Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: запитання поціновувачам томатного соку :)

Голка- це дуже великі. :)

Великі для чого?   :)
   
Ну так в Вашем же тесте написано, что жмых мокрый.
В Австралии есть фирма, делает неплохие соковыжималки, не помню названия.
Попробуйте поискать.
7

В меморіз  просто....  піди туди- не знаю куди ...  :D
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

В меморіз  просто....  піди туди- не знаю куди ...  :D
Breville
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Великі для чого?   :)
Для жмиху.
   
Для жмиху.

Ні, в цій соковижималці барабанне сито знаходиться тільки в тій ємності, куди кладуться порізані фрукти/овочі...  потім ці фрукти/ овочі прижимаються поршнем до сита-терки і включається машина.... на мою скромну думку,  воно і виходить так багато вологого жмиху(відходів),  бо отвори в цьому ситі мікроскопічні .... сік чистий, файний, але його виходить не так багато, як хотілось би, зате багато відходів... 

Останнє редагування: 6 серпня 2018 19:36:14 від ценительница алей
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Ні, в цій соковижималці барабанне сито знаходиться тільки в тій ємності, куди кладуться порізані фрукти/овочі...  потім ці фрукти/ овочі приживаються поршнем до сита-терки і включається машина.... на мою скромну думку,  воно і виходить так багато вологооо жмиху(відходів),  бо отвори в цьому ситі мікроскопічні .... сік чистий, файний, але його виходить не так багато, як хотілось би, зате багато відходів... 
Ну, то таке, буває.
   
Ну, то таке, буває.

Словом,  для томатного соку моя  вижималка щось не дуже... хоча он Бяка вище написала, що і в неї схожа вижималка продукує також не густий сік, але вологий жмих..... тому  я і роблю висноаок, що ці соковижималки  однозначно не для томатного соку.... 
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Словом,  для томатного соку моя  вижималка щось не дуже... хоча он Бяка вище написала, що і в неї схожа вижималка продукує також не густий сік, але вологий жмих..... тому  я і роблю висноаок, що ці соковижималки  однозначно не для томатного соку.... 
Може бути.

   
У меня когда была ручная- "Струмок" - я к ней дрель приспосабливал.
Вместо ручки и болта крепления ручки вкручивал шпильку, зажимал в дрель, а обороты регулировал через ЛАТР.

1. Как работает шнековая соковыжималка Мрия 2М при отжиме помидоров для получения томатного сока
https://youtu.be/ihcLvZ_u8Yg

2. Как приготовить грузинский соус ткемали при помощи шнековой соковыжималки Мрия
http://youtu.be/aUkxuvrAgmo
хіба не краще було б атомізувати варені сливи блендером? :S  8-) 
   
хіба не краще було б атомізувати варені сливи блендером? :S  8-) 

Я наприклад так і роблю   :)
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Завжди шнекова була найкращою.
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

І ще. По перше шнекова регулює силу віджима, до того ж вижимки можна прогнати на другий раз.
   
https://moya-fazenda.com/shop/sokovyzhimalki/ruchnaya-sokovyzhimalka-tomatov.html я пользуюсь такой, очень удобная штука
   
https://moya-fazenda.com/shop/sokovyzhimalki/ruchnaya-sokovyzhimalka-tomatov.html я пользуюсь такой, очень удобная штука
чи пробували тиснути сік з проварених томатів?
   
Як Ви його робите? Мене цікавить не  рецепт, а сам процес цого видавлювання з помідор?  Якими гаджетами користуєтесь для цього? Який метод є  найоптимальніншим?
Хочу батькам трохи  роботу полегшити, бо вони ніяк не можуть  без  свого томатного соку...  Всі модерні соковижималки у них є, але батькам вони не підходять, бо жмих сильно вологий  виходить, багато соку таким чином втрачається.   Єдине, що їм підходить, це ручна м'ясорубка з спеціальною  совдепіаською насадкою  для сока.  Але це просто вбивчо важкий  і довгий процес,  поки всі ті  помідори перекрутиш.....  можe  вже щось більш ефективне придумали?
Якщо є   тут поціновувачі з досвідом в цій справі, прошу відгукнутися....

при помощи Струмка я делала до 100 литров томатного сока в сезон. Это абсолютно не трудоемкий процесс как вы тут с пренебрежением пишите.

В период консервации любой процесс если на то пошло трудоемкий, начиная с мытья банок и заканчивая закатыванием крышек.
   
я через таку насадку в комбайні роблю. але зручніше напевно буде такою, як в Спірідона. бо комбайновий контейнер швидко заповнієйться, а сито чистити часто треба.

   
Добре, дякую... буду чекати  :)

Модель мясорубки, як я і писав не важлива, бо моєї вже і немає в продажу (модель 986.83), а головне насадка для томатів, як у попередній ссилці.  Ось фото соку

   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

вікористовую ось таку:

https://www.hozdom.com/sokovyzhimalka_ruchnaya_shnekovaya_kinghoff_kh-2202_-_dlya_tomatov.html

але замість ручки закрутив в шнек болт та надягаю дрель. Все швидко, жмих можна кілька разів прогнати до сухості.
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)

Поставлю  много ++++  к "Мрии".  50-70 кг помидоров - легко, только успевай резать и закидывать.
Сухость жмыха регулируется. Но я обычно снимаю ограничитель, получаю влажный жмых чтобы в процессе не промывать сетку.
А когда уже все помидоры прокрутил, прогоняю жмых еще раз.

 :-B Так само!
   
Re: ФЗВ:  запитання поціновувачам томатного соку  :)
LAR

LAR, якщо раптом руки дойдуть до цього , дайте знать, як воно в порівнянні з Мрією , ок?  Бо до бошевської також таке є
І якщо маєте під рукою,  то можна лінк на тих поціновувачів  "Мрії"?

И,  вот руки дошли до томатного сока. Выжимала на зельмеровской. Выжимает неплохо,  но с Мрией не сравнить. Влажноватые выжимки, при вторичном отжиме насухо не получилось. Скорость маловата, немного притомил этот факт. Все-таки не рассчитана на большое количество.  Хотя в общем неплохо, лучше чем ручная или центробежная. Мрия берет скоростью и качеством переработки, правда шума больше,  но это не критично.
   
Як Ви його робите? Мене цікавить не  рецепт, а сам процес цого видавлювання з помідор?  Якими гаджетами користуєтесь для цього? Який метод є  найоптимальніншим?
Хочу батькам трохи  роботу полегшити, бо вони ніяк не можуть  без  свого томатного соку...  Всі модерні соковижималки у них є, але батькам вони не підходять, бо жмих сильно вологий  виходить, багато соку таким чином втрачається.   Єдине, що їм підходить, це ручна м'ясорубка з спеціальною  совдепіаською насадкою  для сока.  Але це просто вбивчо важкий  і довгий процес,  поки всі ті  помідори перекрутиш.....  можe  вже щось більш ефективне придумали?
Якщо є   тут поціновувачі з досвідом в цій справі, прошу відгукнутися....

Совецкий Струмок


   
И,  вот руки дошли до томатного сока. Выжимала на зельмеровской. Выжимает неплохо,  но с Мрией не сравнить. Влажноватые выжимки, при вторичном отжиме насухо не получилось. Скорость маловата, немного притомил этот факт. Все-таки не рассчитана на большое количество.  Хотя в общем неплохо, лучше чем ручная или центробежная. Мрия берет скоростью и качеством переработки, правда шума больше,  но это не критично.

Дякую , LAR  :give_rose:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія