Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приват-Банк, 100 платежей с карты в мес, и фсьо... Уху откушали?

Цитата: Державний «ПриватБанк» вводить нові обмеження на грошові перекази з картки на картку. Відтепер відправляти або отримувати можна не більш як 100 переказів на місяць по Україні.
Про це вказано у пресслужбі фінустанови.
Там переконують, що для 99,7% клієнтів, які користуються послугою переказів, нічого не зміниться. Мовляв, саме такий відсоток людей відправляють чи отримують не більш як 100 переказів на місяць.
Натомість загалом щомісяця перекази з картки на картку у «Приват24» роблять понад 7 мільйонів клієнтів.
У банку пояснили, що пішли на такий крок у межах законодавства з протидії відмиванню коштів та вимог фінансового моніторингу.
Зміни торкнуться власників карток Visa і Mastercard, які роблять перекази через усі можливі канали.
За правилами внутрішньої політики банку, ліміти встановлюються на календарний місяць (тобто, з 1 до 30 чи до 31 числа) як для переказів по Україні, так і за кордон.

---- Тож тепер з однієї картки можна зробити 100 переказів по Україні та 25 міжнародних. Натомість отримати можна теж 100 переказів по країні й 30 міжнародних. ----

А що робити благодійникам?
Якщо ви збираєте гроші на благодійність чи волонтерство, слід зателефонувати на 3700 або написати у чат «Допомога Онлайн».
Представник банку попросить вас надіслати посилання з соціальних мереж чи документи, що підтверджують проведення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня для вашої картки встановлять безлімітний режим.
А як бути онлайн-продавцям?

Національний банк встановив, що користуватися особистою карткою для ведення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, «ПриватБанк» радить відкрити рахунок фізичної особи — підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю, відповідно до чинного законодавства.

А нет ли у кого подробностей?



Останнє редагування: 15 жовтня 2021 15:24:27 від ПатриоТТ
   
по-перше, байан, по-друге- glory to monica zelinski!
   
3,3 перекази на день  у середньому...
   
А нет ли у кого подробностей?
А шо там тобі незрозуміло? Все логічно.

Припускаю, шо деякі хитруни-фопи в магазах приймали  бабло з карток через термінал не на фопівський рахунок, а на якісь свої особисті картки.
Так от зараз почало їх блокувати.  В магазині розраховуюсь, фуяк платіж не проходить, в телефоні смска, що заблоковано ризиковий платіж у цій торгівельній точці.
Продавці кажуть, шо вже пару днів в усіх покупців так, мовляв шо там хазяїн намутив з тим терміналом, хз.
   
по-перше, байан, по-друге- glory to monica zelinski!

нинашол (((

   
у меня большие сомнения, что тем кто легально работает нужно больше 100 переводов в месяц
   
А шо там тобі незрозуміло? Все логічно.

Припускаю, шо деякі хитруни-фопи в магазах приймали  бабло з карток через термінал не на фопівський рахунок, а на якісь свої особисті картки.
Так от зараз почало їх блокувати.  В магазині розраховуюсь, фуяк платіж не проходить, в телефоні смска, що заблоковано ризиковий платіж у цій торгівельній точці.
Продавці кажуть, шо вже пару днів в усіх покупців так, мовляв шо там хазяїн намутив з тим терміналом, хз.

та нельзя, вроде, терминал привязать к приватной карте
   
у меня большие сомнения, что тем кто легально работает нужно больше 100 переводов в месяц
Для тих, хто нелегально торгує на олх, а також усяких шахраїв "колл-центру Гарем-24", це ой як недобре. :K

та нельзя, вроде, терминал привязать к приватной карте
Ну, я лише припускаю, може й неправий. Але чогось же блокують як "ризиковані".
   
а мелкому бизнесу - пусть заводит фоп и платит аж 6% налога - явно не помрет
   
А шо там тобі незрозуміло? Все логічно.

Припускаю, шо деякі хитруни-фопи в магазах приймали  бабло з карток через термінал не на фопівський рахунок, а на якісь свої особисті картки.
Так от зараз почало їх блокувати.  В магазині розраховуюсь, фуяк платіж не проходить, в телефоні смска, що заблоковано ризиковий платіж у цій торгівельній точці.
Продавці кажуть, шо вже пару днів в усіх покупців так, мовляв шо там хазяїн намутив з тим терміналом, хз.

ухемае,  но вот как?
Ну допустим у меня хз ТАС, я плачу кому то на Приват - мне мой ТАС не даст оплатить, если там у него по Привату уже 100+? 
Или мои деньги уйдут, а тот кому я их отправляю не сможет их взять, и я получу гемор?
   
ухемае,  но вот как?
Ну допустим у меня хз ТАС, я плачу кому то на Приват - мне мой ТАС не даст оплатить, если там у него по Привату 100+? 
Или мои деньги уйдут, а тот кому я их отправляю не сможет их взять, и я получу гемор?

возврат получишь, а не гемор
   
Регайся фопом и никаких проблем.Да и мне тудно представить зачем обычному человеку больше 100 транз в месяц
   
А при Бєні такого не було :gigi:
   
возврат получишь, а не гемор

сразу или хз когда?
блин ну не верю я что Приват не примет ту денгу, и не будет принимать все, но не отдавать своему "вкладчику"
   
сразу или хз когда?
блин ну не верю я что Приват не примет ту денгу, и не будет принимать все, но не отдавать своему "вкладчику"
З тебе просто ніфуя не спишуть, про що прийде смска.
Не висмоктуй зраду з фуя.
   
З тебе просто ніфуя не спишуть, про що прийде смска.
Не висмоктуй зраду з фуя.

Если так - это харашо
но Не верю! (С)

   
по-перше, байан, по-друге- glory to monica zelinski!
Моника это марионетка хуйла и бени, но вы , истинные педдроты, зачем от налогов уходите? Не думаю, что это ограничение касается бизнес-счетов. Гниды пользуются приватом для ухода от налогов, когда армия и сироты голодают.
   
 100 переказів з картки на картку, платежів скільки хочеш
   
Моника это марионетка хуйла и бени, но вы , истинные педдроты, зачем от налогов уходите? Не думаю, что это ограничение касается бизнес-счетов. Гниды пользуются приватом для ухода от налогов, когда армия и сироты голодают.
Та не в податках справа. ФОП на спрощеній системі платить фіксовану суму. Просто комісійні в приватних картках менші 0,5-1%. В бізнес 2% комісійні сумарно щоб відправити зняти готівкою.
   
Та не в податках справа. ФОП на спрощеній системі платить фіксовану суму. Просто комісійні в приватних картках менші 0,5-1%. В бізнес 2% комісійні сумарно щоб відправити зняти готівкою.

2% это в лучшем случае
   
Комиссия с торговой точки при зачислении средств
2,75 %
оплачивая картами VISA и Mastercard любого банка. Средства поступают автоматически на счет торговой точки за вычетом комиссии в течение 1 банковского дня

liqpay
   
Для тих, хто нелегально торгує на олх, а також усяких шахраїв "колл-центру Гарем-24", це ой як недобре. :K
та насрать їм, у них картки в монобанку.
   
в течение 1 банковского дня

Вот вот. А это ад...
не в 2,75% дело

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 17:43:58 від ПатриоТТ
   
а если со счета на счет переводить? :)



Останнє редагування: 15 жовтня 2021 18:11:25 від Eugene
   
Комиссия с торговой точки при зачислении средств
2,75 %
оплачивая картами VISA и Mastercard любого банка. Средства поступают автоматически на счет торговой точки за вычетом комиссии в течение 1 банковского дня

liqpay
примерно такая ситуация  произошла, когда я мешки и пленку оплачивала. с того конца провода мне сказали, чтоб я не парилась и не нервничала, все зайдет.  и тут же зашло. и если раньше у них была просто оплата на карту, то теперь через айбан.
   
если раньше у них была просто оплата на карту, то теперь через айбан.

и чем эти два процесса отличаются?
   
и чем эти два процесса отличаются?
ничем))
   
6% податку для фоп - це 50% податок на прибуток.
   
Приват-Банк, 100 платежей с карты в мес

"Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта" Не на картку, а на клієнта
   
Якщо ви збираєте гроші на благодійність чи волонтерство
Представник банку попросить вас надіслати посилання з соціальних мереж чи документи, що підтверджують проведення благодійної діяльності.

Дякую , стосовно - "посилання з соціальних мереж" (с) - сподобалось )) , а як обидві цитати читати - аби - нічого не жувати , що-би невдавитись , доки - реготати . ))
   
ничем))

1. Больше цифр
2. Наших юзеров надо еще обучить платежам таким
   
 ЗЕ-Джижди в доску тализация!!

Посмотрите -
https://www.youtube.com/watch?v=lbQwmHiu6ic
   
нинашол (((
втекло на другу сторінку, бо нецікаво ж нікому
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109433.0
   
нищівний удар по торгівцям насінням для садівництва.

ps
і по торговцям секондхендами.

 :zrada:
   
pps

і  :-G


ppps
всі на майдан.
Везу бульдозєр.


pppps

підри несуть порошенка.

Геть зеленого  X(
   
и чем эти два процесса отличаются?
Оплата на карту -- деньги на счет к которому привязана карта.
По айбану -- просто на счет,  он может быть вообще не привязан к карте, а может быть к нему привязано 20 карт. У меня к зарплатному счету привязаны три разных карты, под разные задачи, и есть два счета вообще без привязанный карт.
По айбану чаще дешевле, у многих банков вообще нет удержаний при переводе по айбану.

За 100 -- это овердохрена. 50 и даже 30 -- за глаза обычному юзеру не для бизнес целей.
   
1. Больше цифр
2. Наших юзеров надо еще обучить платежам таким

мой IBAN ровно на 4 символа длиннее номера карты. можно пережить. к тому же безопаснее тк не надо всем подряд раздавать номер карты и менять его каждый раз при замене карты.
   
А при Бєні такого не було :gigi:
---
Націоналізували,тепер буде гарно! (tu)
Держава контролює!
Це тобі не якийсь там Ігор Валєрієвич! :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія