Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Ти нічого не сплутав? В тебе вода в сраці не тримається?
Скільки разів українська влада прохала таких розумово неповноцінних тримати язика за зубами? Нічого не казати про прильоти особливо коли йде обстріл.
Взагалі нічого.
І всеодно ви поводите себе як корисні ідіоти хуйла.

А такі як ти взагалі поводять себе як баби.
От який сенс цієї гілки. Ти можеш пояснити?
Їбать, оце КОНЧЕННЕ) По Київу прилетіло - ЗРАДА, телефоную в СБУ. Алло, СБУ - тут по Києву прилетіло кажуть - КОРЕГУЮТЬ ВОРОГА бо точно вказують місце - це Київ і тепер ворог буде знати по якому місту стріляти знову!, усіх у тюрму.
Не дарма в ТГ чати зробили закритими та таких дебілів перебанили.
   
Їбать, оце КОНЧЕННЕ) По Київу прилетіло - ЗРАДА, телефоную в СБУ. Алло, СБУ - тут по Києву прилетіло кажуть - КОРЕГУЮТЬ ВОРОГА бо точно вказують місце - це Київ і тепер ворог буде знати по якому місту стріляти знову!, усіх у тюрму.

Піди попий водички. Холодної. І на голову полий.
Баба

Ти вже пояснила сенс цієї гілки?
   
Киев INFO фоти дає
❗️ «Гриб» то не маленький такой образовывался,а дым растянут по всему небу.
Здайте їх у СБУ, бо фото з відстані в кілька км і навіть кияни не їбуть де це, але ж ЗРАДА. Зараз людас у СБУ зателефонує та здасть їх )))
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Ну бахнуло так круто що я ж кажу було всім чутно.. можливо тому що в повітрі?
   
Здайте їх у СБУ, бо фото з відстані в кілька км і навіть кияни не їбуть де це, але ж ЗРАДА. Зараз людас у СБУ зателефонує та здасть їх )))

Прахфєсор, а ти можеш пояснити сенс цієї гілки ?
Тільки шмарклі витри і заспокойся.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Піди попий водички. Холодної. І на голову полий.
Баба

Ти вже пояснила сенс цієї гілки? Полтавчани проходять мимо.

сенс гілки для Киян.. всі чули і всім цікаво.
   
Ну бахнуло так круто що я ж кажу було всім чутно.. можливо тому що в повітрі?
Тому шо ти агент кремля і зливаєш ворогу що бахнуло і тепер ворог знає де знаходиться місто Київ і буде знову скоро туди шось пуляти ( За це Людас здасть тебе СБУ.
   
До цього жирдяя теж багато питання навіщо він це робить



 ДСНС просить зупинити радника міністра Геращенка, який здає інформацію (відео)

https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/dsns-prosyt-zupynyty-radnyka-ministra-herashchenka-yakyi-zdaie-informatsiyu-video-97760

Я ж і кажу, Ганьба, корегує! СБУ, альо!!
   
Ну бахнуло так круто що я ж кажу було всім чутно.. можливо тому що в повітрі?
Ні. бачив де впало...
   
короче... було декілька прильотів ракет... Напрямок гарячий. Там де все активно... Я спочатку ще гадав, це наші, чи по нам... Потім зрозумів, що кацапські прильоти... Одну здається наші в повітрі збили (але не точно)
   
А що нам дасть обговорення цього питання?
   
сенс гілки для Киян.. всі чули і всім цікаво.


Що цікаво з цього?

" . Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло"
   
А що нам дасть обговорення цього питання?

Ну от нарешті голос розуму.

   
Їбать, оце КОНЧЕННЕ) По Київу прилетіло - ЗРАДА, телефоную в СБУ. Алло, СБУ - тут по Києву прилетіло кажуть - КОРЕГУЮТЬ ВОРОГА бо точно вказують місце - це Київ і тепер ворог буде знати по якому місту стріляти знову!, усіх у тюрму.
Не дарма в ТГ чати зробили закритими та таких дебілів перебанили.
ти спочатку навчися писати якось членораздельно
   
Що цікаво з цього?

" . Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло"
тобі не цікаво - то просто йди в інші гілки. Не розумію проблеми, вибач
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

тобі не цікаво - то просто йди в інші гілки. Не розумію проблеми, вибач
(tu)
   

https://vechirniy.kyiv.ua/news/63391/Кожне фото й відео у мережі — вбиті військові, мирні жителі чи рятівники
   
гілка спонукає до розголошення секретної інформації

 :dopovid:
   
тобі не цікаво - то просто йди в інші гілки. Не розумію проблеми, вибач


Це якраз тобі можно вибачити зайву зацікавленність.
Ти все ж таки не чоловік. Вибач за гендерну дискримінацію. Але що в гілці роблять створіння в штанах, але з язиком замість члена я не розумію.



   
знову полюють. Мені чутно
   
На озеро схоже. Бо де в Дніпрі така глибина....

Є таке місце на Оболоні, це не руло Дніпра, а поруч. Точніше мабуть не варто казати.
   
Не варто казати місце. Я гадаю, що впізнала, але писати не хочу тут нічого.
   
Новий обстріл у Києві: на Оболоні горіла вантажівка і дві будівлі
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/22/7333656/
   
Є таке місце на Оболоні, це не руло Дніпра, а поруч. Точніше мабуть не варто казати.
Та я вже зрозумів де це.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Бахнуло-хуякнуло. Где, не знаю. У вас бахает, или вам уже пох?
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Бахнуло-хуякнуло. Где, не знаю. У вас бахает, или вам уже пох?
Вечером перестало, тихо
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

 хтось з киЯн і не тільки може ЛОГІЧНО пояснити,чому вони тут і взагалі пишуть про такі речі? Якщо сталося то все ВЖЕ позаду. а що має статися ніхто не знає. То чому знову і знову ті всі тексти.йойки,"мишиний писк" і  решту емоцій на папері. Попало до вас* гасіть.перебинтовуй те поранення і в госпіталь.попало до сусідів-поможіть їм за той час поки бігти до компу з такою хернею пані і панове. Це війна а не маневри і бережіть себе і рідних та оточуючих на віддалі досягнення ПО попаданню. от і все, решту то ТУПА і не потрібна спрба розігнати комусь стрес.
 так хто може ЛОГІЧНО пояснити нам СВОЇ істерики чи просто пости і теми на ті ЗВИЧАЙНІ у війні явища?
   
Вечером перестало, тихо
Почались... але тільки бахи, а не бухи.
   
хтось з киЯн і не тільки може ЛОГІЧНО пояснити,чому вони тут і взагалі пишуть про такі речі? Якщо сталося то все ВЖЕ позаду. а що має статися ніхто не знає. То чому знову і знову ті всі тексти.йойки,"мишиний писк" і  решту емоцій на папері. Попало до вас* гасіть.перебинтовуй те поранення і в госпіталь.попало до сусідів-поможіть їм за той час поки бігти до компу з такою хернею пані і панове. Це війна а не маневри і бережіть себе і рідних та оточуючих на віддалі досягнення ПО попаданню. от і все, решту то ТУПА і не потрібна спрба розігнати комусь стрес.
 так хто може ЛОГІЧНО пояснити нам СВОЇ істерики чи просто пости і теми на ті ЗВИЧАЙНІ у війні явища?

малувато капсу. Ви заспокойтеся головне
   
В телеге пишут что по Киеву применили фосфорные бомбы. Это правда?
   
Так…
   
Так…
тобто так? Так пишуть чи ви самі спостерігаєте?
   
Кажется ураган в Киеве.
   
Кажется ураган в Киеве.

да, херово вышло. скоро объявят
   
хтось з киЯн і не тільки може ЛОГІЧНО пояснити,чому вони тут і взагалі пишуть про такі речі? Якщо сталося то все ВЖЕ позаду. а що має статися ніхто не знає. То чому знову і знову ті всі тексти.йойки,"мишиний писк" і  решту емоцій на папері. Попало до вас* гасіть.перебинтовуй те поранення і в госпіталь.попало до сусідів-поможіть їм за той час поки бігти до компу з такою хернею пані і панове. Це війна а не маневри і бережіть себе і рідних та оточуючих на віддалі досягнення ПО попаданню. от і все, решту то ТУПА і не потрібна спрба розігнати комусь стрес.
 так хто може ЛОГІЧНО пояснити нам СВОЇ істерики чи просто пости і теми на ті ЗВИЧАЙНІ у війні явища?
С не пішли б ви слідом за російським кораблем зі своїми порадами.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

да, херово вышло. скоро объявят
це те шо було зараз?
   
це те шо було зараз?

ага
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія