Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Как можно выжить в современном мире без знания английского языка?
Ну пенсионеры - это еще можно понять.
А как могут спокойно спать 30-40-50-летние украинцы, которые не владеют английским?
Ведь завтра их сократят только за то, что они не говорят по-английски.
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Ну давай, напиши те ж саме англійською, ускоязикає....
   
А как могут спокойно спать 30-40-50-летние украинцы, которые не владеют английским?
згоден. відчуваю себе неповноцінним. багато перспектив закриваються без знання англійської мови.
   
Как можно выжить в современном мире без знания английского языка?
Ну пенсионеры - это еще можно понять.
А как могут спокойно спать 30-40-50-летние украинцы, которые не владеют английским?
Ведь завтра их сократят только за то, что они не говорят по-английски.

Мені не страшно за тебе, що ти не володієш українською.

Я тебе просто занесу в ігнор
   
Nobody cares about English in Paris for example, or Berlin :beach:
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Nobody cares about English in Paris for example, or Berlin :beach:

Most Germans speak english without problems...and at least half of french people..!
   
Most Germans speak english without problems...and at least half of french people..!

Во-первых, english в значении "язык общения" пишется с прописной буквы в английском языке.
Во-вторых, по-английски в Германии говорит и понимает молодежь, а старшее поколение скорее поймет русский язык. Или вообще ничего не поймет.
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Во-первых, english в значении "язык общения" пишется с прописной буквы в английском языке.
Во-вторых, по-английски в Германии говорит и понимает молодежь, а старшее поколение скорее поймет русский язык. Или вообще ничего не поймет.

Всралася малалєтка...
   
Всралася малалєтка...

Болукан решил выебнуться знанием английского и обосрался  :lol:
Представляют, как он лажает на немецком  :facepalm1:
ХЗ как таких типов столько лет держат на работе. Из жалости, что ли...
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским
nik

 :gigi:  :facepalm:
   
Я, например, не задумываюсь на каком языке смотреть спортивные трансляции или фильмы/мультфильмы/шоу.
А многие украинцы ждут на Рутрекере трансляций матчей НХЛ/НБА/ЛЧ/ПЛ на русском языке, так как не знают английского/французского/немецкого.
Миллионы украинцев тратят годы жизни на ожидание релизов фильмов с переводом на русский язык, вместо того, чтобы просто выучить английский.
 :facepalm1:
   
Improve your English, motherfuckers! Make your life more colorful.
   
 Хіба справа тільки в мові?
Багато людей просто не можуть мінятися. При чому,  западенці є відносно більш гнучкими і легко адаптуються до нових умов.. А східняки тормозять не слабо, їм аби головою не думати і сидіти на гарантованих виплатах з бюджету .. Тому западенці живуть в своїх розкішних хатах, а східняки в хрущовках хер смокчуть. Не можна чекати від держави нічого, треба працювати, тільки адський труд дає свободу в повному її розумінні.
   
Хіба справа тільки в мові?
Багато людей просто не можуть мінятися. При чому,  западенці є відносно більш гнучкими і легко адаптуються до нових умов.. А східняки тормозять не слабо, їм аби головою не думати і сидіти на гарантованих виплатах з бюджету .. Тому западенці живуть в своїх розкішних хатах, а східняки в хрущовках хер смокчуть. Не можна чекати від держави нічого, треба працювати, тільки адський труд дає свободу в повному її розумінні.

 :facepalm1:
У западенцев есть и всегда была возможность срубить бабла на контрабанде или гастарбайтерстве.
Східняки головой думают значительно практичнее и шире. ПР с Януковичем тому примером.
Я ХЗ как это можно увязать с английским языком  :lol:
   
Це страшне! Згоден. Вчу. Спілкуюся бульш-меньш... а наукові статті взгалі читаю та розумію в оригіналі. Але так як дочка не можу спілкуватись..вона як кулемет... :D
   
Моя знакомая, по профессии физик, выучила английский и сейчас преподает за деньги лоховатым гуманитариям. За это и живет безбедно.
Физичка учит языку врожденных гуманитариев :facepalm1:
   
Зис іс тейбл!
   
:facepalm1:
У западенцев есть и всегда была возможность срубить бабла на контрабанде или гастарбайтерстве.
Східняки головой думают значительно практичнее и шире. ПР с Януковичем тому примером.
Я ХЗ как это можно увязать с английским языком  :lol:
послухай пересічного донбасянина, їх цікавить тільки халява, їх не ображає залежність від держави.. Східняк це типовий бидло-шахтьор, буде лазити в ту яму і бачити як перед ним гинуть люди, і знати що сам скоро загине, але перевчатися не буде.. Це менталітет.. Максимум що може східняк це сьїбатися в Київ, зараз як раз картінка на ліцо, місто кішить їми.. Западенці в рот їпали той смердючий Київ.. У них мізки є. Вміють і руками працювати і бізнес на рівному місці зробити. І не такий бізнес щоб бюджет розкрадати, а щось практичне і корисне для людей.. Я сам виріс на західній, тому троха до східняків не той во, ліниві вони тупі і наглі
.
   
Мені страшно за бідних американців які володіють в основному лише англійською.  :)  Чи я помиляюся?
   
послухай пересічного донбасянина, їх цікавить тільки халява, їх не ображає залежність від держави..

Хуйня какая-то.
Халява интересует всех.
У меня самые работящие были ребята из Горловки в довоенные годы. Охуенные работники  (tu)
Ипашили в любую погоду без выходных, спали на бетонном полу.
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Как можно выжить в современном мире без знания английского языка?
Ну пенсионеры - это еще можно понять.
А как могут спокойно спать 30-40-50-летние украинцы, которые не владеют английским?
Ведь завтра их сократят только за то, что они не говорят по-английски.

все то так, але ти, дебіл узкомовний, мови власної країни не сапрмігся вивчити...  (td)
про яку є ти в сраку англійську кажеш?
в мене є підозри, що твоя англійська як в кацапів

iz not good  :lol:



   
Во-первых, english в значении "язык общения" пишется с прописной буквы в английском языке.
Во-вторых, по-английски в Германии говорит и понимает молодежь, а старшее поколение скорее поймет русский язык. Или вообще ничего не поймет.
Благаю, не пишіть херні. :facepalm1: І що то за старше покоління яке розуміє російську?
   
Ну давай, напиши те ж саме англійською, ускоязикає....

 :lol:  :weep:
   
Хуйня какая-то.
Халява интересует всех.
У меня самые работящие были ребята из Горловки в довоенные годы. Охуенные работники  (tu)
Ипашили в любую погоду без выходных, спали на бетонном полу.

А ти щас хто? Наффі ілі Вятка?
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским
nik

Naffi el Viatka  B-)
   
А ти щас хто? Наффі ілі Вятка?


Наффі 7 літер англійською знає
   
Nobody cares about English in Paris for example, or Berlin :beach:

Був на німецькому круізі - 95% пасажирів говорили англійською вільно.
   
Українське МЗС якось сказало, що після виходу Британії з ЄС роль французької мови значно зросте :gigi:
   
вот интересно кто из вяток дьюти тудей?  8-)
   
Most Germans speak english without problems...and at least half of french people..!

Брехня
   
Я, например, не задумываюсь на каком языке смотреть спортивные трансляции или фильмы/мультфильмы/шоу.
А многие украинцы ждут на Рутрекере трансляций матчей НХЛ/НБА/ЛЧ/ПЛ на русском языке, так как не знают английского/французского/немецкого.
Миллионы украинцев тратят годы жизни на ожидание релизов фильмов с переводом на русский язык, вместо того, чтобы просто выучить английский.
 :facepalm1:
Главное даже не это.
Главное то, что при любом переводе есть искажение содержания, смысла и эмоций.
Фильм в переводе и в оригинале - довольно разные фильмы.  B-)
   
Скажіть краще вумники, який час минає між  "досить швидко читаю", та "розумію зі слів" ?
   
Скажіть краще вумники, який час минає між  "досить швидко читаю", та "розумію зі слів" ?
От полгода до никогда. Все зависит от Вашего желания и настойчивости.
   
От полгода до никогда. Все зависит от Вашего желания и настойчивости.
Будемо настоювати, але таки ТС правий, власне по нашим форумам що до усяких DIY ідей тепер не дуже цікаво, міжнародні краще ))
   
Re: Мне страшно за людей, которые не владеют английским

Моя знакомая, по профессии физик, выучила английский и сейчас преподает за деньги лоховатым гуманитариям. За это и живет безбедно. Физичка учит языку врожденных гуманитариев

   
Во-первых, english в значении "язык общения" пишется с прописной буквы в английском языке.
Во-вторых, по-английски в Германии говорит и понимает молодежь, а старшее поколение скорее поймет русский язык. Или вообще ничего не поймет.

С ЗАГЛАВНОЙ, В'ятуся... С ЗАГЛАВНОЙ!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія