Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Опитування
Відносно експерименту з ігнору росмовіна ФУПі
Всього проголосувало: 134
За  85 
 
 63% 
Проти  38 
 
 28% 
Мені все одно що з Украіною  1 
 
 1% 
Є власна думка, я залишу коментар  5 
 
 4% 
Кнопка для ольгинців та ворогів Украіни  6 
 
 4% 




Я народився, виріс, навчався та працював в Криму. На ПУК. Ще до мене, після переізду моі батьки (украіномовні з дитинства) стали російськомовними. В школі вчилка украінськоі була "бандерівкою" а німецькоі - "фашисткою". Це була НОРМА. Педколектив не реагував ніяк.  А звершеність до всього "бидлячого украінскова" це було звичайне явище. Но то таке. Зрозуміти той ватанський жах може тільки той, хто там жив.

Я про що. Тут деякі особи, пишучи або від "патріотичних" сил з світлинами із radikal-у (tu), або пихаті  "економічні" та "інсайдерські" віпи "всєх мастєй" бекають на росмові і ігнорують украінську в спілкуванні.

Про що питання. Пропоную на два дні ігнорувати російськомовні дописи та коментарі. В якості експерименту.

Увага! Ніяких заборон росмовним, бо ще в ООН поскаржаться, суто за бажанням!

Той, хто є украінцем, та приймає участь в квесті ставить "За".

Отже до справи

Останнє редагування: 17 лютого 2018 20:04:48 від Листоk
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я знаю, є і російськомовні реальні патріоти, сам такий був, так вивчіть мову своєі краіни.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

лучше сразу свали на супик пуфик или как он там
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

лучше сразу свали на супик пуфик или как он там

Ігнор
   
Зарано. Так само зарано як виганяти УПЦ МП. Чи Крим повертати. Спочатку треба фундамент.
   
Я знаю, є і російськомовні реальні патріоти, сам такий був, так вивчіть мову своєі краіни.

А кто вам сказал, что к примеру я не знаю? Только я не хочу приводить пространство в понятные для Путлера и москальского быдла координаты. Для них в 2014 году все было предельно ясно, кто свой , а кто чужой , но реальность оказалось другой и теперь они не знают кого убивать. И я не хочу упрощать им задачу.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Це досить марна справа. Бо головний маркер це не мова.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

листок
будласка який навчальний заклад на ПIВДЕННОМУ березi Криму ти мав на увазi

бо такий мовник як ти, що застосовуе кацапське ЮБК, повинени би знати що та як прийнято називати Украiнською



Останнє редагування: 17 лютого 2018 16:12:28 від na100ika
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
h2o

 (tu)
это как в свежей статье на УП "глазами хуйла"
разделение страны по языку
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

я запеклий прихильник і поборник української мови.
(І не сумніваюся, що мова врешті буде остаточно відроджена в Україні)
Але фуп - територія приватного спілкування, яка не може регулюватися юридичними чи моральними нормами.
Добре це чи погано - інша справа, можна дискувати.
Вимагати ж регуляцію можна і треба виключно у сфері публічних стосунків.
Ну й починати треба з себе.


пс
тому я, зокрема, не брав участі в подібному опитуванні Профілактика,
вважаючи опитування провокативним.
Адже Профілактик, не користуючись українською мовою, закликав інших перейти на фупі на українську
і "епіграфом" собі обрав такі слова:
"1.1. Єдиною мовою спілкування на форумі встановлено українську мову. Застосування інших мов заборонено."
100% провокація.

Останнє редагування: 17 лютого 2018 16:15:56 від Щек
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Це досить марна справа. Бо головний маркер це не мова.

Один з головних маркерів, бо гугл транслейт підставляє патріотів з під-проксі  :laugh:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

листок
будласка який навчальний заклад на ПIВДЕННОМУ березi Криму ти мав на увазi

бо такий мовник як ти, що застосовуе кацапське ЮБК, повинени би знати що та як прийнято називати Украiнською

Школа, вам потріна назва селища та номер?

А за ЮБК згоден, дякую  (tu) підправив ПБК

Останнє редагування: 17 лютого 2018 16:17:51 від Листоk
   
Уявляю як лаптєязичніков буде корчить  :K
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Уявляю як лаптєязичніков буде корчить  :K

Побачимо, зараз 50/50
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Школа, вам потріна назва селища та номер?

А за ЮБК згоден, дякую  (tu)

дякуй, нема питань, так, номер та селище
бо я, переважно росiйскомовний, за певних обставин, роблю тобi дуже вагоме зауваження. Шо натякае менi на те що не так ти гарно знаеш мову за яку цькуеш iнших
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

дякуй, нема питань, так, номер та селище
бо я, переважно росiйскомовний, за певних обставин, роблю тобi дуже вагоме зауваження. Шо натякае менi на те що не так ти гарно знаеш мову за яку цькуеш iнших

Добре.

Зараз вже місто Алупка.

Яслі біля телефонноі станціі над В. Хаосом
Дітсадочок на Слободці
Школа #1 над ДК та банями....

Ви ж знаєте Алупку, питайте що ще? :laugh:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

монтянша тоже украиномовная патриотка из крыма

гы
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

 Листок

зкацаплені люди ніколи не змінять себе

одні в силу нерозуміння для чого це потрібно

другі з ворожості

але всі разом просто від нездатності. І будуть продовжувати рубати сук на якому сидять. Будуть нищити Україну русифікацією.

Російська мова не просто інструмент комунікації, вона прошиває мозок з дитинства

Кращі з них постараються щоб діти володіли українською, але їх абсолютна меншість
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Листок

зкацаплені люди ніколи не змінять себе

одні в силу нерозуміння для чого це потрібно

другі з ворожості

але всі разом просто від нездатності. І будуть продовжувати рубати сук на якому сидять. Будуть нищити Україну русифікацією.

Російська мова не просто інструмент комунікації, вона прошиває мозок з дитинства

Кращі з них постараються щоб діти володіли українською, але їх абсолютна меншість

Не зовсім так. Луже важливо середовище та самоосвіта.

Тут на ФУПі, Вимушений киянин, та богато ще кримчан вбили в собі кацапа/украінофоба, чи на шляху. Що заважає іншим?

   
одні в силу нерозуміння для чого це потрібно


У тебя за поребриком так болит, что кушать не можешь? Давай в Украину, живи здесь  и будешь здесь демонстрировать свою озабоченность.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Не зовсім так. Луже важливо середовище та самоосвіта.

Тут на ФУПі, Вимушений киянин, та богато ще кримчан вбили в собі кацапа/украінофоба, чи на шляху. Що заважає іншим?


На такий якісний крок здатні дуже малий відсоток людей.  Це внутрішній подвиг без сумнівів. Це як героїновому наркоману злізти з голки.

   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

А к показушно украиноязычным с обилием кацапского мата как нужно относиться?
   
Игнорируешь говоришь "русскоязычные дописы"? Мда... и сам ты не умен мягко говоря, и опрос твой ебанутый.
Игнорируй дальше.
Уявляю як лаптєязичніков буде корчить
От смеха? Че-то уже ржу, продолжайте дальше этот перфоманс. ТС может себе например яйца на Майдане брусчаткой прищемить, и "игнорировать русскоязычных" желающих помочь например. А че, тоже позиция, зачем же на полумерах останавливаться в своем долбоклюйстве ;)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

На такий якісний крок здатні дуже малий відсоток людей.  Це внутрішній подвиг без сумнівів. Це як героїновому наркоману злізти з голки.

Це точно. Побороти в собі залежність дуже важко.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Настає час ,коли приходить момент істини, та кожен має собі відповісти, хто ти  вільна людина чи сєпарська мавпа
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Игнорируешь говоришь "русскоязычные дописы"? Мда... и сам ты не умен мягко говоря, и опрос твой ебанутый.
Игнорируй дальше.
От смеха? Че-то уже ржу, продолжайте дальше этот перфоманс. ТС может себе например яйца на Майдане брусчаткой прищемить, и "игнорировать русскоязычных" желающих помочь например. А че, тоже позиция, зачем же на полумерах останавливаться в своем долбоклюйстве ;)

Ігнор
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

У тебя за поребриком так болит, что кушать не можешь? Давай в Украину, живи здесь  и будешь здесь демонстрировать свою озабоченность.

новорос  піддувало зачини

ти "нівміняшка", з тобою розмови нема
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Настає час ,коли приходить момент істини, та кожен має собі відповісти, хто ти  вільна людина чи сєпарська мавпа

(tu) +
   
новорос  піддувало зачини

ти "нівміняшка", з тобою розмови нема

А ты "вменяшка" во своей Франции дома, со своими родными на каком языке разговариваешь, что у тебя так болит?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
LSD

я запеклий прихильник і поборник української мови.
(І не сумніваюся, що мова врешті буде остаточно відроджена в Україні)
Але фуп - територія приватного спілкування, яка не може регулюватися юридичними чи моральними нормами.
Добре це чи погано - інша справа, можна дискувати.
Вимагати ж регуляцію можна і треба виключно у сфері публічних стосунків.
Ну й починати треба з себе.


пс
тому я, зокрема, не брав участі в подібному опитуванні Профілактика,
вважаючи опитування провокативним.
Адже Профілактик, не користуючись українською мовою, закликав інших перейти на фупі на українську
і "епіграфом" собі обрав такі слова:
"1.1. Єдиною мовою спілкування на форумі встановлено українську мову. Застосування інших мов заборонено."
100% провокація.
Два дні всього
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
h2o

инициатива, кстати, немного запоздала
почти все фуповские кацапоботы давно перешли на украинский  :gigi:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Бля, черговий мовосрач. ТС може одразу пройти на хер зі своїми маркерами "свій-чужий". Маркером є ставлення до держави Україна, а не мова, якою розмовляє чи пише людина.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

А ты "вменяшка" во своей Франции дома, со своими родными на каком языке разговариваешь, что у тебя так болит?

новорос ти не знаєш де я що я хто я

і знати не будеш,

якщо завтра не зустрінеш мене на своїй вулиці.

З нормальними людьми можна розмовляти на всі теми, али ти до нормальних не належиш.

В принципі ігнорування найкращий вид стосунків з такими
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Бля, черговий мовосрач. ТС може одразу пройти на хер зі своїми маркерами "свій-чужий". Маркером є ставлення до держави Україна, а не мова, якою розмовляє чи пише людина.


шо не крымский патриот, то медведчуковец
   
Маркером є ставлення до держави Україна, а не мова, якою розмовляє чи пише людина.

Ну так цель москальских фашистских тварей - это раскол Украины по любому признаку , хоть по отношению к лысым. Но лысые это быдлу непонятно, другое дело по статусу и материальному положению от туда вой про Мальдивы или по мове. И что характерно , только от хуйло -имперцев и от таких вот озабоченных моводрочеров слышишь одно и тоже " А пАчему ты на русском пишешь"? Что у одних примитивов глюк, что у других , чем они схожи как близнецы. И у тех и у других потеря координат. Раз на русском до обязательно должен быть за фашистскую Московию, у других значит враг Украины. Как им дегенератам реальная жизнь не понятна.


Останнє редагування: 17 лютого 2018 17:38:26 від Южанин
   
З нормальними людьми можна

Не примаз
З нормальними людьми можна розмовляти


Не примазывайся к нормальным людям путлеровский дегенерат. Так ты не ответил на простой вопрос, возомнивший себя нормальным. 
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Не примаз
Не примазывайся к нормальным людям путлеровский дегенерат. Так ты не ответил на простой вопрос, возомнивший себя нормальным. 

бидло нахуй йди
   
бидло нахуй йди


Вот ты животное и продемонстрировало свою "нормальность".  Не помню , но уверен , ты саакодорочерный выблядок, потому что только такое тупое быдло сбилось в кучу вокруг грузинского наркомана. 
   
Зарано. Так само зарано як виганяти УПЦ МП. Чи Крим повертати. Спочатку треба фундамент.

Ми і є фундамент
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

згодна з опитувачем на 100%, мова- це маркер, я тепер дуже розумію тих "западенців", про яких мама говорила, що вони демонстративно не реагували на російську мову в магазинах та кафе Львова та Західної України в 60-70 роках. Бо в 14 році просипаючись вночі від незрозумілих звуків і припускаючи , що це російські танки, я твердо зрозуміла, що тільки мова в окупації різнить свого та чужого. Слава Україні!.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія