Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Я б не хорохорився так на твоєму місці.я теж не хворів ковідом,але вакцинувався.натомі сть маю 4 невакцинованих знайомих,які зараз захворіли вперше

Ну а в мене 5 вакціонваних знайомих які не хворіли до вакцінації.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

. В 2010 году я вакцинировался от желтой лихорадки. Так надо было для получения визы.


ти пи з диш, гандоне. Нема в тебе вакцинацій. Нема в тебе віз. Ні от жолтой ліхорадкі, ні от сєро-буро-маліновой.
Чому нема?
Ну тому що в  гандонів їх нема.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

мета так званої вакцинації не немає нічого спільного зі здоров'ям
а яка мета?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

а яка мета?

англійською називається compliance
наприклад мені в четвер прислали черговий імейл з роботи...кажуть шо їх вже неїбе чи працюєш дистанційно чи в офісі...але тре зігнути коліно...тому шо сенільний чоловік який називає своїм домом Біли Дім сказам шо мусимо...до того ж шо просто сказав на пресконференції...к онґрес не приймав ніяких законів, ОАША чи будь-які урядові організації нічого не приймали...нічого офіційно нігде ніхто не підписував...просто наглядач сказав виконуй і ти зобов'язаний виконувати  :take_exam: ...вакцини для того шоб вас відтренирувати перед наступною фазою  (tu)
   
Ну а в мене 5 вакціонваних знайомих які не хворіли до вакцінації.

5 хворих і всі вациновані?серйозно?  :facepalm1:
І з питання про жовту лихоманку(І скільки по всьому світу хворіє та вмирає від жовтої лихоманки? )  ти чому злився?
   
ти пи з диш, гандоне. Нема в тебе вакцинацій. Нема в тебе віз. Ні от жолтой ліхорадкі, ні от сєро-буро-маліновой.
Чому нема?
Ну тому що в  гандонів їх нема.

Чомусь думаю,що так і є
   
Чомусь думаю,що так і є
Рівень аргументації та загальної культури спілкування просто зашкалює.
Наче кращий персонал Укрексімбанку згуртувався й шмалить. (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

ти пи з диш, гандоне. Нема в тебе вакцинацій. Нема в тебе віз. Ні от жолтой ліхорадкі, ні от сєро-буро-маліновой.
Чому нема?
Ну тому що в  гандонів їх нема.

А якщо надам скан візи, то станеш на кооіна та вибачишся?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

5 хворих і всі вациновані?серйозно?  :facepalm1:
І з питання про жовту лихоманку(І скільки по всьому світу хворіє та вмирає від жовтої лихоманки? )  ти чому злився?

Ок. Якщо брати всіх ваукцінованих, що я знаю особисто. То з них захворюванність буле 50/50 у порівняннітз невакцінованими.
Ви от реально не можете припустити думки, що вам шмудряк колють?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

А якщо надам скан візи, то станеш на кооіна та вибачишся?

я  тобі таких сканів за 5 хвилин десяток насканую
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

так, це не зовсім вакцини а експерементальні препарати для екстренного застосування.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

як там нам казали спочатку. Вакцина буде не раніше як через 5 років.

А що кажуть зараз?  Було виділено багато грошей на вакцини тому їх так швидко зробили.

Ну да, за бабло купили потрібних людей :(
   
Ок. Якщо брати всіх ваукцінованих, що я знаю особисто. То з них захворюванність буле 50/50 у порівняннітз невакцінованими.
Ви от реально не можете припустити думки, що вам шмудряк колють?

Ну в мене серед знайомих вакцинованих я такої статистики і близько не спостерігаю.знаю тільки одного вакцинованого хворого( вакцинувався Астразенекою,хворів в легкій формі)
Складається враження,що ми в різних Українах мешкаємо.хоча Львів якраз серед лідерів по ковіду
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Вакцина-це інструмент,а не еліксир безсмертя
В мене з 6 знайомих хворих один-вакцинований.легкий перебіг
Львів'янин. Можеш повідомити коли приблизно хворіли твої знайомі? В пік епідемії березень-травень 2021 чи пізніше?
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

То есть, если я хочу вакцинироваться препаратом, который реально приводит к иммунизации, а не бесполезным шмурдяком, то я - нехороший человек?
У меня уже 5 знакомых заболели после шмурдякизации.
Я тебе, типа не пидару, приведу простой пример. В 2010 году я вакцинировался от желтой лихорадки. Так надо было для получения визы. Так вот почитай, умный ты наш, что эта вакцина дает защиту 99%. Теперь берем коронашмурдяк. Сначала п***а, что защита 80%. Как только понеслась херня, то уже стали отпездываться, что ой, вы не так сильно заболеете.
Спасибо болшое. Вот скажи, если окажется, что эффективность вакцины 20%, то ты тоже будешь обзывать тех, кто считают такой препарат говном?
Если ты не в курсе, то во-первых от желтой лихорадки у нас есть только одна вакцина и вариантов выбора нет. Если тебе нужна виза, то ты идешь и делаешь эту прививку, а не рассуждаешь о её качестве, прививку не сделал про визу и не мечтай. А во-вторых раньше прививка считалась эффективной в течении десяти лет, сейчас та же прививка пожизненная. Так что тоже обещания поменяли и ничего. И кстати эту прививку тоже все по разному переносят, я без каких-то проявлений, а племянника знобило и была температура два дня, хотя делали из одного флакона.
   
Львів'янин. Можеш повідомити коли приблизно хворіли твої знайомі? В пік епідемії березень-травень 2021 чи пізніше?

Зараз хворіють
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Зараз хворіють
Чим хворіють? Читають, кашляють, може навіть срачка. То й що?
   
Чим хворіють? Читають, кашляють, може навіть срачка. То й що?

Ковід підтверджений тестами з відповідною клінікою
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Зараз хворіють
ОК. Значить захворіли в період коли рівень повністю вакцинованих в нас досяг 14%. Захворів один невакцинований з шести. Це 17%. Тобто все в межах середньостатистични х даних без поправки на можливу ефективність вакцинації.
   
ОК. Значить захворіли в період коли рівень повністю вакцинованих в нас досяг 14%. Захворів один невакцинований з шести. Це 17%. Тобто все в межах середньостатистични х даних без поправки на можливу ефективність вакцинації.

Ти читаєш неуважно.з цих декількох людей вакцинований тільки один.і він з клінікою незначною хворів пару днів.решта 4 людини-невакциновані.вже більше тижня хворіють
   
У нас школа працює, бо майже весь персонал щеплений - але клас дитини вже на самоізоляції: одна дитина захворіла  :( 
От фігня....третій рік не навчання, а чорті шо. Слава Богу, є репетитори. А якби не було ....
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Ти читаєш неуважно.з цих декількох людей вакцинований тільки один.і він з клінікою незначною хворів пару днів.решта 4 людини-невакциновані.вже більше тижня хворіють
А по моєму це ти був неуважний під час відповіді. Я запитував посилаючись на цей пост. Про шестеро хворих.
В мене з 6 знайомих хворих один-вакцинований.легкий перебіг
Але не в цьому річ. Я справді в житті не надто уважний. Не бачу сенсу розглядати коли хворів шостий на фоні незначної статистичної виборки. Між іншим моя знайома львів'янка хворіла двічі обидва рази в легкій формі. Невакцинована бо то ще було до початку вакцинації. Оскільки при контрольному замірі рівень антитіл був недостатнім їй прийшлось файзернутись.
   
А по моєму це ти був неуважний під час відповіді. Я запитував посилаючись на цей пост. Про шестеро хворих.
Але не в цьому річ. Я справді в житті не надто уважний. Не бачу сенсу розглядати коли хворів шостий на фоні незначної статистичної виборки. Між іншим моя знайома львів'янка хворіла двічі обидва рази в легкій формі. Невакцинована бо то ще було до початку вакцинації. Оскільки при контрольному замірі рівень антитіл був недостатнім їй прийшлось файзернутись.

Так тут роблять глибокі висновки на основі 1-2 хворих.
А я писав про людей,яких знаю особисто
Про 6 хворого( я його знаю особисто,але не в курсі: вакцинований він чи ні)
Але основний цимес ось цих чотирьох невакцинованих хворих-це те,що вони хворіють вперше з початку епідемії
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Так тут роблять глибокі висновки на основі 1-2 хворих.
А я писав про людей,яких знаю особисто
Про 6 хворого( я його знаю особисто,але не в курсі: вакцинований він чи ні)
Але основний цимес ось цих чотирьох невакцинованих хворих-це те,що вони хворіють вперше з початку епідемії

і я не хворів на ковід з симптомами з початку пандемії. Було щось пару днів температура і соплі. Але зелені мразі не дали лікарняний :(

А тепер мене змусили вколоти жижу проти моєї волі. Єдине що я зміг - випити антидоти. Побачимо як буде далі.
   
Хтось казав, що вакціновані не боліють ?

певно, антивакцинатори
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Так тут роблять глибокі висновки на основі 1-2 хворих.
А я писав про людей,яких знаю особисто
Про 6 хворого( я його знаю особисто,але не в курсі: вакцинований він чи ні)
Але основний цимес ось цих чотирьох невакцинованих хворих-це те,що вони хворіють вперше з початку епідемії
Я не зрозумів в чому цимес? Вперше хворіє зараз переважна більшість. Мабуть ті повторні випадки не переважають й одного відсотка. До речі це й свідчить що природний імунітет перехворівшого набагато ефективніший від штучного, набутого при вакцинації
   
Я не зрозумів в чому цимес? Вперше хворіє зараз переважна більшість. Мабуть ті повторні випадки не переважають й одного відсотка. До речі це й свідчить що природний імунітет перехворівшого набагато ефективніший від штучного, набутого при вакцинації

Цимес в тому,що незрозуміла логіка тих,хто ще досі не хворів.вони вважали-вважають,що їм буде щастити постійно?
Бо перехворівші раніше якраз чомусь активніше вакцинуються.ну це знову ж таки спостереження з власного оточення
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Боліють та будуть боліти, полегшення буде тоді, коли винайдуть ліки, які зможуть допомогти організму людини максимально легко перенести хворобу.
От вирусных заболеваний на существует лекарств за исключением симптоматических: от насморка, кашля, головной боли и т.д.
   
Цимес в тому,що незрозуміла логіка тих,хто ще досі не хворів.вони вважали-вважають,що їм буде щастити постійно?
Бо перехворівші раніше якраз чомусь активніше вакцинуються.ну це знову ж таки спостереження з власного оточення

А що вважали ці вакціновані, що захворіли?
   
А що вважали ці вакціновані, що захворіли?

Ну вакциновані зробили крок з свого боку і щонайменше хворіють в легкій формі пару днів, а не на кисні в лікарні більше тижня,як невакциновані
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Цимес в тому,що незрозуміла логіка тих,хто ще досі не хворів.вони вважали-вважають,що їм буде щастити постійно?
Бо перехворівші раніше якраз чомусь активніше вакцинуються.ну це знову ж таки спостереження з власного оточення
Я серед свого подібного не спостерігаю. Після хвороби вакцинувалась тільки одна особа про яку я писав. І то перевіривши кількість антитіл. Решта виключно ті що не хворіли.
Особисто я вважаю вакцинацію після хвороби зайвою. В середньостатистично му плані. Бо природний імунітет ефективніший за набутий. В конкретному потрібно розглядати чи достатня кількість антитіл. Тут дехто стверджує навіть шкідливою з погляду на те що антитіла будуть марно витрачатись на протидію вакцині, замість того щоб відсікати передачу від носія інфекції., Але то таке, дискусійне. Хоча здається логіка в цьому мала б бути.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Ну вакциновані зробили крок з свого боку і щонайменше хворіють в легкій формі пару днів, а не на кисні в лікарні більше тижня,як невакциновані
Невже хтось з ваших чотирьох знайомих на кисні?
   
Я серед свого подібного не спостерігаю. Після хвороби вакцинувалась тільки одна особа про яку я писав. І то перевіривши кількість антитіл. Решта виключно ті що не хворіли.
Особисто я вважаю вакцинацію після хвороби зайвою. В середньостатистично му плані. Бо природний імунітет ефективніший за набутий. В конкретному потрібно розглядати чи достатня кількість антитіл. Тут дехто стверджує навіть шкідливою з погляду на те що антитіла будуть марно витрачатись на протидію вакцині, замість того щоб відсікати передачу від носія інфекції., Але то таке, дискусійне. Хоча здається логіка в цьому мала б бути.

В мене в колі спілкування доволі багато лікарів.в тому числі і перехворівших.можли во, в цьому і різниця
   
Ну вакциновані зробили крок з свого боку і щонайменше хворіють в легкій формі пару днів, а не на кисні в лікарні більше тижня,як невакциновані

Ви ж розумієте, що цей шмурдяк тоді не вакцина.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

От вирусных заболеваний на существует лекарств

не зовсім так.
   
Невже хтось з ваших чотирьох знайомих на кисні?

Так, одна людина на кисні від середи
Всі шестеро-це вік 30-45 років
   
Ви ж розумієте, що цей шмурдяк тоді не вакцина.

У тебе є медична освіта?
Ну це для розуміння рівня твоєї фаховості
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

В мене в колі спілкування доволі багато лікарів.в тому числі і перехворівших.можли во, в цьому і різниця
Про необхідність вакцинації медперсоналу не буду дискутувати. По перше не маю досвіду в медичній галузі. По друге я не наважився б щось радити тим хто виконує свій грмадянський обов1язок в набагато ризиковіших умовах ніж в решти.
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Особисто я вважаю вакцинацію після хвороби зайвою.

У тебе є відповідні технічні знання в даній області, відповідну кваліфікацію, досвід роботи? Ти маєш доступ до статистичних данних?

На чому основана твоя заява? На анекдотах від бабок на лавочці під під'їздом?
   
Про необхідність вакцинації медперсоналу не буду дискутувати. По перше не маю досвіду в медичній галузі. По друге я не наважився б щось радити тим хто виконує свій грмадянський обов1язок в набагато ризиковіших умовах ніж в решти.

Повір,що навіть серед медиків існує два діаметральних табори стосовно вакцинації
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія