ц)... а "в aстальном, прєксная Маркіза, всьо харошо, всьо харошо"

та да, нетреба було пiдписувать
нехай фуйло всю Украiну захопив
тиб вже тодi 8 рокiв кацапам сраки мив

   
Re: Арестович

та да, нетреба було пiдписувать
нехай фуйло всю Украiну захопив
тиб вже тодi 8 рокiв кацапам сраки мив

хуйло 8 років готувався і не зміг захопити, чого б це він 8 років тому захопив ?
   
Re: Арестович

хуйло 8 років готувався і не зміг захопити, чого б це він 8 років тому захопив ?

тому що якщо не зброя i допомога Заходу Украiна вжеб лягла ..
   
Re: Арестович

тому що якщо не зброя i допомога Заходу Украiна вжеб лягла ..
це дійсно так, янучара чітко виконував завдання хуйло
і робив все аби Україна була беззахисна перед його агресією.
   
Re: Арестович

та да, нетреба було пiдписувать
нехай фуйло всю Украiну захопив
тиб вже тодi 8 рокiв кацапам сраки мив

Так і я саме про це: диякон давно б власноруч написав Мінськ 3, 4, а "досвідчений юрист" як "найкращий переговорник"(ц) визволив би всіх полонених...
   
Re: Арестович

тобто Зеля винуватий у війні?

Покайся, бу-Элка, за страшних гріх на виборчій дільниці у 2019 році  :K
   
Re: Арестович

Найкращий розбір Аріка  :laugh:
https://youtu.be/aDHkwEMeCVM
Арестович - первый пример появления послевоенных политиков, появятся и другие, а старые уйдут в историю.
Пусть предлагают свое видение восстановления и переустройства страны, а там будет видно.
Но сначала конечно нужно победить в этой войне.
   
Re: Арестович

Арестович - первый пример появления послевоенных политиков

   
Re: Арестович

.
Какий запросы общества - такие и политики.
Они могут вам нравиться или нет. Это вполне нормально.
   
Re: Арестович
nik

   
Re: Арестович
mar

Арестович - первый пример появления послевоенных политиков


ТАК ТАК..післявоєнний політик, https://www.youtube.com/watch?v=WHOsjgASL_4&ab_channel=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9

Муділо він.
   
Re: Арестович

ТАК ТАК..післявоєнний політик, https://www.youtube.com/watch?v=WHOsjgASL_4&ab_channel=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9

Муділо він.

Не може бути 2 політіка -бубочьки для баб.45+
Але я б хотів побачити їх батл
))
   
Re: Арестович
mar

Не може бути 2 політіка -бубочьки для баб.45+
Але я б хотів побачити їх батл
))


Один хоч щось зробив в своєму житті на своєму рівні, а другий крім бла бла та підриві на міні ( це ж треба таке придумати) що зробив? І він ще експертом являється, ще й радником..Його ще й хтось слухає.
   
Re: Арестович

Один хоч щось зробив в своєму житті на своєму рівні, а другий крім бла бла та підриві на міні ( це ж треба таке придумати) що зробив? І він ще експертом являється, ще й радником..Його ще й хтось слухає.

Бидломасі таке заходить
   
Re: Арестович
nik

до 2 млн слухають щодня
   
Re: Арестович

Нормальний чувак, гарно робить свою справу, а вам шо не ганьба, то зрада. Фу такими бути:)))
   
Re: Арестович

Запам'ятайте мої слова, коли Кацапія програє війну, їхні спецслужби останнім зусиллям проштовхнуть на пост президента України "харошева русскава", тобто Арестовича.
   
Re: Арестович

Та він зразу перетвориться з Арестовича на Януковича:)))
   
Re: Арестович

гарно арестович розмазав школоту у фейгіна
   
Re: Арестович

Запам'ятайте мої слова, коли Кацапія програє війну, їхні спецслужби останнім зусиллям проштовхнуть на пост президента України "харошева русскава", тобто Арестовича.

тому саме ви, будете сильніше за всіх благати зеленськго йти на другий термін, "запам'ятайте мої слова"     :laugh:
   
Re: Арестович
nik

Запам'ятайте мої слова, коли Кацапія програє війну, їхні спецслужби останнім зусиллям проштовхнуть на пост президента України "харошева русскава", тобто Арестовича.

я бы тебе поверил, но есть нюанс:

"Ольгерд   Розповсюдження кацапських наративів"
   
Re: Арестович

Жінка здивувала.. каже буду за арестовича голосувати.. У них є чат мамочок дітей початкового класу.. там всі поголовно мліють , і то у Львові
По приколу 2
   
Re: Арестович

гарно арестович розмазав школоту у фейгіна
Хрень он размазал. Кроме одного -  "рейтинг президента шел бы вниз". За экономику они переживали, епт.
   
Re: Арестович

По приколу 2

Чого по приколу. Арестович то голова
   
Re: Арестович

Ночной Сталкер

14 August, 11:13  ·

Мене іноді запитують:
- За що ти так не любиш Арестовича? Таке враження, що у тебе до нього щось особисте, ніби він тобі грошей винен.
Відповідь: ні, грошей не винен, на ногу в трамваї мені не наступав, мою улюблену собачку ногою на пхав, та й нема у мене собачки.
Справа трохи в іншому, звісно, крім моєї відвертої нелюбові до самозакоханих піздоболів-нарцисів.

По-перше, я не поважаю офіцерів, які 4 перших роки війни сиділи на дивані, а у 2018 році раптово згадали про присягу і на рік підписали контракт заради УБД та можливості у майбутньому рвати тєльняху на грудях з криками: "Я танки гриз!".

Звісно, бо у 2018 шанс отримати пакет Граду на голову був вже малоймовірним.

Люся зробив саме так, незважаючи на своє звання капітана запасу. Він дійсно закінчив Одеський Інститут Сухопутних військ за профілем "командир механізованого взводу" це правда. Ніякий він не розвідник за фахом, а звичайний піхотинець.

Генерал Залужний теж закінчив цей ВУЗ, але в інші роки. Тобто, фраза Люсі "ми вчилися РАЗОМ з Залужним" - трохи піздьож.
Не "разом", а "в одному ВУЗі", різниця колосальна.

Так ось. У 2018 році Люся підписав контракт і потрапив на суто штабну посаду помічника начальника розвідки 72 ОМБр.

Але душа вимагала пригод і у листопаді 2018 року в смугу відповідальності бригада приїхала працювати група снайперів з Десни.
Незрозуміло нащо, але Люся поперся з ними, бо захотілося відносно безпечно полоскотати собі нерви. "Рамзес", блін, хуєв...
Приїхавши на позиції, вони взяли у якості провідника бійця 4 батальйону Юрія Олійника (позивний "Полтава", колишній мій підлеглий) і пішли вперед. Сапера в групі не було, Олійник був теж снайпером по посаді.

Що у цій групі робив ПНР бригади капітан Люся - невідомо, але група пішла в сіру зону.
Особисто для мене ці місця відомі, доводилося лазити і по славнозвісній "Кікіморі", поки вона була сірою зоною, і по інших місцях. Це було біля Світлодарська, доречі.

Так ось. Група вирішила зайняти позицію на закинутій нашій СПшці.
Але за тиждень до того туди заходили сепари, це було відомо. Явно заходили не просто так, а залишили після себе якусь гидоту.
Люся, хоч і на словах дуже героїчний герой, йшов позаду групи на досить безпечній відстані.
Тому коли перший боєць зайшов на СПшку і спрацювала ОЗМка, Люсю вона не дістала.
Решта бійців - 2 загинуло (Юра і Рома), 2 поранені.

Про те, як Люся звідти тікав, є цілі легенди, але суть не в цьому.

Операція була організована абсолютно ніяк. Ні евакуації, ні прикриття, ні взаємодії - нічого. І в цьому безпосередня вина Люсі як офіцера вищого штабу.
І тепер це чмо розповідає пихато, як воно вижило при підриві ОЗМки. Ясєн хуй, якщо стояти хєр зна де від місця вибуху, то виживеш, я особисто сто разів так "виживав". І ні, ніхто в армії ОЗМку "відьмою" не називає, це Люся інтернетів начитався.

Я розумію, що у кожного офіцера бували втрати, але нормальний офіцер і просто нормальна людина це згадує або с болем, або з відчуттям сорому та провини. Арестович не відчуває нічого подібного.

Після такого ЧП командування зробила класичний варіант - забрало Людську подалі від війни, щоб не налажав ще більше.
Дослужив свій рік він у Командуванні Сухопутних військ, отримав там звання майора і звільнився.

Після цього ніякого відношення до армії не мав абсолютно. Його вислуга в армії складає 10 років, його звання - підполковник ЗАПАСУ (чомусь слово "запасу" Люся завжди забуває).

Отака сумна історія.
Якщо ви вважаєте, що таку людину я маю поважати, то ми з вами по-різному виховані.

https://www.facebook.com/nightstalkerkyiv/posts/pfbid02ZbCwvUefEb9u9AQPeN8nqvE1koauSx7nKCAE4uzjAUEfgz6KJQZBELU6Z7yL758hl
   
Re: Арестович

ослужив свій рік він у Командуванні Сухопутних військ, отримав там звання майора і звільнився.

Після цього ніякого відношення до армії не мав абсолютно. Його вислуга в армії складає 10 років, його звання - підполковник ЗАПАСУ (чомусь слово "запасу" Люся завжди забуває).
а як люся стала підполковником якщо звільнилася майором?
   
Re: Арестович

і як він потрапив на службу капітаном, коли він після вишу ніде не служив і по ідеї мав би бути лєтьохой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія