Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga: :zrada:

Завчасно повідомивши суспільство. Переворот відкладається на невизначений термін.
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:


 [ua]
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Молодий Сталін, при чому все без жертв.
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:


хм... дивно..
Модерам теж дозволено створювати теми?
   
Он  по четным модер, а по нечётным - генератор контекста.. :laugh:
   
Он  по четным модер, а по нечётным - генератор контекста.. :laugh:

Сегодня 2-е число,  то есть чётное  :rotate:
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

"Клім Чугункін" - гєнетіку нє пропьош!
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Сегодня 2-е число,  то есть чётное  :rotate:

а ти наблюдатєльний, бро!
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Сам придумал, сам и спас. Профит.
   
Сегодня 2-е число,  то есть чётное  :rotate:
Я про часы говорил.. :)
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Слава великому зе за то что спас нас от ахметова
   
Сработал на упреждение  :laugh:
   
 В Офісі Президента вважають, що держперевороту вдалося уникнути завдяки Володимиру Зеленському.

Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

"Завдяки розпочатій президентом дискусії про те, у що намагаються втягнути окремих наших дуже впливових громадян, політичний настрій у суспільстві явно почав змінюватися. З'явилися очевидні питання якості окремих медійних майданчиків, які явно займаються пропагандою. З'явився суттєвий сумнів у щирості "відставників", хоча деякі з них роками були у статусі впливових міністрів чи прем'єрів, але так і не змінили природу влади", - сказав Подоляк.
   
   
Йопаний сором  :facepalm1:
Шапіто якесь
   
який президент, такий і переворот... B-)
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Справжня агонія режиму.
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

В Офісі Президента вважають, що держперевороту вдалося уникнути завдяки Володимиру Зеленському.

Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

"Завдяки розпочатій президентом дискусії про те, у що намагаються втягнути окремих наших дуже впливових громадян, політичний настрій у суспільстві явно почав змінюватися. З'явилися очевидні питання якості окремих медійних майданчиків, які явно займаються пропагандою. З'явився суттєвий сумнів у щирості "відставників", хоча деякі з них роками були у статусі впливових міністрів чи прем'єрів, але так і не змінили природу влади", - сказав Подоляк.

 :lol:
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Такого цирку ще не було
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Вот этим вот «держпереворот», Адон Зев как бы принимает версию Хуйла по событиям в Украине 2013-2014 гг. так как бы подмахивая ему
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Я ждал этой ветки ещё вчера :)
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Я представляю как сегодня путчисты на свободе слова у шустрого  будут прыгать на зе голове несколько часов
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

У суді Пукач переконував, що запобіг державному перевороту

30 серпня 2011 р., 20:50

Генерал Олексій Пукач під час допиту намагався переконати суд у тому, що врятував Україну від державного перевороту. Про це розповіла адвокат вдови Гонгадзе Валентина Теличенко.

«Пукач годував нас байкою про те, що, починаючи з 1997 року, Гонгадзе, Олена Притула і Олексій Подольський готували державний переворот, і він урятував Україну, убивши Гонгадзе», - зазначила вона.

При цьому Теличенко зазначила, що Пукач намагався переконати у тому, що «він менш грамотний, ніж є насправді і що він нічого поганого ніби й не зробив».
   
Re: Зеленський запобіг держперевороту  :facepalm1:

Я представляю как сегодня путчисты на свободе слова у шустрого  будут прыгать на зе голове несколько часов

А толку?Комаровский сегодня давал интервью Шарий.нет,которое переименовали в Новое издание.Такое себе...ничего крамольного вроде,но если присмотреться как он с ними общается ,то выглядит вполне комплиментарно и как будто общаются старые друзья.Я ни на что не намекаю конечно,но...И за ДР Шавика он тоже признал что там виделся с Ахметовым и общался.Наверное сопли были у насоледника и сыпь на жопе  :laugh:
   
Я раніше Подоляка заявив.  :facepalm1: женіть того Подоляка якнайшвидше, він гальмує
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Сам придумал, сам и спас. Профит.

 (tu)
   
Завчасно повідомивши суспільство. Переворот відкладається на невизначений термін.
=============================
Ти що? І вправду так вважаєш? :D  :facepalm:
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

шоб він здох
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Я раніше Подоляка заявив.  :facepalm1: женіть того Подоляка якнайшвидше, він гальмує

Може просто повільно газує  :laugh: або ще банальніше - читає тебе ;)
   
Може просто повільно газує  :laugh: або ще банальніше - читає тебе ;)

Я не вірю що Подоляк то написав, якщо так, то він повний довбооп.
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

(tu)

Мудр,
Зелёный свинопас,
Сам придумал,
Сам и спас  :pooh_lol:
   
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Клоун врятував шапіто  (tu)
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

шоб він здох
а ще рік тому як ти його облизував і захищав. навіть більше ніж дімец. відчувалося синє минуле-так лобзати тільки синяки навчені з дитинства-батя,порожняк не гонім.ми стараємся. А сьогодні -щоб він здох. Що не пустив гривню у вільне плавання , B-) як ти надіявся і затоварився зеленню?
   
сам п"ю, сам гуляю, сам собі я наливаю! :D
   
а ще рік тому як ти його облизував і захищав. навіть більше ніж дімец. відчувалося синє минуле-так лобзати тільки синяки навчені з дитинства-батя,порожняк не гонім.ми стараємся. А сьогодні -щоб він здох. Що не пустив гривню у вільне плавання , B-) як ти надіявся і затоварився зеленню?
головне що люди роблять висновки і визнають неправоту
   
   
Re: ПреЗедент врятував Україну від перевороту :peremoga:  :zrada:

Кожен український президент пройшов через свій держпереворот, а бубочка хіба гірший.
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія