Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

А в тих республіках все з неба буде? Трагедія лугандонів нічого не навчила? Адже то не тільки показало безперспективність сепараторства,але і безодню.яка виникає при слабій або ніякій державі.
повір - майже нічому, особливо людей старшого віку.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+========================================================================+
А кролік і Ко буде сплачувати податок з будинку уряда та всіх міністерств? З власної кишені по комерційним цінам! Якщо ні, то чого вимагає такого від нас?
Крілик платитиме за СВОЮ хату(податок на власність),За державні будівлі-народ,в якому і  є його частка (податок на зарплату і дивіденди)......Чого така тупість.вуковар?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

из пенсии
+================================================================+
Пенсії вистачит чи на податки, чи на нову квартплату. Неможливо сплатити більше, ніж є грошей.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

тепер буде. ви цивілізовану країну будувати збираєтесь?
разве вы не знаете, что 95% населения, нашего точно, страна интересует только до дверей собственной квартиры или калитки двора? И что там в подъезде/на улице далее везде всем глубоко пох? Выгляните в окно, уверен, что далеко искать примеры не придется
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

это чья собственность?
+========================================================================+
Кроліка. Він там існує...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ВВП - нуль. Ви - дикуни. А гонору на еліту верещите. Попустіться та землю вже.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+================================================================+
Пенсії вистачит чи на податки, чи на нову квартплату. Неможливо сплатити більше, ніж є грошей.
или урезать ваш прожиточный минимум, который назвать вы почему-то стесняетесь
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+========================================================================+
Кроліка. Він там існує...
:facepalm:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

повір - майже нічому, особливо людей старшого віку.
Та я то бачу на прикладі вуковара.Це просто жах.Людина прожила і побачила ніби все.а розуміння як працює система на рівні діда з двома класами лікбезу.....Тому кажу-не дай Бог українцям ждочекатися РЕАЛЬНИХ реформ західного типу.Ломка і крах надій буде на порядок більшими ніж у їх західних сусідів.Бо там совок ще не так промив мозок.І тривожно,бо і так маємо п"яту колону а тут такий грунт до хаосу.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

разве вы не знаете, что 95% населения, нашего точно, страна интересует только до дверей собственной квартиры или калитки двора? И что там в подъезде/на улице далее везде всем глубоко пох? Выгляните в окно, уверен, что далеко искать примеры не придется
(tu)
   
тепер буде. ви цивілізовану країну будувати збираєтесь? чи як раніше - всі гроші зберемо у київ, додамо кредитів, а потів хто захопив табуретку руками розподіляє - тому дам, тому не дам. там школу відкрию, там закрию. там дороги профінансуємо, там обїйдуться. і все це через київ? то нема питань...
шукайте. якщо податок зависокий для більшості випадків - пікетуйте місцеву раду, вимагайте зниження, звіту чому саме стільки і куди йдуть гроші. якщо більшість згодна за податком - підробляйте. не можете - переїжджайте в іншу місцевість де живуть менш заможні.

Вы можете сформулировать за что должны платить граждане Украины проживающие в стандартных квартирах? Может налог на жизнь еще ввести?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

разве вы не знаете, что 95% населения, нашего точно, страна интересует только до дверей собственной квартиры или калитки двора? И что там в подъезде/на улице далее везде всем глубоко пох? Выгляните в окно, уверен, что далеко искать примеры не придется
тут не то что искать. у меня есть знакомый, он выкупил 2 квартиры смежных в шестнадцатиэтажке, сделал одну (3+2 комнаты). внутри все в стиле дома пшонки. ну разве что фаберже нет. но выйдешь за дверь квартиры - на этаже облущившаяся зеленая краска с разнообразными надписями, зассанный вонючий лифт с сожженными кнопками. полный п-ц вобщем. и он через это ежедневно проходит и ничего не предпринимает - это все не мое  :suicide2:
   
Этим дебильным налогом государство ставит в виду гражданам Украины то, что они не БОМЖуют.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Вы можете сформулировать за что должны платить граждане Украины проживающие в стандартных квартирах? Может налог на жизнь еще ввести?
а подоходный по вашему что?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

нагадую : в ВВП включається навіть те, що крадуть олігархи. І все ВВП , навіть з вкраденим, - на рівні бідної Африки. Проблема не в крадіях, зрозумійте це нарешті.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==================================================================+
І пійти в бомжі??? Нах-нах!
німці - бомжі?
   
а подоходный по вашему что?

Еще раз спрашиваю, за что я должен платить этот дебильный налог и какие у меня альтернативы?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Еще раз спрашиваю, за что я должен платить этот дебильный налог и какие у меня альтернативы?
эмигрировать и там платить тамошний налог на недвижимость :laugh:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

тепер буде. ви цивілізовану країну будувати збираєтесь? чи як раніше - всі гроші зберемо у київ, додамо кредитів, а потів хто захопив табуретку руками розподіляє - тому дам, тому не дам. там школу відкрию, там закрию. там дороги профінансуємо, там обїйдуться. і все це через київ? то нема питань...
шукайте. якщо податок зависокий для більшості випадків - пікетуйте місцеву раду, вимагайте зниження, звіту чому саме стільки і куди йдуть гроші. якщо більшість згодна за податком - підробляйте. не можете - переїжджайте в іншу місцевість де живуть менш заможні.
+======================================================================+
І після цього якесь падло буде пропонувати таку державу захищати??? Де кролік мріє обікрасти її громадян? Уявляєте, що буде, коли матері та жінки напишуть своїм синам та чоловікам, що воюють в АТО, про те, що до них приперлися митарі, які вимагають податків більших з грошове утримання бійця??? Бо в нього є сарайчик та комора!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Крілик платитиме за СВОЮ хату(податок на власність),За державні будівлі-народ,в якому і  є його частка (податок на зарплату і дивіденди)......Чого така тупість.вуковар?
+========================================================================+
А чого він вимагає від мене більше, даючи при цьому менше???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Вы можете сформулировать за что должны платить граждане Украины проживающие в стандартных квартирах? Может налог на жизнь еще ввести?
могу. в идеале - налог на совокупный доход (можно прогрессивный, можно нет), налог на недвижимость (если владеет). государству больше ничего.
по желанию - медицинскую и пенсионную страховку (не обязательно гос страховщикам). т.к. у нас солидарная система то как минимум часть пенсионки по-видимому будет обязательной.
все остальное - только потребляемые товары и услуги.
с корпоративными налогами вариантов чуть больше.
   
эмигрировать и там платить тамошний налог на недвижимость :laugh:

Лучше я Сеню на вила подниму, за такие дебильные инициативы.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+======================================================================+
І після цього якесь падло буде пропонувати таку державу захищати??? Де кролік мріє обікрасти її громадян? Уявляєте, що буде, коли матері та жінки напишуть своїм синам та чоловікам, що воюють в АТО, про те, що до них приперлися митарі, які вимагають податків більших з грошове утримання бійця??? Бо в нього є сарайчик та комора!
2% от минималки за кв.м в год. Посчитайте
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Лучше я Сеню на вила подниму, за такие дебильные инициативы.
та, это вы только говорите))
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Вы можете сформулировать за что должны платить граждане Украины проживающие в стандартных квартирах? Может налог на жизнь еще ввести?
За обслуговування інфраструктури,служб що ремонтують ту інфраструктури чи будують нову,місцеву владу яка МАЄ робити ваше життя ПОЗА квартирою кращим,школи де вчаться ваші діти і їх інфраструктуру.Одні єю фразою-все що оточує вашу квартиру і дає вам можливість користуватися благамии цивілізації у вашому місті.Цей податок є базою власне місцевого самоврядування  і левовою часткою коштів.які збирає те самоврядування.ІВи ж хочете децентралізацію і контроль за коштами.Прапор вам в руки.Це не ноухав нашого уряду.це міжнародна практика розвинутих країн.
   
могу. в идеале - налог на совокупный доход (можно прогрессивный, можно нет), налог на недвижимость (если владеет). государству больше ничего.
по желанию - медицинскую и пенсионную страховку (не обязательно гос страховщикам). т.к. у нас солидарная система то как минимум часть пенсионки по-видимому будет обязательной.
все остальное - только потребляемые товары и услуги.
с корпоративными налогами вариантов чуть больше.

Еще раз спрашиваю. Если у меня совершенно нет лишней копейки, как я могу оптимизировать свои затраты? Переселиться в картонную коробку на вокзале? Это и есть конечная цель дебила Сени? Так нахрена мне такой премьер , который работает против меня?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Еще раз спрашиваю. Если у меня совершенно нет лишней копейки, как я могу оптимизировать свои затраты? Переселиться в картонную коробку на вокзале? Это и есть конечная цель дебила Сени? Так нахрена мне такой премьер , который работает против меня?
сколько у вас кв.м?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

или урезать ваш прожиточный минимум, который назвать вы почему-то стесняетесь
+=================================================================+
Кролік порізав прожитковий мінімум? Він на роботу громадським транспортом їде? Шоколадний порізав прожитковий мінімум Ахметки чи інших олігархів???
Ось коли їх та інших прожитковий мінімум стане як у мене, лише тоді я погоджуся його знизити!
   
Какое отношение имеет наш "уряд" к практике "розвинутих країн"?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

эмигрировать и там платить тамошний налог на недвижимость :laugh:
+================================================================+
Є ще один варіант - поміняти цю иліту. На більш дешеву.
   
сколько у вас кв.м?

Стандартная квартира, которую купил сам на заработанные деньги , без какой либо помощи от государства. С какого такого будуна я буду платить дебилу Сене? Что он для меня сделал, что бы я не БОМЖевал?

Останнє редагування: 25 грудня 2014 03:30:51 від Южанин
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=================================================================+
Кролік порізав прожитковий мінімум? Він на роботу громадським транспортом їде? Шоколадний порізав прожитковий мінімум Ахметки чи інших олігархів???
Ось коли їх та інших прожитковий мінімум стане як у мене, лише тоді я погоджуся його знизити!
порезал. Но не станет. Можете не соглашаться, пока вас налоговая не вызовет в суд с угрозой конфискации этой самой недвижимости
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

2% от минималки за кв.м в год. Посчитайте
+=======================================================================+
А нащо??? Щоб було що красти???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Стандартная квартира.
я не знаю, что такое ст. квартира, живу в своем доме. Так сколько?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

+========================================================================+
А чого він вимагає від мене більше, даючи при цьому менше???
тому що давати він може стільки скільки в нього є. на справедливість розподілу можна кивати. але я наводив вже - якщо наддефіцитній пф розмазати рівним шаром на всіх - вийде 2 тис на пенса, а якщо забрати пряму дотацію з бюджету - трохи менше за 1,5 тис. і це з урахування зборів з валюти, мобільних, авто.
а вимагати з вас буде не він, а місцева влада. якщо оточуючі будуть незгодні - зможете змусити місцеву владу зменшити ставки.
   

я не знаю, что такое ст. квартира, живу в своем доме. Так сколько?
[/quote]

Меньше 120 квадратных метра.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

у тебя есть право, это не значит, что тебе кто-то должен помогать.
государство должно обеспечить механизмы реализации этого права и то, чтобы у тебя никто незаконно не отобрал твое жилье.
и все.
можно еще ввести налог на право медицинского обслуживания
или образования
че уж...
   
+========================================================================+
Знову про рибу гроші! Як тільки мої прибутки надаватимуть мені можливість сплачувати такі податки, тоді і не виникатимуть проблем!
А податок на нерухомість на Заході виник як результат того, що живеш на землі, яку хтось захищає! У нас, в козацькій Україні такого ніколи не було! Чи платила податки на нерухомість Січ???

Сотні років тому такого ніде не було. Так шо?   Жити як папуаси? Або козакувати? Ну, повернутися до відкритого бандитизму і рекету.


   
Стандартная квартира, которую купил сам на заработанные деньги , без какой либо помощи от государства. С какого такого будуна я буду платить дебилу Сене? Что он для меня сделал, что бы я не БОМЖевал?

 :lol:   Всі платять податок на нерухомість. Не вигадуй нові системи... Все вже було і перевірялося практикою.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

в Німеччині лише 10% володіють житлом. решта орендує . які проблеми? продайте квартиру.
В Германии нет такого высокого налога.
Считайте, минимальная заработная плата в германии 1400 в месяц*0.02 = 28евро за квадратный метр. За квартиру 50 метров пришлось бы платить немцам(по закону сени) 1400евро в год, что приблизительно в 2 раза больше чем сейчас платят немцы.

Никто не против платить налог на недвигу, но пусть сделают как в цивилизованных странах, или например как в грузии.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія