Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если бы у вас не было фин. ограничений где бы вы жили? :-)o

Тута
І здєся
В смислі де зараз
   
там, де й живу.
   
Фінансові обмеження у фізично здорової людини з'являються виключно через проблеми у голові.
Сорі за прямоту...
   
   
Фінансові обмеження у фізично здорової людини з'являються виключно через проблеми у голові.
Сорі за прямоту...
:lol:
   
:pooh_on_b:

Звалюй вже на  Селігер.... :facepalm1:
   
На яхте
   
Подорожувала б містами Мексики,  Латинської Америки,  але подаьки сплачувала б в Україні
   
Фінансові обмеження у фізично здорової людини з'являються виключно через проблеми у голові.
Сорі за прямоту...
Засунь її собі в сраку. Бо є ще проблеми зі здоровлям, через які не можеш повнофункціонально виконувати попередні обсяги роботи.

То у осіб з інвалідністю - теж це все через проблеми в голові? А в тих, хто постраждав у аваріях?



Така хуйня, яку ти оце тіке шо виродив, може з*явитися лише у йобнутій голові. Сорі за прямоту...
   
Прованс, або Коста Браво
   
 У Монакко.
   
Бо є ще проблеми зі здоровлям

Я написав - у фізично здорової.
   
Лозанна.
Там красиво.
   
на березі  океану,  не  важливо якій  країні,  аби  клімат норм. Чилі напевно.
   
Гаваї.
   
Жив би, там де тепер живу, моє житло і його місцезнаходження достатньо комфортне і мене влаштовує.  Але багато б подорожував, я ще стільки не побачив на цій прекрасній Землі......
   
Завжди мріяв жити там де немає зими.
   
Завжди мріяв жити там де немає зими.

Я не стільки зими не люблю, скільки пізньої осені, тому думаю над житлом десь у районі Барселони або на Сардинії.
А інші пори року мені підходять і в Україні.
   
Завжди мріяв жити там де немає зими.

Це в Африку чи куди?  ;)
Я ось стала детально займатися питанням зимівлі на півдні Турції ( взимку нище +10 градусів не  опускається, в середньому +14/15)...    а почитала блогерів, то все рівно повна жопа:  у всіх рекуператорні кондеціонери стоять в кожній кімнаті, електроенергія дуже дорога, мерзнуть... 
   
у всіх рекуператорні кондеціонери стоять в кожній кімнаті, електроенергія дуже дорога, мерзнуть...
=> фин. ограничения  ;o
   
=> фин. ограничения  ;o

Ті рекуператорні кондиціонери над головою цілодобово самі по собі жопа, а без них ніяк, бо " зябко"...  :D
Так що тільки на Селігер рекомендую тобі  ;)
   
В Україні, в селі. Я манав міську колотнечу.
   
Ті рекуператорні кондиціонери над головою цілодобово самі по собі жопа, а без них ніяк, бо " зябко"...
Теплые водные полы религия не позволяет установить  :-)o  ?
   
Я написав - у фізично здорової.
фізична здоровість може мати різні ступені. Тим більше, що фізично здорової людини не існує - є лише недообстежені.
   
Теплые водные полы религия не позволяет установить  :-)o  ?

Не читала я там такого, щоб з теплими полами продавали недвигу... пишуть, що  кругом рекуператори майже( це у багатих)...


Останнє редагування: 1 жовтня 2020 12:07:00 від ценительница алей
   
Не читала я там такого, щоб з теплими полами продавали недвигу... пишуть, що  кругом рекуператори майже...
любой каприз за ваши деньги  :-)o
   
фізична здоровість може мати різні ступені.

Це зрозуміло. Йдеться за відсутність явних вад здоров'я, які заважають роботі та розвитку. Можна додати - в тому числі і серед найближчих родичів.
   
Разница между М и Ж  :D
М пишут где бы они жили
Ж пишут про проблемы связанные с фин. и физ. ограничениями  :D
   
любой каприз за ваши деньги  :-)o
Це продвинуті і електрикою опалюють,  а бідні, що навкруги в приватному секторі живуть, опалюють ще  дровами та вугіллям  - смород  і вонь стоїть пару місяців навкруги :facepalm1:

   
Разница между М и Ж  :D
М пишут где бы они жили
Ж пишут про проблемы связанные с фин. и физ. ограничениями  :D
зауважу, є виключення
   
На морі або океані. Але не в фінансах справа - є бізнес, навчання. Я не можу забитися на безлюдне узбережжя з дитиною :)
   
Це зрозуміло. Йдеться за відсутність явних вад здоров'я, які заважають роботі та розвитку. Можна додати - в тому числі і серед найближчих родичів.
ладно, слів засчітан. Треба одразу правильно формулювати свою думку.
   
зауважу, є виключення
(tu)  я шутейно
   
хочу на берег океана, где плохладнее и мало других людей. собственно собираюсь потихоньку ..
и деньги тут не причем
   
два місця мені подобаються: Прикарпаття і Тенеріфе
   
ПАР/Мозамбік півроку, а іншу половину десь у Гейропі.
   
 :gigi: а я б в Австралію рвонула.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія