Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

А где был в это время  Тягнибок что он молчит ? :D
   
Цікаво  а слово корупція вам відоме?       За добрі гроші таке напишуть що мама рідна не впізнає.  :gigi:  А то у вас як в  тому анекдоті: "кому ти більше віриш мені чи своїм підлим очам? "  Я більше довіряю очам і бачу, що на фєйсі  звичайний мордобій, легкий.  :D
Свободівці в черговий раз ведуть себе як  шльондри.

Бля , ще одне тупе ботеня . РЕНГЕН . Чув про такий дівайс ? Це тобі не струс мозку , який можна написати і хєрхто провірить . І не удар в живіт вагітної на 3 місяці , який ніхто не думав навіть лікарям показувати  Перелом ВИДНО на знимку .

коротше , коханці брешуть і плутаються в показах . Але нанесення побоїв підтверджують . Мірошниченко (несподівано)  має тяжкі тілесні ушкодження .  Тому абрамов сяде .
   
Мірошниченко (несподівано)  має тяжкі тілесні ушкодження .

не имеет, это не тяжкое телесное

если бы героический Иван ему этот нос откусил, тогда да


Останнє редагування: 9 листопада 2015 00:59:16 від Moore
   
не имеет, это не тяжкое телесное

если бы титарук ему этот нос откусил, тогда да
Может, конечно, и на среднее натянуть. Там сроки нетрудоспособности после травмы играют роль. Но ему надо будет в больнице валяться тогда
   
По суті. Знаю Івана досить давно. Дуже спокійна, врівноважена та доброзичлива людина. Тому версія "підскочив і почав мене бити" - не працює. Щоб вивести його з рівноваги треба дуже сильно постаратись. Знаючи вдачу Мірошніченка - йому це вдалося. Побутовий конфлікт. Не про яку "діскримінацію ВО Свобода" речі йти не може. Як і про "10-15 хвилин знущань та побоїв". Прийшов, стартонув, отримав, побіг жалітися. Десь так.
   
По суті. Знаю Івана досить давно. Дуже спокійна, врівноважена та доброзичлива людина. Тому версія "підскочив і почав мене бити" - не працює. Щоб вивести його з рівноваги треба дуже сильно постаратись. Знаючи вдачу Мірошніченка - йому це вдалося. Побутовий конфлікт. Не про яку "діскримінацію ВО Свобода" речі йти не може. Як і про "10-15 хвилин знущань та побоїв". Прийшов, стартонув, отримав, побіг жалітися. Десь так.

Ну розкажи нам , хто такий іван абрамов , ким був до того , як в пс пішов ,  як з тою гальою познайомився . А то зараз ше виясниться , що у нього  діти і з жінкою не розведений
   
Ну розкажи нам , хто такий іван абрамов , ким був до того , як в пс пішов ,  як з тою гальою познайомився . А то зараз ше виясниться , що у нього  діти і з жінкою не розведений

По-перше, імена та прізвища пишуться з великої літери.
По-друге, повну біографію розповідати не буду, це неетично.
Іван працював і працює у сфері журналістики та відеопродакшн. На фронт пішов добровольцем. З Галиною в нього серйозні стосунки. Жінки немає.
   
По-перше, імена та прізвища пишуться з великої літери.
По-друге, повну біографію розповідати не буду, це неетично.
Іван працював і працює у сфері журналістики та відеопродакшн. На фронт пішов добровольцем. З Галиною в нього серйозні стосунки. Жінки немає.

ясно. ну і по путі вирішив стати актором в боксьором. ну а там і до великої політики недалеко.  :laugh:
   
По-перше, імена та прізвища пишуться з великої літери.
По-друге, повну біографію розповідати не буду, це неетично.
Іван працював і працює у сфері журналістики та відеопродакшн. На фронт пішов добровольцем. З Галиною в нього серйозні стосунки. Жінки немає.

Дякую . Щось маю таке відчуття , що мірошниченко знав , кого він в спальні зустріне .
   
Дякую . Щось маю таке відчуття , що мірошниченко знав , кого він в спальні зустріне .

Можливо й знав, тому, що ломився до спальні цілеспрямовано. Сусіди, консьержі, бабусі на лавочці...
   
Re: Абрамову Вані респект

   
О, Чмоленко виліз. :) Як же без нього?
   
Re: Абрамову Вані респект

Та це півбіди. Просто у бувшоі жінки Мірошниченка за аморалку ввдберуть дитину і віддадуть Ігорьку , ну і хату автоматом

Ну я так зрозумів , що була якась домовленість , бо жінка казала , що майно після розводу вони не ділили . Тепер , очевидно , ті домовленості скасовано .
   
Re: Абрамову Вані респект

Та це півбіди. Просто у бувшоі жінки Мірошниченка за аморалку ввдберуть дитину і віддадуть Ігорьку , ну і хату автоматом

после этого мы очень многое узнаем про Игора  (tu)  :-)o

не удивлюс даже, если он тайно посещал гей-клуб "Мягкая задница"
   
Re: Абрамову Вані респект

после этого мы очень многое узнаем про Игора  (tu)  :-)o

не удивлюс даже, если он тайно посещал гей-клуб "Мягкая задница"
ты гомофоб? А как же безвизовые законы, ты против, что ли?
   
Re: Абрамову Вані респект

   
Re: Абрамову Вані респект

 :lol:  (tu)
   
Re: Абрамову Вані респект

ты гомофоб? А как же безвизовые законы, ты против, что ли?

тут от человека зависит, если гомогей добрый и людей не заёбывает, то и у меня к нему претензий нет

а если вот такой женственный, но агрессивный, как Игор, то канешно тут я гомофоб
   
Re: Абрамову Вані респект

   
Re: Абрамову Вані респект

тут от человека зависит, если гомогей добрый и людей не заёбывает, то и у меня к нему претензий нет

а если вот такой женственный, но агрессивный, как Игор, то канешно тут я гомофоб
так у тебя и избирательная, и гомофобия?! ;o Какой кошмар, ну какая там европа :weep:
   
Re: Абрамову Вані респект

так у тебя и избирательная, и гомофобия?! ;o Какой кошмар, ну какая там европа :weep:

а ты каждого гея встречаешь с распростертыми булками ?

вообще не понимаю нахуя эти распросы

ты сам гей штоли ?
   
Re: Абрамову Вані респект

а ты каждого гея встречаешь с распростертыми булками ?

вообще не понимаю нахуя эти распросы

ты сам гей штоли ?
твое отношение к челу зависит от его сексо, не побоюсь этого слова, ориентации? :lol:
   
Re: Абрамову Вані респект

ты сам гей штоли ?

Как интересно! У меня возник аналогичный вопрос к этому же персу.  :)
   
Re: Абрамову Вані респект

твое отношение к челу зависит от его сексо, не побоюсь этого слова, ориентации? :lol:

та ты реально смотришь в книгу видишь фигу
   
Re: Абрамову Вані респект

после этого мы очень многое узнаем про Игора  (tu)  :-)o

не удивлюс даже, если он тайно посещал гей-клуб "Мягкая задница"
Окунська їй проведе політінформацію: як в депутата відібрати і здоровя і час і гроші і показати всю підноготну сукіного сина. :D  А власенко проведе майстерклас для мірошниченка-як оборонитися від зазіхань на "святе" нажите чесною працею :D  від  курв,які були колишніми жінками. B-)
   
Re: Абрамову Вані респект

та ты реально смотришь в книгу видишь фигу
:weep: ну вот как тебя в европу тянуть, да еще и мудачуковца до кучи
   
Re: Абрамову Вані респект

Окунська їй проведе політінформацію: як в депутата відібрати і здоровя і час і гроші і показати всю підноготну сукіного сина. :D  А власенко проведе майстерклас для мірошниченка-як оборонитися від зазіхань на "святе" нажите чесною працею :D  від  курв,які були колишніми жінками. B-)

та да, будет игор голохуйником

развелись они полгода назад, а еще до этого игор демонстрировал неплохую хату на печерске + бизнес, гостинницы всякие клоповные на нивках

заберет толстуха нахуй половину этого всего добра и будет игор репу чесать - нахуя я в это влез, получил в глаз и нужно было домой тихо ехать, ложку прикладывать, нет б***ь... черт дернул в фейсбук фотки выложить
   
Re: Абрамову Вані респект

нужно было домой тихо ехать, ложку прикладывать, нет б***ь... черт дернул в фейсбук фотки выложить

Недотумкал с пересёру  :)
   
Re: Абрамову Вані респект

та да, будет игор голохуйником

развелись они полгода назад, а еще до этого игор демонстрировал неплохую хату на печерске + бизнес, гостинницы всякие клоповные на нивках

заберет толстуха нахуй половину этого всего добра и будет игор репу чесать - нахуя я в это влез, получил в глаз и нужно было домой тихо ехать, ложку прикладывать, нет б***ь... черт дернул в фейсбук фотки выложить
ІВін думав,що свободівські баталії то вершина головної болі.наївний :D У нього ще все ТІЛЬКИ починається.А як би був в США-то треба б було зразу емігрувати,бо там його б обдерли як сидорову козу і щеб залишився винним :D
   
Re: Абрамову Вані респект

Недотумкал с пересёру  :)

все мы умны задней мыслёй, однако, не все мы ебануты, поэтому не попадаем в гнилые ситуации и не сожалеем потом

но игор может еще откатить ситуацию, например купить ване джип или улучшить квартирные условия, отдав свою хату на печерске, а сам переедет на бажана
   
Re: Абрамову Вані респект

Він думав,що свободівські баталії то вершина головної болі

ну, эти "баталии" это вообще какая-то возня в навозе бессмысленная, это как фарион в детском саду, если обобщить визуализацию
   
Re: Абрамову Вані респект

но игор может еще откатить ситуацию

Скорей всего не захочет окончательно терять лицо, хотя терять уже и нечего
   
Re: Абрамову Вані респект

Нещасна їхня дитина.
   
Re: Абрамову Вані респект

Вау вау вау



Если это реально его новая краля то волохатику точно песта ))))

Останнє редагування: 9 листопада 2015 08:18:08 від na100ika
   
жінка його колишня файна

Показати зображення...

Прикол в том что это не бывшая а новая ))) вполне себе конкретная нэрпа
Притом есть в ейном фб такие няшки. Ну короче образцовая мукла для партиёта Мрошниченко

   
Кроме того выясняется что патриёт и борцун Мрошниченко под квартиру эту взял кредит который проебал ))))
Ну клоун. Его яйца отныне в руках бывшей жены. Озалуп будет полный.
   
Бля , ще одне тупе ботеня . РЕНГЕН . Чув про такий дівайс ? Це тобі не струс мозку , який можна написати і хєрхто провірить . І не удар в живіт вагітної на 3 місяці , який ніхто не думав навіть лікарям показувати  Перелом ВИДНО на знимку .

коротше , коханці брешуть і плутаються в показах . Але нанесення побоїв підтверджують . Мірошниченко (несподівано)  має тяжкі тілесні ушкодження .  Тому абрамов сяде .
Ну най викладе той ренген раз фєйс  не посоромився викласти.         А  то у бабушки Мирошник як у бабушки  Кужель,  "ойубивают" а на виході - пшик!  Ні одної фото "убитої" Кужель та і не з'явилось.    :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія