Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немецкая кинохроника. Немцы прямым текстом: русские готовились напасть на Европу

ахахах

Україна хотіла напасти на Росію і довелось діяти на випередження захопивши Крим
   
ахахах

Україна хотіла напасти на Росію і довелось діяти на випередження захопивши Крим
ну майже:
Фінляндія хотіла напасти на СРСР і тому сталін був змушений розпочати Зимову війну
   
Фінляндія хотіла напасти на СРСР
Не тільки хотілаЮ але й напала!
Методом черезкордонного артобстрілу.
   
русские готовились напасть на Европу
•   Ленин умирает и зовет к себе Сталина.
- Я очень волнуюсь, - говорит Ленин, - пойдут ли за вами люди? Как вы думаете, товарищ Сталин?
- Пойдут, - отвечает Сталин, - точно пойдут.
- Я надеюсь, - говорит Ленин.  Но что, если они не пойдут за вами?
- Ну тогда, - говорит Сталин, - тогда они пойдут за вами
   
Не тільки хотілаЮ але й напала!
Методом черезкордонного артобстрілу.
щоправда, обстріл в Майнілі був з боку СССР, але хто ся з тим рахує :)
   
але хто ся з тим рахує
То ти просто забув про "кривізну" Землі.
   
То ти просто забув про "кривізну" Землі.
упс!
Я си вибачєю
   
упс!
Я си вибачєю
Прошу!
   
Прошу!
Ок.
офтопне запитаня:
"Дефіляду" читали?
   
А звідки пішла та мантра про "окупацію ВСІЄЇ Європи" Німеччиною???

До початку літа 41 року - Голандія, Бельгія, половина Франції, половина Польші, Чехословатчина, Норвегія, Сербія, Греція ну і ще і Данія формально... То навіть не третина.  Решта нейтрали Швеція, Щвейцарія, або ворог (Британія) або союзники - СРСР, Італія, Болгарія, Румунія, Угорщина, Албанія, Хорватія, Фінляндія, Іспанія та Португалія меньшою мірою... Половина Польші, Литва, Латвія, Єстонія окуповані СРСР...

Історія нікого нічому не вчить і Гітлера не навчила. Всі ти 3+ мільони особого складу та озброєння з головою б вистачило на розібратись з Британією і закрити всі проблеми в Африці та на Близькому Сході. І повністью унеможливити усіляки "висадки у Нормандії"...  США взагалі участі у війні не брали до листопаду 41 року і тут би не вписались точно. Ну, як з"ясувалось, фюрер був просто на всю голову хворий

флоту у Гітлера майже не було. Роял Неві десант би перетопив у ЛаМанші. десантна операція без прикриття з моря, при повній перевазі супротивника на морі - це повний нонсенс. + забезпечення логістики десантної операції - той ще гємор. брити з янки висадку у Нормандії скільки готували? а перед цим провели репетицію у Африці
   
Оголошував би Адік чи не оголошував війну Штатам, вони б всеодно у підсумку вписались за бритів та французів, як і в Першу світову.

+100500
домовленості у Рузвельта з Черчіллем були. але у самих штатах більшість була за нейтрилітет. тому пропхали ленд ліз. а от після Перл Харбора янкі було вже пох з ким воювати - тільки з Джапен, чи ще на додаток з їх союзниками десь у Європі. привід для оголошення винайти було б не складно - наприклад, потоплене судно під прапором США у складі конвою
   
Ок.
офтопне запитаня:
"Дефіляду" читали?
Ще в ті часи, ще на папері.
Слушні думки.
   
Роял Неві десант би перетопив у ЛаМанші. д
Під німецькими бомбами?
   
привід для оголошення винайти було б не складно
Привід не знадобився, Хітлер першим війну оголосив.
   
Ще в ті часи, ще на папері.
Слушні думки.
:-B
   
:-B
Кожелянко талановитий був.
   
Кожелянко талановитий був.
угу
"Тероріум" виданий в 2002-му
А як у воду дивився!
   
Під німецькими бомбами?
Ну, з Дюнкерка ж евакуювалися, спокійнесенько.
Під тими ж таки бомбами...
   
угу
"Тероріум" виданий в 2002-му
А як у воду дивився!
Єдине що, йому б в "Дефіляді" Боровця показати замість Бандери, ну то таке.
   
Ну, з Дюнкерка ж евакуювалися, спокійнесенько.
Під тими ж таки бомбами...
То човни, а то лінкори.
   
То човни, а то лінкори.
думаєте, що операцію "Зеельове" німці планували проводити онлі лінкорами? :)
Так їх у німців  було не так багато...
   
думаєте, що операцію "Зеельове" німці планували проводити онлі лінкорами? :)
Так їх у німців  було не так багато...
Та ми ж про британців.
   
Та ми ж про британців.
а-а-а :)
Тобто британські лінкори, а також авіаносці, крейсери і різні есмінці не змогли би потопити німецькі баржі?
   
а-а-а :)
Тобто британські лінкори, а також авіаносці, крейсери і різні есмінці не змогли би потопити німецькі баржі?
Ну, як знати?..
Чорноморський флот не зміг.
   
Ну, як знати?..
Чорноморський флот не зміг.
не змушуйте мене нецензурно висловлюватися! :) Це стосовно ЧФ.
Я сподівався, що як контрарґумент Ви наведете Критську операцію...

Останнє редагування: 24 червня 2021 17:12:31 від Ламер
   
Ну, з Дюнкерка ж евакуювалися, спокійнесенько.
Під тими ж таки бомбами...

2 питання:
1. чому Гітлер дав евакуюватися експедиційному корпусу? (децл побомбили для проформи. а в реалі - чому панцерваффе не пішли у Дюнкерк?)
2. якого буя Гесс полетів до ГБ і чому його до смерті не випускали з в"язниці?

про що я - розумієте?
;)
   
думаєте, що операцію "Зеельове" німці планували проводити онлі лінкорами? :)
Так їх у німців  було не так багато...

то була суцільна імітація. про логістику десантних операцій я писав вище.
   
2 питання:
1. чому Гітлер дав евакуюватися експедиційному корпусу? (децл побомбили для проформи. а в реалі - чому панцерваффе не пішли у Дюнкерк?)
2. якого буя Гесс полетів до ГБ і чому його до смерті не випускали з в"язниці?

про що я - розумієте?
;)
Вас я розумію ;)
Але зовсім не розумію Гітлера(ну нє данО :)):
Викинути купу ресурсів(людських і матеріальних) на війну з Британією, роздраконити британців -  рейдерством в Атлантиці і бомбардуванням цивільних у Лондоні чи Ковентрі - а потім
...повернутися дупою і в'їбати по СССР.
Та й то зробити по дебільному...
   
Вас я розумію ;)
Але зовсім не розумію Гітлера(ну нє данО :)):
Викинути купу ресурсів(людських і матеріальних) на війну з Британією, роздраконити британців -  рейдерством в Атлантиці і бомбардуванням цивільних у Лондоні чи Ковентрі - а потім
...повернутися дупою і в'їбати по СССР.
Та й то зробити по дебільному...

ну, перше бомбардування мирняка сталося випадково - штурман помилився... а далі - панєслась!
ПС імхо. Гітлер такі надіявся виклянчити у ГБ нейтралітет при нападі на СРСР. але Черчіль виявився тим ще падлою. як і Рузвельт.  :K
   
ахахах

Україна хотіла напасти на Росію і довелось діяти на випередження захопивши Крим
Вообще не в тему

Перед этим два фашистких режима (СССР и Германия)  поделили соседнюю страну (начали войну) и получили общую границу.

В 14 году один фашисткий режим (Россия)  начал войну
   
Створення Словацької держави можно рахувати як гноблення слов'ян?

скільки там тих чехів та словаків порівняно з іншими слов'янами?
це виключення, що лише підтверджує факт.
   
а ось зразковий солдат Вермахту Вернер Гольдберг, єврей, фотомодель гітлерівської пропаганди.
це ж не значить, що Адік не нищив євреїв.


   
Я сподівався, що як контрарґумент Ви наведете Критську операцію...
Ну, як солдати, німці традиційно краще британців.
   
чому панцерваффе не пішли у Дюнкерк?
Фюрер зупинив.
Бо генерали стали дуже самостійно керувати військами.
   
а потім
...повернутися дупою і в'їбати по СССР.
Так Румунія ж!
В липні 1941 СРСР розчавив би Румунію і прощавай нафта!
   
це виключення, що лише підтверджує факт.
Ні.
Доречі, болгарів Хітлер винищував?
Хорватів, словенців?
   
---
Ви хочете поговорити про кількість окупаційних зон?
НЕ ТІЛЬКИ СРСР воював у другій світовій і не тільки він окупував країни Європи. :shuffle:
Так. США і брити нав'язало Німеччині англо саксонську диктатуру, колоніальний план Маршала і берлінську стіну. Вони сорок з гаком років бились об неї щоб приєднатись до своїх щасливих співвітчизників із прогресивної НДР.
   
а при капітлізмі і єдиній Германії які регіони були розвинуті, Баварія чи східні землі?   8-)

а що там було із планом Моргентау до плана Маршала?
   
нічого подібного:
це Польща, Фінляндія, країни Балтії, Румунія напали на мирний і беззбройний СРСР!
Blokh підтвердить.
Та це ще із школи відомо. У радянській пропаганді та офіційній радянській історіографії називалася  «оборонною війною СРСР проти агресії буржуазної Фінляндії». https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%84%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_(1939%E2%80%941940)
Агрєссівная фінская воєнщіна постоянно устраівала антісовєтскіє провокації.  Чєго только стоіло то что оні нє хотєлі отдать Союзу часить Карєліі і воєнно морскую базу Ханко для будущєй защіти Лєнінграда от англо-саксонскіх гітлєровскіх поджігатєлєй войни. Сталін просто винуждєн бил защіщать мірную  страну. Тєм болєє пєрвиє снаряди полєтєлі оттуда. Їз фінскіх окопов на мірних совєтскіх салдатіков в районє Майніли. Чєтирє убітих і дєвять ранєних. Ето дажє нє одін гражданскій погібший і два ранєних послє попавшєго в дом мірного жітєля россійского Донєцка снаряда от фашіствующіх бєндєровцєв в іюлє 2014 года
   
от тепер розумію:
ВАШІ вивезли все!

Питань до ВАШИХ більше немає!

Причому у 41-42 роках з України за Урал також вивезли майже все і хрін потім що повернули :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія