Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

думаю треба відмінити всі центральні податки - хай місцеві ради мастять собі голову
тоді в кожному селі з'явиться свій кулявлоба
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Говорить "я плачу" может каждый, кто заработал и отдал государству. Главное в этом, кто заработал.
это уже некоторая казуистика. говорить что ты сделал можно только тогда, когда ты можешь как делать, так и не сделать. ни один наемный работник не может не заплатить есв или ндфл. поэтому он может говорить только о том, что он заработал и у него забрали. но никак что он заплатил ибо он не совершал никакого действия и избежать этого забирания не мог вообще.
а вот работодатель может незаплатить. и работник об этом вообще не узнает. ну если справку в пенсионке не попросит  :laugh:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=============================================================+
Вважаю. Ось чому треба змінювати державу. А це неможливо без зміни иліти.
вы случайно не марксистско-ленинский профессор?
   
Обвинения в адрес украинского народа не просто несправедливые, а вызывающе наглые. Когда нужна была помощь Родине, мы и деньги и здоровье и жизни отдавали и отдаем.
Есть разница между Родиной и Кабмином.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

думаю треба відмінити всі центральні податки - хай місцеві ради мастять собі голову
тоді в кожному селі з'явиться свій кулявлоба
все центральные отменить нельзя, ибо армия, менты, медицина, мид и пр. никак не лягют на месный бюджет.
а вцелом, он это и хочет сделать. не зря ж говорил об ответственности при децентрализации.  :gigi:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Как раз не совковый, а такой себе рыночный и рациональный. Если я плачу существующие налоги и не получаю обратки, почему я должен платить больше и не получать от гос. аппарата ни каких услуг? И за что я вообще должен платить в свете придуманного дебилом Сеней налога на недвижимость? Какие у меня есть варианты не платить этот дебильный налог? Что Сеня предлагает мне, как собственнику жилья, в качестве альтернативы?
Це не риночний.не підміняйте понять.В ринку є дві сторони  у вашому одна.Що не дійшло? держава по суті в кінці ланцюжка це ви.а не крілик чи пеця.Тобто ви одночасно і платник і одержувач і робітник і роботодавець і власник.Один цілком один.не заплатите податку,не отримаєте послуг,наплюєте на державу втратите все і хату і роботу і місце під сонцем.для вашого способу мислення треба .як я казав-острів робінзона і печера з козами.ні якого "кофе з чаєм" (с).......Ви власник хати.але не всього що її оточує.Вода не ваша.каналізація теж,дороги,інфраструктураю.невже так трудно зрозуміти.що ви живете не в первіснообщинному ладі і хочете комфорту У ВСЬОМУ.а не тільки у власній хаті.КАМОН......До речі.крілик тут просто по збігу обставин.ЛЮБИЙ держслужбовець БУДЕ то робити,бо людство просто інакше не придумало ще як жити в такому соціумі.ніхто не видумує велосипед пане.Це норма там куди ви прагнете.тільки всього.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

для кого лишнее? Почему вы не требуете товаров по себестоимости? С каких вы вообще кому-то платите? Берите. Если сможете
+===============================================================+
Бо такого податку у нас не було! А кролік його з власної дупи витягнув!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

все центральные отменить нельзя, ибо армия, менты, медицина, мид и пр. никак не лягют на месный бюджет.
а вцелом, он это и хочет сделать. не зря ж говорил об ответственности при децентрализации.  :gigi:
От з ментами і тут є де розвернутися.Муніци пальна міліція підпорядкована власне общині і не залежна від центру-це ніштяк,але.....за нього теж треба платити.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

вы случайно не марксистско-ленинский профессор?
+===============================================================+
Ні! З квантової та обчислювальної хімії.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+===============================================================+
Бо такого податку у нас не було! А кролік його з власної дупи витягнув!
точно! А теперь будет. Возможно))
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Кароч..
Тре вводити...
Тільки це заставить громадян відповідально відноситися до своїх прав і обов'язків...
Гляньте як всі заворушилися...
Можливо цей закон буде одним з факторів подолання тої же корупції...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

так по площади и собираются
ну і правильно. але все одно народ будь-який, навіть справедливий податок (а я вважаю, що податок на нерухомість повинен бути навіть із сарая), буде хаяти та пропонувати нереальну альтернативу.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

+===============================================================+
Бо такого податку у нас не було! А кролік його з власної дупи витягнув!
цей податок у тому чи іншому вигляді є в усіх цивілізованих країнах (від сша і канади до польщі і прибалтики)! і саме він є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

точно! А теперь будет. Возможно))
+==================================================================+
А з яких джерел його сплачувати???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+===============================================================+
Ні! З квантової та обчислювальної хімії.
ну так считайте налоги квантами. И платите
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

думаю треба відмінити всі центральні податки - хай місцеві ради мастять собі голову
тоді в кожному селі з'явиться свій кулявлоба
Тоді вуковару не  треба буде їхати в київ,збереже на бензину.Відстріл почне у рідній сільській раді :)
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

От з ментами і тут є де розвернутися.Муніци пальна міліція підпорядкована власне общині і не залежна від центру-це ніштяк,але.....за нього теж треба платити.
це в нас у далеких планах, бо є імовірність що регіони потікають у народні республіки :weep:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==================================================================+
А з яких джерел його сплачувати???
с ваших доходов
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

податок на нерухомість - це ринок. це регулює попит на володіння будівлями. високий податок - немає покупців. і податок змушені будуть опускати. так весь цивілізований світ живе.
   
это уже некоторая казуистика. говорить что ты сделал можно только тогда, когда ты можешь как делать, так и не сделать. ни один наемный работник не может не заплатить есв или ндфл. поэтому он может говорить только о том, что он заработал и у него забрали. но никак что он заплатил ибо он не совершал никакого действия и избежать этого забирания не мог вообще.
а вот работодатель может незаплатить. и работник об этом вообще не узнает. ну если справку в пенсионке не попросит  :laugh:
Ну, если работодатель не заплатит, налоговая прийдет и заберет.
Странные у Вас выводы. Если государство "забирает", то народ уже не суверен?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

це в нас у далеких планах, бо є імовірність що регіони потікають у народні республіки :weep:
децентрализация не дает права на самоопределение. Поверите, я уже устал это писать
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Кароч..
Тре вводити...
Тільки це заставить громадян відповідально відноситися до своїх прав і обов'язків...
Гляньте як всі заворушилися...
Можливо цей закон буде одним з факторів подолання тої же корупції...
Абсолютно правильно.Тоді перестануть кричати-а де реформи і почнуть добре придивлятися кого вибирають і куди ідуть іхні кошти.Це по українськи.тільки коли в рух ідуть їх власні гроші (як вони то розуміють) лише тоді їх жаба давить і вони починають не чухати потилиці а контролювати.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==================================================================+
А з яких джерел його сплачувати???
в Німеччині лише 10% володіють житлом. решта орендує . які проблеми? продайте квартиру.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ну, если работодатель не заплатит, налоговая прийдет и заберет.
Странные у Вас выводы. Если государство "забирает", то народ уже не суверен?
а государство уже не народ?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

вчіться жити по-новому, а не по-совковому.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

цей податок у тому чи іншому вигляді є в усіх цивілізованих країнах (від сша і канади до польщі і прибалтики)! і саме він є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.
+================================================================+
В Україні його не було!
І з яких ДОДАТКОВИХ джерел прибутку мені його сплачувати, якщо у мене лише пенсія???
   
Государство не народ.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

в Німеччині лише 10% володіють житлом. решта орендує . які проблеми? продайте квартиру.
и ее же арендуйте (tu)  :rotate:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Ну, если работодатель не заплатит, налоговая прийдет и заберет.
Странные у Вас выводы. Если государство "забирает", то народ уже не суверен?
заберет, если поймает. если я какую-то работу сделал за нал, а потом єтот нал отдал работнику - тут еще попробуй поймай.
обнал - да, могут прикріть  :gigi:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+================================================================+
В Україні його не було!
І з яких ДОДАТКОВИХ джерел прибутку мені його сплачувати, якщо у мене лише пенсія???
из пенсии
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

це в нас у далеких планах, бо є імовірність що регіони потікають у народні республіки :weep:
А в тих республіках все з неба буде? Трагедія лугандонів нічого не навчила? Адже то не тільки показало безперспективність сепараторства,але і безодню.яка виникає при слабій або ніякій державі.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ну так считайте налоги квантами. И платите
+=================================+
Кулямивлоба....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Государство не народ.
тогда что означает государственный суверенитет? Ну есть такое... хм... выражение, скажем
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

то хотіли не реформ, а розкулькулювання? але ВВП -  це весь продукт, включно з вкраденим у народу. і він у нас - 2000 доларів на рік на особу. навіть якщо красти не будуть, все одно будемо на рівні бідної Африки. работать і работать. а не розкуркулювать. це і є реформи...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=================================+
Кулямивлоба....
не верю))
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ну і правильно. але все одно народ будь-який, навіть справедливий податок (а я вважаю, що податок на нерухомість повинен бути навіть із сарая), буде хаяти та пропонувати нереальну альтернативу.
+========================================================================+
А кролік і Ко буде сплачувати податок з будинку уряда та всіх міністерств? З власної кишені по комерційним цінам! Якщо ні, то чого вимагає такого від нас?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Обвинения в адрес украинского народа не просто несправедливые, а вызывающе наглые. Когда нужна была помощь Родине, мы и деньги и здоровье и жизни отдавали и отдаем.
Есть разница между Родиной и Кабмином.
Пане це не обвинувачення УКРАЇНСЬКОГО народу.Це універсальне обвинувачення людей.які прожили все життя в комуналці.де все ніби бралося з нізвідки і раптом тепер.коли вони стали вільними іх ЗАСТАВЛЯЮТЬ позбутися того нірванного відчуття "манни з неба" при хотінні не комуналки а достойного життя.тут психологічна проблема.ломка стереотипів накопичених і затравлених до самої глибиени мозку.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+========================================================================+
З власної кишені по комерційним цінам!
это чья собственность?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

в Німеччині лише 10% володіють житлом. решта орендує . які проблеми? продайте квартиру.
+==================================================================+
І пійти в бомжі??? Нах-нах!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

+================================================================+
В Україні його не було!
І з яких ДОДАТКОВИХ джерел прибутку мені його сплачувати, якщо у мене лише пенсія???
тепер буде. ви цивілізовану країну будувати збираєтесь? чи як раніше - всі гроші зберемо у київ, додамо кредитів, а потів хто захопив табуретку руками розподіляє - тому дам, тому не дам. там школу відкрию, там закрию. там дороги профінансуємо, там обїйдуться. і все це через київ? то нема питань...
шукайте. якщо податок зависокий для більшості випадків - пікетуйте місцеву раду, вимагайте зниження, звіту чому саме стільки і куди йдуть гроші. якщо більшість згодна за податком - підробляйте. не можете - переїжджайте в іншу місцевість де живуть менш заможні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія