Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бігус і Ківа .

Бігус і Ківа .

Хтось знає на чому конкретно проколовся Бігус ? Ківа каже ,що в хаті знайшли тільки його засрані  труселя та треніки .
Нібито ні грошей , ні картин в хаті не було .Але щось мені здається ,що Ківа бреше .
   
Re: Бігус і Ківа .

Ну картина мабуть всеж десь була - бо він же її такі купляв, кажуть, а слитки та гроші - лівак з оцього "конверту" https://dbr.gov.ua/news/dbr-pripinilo-na-poltavshhini-diyalnist-konvertacijnogo-centru-z-obigom-u-500-mln-griven?fbclid=IwAR3Ot7vGZHFizlWpcxjVwApDntDCpJhCjomK0j8UfjPYbPWsnKMWwfm3pas
   
Re: Бігус і Ківа .

Ну картина мабуть всеж десь була - бо він же її такі купляв, кажуть, а слитки та гроші - лівак з оцього "конверту" https://dbr.gov.ua/news/dbr-pripinilo-na-poltavshhini-diyalnist-konvertacijnogo-centru-z-obigom-u-500-mln-griven?fbclid=IwAR3Ot7vGZHFizlWpcxjVwApDntDCpJhCjomK0j8UfjPYbPWsnKMWwfm3pas
То виходить ,що Бігуса підставили поліцаї ? Цікаво ,є у Ківи якась судова перспектива ,якщо він звернеться до суду
відносно захисту того чого в нього нема і ніколи не було ?
   
Re: Бігус і Ківа .

Для того шоб захистити в суді те чого в нього нема і ніколи не було, законодавство не вимагає пред'являти довідку про те що воно в нього є.. :)
   
Re: Бігус і Ківа .

То виходить ,що Бігуса підставили поліцаї ?
Бігуса підставила лише його самовпевненість та пихатість.. Я спілкувався з ним в 14році  на канцелярській сотні, та в 19..
 Це були вже два різні Бігуса.. :)

Останнє редагування: 3 грудня 2021 23:35:15 від Sagin
   
Re: Бігус і Ківа .

Бігуса підставила лише його самовпевненість та пихатість.. Я спілкувався з ним в 14році  на канцелярській сотні, та в 19..
 Це були вже два різні Бігуса.. :)
Я знаю ,якось щільно спілкувався з людьми його команди .
   
Re: Бігус і Ківа .

Бігуса підставила лише його самовпевненість та пихатість.. Я спілкувався з ним в 14році  на канцелярській сотні, та в 19..
 Це були вже два різні Бігуса.. :)
Правда Бігус  вибачився і мені здається ,що у Ківи нічого не вийде .
   
Re: Бігус і Ківа .

Хтось знає на чому конкретно проколовся Бігус ? Ківа каже ,що в хаті знайшли тільки його засрані  труселя та треніки .
Нібито ні грошей , ні картин в хаті не було .Але щось мені здається ,що Ківа бреше .

Так Бігус ВЖЕ САМ  вибачився за свій факап...

Можеш гілку закривати ...  :pooh_lol:





BIHUS info
493 тис підписників
Ми помилились, довірившись джерелу, і приносимо вибачення підписникам.
Вперше за 8 років в редакції помилка такого масштабу, що інакше, ніж факап її не назвати. Пояснення, чому і як так сталось – у відео Дениса.
Приносимо величезні вибачення всім нашим глядачам і колегам з інших ЗМІ, які поширили цю новину. І найближчим часом спробуємо зв'язатись з кожним медіа з проханням прибрати цю інформацію.
Ви знаєте, що ми роками робимо все, щоб берегти вашу довіру і перевіряти все. Тому нам особливо болісно, що так сталось.
Дякуємо тим, хто підтримує нас в такі моменти.
   
Re: Бігус і Ківа .

Ну картина мабуть всеж десь була - бо він же її такі купляв

Картину йому подарували...

Це робота знаєш чия?
   
Re: Бігус і Ківа .

Так Бігус ВЖЕ САМ  вибачився за свій факап...

Можеш гілку закривати ...  :pooh_lol:


https://youtu.be/iz5uw17Eaq0
BIHUS info
493 тис підписників
Ми помилились, довірившись джерелу, і приносимо вибачення підписникам.
Вперше за 8 років в редакції помилка такого масштабу, що інакше, ніж факап її не назвати. Пояснення, чому і як так сталось – у відео Дениса.
Приносимо величезні вибачення всім нашим глядачам і колегам з інших ЗМІ, які поширили цю новину. І найближчим часом спробуємо зв'язатись з кожним медіа з проханням прибрати цю інформацію.
Ви знаєте, що ми роками робимо все, щоб берегти вашу довіру і перевіряти все. Тому нам особливо болісно, що так сталось.
Дякуємо тим, хто підтримує нас в такі моменти.
Так Ківа з тобою не згоден . Хоче судитись . :)
   
Re: Бігус і Ківа .

Так Ківа з тобою не згоден . Хоче судитись . :)

Я тут до чого? Нехай між собою розбираються... :fool:

Його право не прийняти вибачення
   
Re: Бігус і Ківа .

Ну я таких подробиць не знаю - чи подарували куплену, чи сам купляв те що зобразила та ... зі Страни..
   
Re: Бігус і Ківа .

Ну я таких подробиць не знаю - чи подарували куплену, чи сам купляв те що зобразила та ... зі Страни..

Свєта Крюкова.

У неї багато прикольних картин. Вона їх продає на аукціоні в своєму ФБ.

Розходяться як гарячі пирожки...

   
Re: Бігус і Ківа .

А Бродський купив Коломойського...

Задешево...  :pooh_lol:

   
Re: Бігус і Ківа .

Ну я таких подробиць не знаю - чи подарували куплену, чи сам купляв те що зобразила та ... зі Страни..
За пару сотень доларів такі картини студенти намалюють за день .:)
   
Re: Бігус і Ківа .

Свєта Крюкова.

У неї багато прикольних картин. Вона їх продає на аукціоні в своєму ФБ.

Розходяться як гарячі пирожки...

Показати зображення...

А я що написав? Чи вона не "...ь" зі Страни?
   
Re: Бігус і Ківа .

Хтось знає на чому конкретно проколовся Бігус ?
На тому, що він дебіл.
   
Re: Бігус і Ківа .

За пару сотень доларів такі картини студенти намалюють за день .:)

Там аукціон
   
Re: Бігус і Ківа .

А я що написав? Чи вона не "...ь" зі Страни?

Я тобі її прізвище назвав і фото з її ФБ показав...  8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія