Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь :(

Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(
Ser

а мотив підтверджує народна коломийка:

- сіла баба на пеньок гірко заридала, - "..як Я була молода одному не дала" :gigi:
   
Які у вас є підстави вважати, що то байки?

Мовчання років 50...

63 роки вже поважний вік. Самий час згадати , що було в дитинстві. Раніше було не до того...

Останнє редагування: 28 березня 2021 16:15:24 від Людас
   
Тепер залишилось лише слово Шерон проти слова дідуся. Але він вже не жиє. Не відповість.

   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

63 роки вже поважний вік. Самий час згадати , що було в дитинстві. Раніше було не до того...
Я думаю, що не легко відважитися на таке. Особливо коли гвалтівник рідна людина. Це зовсім інше ніж шефа звинувачувати в домаганнях вже в зрілому віці.
   
Я думаю, що не легко відважитися на таке. Особливо коли гвалтівник рідна людина. Це зовсім інше ніж шефа звинувачувати в домаганнях вже в зрілому віці.

А я думаю, що вона п.здить.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

А я думаю, що вона п***а.
Смисл?
   
Смисл?


Привернути до себе увагу . Най хоч і брудними методами. Зараз таких "згвалтованих"  , які зненацька згадили що було 50 років назад , як кізяків за фермою.
І що цікаво той дідусь вже нічого не скаже на свої виправдання. 

Той же Трамп пів-Америки згвалтував , якщо їм вірити.

   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Привернути до себе увагу . Най хоч і брудними методами. Зараз таких "згвалтованих"  , які зненацька згадили що було 50 років назад , як кізяків за фермою.
І що цікаво той дідусь вже нічого не скаже на свої виправдання. 

Той же Трамп пів-Америки згвалтував , якщо їм вірити.

Трамп то відомий мандохват, він це відкрито заявляв. "Grab them by pussi" - це його фраза.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Привернути до себе увагу . Най хоч і брудними методами. Зараз таких "згвалтованих"  , які зненацька згадили що було 50 років назад , як кізяків за фермою.
І що цікаво той дідусь вже нічого не скаже на свої виправдання. 

Той же Трамп пів-Америки згвалтував , якщо їм вірити.
Коли я ще вчився в школі, двох дівчат, десь у віці 14-15 років, підібрали дорослі дядьки, відвезли на природу, підпоїли, а потім з ними розважалися. Потім якось це виплило, з тих дівчат довго дражнилися. Хоча ніхто і не задумувався, що навіть в той час то був злочин. А вину вони відчували на собі.  Тому такі історії не рідкість, одиниці про них відважуються говорити, навіть в дорослому віці. 
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(
Ser

Трамп то відомий мандохват, він це відкрито заявляв. "Grab them by pussi" - це його фраза.

Любий злочин потребує ДОКАЗІВ :laugh:

а те що він комусь щось пообіцяв - НЕ ЗЛОЧИН
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

підібрали дорослі дядьки, відвезли на природу, підпоїли, а потім з ними розважалися.
І то все силоміць, звісно. Тут співчуття, безперечно.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

І то все силоміць, звісно. Тут співчуття, безперечно.
:facepalm1:
Ти розумієш, коли дівчатам 14-15, дятькам за тридцять. Ну не силоміць звичайно, все по закону, підпоїли гуртом потішилися.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(
Ser

І то все силоміць, звісно. Тут співчуття, безперечно.

звісно - ЯКЩО Є ДОКАЗИ - а так віруючим у казочки СПІВЧУТТЯ
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

І то все силоміць, звісно. Тут співчуття, безперечно.

Будь-який суд в цивілізованих (!) країнах визнає це за згвалтування.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

:facepalm1:
Ти розумієш, коли дівчатам 14-15, дятькам за тридцять. Ну не силоміць звичайно, все по закону, підпоїли гуртом потішилися.
Та розумію. Ні разу не схвалюючи смаки дядьків.. Чи вся справа в віковій дистанції? Пацьорина десятикласника не завдала б такої моральної травми підпоєній дівчині?
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Будь-який суд в цивілізованих (!) країнах визнає це за згвалтування.
Та в курсі. Суд в цивілізованих (!) країнах і подружній секс ладен визнати згвалтуванням без письмової згоди партнерів. Чи ще нє?
   
Згодом сестрам вдалося переконати матір.
а куда мать смотрела, пока ее детей насиловали?
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Та в курсі. Суд в цивілізованих (!) країнах і подружній секс ладен визнати згвалтуванням без письмової згоди партнерів. Чи ще нє?
Ні.
   
Коли я ще вчився в школі, двох дівчат, десь у віці 14-15 років, підібрали дорослі дядьки, відвезли на природу, підпоїли, а потім з ними розважалися. Потім якось це виплило, з тих дівчат довго дражнилися. Хоча ніхто і не задумувався, що навіть в той час то був злочин. А вину вони відчували на собі.  Тому такі історії не рідкість, одиниці про них відважуються говорити, навіть в дорослому віці. 

Це був  дідусь  Шерон Стоун ? Це пан до чого притулив ?
   
а куда мать смотрела, пока ее детей насиловали?

А батько ?
   
Трамп то відомий мандохват, він це відкрито заявляв. "Grab them by pussi" - це його фраза.

Так ти йобарь гірше Трампа. Люди кажуть. Сперечатись будемо ?
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Та розумію. Ні разу не схвалюючи смаки дядьків.. Чи вся справа в віковій дистанції? Пацьорина десятикласника не завдала б такої моральної травми підпоєній дівчині?
Та ні, не розумієте. Тому не бачу сенсу, щось вам доводити. У нас різні світи й різні світогляди. 
   
Та ні, не розумієте. Тому не бачу сенсу, щось вам доводити. У нас різні світи й різні світогляди. 

Саня, твоя онучка  може теж щось "згадати"   коли тебе не буде  на цьому світі . Що будеш робити ?
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Саня, твоя онучка  може теж щось "згадати"   коли тебе не буде  на цьому світі . Що будеш робити ?
Люд, якщо згадає, тоді і поговоримо. Добре?  ;)
   
Люд, якщо згадає, тоді і поговоримо. Добре?  ;)

Ти вже не скажеш нічого на своє виправдання  як зараз дідусь Шерон Стоун.
Я тобі теж вже не допоможу, Шурочка.

* Ігнор тобі, бидло.



   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Так ти йобарь гірше Трампа. Люди кажуть. Сперечатись будемо ?

Будемо. :punish:
 Я кращий за Трампа.  :fuck:
   
Будемо. :punish:
 Я кращий за Трампа.  :fuck:

Ну от бачиш як легко стати "суперйобарєм". Аби хтось щось сказав.

   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Ти вже не скажеш нічого на своє виправдання  як зараз дідусь Шерон Стоун.
Я тобі теж вже не допоможу, Шурочка.

* Ігнор тобі, бидло.
Люда, ти що образилась? Давай помиримось.  :drinks:
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Трамп то відомий мандохват, він це відкрито заявляв. "Grab them by pussi" - це його фраза.


Pussi или pussy?
   
А батько ?
Отец может быть запросто не в курсе чего угодно
Если уходит - дети спят, приходит с работы - дети спят
а
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

стикався із таким, що дитина проживає з батьками і є системним наркоманом більше року, а батьки, на скільки я можу судити, абсолютно щиро цьому здивовані і нічого навіть не підозрювали

так що згвалтування приховати іще легше
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

стикався із таким, що дитина проживає з батьками і є системним наркоманом більше року, а батьки, на скільки я можу судити, абсолютно щиро цьому здивовані і нічого навіть не підозрювали

так що згвалтування приховати іще легше
Кажуть, що після того як в школах ввели посади психолога. Випадки гвалтування дітей в більшості розкривають саме вони. Що скажеш?
   
дідусь, батько -я одного не можу зрозуміти, де була МАМА?

і якщо мале дитя ще не усвідомлює, що з ним робить тато чи дід, то в 16 років вже ж є розуміння. Чому мамі не сказати?
наприклад про Полу Кинськи -її мучили до 19 років.

 :X
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Кажуть, що після того як в школах ввели посади психолога. Випадки гвалтування дітей в більшості розкривають саме вони. Що скажеш?


я ж кажу, я не мав справи ні з одним актуальним випадком
і не чув про таке у Полтаві за останній час
чи то у нас це не поширено, чи то ми іще не дійшли того етапу, щоб такі речі розкривати
   
а куда мать смотрела, пока ее детей насиловали?
О!
з язика зняли.

я весь час думаю, а де ж мати була? вони там зовсім відсторонені від дітей???
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

Так ти йобарь гірше Трампа. Люди кажуть. Сперечатись будемо ?

Ніхто цьому не повірить. Скоріше, 40-річний все ще прищавий лузер з розміром у геркін і високим рівнем естрогену в підкірці мізжечку.

Тому імпліцитно заздрить Трампу через його безперечний мачизм і успіх у жінок  :K
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

дідусь, батько -я одного не можу зрозуміти, де була МАМА?

і якщо мале дитя ще не усвідомлює, що з ним робить тато чи дід, то в 16 років вже ж є розуміння. Чому мамі не сказати?
наприклад про Полу Кинськи -її мучили до 19 років.

 :X
Попробую пошукати лекцію того сексопатолога, вона чітко пояснює, як це відбувається чому дитина мовчить і ніхто не помічає.
Якщо коротко, дитина теж не залізна, в неї бурлять гормони. Гвалтівник як правило звалює всю вину на жертву. Ну ти сама хотіла і тому подібне. Якщо про це узнають будуть погані наслідки і це буде твоя вина. Тому дитина замикається і тримає все в собі. Ви ж розумієте, що це відбувається не буквально із застосуванням сили. Друге, якщо це вітчим, мама інколи навіть коли здогадується удає, що нічого не відбувається, бо боїться втратити чоловіка. Ну десь так. 
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

а куда мать смотрела, пока ее детей насиловали?

може, на ФУПі сиділа ?
   
Уже тема ненависних Українців для автора гілки розкрита?

Раз так то можна і не читати його уську пропаганду.
   
Re: Шерон Стоун і її сестру гвалтував дідусь  :(

я ж кажу, я не мав справи ні з одним актуальним випадком
і не чув про таке у Полтаві за останній час
чи то у нас це не поширено, чи то ми іще не дійшли того етапу, щоб такі речі розкривати
Блін, ну ти тему відкрив. Я думав ти щось шариш в цьому.  Хоча б свою оцінку як психіатр, можеш дати?

Останнє редагування: 28 березня 2021 18:24:53 від Oleksandr
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія