Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайшов в домі бабусі зубну щітку в упаковці teteven chetprom (tu)

Написано Made in Bulgaia. На упаковці мінімум тексту і всього іншого, навіть штрих коду нема. Лише текст, що щітка з натуральної щетини, на болгарській, російскій, англійських мовах. Сама щітка квадратна, ну як в совку ще робили, ніяких закругленостей, різнокольорової щетини, як то зараз роблять, все строго, ручка з пластмаси, сірого кольору, щетина світло-сіра. Коли чистиш зуби, дійсно відчуваєш, що щетина натуральна, а не з пластика, як зараз роблять. М'яка, файно пінить зубну пасту, десна не ранить.



Я ось подумав, робили все таки раніше файні щітки болгари. Не те що китайці зараз все засрали своїм дешевим і не якисним пластиком, хай і в красивих упаковках.
А може болгари і зараз натуральні щітки випускають і не тільки щітки? Може там і інші товари і їжа якісніші і краще за Китай?  :S
   
Щетина имеет канал (природный), в котором развиваются бактерии, поэтому пластик - гигиеничнее. Чаще щетинистую менять нужно.
А современные щетки делают разной жесткости, вы в аптеке проконсультируйтесь, подскажут. Они ещё и более анатомичные, чем те, что делали раньше. :)
   
глобалізація... чорт би її побрав
   
та ну, відколи перейшов на віброщітки звичайною чистити не можу
   
я два рази віброщіткою почтистив, так горло спухло, слину ковтати важко було  :weep:
   
Жил я десять дней в том Тетевене в 1989 году еще при Живкове . Приятный городишко в горах
   
Немного не в тему. За всю жизнь мне запомнилось 2 зубные пасты : Мacklin's и  Силка. лучше никогда не встречал.
   
я два рази віброщіткою почтистив, так горло спухло, слину ковтати важко було  :weep:

ти нею гланди чистив?  ;o
   
Ага еще вспомнилась Tako
   
зуби

але боліли чомусь гланди )
   
самі смачні зубні пасти це з дитинства...
   
зуби

але боліли чомусь гланди )
Ограничитель надо ставить. как в сэксшопе продают  :D
   
"Поморін" болгарська, здається, була непогана, гірка (не люблю солодкого).
   
я просто сколькими пастами не пользвался самя прикольная на вкус мяты была именно макклинз и силка и пенка такая от них былак почти как мыльные пузыри.
   
Амвеевская GLISTER хорошая паста без лаурил сульфата.

И по вкусу и по эффективности.

или

ROCS Bionica без красителей, лаурил сульфата и парабенов.
с натуральными маслами.
   
Немного не в тему. За всю жизнь мне запомнилось 2 зубные пасты : Мacklin's и  Силка. лучше никогда не встречал.
kolynos подобався.
насичений м"ятний присмак та дуже багато піни.
гарна паста...була  :(


Останнє редагування: 3 березня 2015 21:50:11 від Jetpilot-2
   
"Поморін" болгарська, здається, була непогана, гірка (не люблю солодкого).

Она с солью Поморин.
   
То что вы перечисляете, кроме Поморина, в основном с красителями, лаурил сульфатом, парабенами.
   
Цука, вспомнил пасту "Жемчуг,в армии давали. Такой жирный тюбик, цука чистишь зубы, немов глиною. Ипать и это была Московская фабрика на сколько я помню.
   
Танунах. ті шетини - повна х-ня в порівнянні з тим чим зараз користуються



   
Танунах. ті шетини - повна х-ня в порівнянні з тим чим зараз користуються

Показати зображення...
Показати зображення...
скільки коштує?

вишлете? ;)
   
та ну, відколи перейшов на віброщітки звичайною чистити не можу
А моя знайома спробувала теж вібро то потім розповідала що їй з її чоловіком вже не так цікаво.
   
кашмар, а ще кажуть раніше в якості презерватива користувались кишками, ти вже перейшов на натурпродукт?
   
знову юнік-диванний войн троллить  :weep:
   
Какой-то завис на форуме происходит.
   
kolynos подобався.
насичений м"ятний присмак та дуже багато піни.
гарна паста...була  :(
Показати зображення...
мне тоже очень нравилась
   
скільки коштує?

вишлете? ;)

ці дорого. Є дешеві меньш технологічні варіанти тіпа такого


   
віброщітку юзав

херня

краще зуби не чистить, а гланди болять...
   
віброщітку юзав

херня

краще зуби не чистить, а гланди болять...

Та шо я показав чистить шикарно. і нічого ніколи не болить
   
kolynos подобався.
насичений м"ятний присмак та дуже багато піни.
гарна паста...була  :(
Показати зображення...


ага, Колінос..точно..лів анська паста яку ссср масово закупив в 1981  році
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія