Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість

Мы все платим очень много налогов.
Я тобі наведу приклад в округлених одиницях.Квартира коштує 500000.річний податок на неї-2% або 10000.За ці гроші місто де ти живеш олачує школи,пожарку,поліцію,обслуговування іфраструктури і ще пару рече + зарплата чиновників.Щомісячн ий мейтененс (обслуга будинку що включає в себе плату за воду,каналізацію,сміття,ремонт і плата працівникам) під тисячу.За світло.інтернет фон окремо.З зарплати ти платиш 15,28,35 % для федерального уряду (зміна проценту залежить від величини заробітку).крім того  в багатьох стетах є свій податок.Який коливається від 1 до 11%.Крім того за кожну покіпку не продуктової корзини кожен житель платить податок на покупку.у нас це 6%.Я вже не говорю про медіншуру.видатки на освіту і т.д......Велкам ту ріал уорлд май френд.
   
шо это еще за бред?
И не говорите. Точно бред. Только подоходный, начисления на зарплату,  соцстрах, пенсионный. Платят и работник и работодатель.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ок, не забудьте здесь дать анонс
+=========================================================================+
Почуєш! Якщо будеш живим...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

подайте прошение о лишении гражданства, без проблем. Но налоги это не уменьшит, наоборот
+==========================================================================+
А нафіга??? Який сенс???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Налог - это плата за услуги гос. аппарата.
это ваши детские фантазии из эсэсэсэсэра. Забудьте))
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

+============================================================+
ПДВ 20% з кожного шматка хліба! Тому маю городика, за який сплачую податок на землю і з якого живу. А податок на землю за останні 10 років зріс більше ніж у 100 разів. Моя жінка - голова садового кооперативу і саме вона сплачувала цей податок. А в наступному році його збираються знову підвищити в 5 разів...
Дебіли в уряді ніяк не зрозуміють що податки не можуть перевищувати прибутки! Інакше соціальний вибух!
пдв ты не платишь. его платит продавец (может быть, если обналом не пользьзуется, не имеет дублирующего кассового аппарата и еще ряда приколов). для тебя он включен в цену (и то не весь, если продавец уклоняется).
налог на землю таки платишь сам. но у нас он совсем никакой. за 12 соток я платил 40 грн, за этот год по-моему 130.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==========================================================================+
А нащо тоді держава, яка мене не обслуговує??? На-нах таку!
Чи вислів: "чиновник - це слуга народу"  невідомий???
Люди без держави виживуть, а держава без людей - ні!
І це сказав вчений ;o який і став ним завдяки тій державі.Бо без неї мав би острів робінзона крузо і не більше(по цивілізаційній шкалі).Тобто працював би на ріллі з ручним тяглом і підножним кормом.
   
Я тобі наведу приклад в округлених одиницях.Квартира коштує 500000.річний податок на неї-2% або 10000.За ці гроші місто де ти живеш олачує школи,пожарку,поліцію,обслуговування іфраструктури і ще пару рече + зарплата чиновників.Щомісячн ий мейтененс (обслуга будинку що включає в себе плату за воду,каналізацію,сміття,ремонт і плата працівникам) під тисячу.За світло.інтернет фон окремо.З зарплати ти платиш 15,28,35 % для федерального уряду (зміна проценту залежить від величини заробітку).крім того  в багатьох стетах є свій податок.Який коливається від 1 до 11%.Крім того за кожну покіпку не продуктової корзини кожен житель платить податок на покупку.у нас це 6%.Я вже не говорю про медіншуру.видатки на освіту і т.д......Велкам ту ріал уорлд май френд.
Вы не знакомы с налоговой системой Украины. Изучайте:
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==========================================================================+
А нафіга??? Який сенс???
вот именно, что нет. Но вы ж пишите, что без государства можно - вот и попробуйте
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

это ваши детские фантазии из эсэсэсэсэра. Забудьте))
+======================================================+
А нафіга тоді держава, яка мене не обслуговує??? Який сенс її існування за наші гроші??? Краще ми зекономимо ВЛАСНІ гроші та наймемо когось більш розумного!
   
Я тобі наведу приклад в округлених одиницях.Квартира коштує 500000.річний податок на неї-2% або 10000.За ці гроші місто де ти живеш олачує школи,пожарку,поліцію,обслуговування іфраструктури і ще пару рече + зарплата чиновників.Щомісячн ий мейтененс (обслуга будинку що включає в себе плату за воду,каналізацію,сміття,ремонт і плата працівникам) під тисячу.За світло.інтернет фон окремо.З зарплати ти платиш 15,28,35 % для федерального уряду (зміна проценту залежить від величини заробітку).крім того  в багатьох стетах є свій податок.Який коливається від 1 до 11%.Крім того за кожну покіпку не продуктової корзини кожен житель платить податок на покупку.у нас це 6%.Я вже не говорю про медіншуру.видатки на освіту і т.д......Велкам ту ріал уорлд май френд.

Не нужно этой оторванной арифметики. У вас гос. аппарат работает? Вы получаете от него услуги?

В Украине гос. аппарат не работает. Это прорва.... дрявая бочка в которой бесследно исчезают миллиарды.  Сеня и пальцем не пошевелил что-бы законопатить эту бочку. Он додумался только до того что-бы еще больше обложить налогами граждан Украины. Я не хочу и не буду оплачивать этот жрущий бездействующий гос. аппарат с Сеней во главе.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+======================================================+
А нафіга тоді держава, яка мене не обслуговує??? Який сенс її існування за наші гроші??? Краще ми зекономимо ВЛАСНІ гроші та наймемо когось більш розумного!
вам тот же совет - пишите заяву о лишении гражданства
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

весела гілка  :rotate:

шота туго йдуть рехформи на хфупі  :gigi:
Я бачу (на прикладі вуковара-вчена людина таки.еталон ніби) що недай Бог вони доживуть до РЕНАЛЬНИХ реформ.буде такий крик і стогін,таке розчарування,що комі просто як та мавпа сидять на березі і чекають на "вуковарів.южаніних і т.д) у свої лави.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

И не говорите. Точно бред. Только подоходный, начисления на зарплату,  соцстрах, пенсионный. Платят и работник и работодатель.
исключительно работодатель. говорю тебе как работодатель. при чем по желанию может платить, а может и неплатить.
непосредственно "пересични" платят землю, сборы и налоги при купле/продаже акций, авто, недвижки.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

пдв ты не платишь. его платит продавец (может быть, если обналом не пользьзуется, не имеет дублирующего кассового аппарата и еще ряда приколов). для тебя он включен в цену (и то не весь, если продавец уклоняется).
налог на землю таки платишь сам. но у нас он совсем никакой. за 12 соток я платил 40 грн, за этот год по-моему 130.
+============================================================+
О дебіл! Подивися на фіскальний чек, що отримаєш в супермаркеті! Там на КОЖЕН товар вказан 20% ПДВ!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Я бачу (на прикладі вуковара-вчена людина таки.еталон ніби) що недай Бог вони доживуть до РЕНАЛЬНИХ реформ.буде такий крик і стогін,таке розчарування,що комі просто як та мавпа сидять на березі і чекають на "вуковарів.южаніних і т.д) у свої лави.
нидаждутся. Плачутся чаще не бедные, а жадные, которые как раз не бедные
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Не нужно этой оторванной арифметики. У вас гос. аппарат работает? Вы получаете от него услуги?

В Украине гос. аппарат не работает. Это прорва.... дрявая бочка в которой бесследно исчезают миллиарды.  Сеня и пальцем не пошевелил что-бы законопатить эту бочку. Он додумался только до того что-бы еще больше обложить налогами граждан Украины. Я не хочу и не буду оплачивать этот жрущий бездействующий гос. аппарат с Сеней во главе.
Гей-гей.Чому завжди ви .якщо вам щось не по нутру виваєте пальцем на кого-а він теж поганий.Відповідайт е за себе і по суті.Вми хочете жити (добробут і віднгошення держави до вас як на заході? Так.ось будьте добрі і готові до тих УМОВ при яких  то робиться.....тепер про владу-ТАК ВАМ то дано право міняти такі владу.На заході то ТІЛЬКИ так і проходить.Хто вам дохтур? ........Я часом просто  ;o як глибоко совковий менталітет засів навіть в освідчених і не дурних людях......Зн6ачить будете жити в ще гіршому гівні.Бо в кінцевому результаті то ВИ саміф собі ковалі свого щастя.

Останнє редагування: 25 грудня 2014 02:34:38 від cynic
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

+============================================================+
О дебіл! Подивися на фіскальний чек, що отримаєш в супермаркеті! Там на КОЖЕН товар вказан 20% ПДВ!
тебе таких нарисуют сколько хочешь. потом на дублирующем пробьют в 100 раз меньшую сумму, отправят с дублирующего отчет в налоговую и заплатят в 100 раз меньше ндс. наивный чукотский дедушка  :weep:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

оцінка нерухомості коштує грошей, а тому ваші викладки - пшик. Хоча б по площі ввести, але й
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

не, я таки седня досижу здесь до бекапа. А дальше уже без меня, мне за сегодня надолго хватит :D
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

оцінка нерухомості коштує грошей, а тому ваші викладки - пшик. Хоча б по площі ввести, але й
так по площади и собираются
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

І це сказав вчений ;o який і став ним завдяки тій державі.Бо без неї мав би острів робінзона крузо і не більше(по цивілізаційній шкалі).Тобто працював би на ріллі з ручним тяглом і підножним кормом.
+===========================================================================+
"Наука - это средство удослетворить собственный интерес за государственный счет!"
Я став вченим виключно за рахунок власних зусиль та власної роботи! А наукову роботу з 1992-го року і до цього часу веду виключно власним коштом!
На власному городі я і так працюю лопатою. А держави лише паразитують на цивілізаційному розвитку. Що корисного винайшли держави??? Колесо? Важіль? Порох? Кібернетику? Що корисного зробили всі держави? Як і всі релігії.
   
исключительно работодатель. говорю тебе как работодатель. при чем по желанию может платить, а может и неплатить.
непосредственно "пересични" платят землю, сборы и налоги при купле/продаже акций, авто, недвижки.
И подоходный платят физлица. Доходы складываются не только из зарплаты.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+===========================================================================+
"Наука - это средство удослетворить собственный интерес за государственный счет!"
Я став вченим виключно за рахунок власних зусиль та власної роботи!
сколько вы заплатили за обучение, начиная с букваря?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

вот именно, что нет. Но вы ж пишите, что без государства можно - вот и попробуйте
+=========================================================================+
Я мінімізував свої стосунка з державою. Кожна людина змушена контактувати з гімном, але кожна нормальна людина мінімізує свої контакти з гівном.
   
Гей-гей.Чому завжди ви .якщо вам щось не по нутру виваєте пальцем на кого-а він теж поганий.Відповідайт е за себе і по суті.Вми хочете жити (добробут і віднгошення держави до вас як на заході? Так.ось будьте добрі і готові до тих УМОВ при яких  то робиться.....тепер про владу-ТАК ВАМ то дано право міняти такі владу.На заході то ТІЛЬКИ так і проходить.Хто вам дохтур? ........Я часом просто  ;o як глибоко совковий менталітет засів навіть в освідчених і не дурних людях......Зн6ачить будете жити в ще гіршому гівні.Бо в кінцевому результаті то ВИ саміф собі ковалі свого щастя.

Как раз не совковый, а такой себе рыночный и рациональный. Если я плачу существующие налоги и не получаю обратки, почему я должен платить больше и не получать от гос. аппарата ни каких услуг? И за что я вообще должен платить в свете придуманного дебилом Сеней налога на недвижимость? Какие у меня есть варианты не платить этот дебильный налог? Что Сеня предлагает мне, как собственнику жилья, в качестве альтернативы?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

вам тот же совет - пишите заяву о лишении гражданства
+=========================================================+
А нафіга??? Яка мені з того користь???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=========================================================================+
Я мінімізував свої стосунка з державою. Кожна людина змушена контактувати з гімном, але кожна нормальна людина мінімізує свої контакти з гівном.
да пожалуйста. Заплатите налоги - и спите спокойно
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

И подоходный платят физлица. Доходы складываются не только из зарплаты.
очень редко. у нас в 90% случеав вместо физлица платит "налоговый агент", который опять же может заплатить, а может и уклониться.
говорить что я плачу может только тот, кто сам свои деньги отнес в кассу банка, сделал платежку в клиент-банке или оплатил картой на казначейство.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=========================================================+
А нафіга??? Яка мені з того користь???
ну вы же считаете государство обузой. Или нет?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

нидаждутся. Плачутся чаще не бедные, а жадные, которые как раз не бедные
Плачуться тут.А в народі то таке саме тільки висказатися не можуть.Психологія то та сама,забита в голову совком намертво.душа хоче кращого,бо бачить приклад,але розум не хоче усвідомити,що за все треба платити.ну не навчений він так сприймати голу правду.Ломка буде страшна і не водного.тому в комі і потирають руки.Приклад східного ренесансу социків і коміків надихає.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

сколько вы заплатили за обучение, начиная с букваря?
+===========================================================================+
Податками з моїх батьків. З політекономії соціалізму, яку ми вчили в Університеті, вони складали не менше 65-70% заробленого.
   
Говорить "я плачу" может каждый, кто заработал и отдал государству. Главное в этом, кто заработал.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

да пожалуйста. Заплатите налоги - и спите спокойно
+====================================================================+
А нафіга мені платити зайве???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Плачуться тут.А в народі то таке саме тільки висказатися не можуть.Психологія то та сама,забита в голову совком намертво.душа хоче кращого,бо бачить приклад,але розум не хоче усвідомити,що за все треба платити.ну не навчений він так сприймати голу правду.Ломка буде страшна і не водного.тому в комі і потирають руки.Приклад східного ренесансу социків і коміків надихає.
при юмеющихся в среднем площадях эта плата не будет критической. К тому же могут принять со льготой или монетизировать ее в соцорганах для малообеспеченных. Причин для соцвзрыва в этом налоге нет
   
Плачуться тут.А в народі то таке саме тільки висказатися не можуть.Психологія то та сама,забита в голову совком намертво.душа хоче кращого,бо бачить приклад,але розум не хоче усвідомити,що за все треба платити.ну не навчений він так сприймати голу правду.Ломка буде страшна і не водного.тому в комі і потирають руки.Приклад східного ренесансу социків і коміків надихає.
Не примут сейчас этот налог, если у них мозги есть.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ну вы же считаете государство обузой. Или нет?
+=============================================================+
Вважаю. Ось чому треба змінювати державу. А це неможливо без зміни иліти.
   
при юмеющихся в среднем площадях эта плата не будет критической. К тому же могут принять со льготой или монетизировать ее в соцорганах для малообеспеченных. Причин для соцвзрыва в этом налоге нет
Причины "для соцвзрыва" заключаются в том, что кроме повышения налогов других реформ нет.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+===========================================================================+
Податками з моїх батьків. З політекономії соціалізму, яку ми вчили в Університеті, вони складали не менше 65-70% заробленого.
в курсе, значит, это хорошо.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+====================================================================+
А нафіга мені платити зайве???
для кого лишнее? Почему вы не требуете товаров по себестоимости? С каких вы вообще кому-то платите? Берите. Если сможете
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія