Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

"Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналисты-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодателях, которые используют инструменты, предназначенные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизировать налогообложение."

А вы боялись!  :lol:

https://vctr.media/reva-svoboda-slova-zakon-15633/
   
"Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналисты-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодателях, которые используют инструменты, предназначенные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизировать налогообложение."

А вы боялись!  :lol:

https://vctr.media/reva-svoboda-slova-zakon-15633/

хто боявся?
я уклав парі на ФУПі на пляшку «SHERIDAN's» що для ІТшників зроблять виключення.
   
"Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналисты-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодателях, которые используют инструменты, предназначенные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизировать налогообложение."

А вы боялись!  :lol:

https://vctr.media/reva-svoboda-slova-zakon-15633/

а я писал тут это не раз, а со мной спорили  :rotate:
   
Я все теж пояснювала. Але хтось вкинув зраду, а решта без мізків зовсім.
   
Я все теж пояснювала. Але хтось вкинув зраду, а решта без мізків зовсім.
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.
   
Рева мав пояснювати те давно ( я розміщував тему про той проект місяць тому)

Зараз на доу вже кілька днів жваве обговорення

   
Політрук Рева почитав ФУП і всрався.
   
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.

+много.
   
Бгггг!
Курчат по осені рахують!

Вангую масовий покос ІТшників після виборів!
   
Політрук Рева почитав ФУП і всрався.

Політрук Рева не думав що зрадоепи будуть рогнаняти зраду з будь чого  :D

Вони би і прихід Ісуса назвали б тоді зрадою  :)
   
там окремим пунктом пропишуть ?  :weep:
   
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.

коли люди не розуміють логіки подій - вони чіпляються за букви
   
хто боявся?
я уклав парі на ФУПі на пляшку «SHERIDAN's» що для ІТшників зроблять виключення.
Стоп-стоп, тобто цей закон не буде спрямовано проти крупних галер типу Epam, Luxsoft чи Ciklum? Ти в цьому впевнений? Бо парі було саме про це.
   
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.
+
   
Бгггг!
Курчат по осені рахують!

Вангую масовий покос ІТшників після виборів!

от нащо комусь косити ІТшників?
хіба що божевільна Мадурівна це зробить, бо ІТшники для неї класові вороги.
   
От Нойнеца.
Цитувати
Ну штош. Смотрите.

Несмотря на то, что хор возмущённых айтишников был крайне неслаженным, их количество оказалось достаточным, чтобы Политрук Соцполитики Андрей Рева выступил с заявлением.

Заявление выглядит так, как будто он сообщает "ранее я сказал, что украинцы слишком много едят, а теперь я хотел бы его дополнить: украинцы не умеют читать". Потому что то, что написано в законопроекте прочитано десятками тысяч людей с образованием получше, чем в ленинградском высшем военно-политическом училище противовоздушной обороны, и прочитано оно правильно: "vam pizda".

Поэтому я хотел бы обратить внимание почтенной общественности, айтишников и прочих самозанятых людей, на важный факт.

Антропоморфность и навык произнесения слов, похожих на связную человеческую речь выработан чиновниками исключительно для защиты от агрессивной внешней среды в вашем лице, а не для того, чтобы обмениваться с вами конструктивной информацией. Это просто эволюционный механизм, как жучок-палочник притворяется веточкой, а депутат притворяется патриотом, одевая вышиванку.

Это ключевой тезис, запомните его, как заповедь, возможно, он однажды спасёт вам жизнь.

И если вы вдруг решите исходя из звукоряда, издаваемого Ревой, что всё хорошо, всё порешано, всё теперь наладилось, можно спать спокойно - я вас поздравляю, Рева вас победил, его механизмы защиты оказались эффективными.

Сам чиновник вам этого не скажет, потому что они не отдают себе в этом отчёт, но учёные-ублюдкологи, наследники великих Паркинсона и Салтыкова-Щедрина уже давно изучили механизм поведения чиновников и их последовательность принятия. Выглядит она так:

1. Чиновник рожает опасный смертоносный п***а.
2. Чиновник выносит его людям с горделивым "ясделяль".
3. Чиновник получает ушат говна от шокированных его долбоёбским творчеством нормальных людей.
4. Чиновник ДЕЛАЕТ ВИД, что включает заднюю и выпускает заявление "вы меня не так поняли".
4.1. Если это срабатывает, game over, чиновник внедряет смертоносный п***а и перестаёт реагировать на внешние раздражители формата "сука, ты ж говорит, что мы тебя не так поняли".
5. Давление на чиновника усиливается.
6. Чиновник предлагает ключевым участникам рынка собрать круглый стол, на котором три часа унылые васи рассказывают об особом европейском пути, а в кулуарах предлагается лично с вами порешать, а остальных наебать и внедрить им изначально запланированный смертоносный п***а.
7. Давление на чиновника усиливается.
8. Чиновник становится агрессивным и начинает жаловаться на происки Кремля и угрожать жалобами в СБУ, МВД, ДФС и лигу сексуальных реформ.
9. Давление на чиновника усиливается.
10. Чиновник пытается реализовать свои угрозы и к части игроков рынка действительно приходят СБУ ДФС и лига сексуальных реформ.
11. Давление на чиновника усиливается вплоть до того, что к самому чиновнику приходят СБУ, ДФС и лига сексуальных реформ.
12. Чиновник предлагает новый опасный смертоносный п***а, но уже другой, который выглядит как безопасный и полезный.
13. Давление на чиновника усиливается до такого, при котором говно приобретает плотность алмаза.
14. Чиновник сдаётся и отзывает все версии опасного смертоносного п***а.

Как видите, на любой стадии давление на чиновника должно усиливаться, и не должно прекращаться до тех пор, пока п***а не будет отозван. В процессе будет получено тысяча обещаний, заключено сто сепаратных договоров и все они будут похерены, будет хаос, жопа, смерть и ничего не понятно, но ключевой параметр, который надо всегда иметь в виду и перед глазами, на самом деле простой - либо смертоносный п***а отозван, либо вы проиграли, а чиновник выиграл.

Всё это крайне долго, дорого и практически невозможно, потому что за спиной у чиновника армия других чиновников, круговая порука, СБУ, ДФС и лига сексуальных реформ. А у вас за спиной нет ничего, кроме фермы, которую вы бы хотели защитить, потому что вы считаете, что она ваша.

Пару дней назад как раз вышла игра Far Cry New Dawn. Она про то, как две юные афроамериканские чиновницы решили внедрить перспективные схемы налогообложения в небольшом постапокалиптическо м североамериканском графстве. Очень познавательная штука.
   
Стоп-стоп, тобто цей закон не буде спрямовано проти крупних галер типу Epam, Luxsoft чи Ciklum? Ти в цьому впевнений? Бо парі було саме про це.

парі було про те, що закон або не приймуть або для ІТшників зроблять виключення. про круті контори мова не йшла, але по замовченню це їх також стосується.
   
Політрук Рева не думав що зрадоепи будуть рогнаняти зраду з будь чого  :D

Вони би і прихід Ісуса назвали б тоді зрадою  :)

Це ти кого порівнюєш з Ісусом зараз ?

До речі, євреї його так і не визнали за месію.. :shuffle:
   
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.
повоняють і забудуть (с)
   
4. Чиновник ДЕЛАЕТ ВИД, что включает заднюю и выпускает заявление "вы меня не так поняли".4.1. Если это срабатывает, game over, чиновник внедряет смертоносный п***а и перестаёт реагировать на внешние раздражители формата "сука, ты ж говорит, что мы тебя не так поняли".
Именно так и будет. Нет ни малейших оснований доверять брехливой воровской педросволоте.
   
"Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналисты-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодателях, которые используют инструменты, предназначенные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизировать налогообложение."

А вы боялись!  :lol:

https://vctr.media/reva-svoboda-slova-zakon-15633/

ІТішники рівніші за інших  :gigi:

хоча правильніше і справедливіше було робити для всіх, але поступово підвищуючи податок
   
Це ти кого порівнюєш з Ісусом зараз ?

До речі, євреї його так і не визнали за месію.. :shuffle:

я не порівнюю, а кажу що ви при бажанні обсерете все що завгодно, навіть саме святе, така у вас природа
   
Взагалі як на мене той закон жодним чином не загрожував іт
Бо в іт не тупі сидять і всі пункти обходяться з півпинка

Вернішк на гаоеоах навіть в поточних умовах все це вже врегульовано
Дохід на ФОП з-за кордону
Оренда коворкінга ( включно з обладнанням)
Іноді розбивають дохід на кілька платників

І т.д.
   
ІТішники рівніші за інших  :gigi:

хоча правильніше і справедливіше було робити для всіх, але поступово підвищуючи податок

Яресько пропонувала
Але її затюкали
   
Засцяв айтишнегов
   
Засцяв айтишнегов

або державник і розуміє що то зараз не на часі
   
парі було про те, що закон або не приймуть або для ІТшників зроблять виключення. про круті контори мова не йшла, але по замовченню це їх також стосується.

Круті контори це повинно стосуватись.

ФОП, або фрілансер, - це людина яка приацює на себе і може виконувати забовлення від будь-кого.

А якщо хтось ПОВИНЕН ходити в офіс в години визначені керівництвом, і може брати замовлення лише від одного замовника - це не ФОП, це найманий робітник і він повинен бути захищений законом як і всі наймані робітники.

Наприклад, якщо умовний програміст Вася сам собі шукає замовлення і працює із дому коли хоче то він ФОП.
А якщо такий самий програміст Коля отримує завдання від контори ВасяSoftware.Ltd і повинен приходити в офіс контори у визначений час і не може брати замовлення від інших фірм, то це найманий робітник, а не ФОП і він повинен бути захищений законом, як найманий робітник,
   
я не порівнюю, а кажу що ви при бажанні обсерете все що завгодно, навіть саме святе, така у вас природа

Ну якщо лизати сраку таким як Рева тобі більш природньо, то це твій особистий вибір.
Дозвольте іншим це не робити .
До речі , ти не він ? Бо написати таку х.ню нормальна людина не зможе. Та ще Христа втулити в тему про цього
професійного  політрука за освітою.
   
парі було про те, що закон або не приймуть або для ІТшників зроблять виключення. про круті контори мова не йшла, але по замовченню це їх також стосується.
Це їх безпосередньо стосується. Бо якщо піде саме "велика п'ятірка", а вони вже виношують плани переїзду подалі від йобнутої влади України - решта ринку ІТ завалиться. Тут будуть заробітки на рівні тарілки з кашею.
Ти справді віриш цьому уєбню з "лєнінградського політічєского учіліща"? :K
   
Взагалі як на мене той закон жодним чином не загрожував іт
Бо в іт не тупі сидять і всі пункти обходяться з півпинка

Вернішк на гаоеоах навіть в поточних умовах все це вже врегульовано
Дохід на ФОП з-за кордону
Оренда коворкінга ( включно з обладнанням)
Іноді розбивають дохід на кілька платників

І т.д.
Угу, а регулярні доларові надходження, які мають всі ознаки "зарплати", що ти з цим зробиш?
Будеш просити замовники кожний раз різні "суми" висилати? :S
   
ІТішники рівніші за інших  :gigi:

хоча правильніше і справедливіше було робити для всіх, але поступово підвищуючи податок
Поступово це скільки?
З 5% до 41.5% за скільки років, щоб "лягушку" зварити?
   
Вже і порохоботи тоненько попискувати почали...  :lol:
Нойнєц - то Петр-і-Мазепа - ватно-порохоботський ресурс, якщо шо.

Але написав годно, шо вже там...  (tu)
   
Все вы :laugh: дохнули...
   
Це їх безпосередньо стосується. Бо якщо піде саме "велика п'ятірка", а вони вже виношують плани переїзду подалі від йобнутої влади України - решта ринку ІТ завалиться. Тут будуть заробітки на рівні тарілки з кашею.
Ти справді віриш цьому уєбню з "лєнінградського політічєского учіліща"? :K

я вірю що Порошенко не дасть ІТ "в обіду", бо то для Пороха крім всього іншого то священна піар-корова. тому поки буде Порох з ІТ нічого поганого не трапиться.
   
Вже і порохоботи тоненько попискувати почали...  :lol:
Нойнєц - то Петр-і-Мазепа - ватно-порохоботський ресурс, якщо шо.

Але написав годно, шо вже там...  (tu)

я думаю пізд.лін Рева злякався не від ІТшників а безпосередньо від Пороха. Звонили йому мабуть безпосерезньо з АП.
Перед виборами робити таку підлянку Пороху міг зробити тільки винятковий ідіот.
   
Та да. Шо то згадалося "зривайте пломби" в Смілі - потім по факту вкрадений посереднико мільйонний комунальний борг на населення повісили. Будуть по другому разу платити.
   
я вірю що Порошенко не дасть ІТ "в обіду", бо то для Пороха крім всього іншого то священна піар-корова. тому поки буде Порох з ІТ нічого поганого не трапиться.

так ІТ і з Яником, Ющем, Кучмою було добре
Петро тут не унікальний
   
Хтось вірить цій жирній пиці? Воно ж збреше - й оком не моргне!
Де в проекті закону написано "крім айтішніків та журналістів"? Га?
Піздюк сраний!
   
так ІТ і з Яником, Ющем, Кучмою було добре
Петро тут не унікальний

Петро просто найкращий
   
я думаю пізд.лін Рева злякався не від ІТшників а безпосередньо від Пороха. Звонили йому мабуть безпосерезньо з АП.
Перед виборами робити таку підлянку Пороху міг зробити тільки винятковий ідіот.
Это ключевые слова. Если проголосовать за брехливого гетьмана, то СРАЗУ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ они все это сделают.
Потому что этот идиот это и есть команда воров потроха.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія