Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

1. Я контактував з ховрими ще далеко до вакцінації.
2. Ну так моя колега, яка вакціонвана - захворіла.

вакцинатори вам не повірять. Бо їм заплатили.

Так само як і мені не повірили про побічку на серце від Пфайзера. А зараз це визнано офіційною поьічкою мРНК вакцин. :(
   
е. це знають.
це поверехнева інофрмація.
ну розшифрували структуру ковірусу, то й що?

а от як імунітет працює проит цього вірусу - не знають. Чи то антитіла, чи є і інші механізми.
і Як цей імунітет (природний чи вакцинний) виміряти.
так само як не можуть пояснит значну варіантивність симпотмів ковіду.
і чому деякі люди не заражються навіть живучи з хворим.
+========================================================+
У тебе явна гуманітарна освіта, тому й не розумієш наукових статей.
   
https://healthy .24tv .ua/astrazeneca-stvorila-efektivni-likiv-proti-covid-19-zayava-kompaniyi_n1766025

AstraZeneca створила ефективні ліки проти COVID-19: заява компанії

Фармацевтична британська компанія AstraZeneca анонсувала новий препарат проти коронавірусу. Там завили, що експериментальна суміш антитіл удвічі знижує ризики госпіталізації та смерті при COVID-19.

Джерело: CNBC

Що відомо про COVID-ліки від AstraZeneca
"AZD7442" містить антитіла, синтезовані в лабораторії, які залишаються в організмі на кілька місяців і знищують вірус у випадку зараження.

Ці позитивні результати обіцяють, що ми зможемо робити швидке й нескладне щеплення цією сумішшю та змінимо перебіг цієї жахливої пандемії,
– заявив Г'ю Монтгомері, провідний вчений проєкту.

Результати перших випробувань
У дослідженні ліків, що проводили експерти компанії-виробника, взяли участь близько 900 дорослих в 13 країнах. Одна половина учасників отримували ін’єкцію сумішшю "AZD7442", а інша – плацебо.

Яка ефективність ліків?

Новий "коктейль" моноклональних антитіл – "AZD7442" зменшував ризики госпіталізації та смерті в людей, у яких симптоми хвороби не тривали понад 7 днів.

Раннє застосування наших антитіл – AZD7442 може істотно знизити розвиток важкого перебігу хвороби з тривалим захистом на більш ніж 6 місяців,
– додали в компанії.

Принцип дії нового препарату – спонукати організм виробляти антитіла самостійно.
Нові ліки можна буде використовувати як для профілактики, так і для лікування пацієнтів на амбулаторному лікуванні через ін'єкцію у м'язи.

Препарат особливо важливий та перспективний для людей, у яких не сформований достатньо високий рівень захисту від вакцинації.

Перспектива застосовування нового препарату
AstraZeneca уже подали заяву до регуляторів США на отримання дозволу на екстрене застосування препарату для лікування пацієнтів з COVID-19.
   
(tu) .
При бажанні можна все вирахувати статистичним методом. Але мене вражає різна логіка підходу поборників суцільної вакцинації
1, До вакцинованих одні критерії. Краще, не знаєм на скільки. Все індивідуально. Але однозначно краще ніж невакцинованому. Антитіла після вакцини можуть і не появитись. Зате спрацьовує пам'ять в Т клітинах
2 До перехворівших протилежні Ну напевне імунітет кращий ніж в нехворівшого. Але 100% гарантії від зараження нема. Рівень антитіл не у всіх перехворівших достатній. Буває недостатній, коли хворів в легкій формі. Та й антитіла можуть бути неправильними. Не ті що в вакцинованих.
Це по науковому?
Хто і чому встановив рік для вакцинованих і півроку для перехворівших? Чому не навпаки. Немає черг і заяв активних поборників суцільної вакцинації зробити собі і своїй сім'ї додаткову бустеризацію. Раз в три місяці. Це ж здорово. Знизить ризик зараження чи важкого перебігу ще втроє.

Ну то домагайся цього на офіційному рівні.що саме ти хочеш почути на форумі?
Я вакцинувався свідомо,бо до цього не хворів і далі грати в лотерею особливого бажання не було
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

+========================================================+
У тебе явна гуманітарна освіта, тому й не розумієш наукових статей.
:gigi: в мене аж ніяк НЕ гуманітарна
хоч і не біологічно-медична.

мені лінь глибоко влізати в вірусолоігю, я аналізую загальну інф. і стат. дані
   
:gigi: в мене аж ніяк НЕ гуманітарна
хоч і не біологічно-медична.

мені лінь глибоко влізати в вірусолоігю, я аналізую загальну інф. і стат. дані
+==================================================+
Ну то не роби недоумкуватих висновків у незнайомій галузі.
Бо поки що нічого кращого, крім вакцинування, не придумали.
Знаєш як краще - зроби!
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Я конечно не вчений,  но вот формула нового подозрительно похожа на формулу другого лекарства той же фирмы Ivermectin.
Formula Molnupiravir  - C13H19N3O7 ,  Ivermectin- C48H74O14.

Звичайно що ти не вчений.
Ти тупий довбойоб пропагандон, який за гроші розповсюджує брехню.  :punish:

Між цими двома сполуками взагалі немає нічого спільного.


Molnupiravir


Ivermectin



Отак кацапські проплачені пропагандони і розповсюджують брехню, а народ ведеться.
   
ррр
Звичайно що ти не вчений.
Ти тупий довбойоб пропагандон, який за гроші розповсюджує брехню.  :punish:

Між цими двома сполуками взагалі немає нічого спільного.

Molnupiravir
Показати зображення...
Ivermectin
Показати зображення...
Отак кацапські проплачені пропагандони і розповсюджують брехню, а народ ведеться.

Убогий. Когда уже тебя заменят?  Ни ума ни креатива. И чего это тебя так беспокоит? Это же не "вакцина" тебе это не грозит. Сиди обтекай.

Вот тут товарищи из Израиля видео склепали и говорят, что вакцинация реально убивает девять человек,  чтобы гипотетически сохранить жизнь одному человеку.



Останнє редагування: 11 жовтня 2021 21:44:57 від Valentyn
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Тупого кацапського пропагандона валіка натовкли мордою в лайно.
Цей довбойоб не має жодного поняття в хімії, але розповсюджує проплачену брехню про "однакові" формули. :suicide2:

Оце все  що треба знати про кацапського проагандона валіка, він бреше за гроші. :fuck:
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Скобєїч, ти хочеш що б тобі пробурили?
Звернись до місцевих - я до тебе не поїду, далеко дуже. :K

 :D

Що зачепило, підар?

Від тебе смердить кацапськими портянками, хоч ти ніби пробуєш маскуватись під якогось буцім українця. :fuck:

   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Ну то домагайся цього на офіційному рівні.що саме ти хочеш почути на форумі?
Я вакцинувався свідомо,бо до цього не хворів і далі грати в лотерею особливого бажання не було
Спочатку я хочу почути всі за і проти. Щоб сформулювати свою позицію. Знайти однодумців і публічно довести свою точку зору до більшості. От ти по моєму мене зрозумів, хоча не впевнений чи поділяєш мою точку зору.  Я думаю що це більш ефективно, ніж одному боротись з бюрократичними вітряками.
   
И в эту ветку картинку запощу насчет эффективности

   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Цитувати
Агресор ніколи не обмежується танками – в інформаційному просторі теж війна
Головна інформаційна мішень Кремля в Україні – люди, які сумніваються у вітчизняній медицині й доцільності вакцинації. Наслідки ми спостерігаємо вже сьогодні: Україна готується віддавати невикористані вакцини іншим країнам. Тоді як на українців насувається нова хвиля пандемії, а 20 регіонів та Київ – уже за кілька кроків до карантину.

У лютому 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я вперше заявила про інфодемію – стрімке зростання неправдивої та маніпулятивної інформації про COVID-19. Як у світі, так і в Україні вона характеризувалася великою кількістю конспірологічних теорій, маніпуляцій та фейків про способи лікування тощо.

Це різке зростання сталося не само собою. За оцінкою Оксфордського інституту інтернету, за 92% дезінформації про ковід у 2020 році відповідали Росія і Китай. Як зазначив на міжнародному форумі YES минулого тижня президент України Володимир Зеленський, «у нас з’явилися мільйони вакцин, але раптом зникли мільйони охочих. Бо хтось витратив мільйони на пропаганду як всередині нашої країни, так і ззовні».

В Україні за рік, з березня 2020 по березень 2021 року, зафіксували декілька груп російських наративів, націлених на ослаблення захисту від ковіду. Деякі з них – спільні для всього світу, окремі – скеровані саме на Україну.

Результат – більше половини дорослих українців не планують вакцинуватися від ковіду в найближчій перспективі. Найбільше людей стримують переконання, що вакцини ще недостатньо перевірені та можуть мати побічні ефекти.

https://www.ukrinform.ua/rubric-antifake/3317602-infodemia-ak-kreml-spriae-posirennu-covid19-v-ukraini.html

Вся антиваксерська пропаганда розповсюджується кацапськими пропагандонами, а довбойоби ведуться.
Тепер варто подивитись, хто тут найбільш активні антиваксери, і відразу стане видно всвх кацппських ботів.
   
Отсутствие аргументации картонные дурилки обычно компенсируют космическим апломбом в комплекте с незатейливым набором простейших элементов обсценной лексики.
Цель проста, как Кива - в первобытном экстазе стадного единения увести дискурс подальше от суровых блок-постов логики и знания на глухой проселок ухабистого мата и удалого буллинга.
На самом деле, вашу озлобленную ересь читать - как пердки нюхать.
Эксперты привокзальные, на.  :D
   
Я конечно не вчений,  но вот формула нового подозрительно похожа на формулу другого лекарства той же фирмы Ivermectin. Formula Molnupiravir  - C13H19N3O7 ,  Ivermectin- C48H74O14.
ти не просто не вчений, ти дебіл без середньої освіти :lol:
   
ти не просто не вчений, ти дебіл без середньої освіти :lol:
шаріков вивчає клавіши  (tu)
   
https://health .24tv .ua/imunitet-proti-vil-eboli-mavp-znayshli-gen-yakiy-zupinyaye-virusi_n1756989

Імунітет проти ВІЛ та Еболи: у мавп знайшли ген, який зупиняє віруси

Вчені виявили у тварин генетичну мутацію, яка зупиняє поширення вірусів в організмі. Людський організм не має такого гену, тому його відкриття може стати проривом у медицині майбутнього.

Джерело: Cell

Генетична мутація, яка отримала назву "retroCHMP3", запобігає поширенню деяких вірусів, "блокуючи" їх усередині клітини.

Як працює ретро-ген
Більшість вірусів потрапляють у клітинні мембрани, перш ніж розпускаються, щоб заразити інші здорові клітини організму. Дослідники з Університету здоров’я Юти та Університету Рокфеллера виявили, що ген А у тварин може бути запобіжником та не давати вірусам захоплювати клітини.

Мутація зупиняє віруси, захоплюючи їх усередину клітинної мембрани та не даючи вибратись.
Дослідники з’ясували, що retroCHMP3 відіграє важливу роль у повсякденних клітинних процесах:

Підтримує цілісність клітинної мембрани.
Відповідає за нормальне функціонування міжклітинних зв’язків.
Допомагає при поділу клітин.
Чи може ген допомогти людям
Вчені дізнались, що у тілі людини також є ген CHMP3, проте немає його ретро-варіанту, що ускладнює боротьбу з вірусами. Дослідники використали генетичні інструменти, щоб спонукати людські клітини створити версію retroCHMP3, яка міститься у мавп-білок.

Дослідники інфікували клітини ВІЛом та з’ясували, що вірус намагається поширюватися, але при цьому не постраждали інші клітинні процеси.

За словами вчених, деякий час тому дослідження показали, що багато різних вірусів з оболонками використовують шлях для виходу з клітин. Цей шлях науковці називають ESCRT.

Ми в захваті від цієї роботи. Ми здогадувались, що клітини можуть захистити себе від таких вірусів, але ми не бачили, як це могло статися, не заважаючи іншим важливим клітинним функціям,
– говорить автор дослідження доктор Вес Сундквіст.
Чи стане ретро-ген "новим імунітетом"
За припущеннями науковців, з еволюційної точки зору ці генетичні варіації можуть стати новим типом імунітету. Мутований ген може швидко виникнути для протидії короткочасним загрозам.

Ми думали, що шлях ESCRT – це ахіллесова п’ята, яку віруси, такі як ВІЛ та Ебола, завжди можуть використати, коли вони розпускаються і заражають нові клітини. RetroCHMP3 перевернув сценарій, зробивши віруси вразливими. Ми сподіваємося використовувати його для протидії вірусним хворобам,
– сказав співавтор Нелс Елде.

За словами професора Санфорда Саймона, ретро-ген підвищує імовірність легкого перебігу хвороби. Мутація уповільнює процес та є несуттєвою для господаря, проте може дати новий антиретровірус.

Чому це важливо
Новий ген може запобігти поширенню синдрому імунодефіциту людини ( СНІД), який спричиняє вірус імунодефіциту ( ВІЛ). Цього року у світі на ВІЛ/СНІД захворіло понад 43 мільйони осіб. Для порівняння, це майже все населення України. Смертність від ретровірусу також доволі висока – понад мільйон людей на планеті померли через ВІЛ.

Це є відповіддю тим неукам, що брешуть що наука ніфіга не розуміє в вірусах.
   
Це є відповіддю тим неукам, що брешуть що наука ніфіга не розуміє в вірусах.
:facepalm1:
Ні, це є відповіддю людини, що не дружить із логікою. (td)
Бо те, про що наразі дізналися вчені, геть не доводить, що наука розуміє все про віруси.
Лише вчергове ілюструє відомий навіть малечі факт, що наука вивчає світ, включно із вірусами.

Наука розуміє мікроскопічний децл про світобудову, в т.ч., про віруси та імунітет, і вчені не соромляться про це казати.
Неукам, навпаки, притаманна сліпа віра в те, що наука має всі відповіді - бо, наука для них догма й прапор священної битви проти незгодних.
Цілком можливо, що з Вас самого вчений, як з Киви Леонардо. B-)
   
Re: Про "ефективність" вакцини від "п(к)овідла"

Антиваксери - це або проплачені кацапські пропагандони, або корисні ідіоти, що розповсюджують кацапську брехню.
Інших варіантів не існує.


https://www.ukrinform.ua/rubric-antifake/3317602-infodemia-ak-kreml-spriae-posirennu-covid19-v-ukraini.html
   
Антиваксери - це або проплачені кацапські пропагандони, або корисні ідіоти, що розповсюджують кацапську брехню.
Інших варіантів не існує.
https://www.ukrinform.ua/rubric-antifake/3317602-infodemia-ak-kreml-spriae-posirennu-covid19-v-ukraini.html
А Ви - чорноротий гопнік.
Напевно, вважаєте, що відрізняєтеся від кацапа. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія