Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Львів Франка 13

   
Re: Об'єднана тема біженців

Deutsche Bahn (німецька залізниця) - українцям не потрібні білети, аби дістатися до Німеччини

https://www.deutschebahn.com/de/presse/pressestart_zentrales_uebersicht/Bahn-erleichtert-Gefluechteten-aus-der-Ukraine-Weiterreise-nach-Deutschland-Sonderzuege-in-Planung-7311236

Гуґл перекладач:
Deutsche Bahn дає можливість біженцям, які мають український паспорт або посвідчення особи, безкоштовно користуватися всіма поїздами далекого сполучення з Польщі до Німеччини. Це діє з цієї неділі. Це має на меті полегшити біженцям продовження подорожі від кордону та в межах Німеччини. DB перебуває у тісному контакті з федеральним урядом, BMDV, федеральними та державними органами влади, а також залізницями-партнерами сусідніх країн Польщі, Чехії та Австрії. Разом з польськими залізницями DB готується в найкоротші терміни поставити будь-які додаткові транспортні можливості, які можуть знадобитися на рейках. Для цього у співпраці з Польською державною залізницею можна використовувати додаткові вагони та спеціальні поїзди.

Наразі щодня курсують до 6 потягів дальнього сполучення Eurocity з Польщі до Німеччини, усі через прикордонний пункт Франкфурт/Одер. Поїзди далекого сполучення мають вихідні пункти у Варшаві, Гданську, Перемишлі (кордон з Україною)/Кракові, Відні/Вроцлаві.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Завдяки безвізу українці можуть перкбувати 90 діб на території ЄС. Але, має сенс отримати статус біженця. Нададуть дах над головою і можливість вивчити німецьку.

Поки що не можу підтвердити, але з того, що чув:

1) Українські біженці отримуватимуть статус без бюрократичних перепонів, бо проти Україна ведеться агресивга війна. Іншими словами, на відміну від країн із громадянськими конфліктами, не потрібно чекати доводячи статус біженця.

2) У ФРН вірогідно планується одразу надавати право на роботу.

Не знаю усю процедуру... але здається після приїзду до Німеччини потрібно звернутися до т.зв. Erstaufnahmeeinrich tung (у Баварії називається Ankerzentrum).

Перелік:
Не повний перелік де можна здати заяву єнавіть у Вікіпєдії

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Erstaufnahmeeinrichtung_(Deutschland)

або, краще на сайті Федеральної аґенції з питань по міграції та біженців

https://www.bamf.de/DE/Behoerde/Aufbau/Standorte/standorte-node.html

 
 
   
Re: Об'єднана тема біженців

ще раз прошу модера надати цій гілці статус Замітка. Ця тема реально впливає на долю багатьох людей.
   
Re: Об'єднана тема біженців

 "Ми готові зустрічати з розкритими обіймами тих, кому доводиться втікати від хуйло бомб. Ми підтримуємо наші східні країни-члени у прийомі цих біженців та турботу про них" — заявила Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
https://zn.ua/ukr/POLITICS/liderstvo-prezidenta-zelenskoho-joho-khorobrist-ta-stijkist-ukrajinskoho-narodu-je-dzherelom-natkhnennja-dlja-vsikh-nas-fon-der-ljajen.html
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Я тепер біженець :(
Дві години тому я з сином приїхала в місто Торунь, Польща.
Чоловік довіз нас до Львова і пішов воювати.
Перетинали кордон поїздом Львів-Перемишль, їхав добу замість 3 годин.
Пропустили по українському паспорту і свідоцтву про народження, ніяких питань, речі без досмотру, дуже швидко. Волонтери привозили їжу, воду і речі першої необхідності і на українській територій, і на польській, безмежно вдячні всім волонтерам!
Відповім на всі питання, кому треба допомога. Волонтери в Торуні готові прийняти скільки треба біженців, забирають з Перемишля.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Потрібна інформація про поїзд Львів-Перемишль.
26-го лютого він відправлявся о 17-й, 20-й і 23-й годині з 1-ї або 2-ї платформи вокзалу.
На платформі велика кількість людей, з собою мати мінімум найнеобхідніших речей, в вагон втягують за руки жінок і дітей, скільки влізе, чоловіків не пускають, давка. Вагони звичайної електрички, набиваються стоячи впритул.
Замість трьох годин їде добу. Страшенна тіснява, туалети не працюють.
Одним словом, це шлях для фізично сильних. З маленькими дітьми дужжже важко.
При посадці в електричку ніяких документів не питають, безкоштовно. На українському кордоні просять показати будь-які паспорти і свідоцтва про народження.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Потрібна інформація про поїзд Львів-Перемишль.
26-го лютого він відправлявся о 17-й, 20-й і 23-й годині з 1-ї або 2-ї платформи вокзалу.
На платформі велика кількість людей, з собою мати мінімум найнеобхідніших речей, в вагон втягують за руки жінок і дітей, скільки влізе, чоловіків не пускають, давка. Вагони звичайної електрички, набиваються стоячи впритул.
Замість трьох годин їде добу. Страшенна тіснява, туалети не працюють.
Одним словом, це шлях для фізично сильних. З маленькими дітьми дужжже важко.
При посадці в електричку ніяких документів не питають, безкоштовно. На українському кордоні просять показати будь-які паспорти і свідоцтва про народження.

місцева влада на це *** поклала? :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

місцева влада на це *** поклала? :facepalm1:
Місцева влада організувала безкоштовні перевезення зі Львова в Перемишль. Як змогла. Війна.
Посадка в поїзд тривала під сигнал тривоги.
Навіщось загнали біля українського кордону на запасну колію і тримали 10 годин. Періодично викликали Швидку тим, хто зімлів, мені в тому числі. 6-місячна дитинка померла, не витримала, на жаль.
На польській стороні все організовано на найвищому рівні.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Місцева влада організувала безкоштовні перевезення зі Львова в Перемишль. Як змогла. Війна.
Посадка в поїзд тривала під сигнал тривоги.
Навіщось загнали біля українського кордону на запасну колію і тримали 10 годин. Періодично викликали Швидку тим, хто зімлів, мені в тому числі. 6-місячна дитинка померла, не витримала, на жаль.
На польській стороні все організовано на найвищому рівні.

впорядкована посадка - це кілька поліцаїв + взвод дідусів з тероборони. До речі, евакуація це питання і військової адміністрації.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

впорядкована посадка - це кілька поліцаїв + взвод дідусів з тероборони. До речі, евакуація це питання і військової адміністрації.
Можливо, за кілька днів впорядкують. Позавчора це була жахлива тіснява, боялася, що сина просто задушать, а йому майже 10 років. Одну дитину затягнули без взуття, потім польські волонтери взуття привезли.
Чимало жінок залишили і сумки, не втримали.
Теробороні є чим займатися, все місто в барикадах. Комендантська година була з 10-ї до 7-ї, зараз не знаю.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Місцева влада організувала безкоштовні перевезення зі Львова в Перемишль. Як змогла. Війна.
Посадка в поїзд тривала під сигнал тривоги.
Навіщось загнали біля українського кордону на запасну колію і тримали 10 годин. Періодично викликали Швидку тим, хто зімлів, мені в тому числі. 6-місячна дитинка померла, не витримала, на жаль.
На польській стороні все організовано на найвищому рівні.

шо шо про дитинку  ;o
так а скорая чего не спасла её.
кто до 6ти дожил так просто не помрет
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

шо шо про дитинку  ;o
так а скорая чего не спасла её.
кто до 6ти дожил так просто не помрет
Швидка приїздила кілька разів. У вагонах страшенна тіснява, духота, крики, плач діток. Були моменти, коли у всіх закінчувалася вода, і ніде взяти. Потім привозили волонтери.
Кип'ятку взяти ніде. Вийти в туалет неможливо, бо не відкривають, і на підлозі сплять люди на сумках.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можливо, за кілька днів впорядкують. Позавчора це була жахлива тіснява, боялася, що сина просто задушать, а йому майже 10 років. Одну дитину затягнули без взуття, потім польські волонтери взуття привезли.
Чимало жінок залишили і сумки, не втримали.
Теробороні є чим займатися, все місто в барикадах. Комендантська година була з 10-ї до 7-ї, зараз не знаю.

я розумію що перехід на воєнний стан це не за кілька днів. Але ця проблема вирішується швидко - за директивою створюється департамент з питань евакуації, набираються добровольці, серед них знаходять притомних і розумних, які керують процесом, і ситуація береться під контроль.
   
Re: Об'єднана тема біженців

так че скорая не забрала их
и кто констатировал смерть?
ты Вия если пишешь сюр, пиши подробности
ато слабо верится
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

я розумію що перехід на воєнний стан це не за кілька днів. Але ця проблема вирішується швидко - за директивою створюється департамент з питань евакуації, набираються добровольці, серед них знаходять притомних і розумних, які керують процесом, і ситуація береться під контроль.
Я відзвітувала, як це виглядає нині. На кордонах стоять 15-кілометрові черги, і тому влаштували безкощтовні перевезення поїздом Львів-Перемишль.
Це евакуація, але дуже нелегка. Раджу з немовлятами стояти три доби на кордоні в машинах, ціліші будуть.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

так че скорая не забрала их
и кто констатировал смерть?
Поліцію викликали.
   
Re: Об'єднана тема біженців

и куда потом дели помершу дитинку
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я відзвітувала, як це виглядає нині. На кордонах стоять 15-кілометрові черги, і тому влаштували безкощтовні перевезення поїздом Львів-Перемишль.
Це евакуація, але дуже нелегка. Раджу з немовлятами стояти три доби на кордоні в машинах, ціліші будуть.

саме тому я цю гілку відкрив щоб евакуація стала ВПОРЯДКОВАНОЮ а не стихійною. Треба створювати шелтери для біженців і до переходу пускати по перепусці у певний час.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Поліцію викликали.

не их компетенция умер кто или не совсем.
особенно в таком возрасте
   
Re: Об'єднана тема біженців

и вообще-то проводятся реанимационные мероприятия, не?
 :S
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

и вообще-то проводятся реанимационные мероприятия, не?
 :S
Ми стояли в чистому полі. У мене був гіпотонічний криз, а у сестри мого чоловіка гіпертонічний криз.  Чиюсь куртку кинули на траву біля залізничних рейок, поклали мене, робили уколи на виду у всього поїзда, але всім було пофіг. Там же валялася ще годину, поки приходила до тями, бо в поїзді треба стояти, а я знову валилася в обморок.
То реанімаційні заходи дитини проводилися там само, на траві біля рейок.
Інші твої питання безсенсові, не знаю, куди діли.
   
Re: Об'єднана тема біженців

BBC: У черзі на кордоні з Румунією. "Хтось страждає від куль, а тут люди їсти хочуть"
https://www.bbc.com/ukrainian/features-60549319
Цитувати
Автівки з різних куточків України просуваються зі швидкістю не більше 100 метрів на годину. Набагато швидше рухається потік пішоходів. Софія з Івано-Франківська йде швидким кроком з двома доньками та чоловіком. Щоб дійти до кордону, їй треба подолати ще 7 км. "Ми йдемо до пішої черги, бо так набагато швидше, аніж автівкою. Ми взагалі дітей проведемо до кордону, там їх зустрінуть і ми повернемося назад", - розповіла жінка.

тут вже є ознаки гуманітарної катастрофи... :(
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Кому треба порада, відправляєте родичів чи дітей, , я є у Вайбері і Вацапі за номером 0978768069. Поляки готують готелі для біженців, тут в Торині вони ще незаповнені, чудові умови проживання, посприяють з статусом біженця і роботою тощо, забезпечують харчуванням, одягом, предметами першої необхідності. Беріть тільки тривожний чемоданчик вагою 2-3 кг.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

BBC: У черзі на кордоні з Румунією. "Хтось страждає від куль, а тут люди їсти хочуть"
https://www.bbc.com/ukrainian/features-60549319
тут вже є ознаки гуманітарної катастрофи... :(
У Львівській області волонтери дізнавалися якось, де стоять потяги, і везли воду, їжу в упаковках, гарячі страви, по ситуації роздавали на перонах чи кидали у вікна зачинених вагонів.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У Львівській області волонтери дізнавалися якось, де стоять потяги, і везли воду, їжу в упаковках, гарячі страви, по ситуації роздавали на перонах чи кидали у вікна зачинених вагонів.

залізничний рух паралізован?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

залізничний рух паралізован?
Не ходять поїзди через кордон. Маршрут Київ-Перемишль розділили - є окремо Київ-Львів і окремо Львів-Перемишль. Так і з іншими напрямками. Поїзди запізнюються на 3-9 годин, але по Україні ходять більш-менш регулярно. Квитків в касах нема на найближчі дні.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Якась нездорова херня почалася по львівських пабліках, зневажливе ставлення до біженців з інших регіонів.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Якась нездорова херня почалася по львівських пабліках, зневажливе ставлення до біженців з інших регіонів.
У Львові нічого такого не помітила, всі доброзичливі і допомогають, чим можуть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Кому треба порада, відправляєте родичів чи дітей, , я є у Вайбері і Вацапі за номером 0978768069. Поляки готують готелі для біженців, тут в Торині вони ще незаповнені, чудові умови проживання, посприяють з статусом біженця і роботою тощо, забезпечують харчуванням, одягом, предметами першої необхідності. Беріть тільки тривожний чемоданчик вагою 2-3 кг.

Тому що триває оформлення дуже довго, на жаль, кордон залишається кордоном...

Ситуація погана.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У Львові нічого такого не помітила, всі доброзичливі і допомогають, чим можуть.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Не ходять поїзди через кордон. Маршрут Київ-Перемишль розділили - є окремо Київ-Львів і окремо Львів-Перемишль. Так і з іншими напрямками. Поїзди запізнюються на 3-9 годин, але по Україні ходять більш-менш регулярно. Квитків в касах нема на найближчі дні.

тобто Київ-Львів ще ходить?
   
Re: Об'єднана тема біженців

У нас у Вайбері хтось біженців уже "мерзотою" обзиває. Різні люди бувають.
   
Re: Об'єднана тема біженців

відкрили якусь стару гілку з України на Польщу, яку не використовували дуже давно, бачив вагони з широкою колією, вже на стороні Польщі
зараз прийшов перший состав з людьми, тестують, будуть справляти помилки, щоб кожний слідуючий йшов як "літерний поїзд" !!!!

так черги будуть
1. на Україньській стороні "кладуть" компи митників, бувають затримки
2. поляки пропускають "без черги" - але всерівно йде провірка документів - не можливо просто взяти і "підняти шлагбаум"

3. так в Львові попадають "патріоти" які просять до 7000 гривнів до кордону - НОРМАЛЬНІ ХЛОПЦІ, просять робити фото марки машин і модель машини - після війни "розберуться" З КОЖНОЮ КРИСОЮ.......


 [ua]


   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

тобто Київ-Львів ще ходить?
Позавчора ходив, я бачила відправлення на Київ. При цьому назва залишилась Перемишль-Київ, але їде зі Львова і назад тільки до Львова. По розкладу, все чітко. Нема міжнародного сполучення, всередині України все відносно гаразд
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Тому що триває оформлення дуже довго, на жаль, кордон залишається кордоном...

Ситуація погана.
Оформлення недовго насправді, на українській стороні прикордонники просили показати будь-які документи бігцем, ніхто не слідкував, могли сісті потім всі з перона взагалі без перевірки.
В Польщі суворо тримали на пероні до митного контролю, але сама реєстрація тривала хвилину - прізвища записали польською мовою, уточнили транслітерацію, і записали рік народження, все. Вмовляли брати бутерброди і пледи.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Фупчеги, извините если вопрос покажется идиотским - беженцам загран. паспорта нужны или пускают по простым? У меня знакомые старики не хотят ехать из за этого.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Значит так.
Моя тоже с тремя детьми прошла кордон.
За полдня.
П.ч. включили мозг и отъехали подальше от самой большой толпы. Выше писала назву перехода.

Но суть не в этом.

А в том, что разгоняется ужастик про кордон.
ТС тут втирает нам про гумкатастрофу.
Вия про мертву дитинку, к-ю не в машине реанимировали, где аппаратура для этого и медикаменты.
А на трави, биля рейок.
 :facepalm:
А поскольку первые ужастики мне втирала одна тетка из РПЦ МП,
то встаёт вопрос хуйловского следа в этом всем разгоне.
На кого вы работаете и чего добиваетесь?
Мы не кацапы, нам фейки про дитинок не нужны.
И катастроф и так в избытке.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Фупчеги, извините если вопрос покажется идиотским - беженцам загран. паспорта нужны или пускают по простым? У меня знакомые старики не хотят ехать из за этого.
Я сьогодні вночі переїхала кордон з Польщею.  Пускають по будь-яким документам, що посвідчують особу. У мене був український паспорт, у сина свідоцтво про народження.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія