Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців
Via

Значит так.
Моя тоже с тремя детьми прошла кордон.
За полдня.
П.ч. включили мозг и отъехали подальше от самой большой толпы. Выше писала назву перехода.

Но суть не в этом.

А в том, что разгоняется ужастик про кордон.
ТС тут втирает нам про гумкатастрофу.
Вия про мертву дитинку, к-ю не в машине реанимировали, где аппаратура для этого и медикаменты.
А на трави, биля рейок.
 :facepalm:
А поскольку первые ужастики мне втирала одна тетка из РПЦ МП,
то встаёт вопрос хуйловского следа в этом всем разгоне.
На кого вы работаете и чего добиваетесь?
Мы не кацапы, нам фейки про дитинок не нужны.
И катастроф и так в избытке.
Ти не транди, а повідом в пабліках всім, що переход в Угринові реально працює, повідом подробиці.
Бо ми позавчора не ризикнули їхати на Угринів, в Інтернеті новини останніх років про те, що переход то працював, то не працював. А навколо Львова корки всюди, їхати можна і день до Угринова.
У Волинський області дружина мого племінника просто доїхала то кордону і перейшла без ніякої черги, на світанку з дитячим візком і сумкою, дитинці півтора місяці.
Назву перехода забула, потім допишу назву. Але - це від Львова дуже далеко.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Фупчеги, извините если вопрос покажется идиотским - беженцам загран. паспорта нужны или пускают по простым? У меня знакомые старики не хотят ехать из за этого.

Поляки в перший день сказали - пускаємо ВСІХ
1. біопас - ОК
2. без біопас - займе трохи довше на перевірку
3. немає справки Ковір - пропустять

читайте уважно, це було на самому початку гілки


Норги поки що не підтвердили: біопас приймуть, без біопас - повернуть в першу країну прибуття в ЕС
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

І окремо - у Львові активно поширюється інформація, що єдиний пішоходний перехід тільки у Шегенях.
Знаєте інші пішоходні - повідомляйте, давайте складемо список, активно поширимо його.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Всі питають про перевірку паспорту.
Я заїхала по українському паперовому паспорту, на контролі записали прізвище польською мовою, вакцинації у мене нема, закордонного паспорту нема, тривало це 3 хвилини.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Всі питають про перевірку паспорту.
Я заїхала по українському паперовому паспорту, на контролі записали прізвище польською мовою, вакцинації у мене нема, закордонного паспорту нема, тривало це 3 хвилини.

Via - все "провір" з паспортом !!!!! сама розумієш - бюрократам до лампочки...
в нас десь писали, хто немає біопас не пустять як біженьця повернуть звідки перешов кордон ЕС
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Via - все "провір" з паспортом !!!!! сама розумієш - бюрократам до лампочки...
в нас десь писали, хто немає біопас не пустять як біженьця повернуть звідки перешов кордон ЕС
Я вже в Польщі, у місті Торунь. Пройшла паспортний контроль вночі. Пускають по любому документу, що посвідчує особу громадянина України.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я вже в Польщі, у місті Торунь. Пройшла паспортний контроль вночі. Пускають по любому документу, що посвідчує особу громадянина України.

ти писала, що поїдеш далі, до бургерів ....
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

ти писала, що поїдеш далі, до бургерів ....
Поїду в Гамбург, і що? Можу і не поїхати, хтозна. Статус біженця отримають всі, кого зараз реєструють при перетині кордону. Поляки надзвичайно патріотично налаштовані і допомогають чим тільки можуть.
Я дуже вражена і навіть трохи соромно, що я до них раніше ставилася упереджено.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тут вже ця інформація була, але є вже українською, якщо хто пропустив, - це офоційно:

Німецькі залізничники з Deutsche Bahn допоможуть українським біженцям безкоштовно потрапити з Польщі до Німеччини.

Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn допоможе українцям, змушеним врятуватися від війни, розв'язаної Росією, безкоштовно потрапити з Польщі до Німеччини.

Deutsche Bahn з 27 лютого розпочинає акцію допомоги українцям, які змушені залишити Україну через військові дії російської армії. Українські біженці зможуть безкоштовно переїхати з Польщі до Німеччини до Берліна потягами далекого прямування, повідомляється на сайті компанії.

https://www.deutschebahn.com/de/presse/pressestart_zentrales_uebersicht/Bahn-erleichtert-Gefluechteten-aus-der-Ukraine-Weiterreise-nach-Deutschland-Sonderzuege-in-Planung-7311236

Для цього українцям необхідно мати при собі український паспорт або посвідчення особи. Для реалізації цієї допомоги DB партнерствує з владою та залізницями не тільки Польщі, а й сусідніх Чехи та Австрії.

Українці можуть поїхати в одному із шести поїздів, які щодня курсують із Польщі до Німеччини через прикордонний перехід Франкфурт-на-Одері. Ці поїзди відправляються з таких пунктів: Варшава, Гданськ , Перемишль (кордон з Україною)/Краків, Відень/Вроцлав.


Голова ЄК Урсула фон дер Ляйєн (Ursula von der Leyen) заявляла, що з усіма східноєвропейськими країнами узгоджено надзвичайні плани прийому біженців з України.

Готовність постачати Україні медичне обладнання, комплекти першої медичної допомоги, генератори, водяні насоси та протипожежне обладнання висловили в вісім країн Євросоюзу: Словенія, Румунія, Франція, Ірландія, Австрія, Іспанія, Швеція та Хорватія.

https://delo.ua/uk/politics/nimecki-zaliznicniki-z-deutsche-bahn-dopomozut-ukrayinskim-bizencyam-bezkostovno-potrapiti-z-polshhi-do-nimeccini-393500/
   
Re: Об'єднана тема біженців

Поїду в Гамбург, і що? Можу і не поїхати, хтозна. Статус біженця отримають всі, кого зараз реєструють при перетині кордону. Поляки надзвичайно патріотично налаштовані і допомогають чим тільки можуть.
Я дуже вражена і навіть трохи соромно, що я до них раніше ставилася упереджено.

Вія, тримайся  [ua]
   
Re: Об'єднана тема біженців

В новинах сказали - всім видаватимуть тимчасовий дозвіл в ЄС на рік. З дозволом на працю. Діти - ясно шола, садочки.
   
Re: Об'єднана тема біженців

В новинах сказали - всім видаватимуть тимчасовий дозвіл в ЄС на рік. З дозволом на працю. Діти - ясно шола, садочки.
про це тут детальніше
ЄС планує надати українцям право на перебування до трьох років
https://zn.ua/ukr/WORLD/jes-planuje-nadati-ukrajintsjam-pravo-na-perebuvannja-do-trokh-rokiv.html
До країн ЄС уже прибуло не менше 300 тисяч українських біженців.

Європейський союз готується надати українцям, які рятуються від війни, право залишатися і працювати в блоці з 27 країн на строк до трьох років, заявили високопосадовці ЄС та Франції, подякувавши добровольцям на кордонах за допомогу тим, хто прибуває.
За їх словами, на сьогоднішній день до ЄС прибули не менше 300 тисяч українських біженців, і блоку необхідно підготуватися до ще мільйонів.
Члени ЄС: Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина мають сухопутні кордони з Україною.
"Наш обов'язок - прийняти тих, хто рятується від війни", - заявив у понеділок телеканалу France 2 міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманін, заявивши, що в неділю міністр внутрішніх справ ЄС доручив Європейській комісії підготувати проекти пропозицій щодо надання їм захисту, передає Reuters.
Міністри зустрінуться знову у четвер, щоб узгодити деталі.
Директива ЄС про тимчасовий захист, розроблена після війни 1990-х років на Балканах, але так і не використана досі, передбачає однаковий рівень захисту на строк від одного до трьох років у всіх державах ЄС, включаючи дозвіл на проживання, доступ до зайнятості, соціальне забезпечення та лікування.
ЄС також допоможе державам-членам, що межують з Україною, впоратися з напливом прибулих, заявила комісар ЄС із внутрішніх справ Ілва Йоханссон під час візиту у понеділок на прикордонний перехід між Румунією та Україною.
Місцеві волонтери та влада, які допомагають українцям там, «демонстрували солідарність на практиці, показуючи, що ми засновані на інших цінностях, а не [президента Росії Владіміра] хуйло, і ми практикуємо ці цінності», — сказала вона.
Йоханссон підкреслив у неділю, що евакуація українців стосується всього блоку, і багато хто з них, рятуючись від війни, вже переїжджають із країн, що межують з ЄС, до інших країн, де також є великі українські громади, включаючи Італію, Іспанію та Німеччину.
Посилаючись на оцінки ООН, Янез Ленарчич, єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями, заявив, що чотири мільйони українців можуть залишити країну як біженці, а багато інших було переміщено всередині України.
Через те, що чоловікам призовного віку заборонено залишати Україну, переважно жінки та діти прибувають на кордон у східній Польщі, Словаччині та Угорщині, а також у північній та північно-східній Румунії.
"Всі держави-члени ЄС готові прийняти біженців з України", - заявила в неділю міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Файзер.
«Це сильна відповідь Європи на жахливі страждання, які завдає хуйло своєю злочинною агресивною війною: разом ми солідарні з народом України».
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via


Вія, тримайся  [ua]
Я вже в безпеці, молимося за українців на рідній землі. Хтозна, коли повернемося. Чоловік і старший син в теробороні, племінників півдесятка також там, брат двоюрідний під Білою Церквою всією родиною розливають коктейлі Молотова в пляшки.
Невістка зранку автобусом виїхала з Ужгороду, досі стоїть біля кордону угорського десь, ще не переїхала, дитині майже 3 роки, намучиться.
Боже Україну вбережи!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я вже в безпеці, молимося за українців на рідній землі. Хтозна, коли повернемося. Чоловік і старший син в теробороні, племінників півдесятка також там, брат двоюрідний під Білою Церквою всією родиною розливають коктейлі Молотова в пляшки.
Невістка зранку автобусом виїхала з Ужгороду, досі стоїть біля кордону угорського десь, ще не переїхала, дитині майже 3 роки, намучиться.
Боже Україну вбережи!

жінки з маленькіми дітьми не повинні стояти в полі в загальній черзі!
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Важлива інформація - таблиця про час очікування на пропускних пунктах на кордоні:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTmKNAxZn2cPpBqPHnRx9Hc_GPzfi7U92h05hkNuES6pA8l7IcbfdRELMkTBWGcBFoRkUdwlnfX889X/pubhtml?gid=0&single=true&fbclid=IwAR0kJoMq9RrROw4cvn_cEXRnhKogLf35H9eoGul_sjjPorZc4sJFJGdcg0U
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вія, не хочу розочаровувати, але наче в інші країни ЄС пускають тоді, коли перетнув кордон з біометрикою.
По внутрішньому паспорту  це складніше
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вія, не хочу розочаровувати, але наче в інші країни ЄС пускають тоді, коли перетнув кордон з біометрикою.
По внутрішньому паспорту  це складніше
Без наче, всоте повторюю - я вже в Польщі, перетнула кордон з українським паспортом за три хвилини на контрольно-пропускному пункті в Перемишлі. Син перетнув кордон з свідоцтвом про народження.
Інша справа, що ми до нього добиралися 4 доби, але сага про страждання буде колись потім.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Без наче, всоте повторюю - я вже в Польщі, перетнула кордон з українським паспортом за три хвилини на контрольно-пропускному пункті в Перемишлі. Син перетнув кордон з свідоцтвом про народження.
Інша справа, що ми до нього добиралися 4 доби, але сага про страждання буде колись потім.

Так, ти в Польщі, але можуть бути проблеми при перетині кордону з Польщі в інші країни ЄС.
Якщо в Польщу по внутрішньому втрапила.
Така тема є, можливо я її від доньки чув, яка свідомо в'їзджала в Польщу по біометричному.
Потім хоче в Іспанію до знайомих, які запрошують.
На зараз вона в Польщі 2 доби
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Так, ти в Польщі, але можуть бути проблеми при перетині кордону з Польщі в інші країни ЄС.
Якщо в Польщу по внутрішньому втрапила.
Така тема є, можливо я її від доньки чув, яка свідомо в'їзджала в Польщу по біометричному.
Потім хоче в Іспанію до знайомих, які запрошують.
На зараз вона в Польщі 2 доби
Прямо зараз Євросоюз збирається змінювати правила - всім біженцям з України всі країни Євросоюзу будуть надавати статус біженця, житло, трирічну робочу візу і всілякі соціальні виплати.
Більше того,Євросоюз хоче терміново приєднати Україну до себе, тобто ввести свої війська.
Мораль - забирайтеся швидко звідти старі і немічні, не заважайте військовим повноцінно воювати всіма видами зброї. Як каже мій чоловік, не плутайтеся під ногами.
   
Re: Об'єднана тема біженців
IgS

Прикордонний перехід Ягодин - Дорохуск, з польської сторони,
ніч з 27 на 28 лютого 2022р.
Свої враження додам пізніше.





Коротеньке відео з авторегістратора за цим лінком
(вибачте - не вмію вставляти відео з мордокнижки)

https://www.facebook.com/100007875248766/videos/pcb.3146207138985097/2431537846981271
   
Re: Об'єднана тема біженців

Не знаю, чи варто бігти далі.

Брат з дружиною (пенсвонери) майже три доби стояли в автомобільній черзі під Краковцем. Зараз вже у Польщі, прямують до Праги, там у братової родичі.

Мені з дочкою дозволив пожити у своїй квартирі. Дочка з подружками завтра збираються на кордон, ще самі не знають, де переходитимуть.

Я поки що побуду у Львові, бо ще одна дочка, старша, залишилась з дитиною в Києві (не хотіли з нами їхати, каже, що вже звикли ночувати в підвалі, і що це краще, ніж товктись у тій квартирі одне в одного на голові.

Може, коли менша поїде, спробую усопити старшу, щоб приїхала.

А може, і війна за пару тижнів скінчиться нашою перемогою :)

Хіба що хуйло виріше хуйнути ядрьоною бомбою, тоді навіть евакуація не надто допоможе :(
   
Re: Об'єднана тема біженців

Бролік,  є пару питань,  згодом напишу в приватні
   
Re: Об'єднана тема біженців

І ці вивезені за кордон діти вже не повернуться.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Знаючи люди радять поки зачекати із поданням заяв на статус біженця до того часу, як ЄС прийме остаточне рішення (орієнтовно у цей четвер).
Пруф: пост мюнхенської політичної активістки з баготорічним досвідом у радах по справам іноземців. Вона вже багато років у партії Християнсько Соціального Союза (правляча партія в Баварії)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158994524732582&id=755122581

Останнє редагування: 1 березня 2022 07:01:18 від Paravoz
   
Re: Об'єднана тема біженців

саме зараз, так?
вот эти четыре дня
тогда может и другие банки ни чем не хуже.
всі банки працюють. Навіть кредитні картки розморозили - смс прийшло
   
Re: Об'єднана тема біженців

І так.

Польща відкрила для прийму біженців всі пп

Львівська область

Смільниця - Кросьценко (є піший)
Рава-Руська - Хребенне
Грушів - Будомєж (є піший)
Краківець - Корчова
Шегині - Медика
Угринів - Долгобичув

Додатково відкрили піші переход в Нижанковичі – Мальховіце” та “Варяж-Усьмеж”

Волинська область

Ягодин - Дорогуськ
Устилуг - Зосін

ЧАс очікування спробую вияснити, але з досвіду маленькі пп (виділено жирним) працюють швидше

   
Re: Об'єднана тема біженців

Словаччина
Пункт пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецьке". черга велика, але словаки працюють швидко (щоб ви розуміли черга на кордоні найчастіше з вини приймаючої сторони)
Пункт пропуску "Малий Березний - Убля" зараз практично вільно, але там рік назад була дорога не дуже, як зараз не знаю хай скажуть місцеві
   
Re: Об'єднана тема біженців

Угорщина

Пункт пропуску "Чоп - Захонь". М
Пункт пропуску "Лужанка - Берегшурань". Митний пост "
Пункт пропуску "Косино".      
Пункт пропуску "Дзвінкове"
Пункт пропуску "Вилок - Тісабеч".

В Чопі черга, але там є залізнична тіпа електричка в Захонь, вона зараз курсує практично безперериву. Косино, дзвінкове працюють цілодобово але черги годин на 5-7 і це на ранок, тобто буде збільшуватися. Лужанка Вилок нібито не забиті.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Знаючи люди радять поки зачекати із поданням заяв на статус біженця до того часу, як ЄС прийме остаточне рішення (орієнтовно у цей четвер).
Пруф: пост мюнхенської політичної активістки з баготорічним досвідом у радах по справам іноземців. Вона вже багато років у партії Християнсько Соціального Союза (правляча партія в Баварії)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158994524732582&id=755122581
уточнення: не статус 'біженця', а статус 'asylum seeker'. до затвердження статусу, де отримуєш постійного резидента роки проходять, і для біженців з тих країн, де мало шансів на зміну ситуації(затяжні воєнні, релігійні конфлікти, нетрадиційна сексорієнтація).
   
Re: Об'єднана тема біженців

«Дякове - Халмеу» - черги немає (пропуск пішоходів не здійснюється);
«Солотвино - Сігету - Мармацієй» - 60 л/а, пішоходи вільно;
«Порубне - Сірет» -   забито
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Майте на увазі, що в Польщі не приймають в обмінниках гривні, не везіть з собою багато готівки.
Але майте на увазі, що в українських прикордонних магазинах і заправках не всюди приймають картки.
   
Re: Об'єднана тема біженців

ЮНІСЕФ просить створити безпечний коридор, щоб вивезти дітей із зони бойових дій в Україні
Джерело: https://censor.net/ua/n3320292
   
Re: Об'єднана тема біженців

Майте на увазі, що в Польщі не приймають в обмінниках гривні,

Є таке
   
Re: Об'єднана тема біженців

Просто нагадування про статус біженця: ви не зможете повернутися вже до України, інакше його втратите. Тобто туди-сюди їздити не вийде.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Просто нагадування про статус біженця: ви не зможете повернутися вже до України, інакше його втратите. Тобто туди-сюди їздити не вийде.
Ви задовбали - вивезіть з території бойових дій дітей і немічних і не заважайте армії і тербатам повноцінно воювати, відганяти ворога аж до Москви.
Статус, їх, мля, хвилює :(
Я в Польщі, все безкоштовно. Все!!!!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Просто нагадування про статус біженця: ви не зможете повернутися вже до України, інакше його втратите. Тобто туди-сюди їздити не вийде.

Шо ти триндиш. Є різниця між політічними біженцями і від війни. Ніяких пробклем не буде в тих хто від війни.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ви задовбали - вивезіть з території бойових дій дітей і немічних і не заважайте армії і тербатам повноцінно воювати, відганяти ворога аж до Москви.
Статус, їх, мля, хвилює :(
Я в Польщі, все безкоштовно. Все!!!!

Все одно маєш певний статус по документах, і в нього є певні права й обмеження.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Шо ти триндиш. Є різниця між політічними біженцями і від війни. Ніяких пробклем не буде в тих хто від війни.

А як ти собі уявляєш, що після закінчення бойових дій Вія повертається назад, а потім знову до Польщі як біженець?
   
Re: Об'єднана тема біженців

.
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.УНIАН/politics/informaciya-dlya-bezhencev-v-polshu-usloviya-i-spisok-dokumentov-novosti-ukraina-11717368.html

24 февраля Россия начала военное наступление в Украину. Польша заявила о готовности принять украинских беженцев. Так как в Украине введено военное положение, границу не смогут покинуть мужчины в возрасте от 18 до 60 лет.

Все пограничные пункты с Польшей открыты. Страна готовится принять до 5 млн беженцев. Чтобы получить международную защиту в Польше, нужно обратиться в Пограничную службу. Сотрудники службы рассматривают все заявки от беженцев. С собой также можно взять домашних животных без документов, но их нужно задекларировать на границе.

Если вы находитесь в городе, из которого трудно выехать, можно написать волонтерам в Телеграме, которые помогут вам добраться до Польши - @VolunteerFBC

Власти Польши упростили правила въезда для украинцев: теперь им не нужны ПЦР-тесты. Необязательно даже иметь заграничный паспорт. Беженцев отправят на ближайший пограничный пункт и выдадут временные документы. Для получения информации звоните на информационный номер: +48 47 721 75 75 или отправьте электронное письмо: ukraina@udsc.gov.pl
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія