Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

та не сцыте, Петя заветирует
б***ь, но с популизмом/социализмом надо что то делать
А то закончим хуже греков :(
   
Как будто если этот закон бы не приняли, кто-то бы вернул валюные кредиты. И залоги уже тоже обесценились.
   
---------------------------------------
это прихильники певної політсили не парит.... :laugh:  и остальные 72.... У прихильники певної політсили главное как Юлька голоснула...

Давайте выработаем общую позицию - ВСЕ обосрались, НФ за проект, БПП за голосование, БЮТ, ляшковцы, Самопомич и прочие Березы за непонятное или понятное жопорвение..ВСЕ без исключения
   
Буду долго ржать, когда эти идиоты проголосуют за преодоление вето  :laugh:
буду долго ражть, если вето не будет.
за месяц надо все из банков на всякий случай вытянуть  :K
   
все равно, мой голос все политсилы представленные в раде потеряли.
Це ти зараз від емоцій.А через пару місяців підеш.Як не ти,то багато таких,що сьогодні обурюються.Юльки як щурі під мамчину дудку то точно полізуть в воду. :D Їм не вперше.І таких буде....на вибори старих нових популістів вистарчить.З лишком. :lol:  Провірено.
   
а закон о банкротстве физлиц они не думают принимать?
   
А кто доверяет банкам  -пирамидам ??? -кроме жадных оленей.. это болезнь депозит а так не обессудьте  :D
   
сміх без причини-признак ...
Ну, если это БЕЗ ПРИЧИНЫ, тады да! :K
   
Давайте выработаем общую позицию - ВСЕ обосрались, НФ за проект, БПП за голосование, БЮТ, ляшковцы, Самопомич и прочие Березы за непонятное или понятное жопорвение..ВСЕ без исключения
да. ни за одну из этих политсил я голос не отдам.
   
Греция никого не учит, плять?!!
   
буду долго ражть, если вето не будет.
за месяц надо все из банков на всякий случай вытянуть  :K
не тільки витягнути але і в зелень перевести.Бо дна у гривні НЕМА.
   
Та пихдец, ТАКУЮ РАДУ НАДО РАСПУСКАТЬ НАХУЙ
   
страна катится в тар-тарары
   
нассы ей на дверь.
многие брали денег на развитие ,закладывая всё своё имущество  и остались голые-босые и в долгах .
вопрос ,куда делись их деньги?

Ты хочешь стать олигархом за мой счет или какие ко мне претензии?
Я всё что брал вернул тем у кого брал.
Не развился - твои проблемы.
Надо было идти наймытом к наффи, а не пальцы гнуть.

   
Греция никого не учит, плять?!!
Як ти можеш навчити тикихї.які ЧЕКАЮТЬ .а не діють по житті.
   
229 местных ципрасов

В точку!
вот казлы...и как не стыдно ???
   
да. ни за одну из этих политсил я голос не отдам.

и только хуйлоблок в шоколадке  оказался, рошен, в плюсе при любом исходе  :X
   
народ, тут Юлька хочет продолжить сей греческий праздник жизни на украинский манер:

"Батьківщина" об'єднує зусилля з профспілками заради вирішення соціально-економічних проблем у країні. Про це сьогодні лідер партії Юлія Тимошенко наголосила під час свого виступу перед представниками профспілок, які зібралися для захисту своїх прав на мітинг перед Верховною Радою України.

"Ми готові тиснути на уряд разом з вами, тому що сьогодні не вирішується жодна проблема, яка стосується людей. І це призводить до того, що ми практично втрачаємо націю, бо з країни виїжджають фахівці, а доведені до зубожіння люди практично гинуть через відсутність грошей на ліки та нормальні продукти харчування", - зазначила вона.

Тимошенко уточнила, що "Батьківщина" розробила законопроекти, ухвалення яких зможе полегшити важке фінансове становище людей, збіднілих через непрофесійні дії уряду.

Зокрема, йдеться про ухвалення парламентом пакету законопроектів, які дозволять зменшити тарифи на послуги ЖКГ, скасувати оподаткування пенсій і провести індексацію зарплат і пенсій.


"У нас була зустріч з профспілками, керівництвом Ради щодо ухвалення цих законопроектів", - повідомила лідер фракції.

Окрім цього, політик звернулася до учасників "фінансового майдану", які наполягають на поверненні банківських депозитів.

"Заощадження повинні бути поновлені і вони мають бути повернені людям", - наголосила Тимошенко.

Нардеп також уточнила, що за наполяганням "Батьківщини" законопроект, який має вирішити цю проблему (№1558-1), буде розглянутий парламентом на вечірньому засіданні.

"У нас сьогодні шість законопроектів, які ми зараз хочемо примусити Верховну Раду і уряд провести: №1558-1, індексація пенсій і заробітних плат, скасування податку з пенсій, зниження тарифів за рахунок того, що звідти буде прибрана корупція", - пояснила лідер фракції.

Тимошенко запевнила, що разом з людьми, відчуваючи їх підтримку, "Батьківщина" буде вирішувати складні завдання та завжди захищатиме людей.

Нагадаємо, під Верховною Радою України вже третій день мітингують представники профспілок, які не задоволені соціально-економічною ситуацією в країні, та вимагають ухвалення законопроектів щодо індексації зарплат та пенсій, зменшення тарифного тягаря і скасування податку на пенсії.

http://www.рбк-укр/ukr/news/batkivshchina-obedinit-usiliya-profsoyuzami-1435862150.html
   
Отродясь не доверяла банкам...
Есть, конечно, расчётные счета и мои денежки на них, от чего я испытываю невыносимые страдания :)
   
Підараси краще б на референдум це винесли, як греки. Було б епічніше. А тепер хитрі довбойоби якийсь тиждень будуть гордо відчувати себе хитрими розумниками. А потім знов мордою в реальність.
   
Це ти зараз від емоцій.А через пару місяців підеш.Як не ти,то багато таких,що сьогодні обурюються.Юльки як щурі під мамчину дудку то точно полізуть в воду. :D Їм не вперше.І таких буде....на вибори старих нових популістів вистарчить.З лишком. :lol:  Провірено.
если не будет новой адекватной силы - не пойду вообще.

пысы. надо делать свою партию...
   
---------------------------------------
это прихильники певної політсили не парит.... :laugh:  и остальные 72.... У прихильники певної політсили главное как Юлька голоснула...

ну Гройсман мудаг, як і решта 72, хто голосував. От тільки після ветування цього закону, Гройсман не буде скакати по телеканалам і заламувати руки: "Любі мОї! Ми в Раді прийняли такий красивий, прекрасний, справедливий, чесний, прозорий закон, який дозволяв людям повернути кредити, які вони не могли виплачувати із-за дій злачинних режимів..."
   
---------------------------------------
это прихильники певної політсили не парит.... :laugh:  и остальные 72.... У прихильники певної політсили главное как Юлька голоснула...
Ще раз тобі-прихильники певної політсили по визначенню під пецею і олігархами.там і дивуватися нічого(по мантрах юльків),а от чому ви юльки за своїх не відповідаєте.Тожд БОРЦІ за Україну і ще які борці.....а тут в унісон з прихильники певної політсили.не муляє?
   
Мразі, це банківська мафія, яка грабує украінців. Невігласи печерні. З кожного вони здерли по десять шкір. 300 в загалі закінчили життя самогубством. То ви на чіему боці? Тих , хто шахрайскими незаконими кредитами зробив кріпаками народ Украіни чи на боці підприємців, родин, які працюють та віддають останне, аби не лишитись на вулиці? Та яки чесно намагались  жити по правилам держави? Але держава та лихварі іх кинули
Шахраї хитрозроблені ваші позичальники. Хотіли бути розумнішими за тих, хто у гривні брав? Нехай тепер платять. Нікому діловий ризик не компенсується державою - чим вони кращі? Я що, з будь-якою оборудкою, що не вигоріла, можу прийти до держбанку і мені всі збитки компенсують?
   
ну Гройсман мудаг, як і решта 72, хто голосував. От тільки після ветування цього закону, Гройсман не буде скакати по телеканалам і заламувати руки: "Любі мОї! Ми в Раді прийняли такий красивий, прекрасний, справедливий, чесний, прозорий закон, який дозволяв людям повернути кредити, які вони не могли виплачувати із-за дій злачинних режимів..."
:laugh:  :gigi:  :lol:  :weep:  (tu)
   
Я так і думав, що слухати ніхто не буде.

Найсмішніше, що порівнюють з Грецією, де населенню видавали купу грошей нахаляву, а у нас навпаки - населенню урізають все, що тільки можна, і волають "Греція, Греція".  :weep:
   
а шо банкиры кажуть?
шось воны проспалы таку западляну  :-)o
   
шото  мне не верится,  что  на раду оказывалось  какое то невйепенное  давление  толпой   кредитчиков...
да  и  значительные  электоральные  плюсы   перед  грядущими  выборами  сомнительны...
скорее  всего  нардепы  порешали  под  шумок  личные   вопросы...  сами  небось  нахватались  этих  кредитов  как  сучка  блох (ц)

Останнє редагування: 2 липня 2015 23:15:24 від osem
   
Yuriy Mikhailov
А депозиты пересчитают по курсу 8, а возможно нам позволят сейчас $ купить по 8????
Почему те кто копил на квартиру и не брал кредиты хуже тех кто взял кредит в $ зарабатывая гривны???????
   
Кстатє, якраз я 5 років убив на фінансовий аудит - писав фінансовий софт. Так що я в цьому розбираюсь. Люди просто тупо не розуміють, що закладне майно автоматично в гроші не конвертується. Ну відбере банк це майно у кредитчика. Кому він його продасть? Значить, або буде висіти мертвим грузом на балансі банку (а це грошей коштує), або будуть продавати з дисконтом 50%.

В результаті депозитчики лишаться з носом.
да это прерасно известно. но это вопросы банков и заемщиков. пусть договариваются в частном порядке. налоги им за счет списаний разрешили уменьшать.

а в случае введения данного закона, такой прецедент приведет к крайне непредсказуемым последствиям. как быть с теми, кто уже выплатил такие кредиты? как быть с гривневыми заемщиками, которые платили в 3 раза больши процент? как быть с гривневыми депозитчиками (может им тоже разрешить бакс по 8 купить?)?
   
а шо банкиры кажуть?
шось воны проспалы таку западляну  :-)o
Банкиры нонче не в фаворе
   
Короче. Депозитчики і взагалі люди в кого хоч який смалець в голові залишився, повинні організувати фінансовий Антимайдан ппід АП Президента з вимогою ветувати цей долбоібізм.
   
если не будет новой адекватной силы - не пойду вообще.

пысы. надо делать свою партию...
Плюнь-будеш мати то саме бюлото.Як не зразу,то з часом.нема підгруннтя зараз в Україні для ЗДОРОВИХ сил В МАСІ.Одиниці є,а маси,навіть не вирішальної НЕМА.Чому? Багато причин і не впевнений що і вони правильні.
   
Большинство,да что там,почти все банки в Украине не имеют фактически своих собственных капиталов. То есть деньги банков-это ВАШИ,НАШИ деньги тех же депозитчиков,тех,кто там имеет расчетные и текущие счета.
В итоге расплачиваться за этот популистский закон будем мы с вами и как вкладчики и как налогоплательщики.

Ну не Петя ж с Гроссманом  это будут делать....   Задолбал таки популизм.
   
а шо банкиры кажуть?
шось воны проспалы таку западляну  :-)o
по большому счету им пох. или нацбанк нарисует нужное количество гривны, или они свое заберут и съебутся нах. :gigi:
   
Банкиры нонче не в фаворе

ну шо не моглы оптом скупыты цых пида%расив майданных сотныкив и денщикив  :facepalm1:
   
Mustafa Nayyem
14 хв. ·
Если коротко, голосование за закон о реструктуризации валютных кредитов заставил чувствовать себя лохами миллионы украинцев, добросовестно выплативших свои кредиты из потом и кровью заработанных сбережений. И совсем полными идиотами чувствуют себя те, кто из разумных соображений этих кредитов не брал. "Знал бы прикуп, жил бы в Сочи", - вот как это называется, а не реструктуризация кредитов.

Victor Tregubov
7 хв. ·
Официально заявляю в рамках гражданской критики: Володимир Парасюк - тупорылый рагуль, фальшивый чмошник и безмозглый дегенерат, рожденный стоя на очень жестком кафельном полу.
Это я его объяснения по поводу закона почитал. Эта зверушка еще и хвастается. Еще и объясняться пытается. Тюлень дрессированный. Хуже подлецов только кретины, хуже кретинов только самоуверенные кретины.
PS. Сектантам, намеревающимся в порыве гнева праведного пересказать мне сказки про "майдановского сотника", "изгнание Януковича" или фронтовое ранение, предлагаю сходить лесом заранее.
   
Ты хочешь стать олигархом за мой счет или какие ко мне претензии?
Я всё что брал вернул тем у кого брал.
Не развился - твои проблемы.
Надо было идти наймытом к наффи, а не пальцы гнуть.
ты никто и претензий к тебе никакие.
я что брал тоже вернул ,а то ,что сверху стало в разы больше того что брал нормально ?
хитрожопые банкиры и 25% депозитчики  жирок себе на крови трудяг накопить ?
   
Плюнь-будеш мати то саме бюлото.Як не зразу,то з часом.нема підгруннтя зараз в Україні для ЗДОРОВИХ сил В МАСІ.Одиниці є,а маси,навіть не вирішальної НЕМА.Чому? Багато причин і не впевнений що і вони правильні.
тогда вообще - "пора валить" :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія