Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
13 квітня 2024 22:10:34
Чому Америка деградує, наїхало дуже багато ковбасних емігрантів, які стали впливати на політику.
Почитайте ковбасників на ФУПі, це ж дно. Не дарма я казав, що відʼїзд ковбасників за ковбасою, це благо для України.
Так це ж давно відомо!
Ще під час першого Майдану тут на ФУПі писали що це благо для України що совки-слабаки-ковбасники, які поїхали на все готове, не будуть заважати сильним і розумним українцям розбудовувати сильну і багату Україну.
І вони були праві! «Сильні і розумні» менти, митники, прокурори, судді, чиновники і депутати всіх мастей розбудували для себе таку країну. Порівняно з ними не те що слабаки-ковбасники але і місцеві менти, прокурори, судді, чиновники і депутати просто ніщеброди.

На всіх поки що не вистачило. Ще багато слабаків залишилось, хоча  десь з десяток мільйонів дременули. Але перепливуть останні слабаки Тису і тоді розквітне Україна!!!
Хуйло за допомогою вас, ковбасників, навіть Америку розбестив, про Європу взагалі мовчу, через вас він ніс туди всю гниль і заразу.
А ми незважаючи на близьке сусідство, як могли опиралися намаганням хуйла зруйнувати нашу державність і рухалися в напрямку від кацапстану.
Такшо ти не рівняй, дивись щоб ви там не просрали усі вікові здобутки.
хуйло по факту тільки проінвестував трішки в пропаганду і американських дєятєлєй щоб вони розкочигарили точки гнилі притаманні американській системі. Хуйловці нічого нового не придумали, ковбасники нічого нового в сша не привезли, але хуйловці мабуть трошки прихуїли від маштабу своєго успіху, такого маштабного спалаху інфекції що вже загрожує пацієнту ніхто не чекав.
2
13 квітня 2024 22:00:20
коли  вони віджимали в нас ядерку їх не іпала наша корупція.
Саме тому і відбирали.  :shuffle:
А тебе іпало тоді що Україна задурно віддала ЯЗ?
Хоч один українець - фупчег чи політик чи журналіст протестував тоді?
ну не скажи, я і сам дурнем був. А чому? Масована американська пропаганда кінця історії і чудових міжнародних інституцій де добрі американські дяді тримають все під контролем, а тому папуасам не потрібна ні ядерна зброя, да і армія не потрібна і є просто марнотратством замість того щоб макдональдси будувати. Америка лягла єблом в лайно, глибина падіння буде зрозуміла через десятиліття друге. У США було досить ресурсів щоб світ не скотився в ідіотство масованої гонки озброєнь в самий хєровий момєнт історії гомо. Сша вмили руки, і вирішили хуйляндизуватись замість виконання формальних і просто адекватних зобов'язань перед людством. Сша це карлик в порівнянні з маштабом викликів перед гомо, карлик що тільки спромігся на культ і масований психоз навкруги шахрая що обіцяє все взад і голову в пісок.
3
13 квітня 2024 19:31:18
В кізду космонатівку, з аватарами такими як маск, гомо хуйло трампів в всесвіті немає чого робити.
4
13 квітня 2024 19:26:34
========================
Памятаю,колись,не так давно,шукали "хароших руських",щоб вони допомогли.
Тепер пішла нова  хвиля- шукати "хароших американців",в країні,де президентом наче Байден, а насправді -ніхто Трамп. :facepalm1:

Нема там в чому розбиратися,SlavRedko.
І твої потуги відмазати амерів у зраді та лицемірстві, марні,так же,як спроби прибацаного Татуся.
Коли немає повної більшості в одної з партій у демократіях завжди йде торг. І це зараз саме така ситуація у сша. І так, меншість викручує руки більшості, щоб отримати набагато більше, ніж їх електоральна підтримка дає їм право вимагати.
Багато революційних законів напрацювала Рада коли там були ще комуністи, соціалісти, БЮТ, пр і Ющенко? Памʼятаєш ту золоту акцію з якою мороз бігав? І таки отримав табуретку та ще й дурнувату конституційну реформу протяг, яку овоч йому потім відмінив?
Це неправда про те що хочуть отримати більше. Вони просто саботують надання допомоги, а це не одне і те саме що хочуть більше. Демократи згодились на вимоги по кордону і дійшли до консенсусу. Але зразу виникла інша умова, потім новий проект про допомогу в кредит, потім ще виникне щось, і так буде продовжуватись до виборів аж поки Трамп не стане президентом. Немає ніякого намагання щось виторгувати. Є саботаж.
Трамп вважає Україну частиною росії і відноситься до неї як до бунтівної провінції. Все інше це фантазії.
є саботаж хуйло респів і відверта імпотенція демократів які просто сіли на сраку і не знають, не вміють, бояться щось робити, як та мурашка листорєз що ріже листя трави дарма що навкруги пожежа і вогонь вже перекинувся на стебелину, так і демократи граються в політеси і "сістєму що работає", хоча нічого не работає. В нормальній країні Іуда Джонсон з Трампом сиділи б на нарах за замах на конституційний стрій і залучення ворожих режимів до цього замаху. США зараз це навіть не бантустан, ще щось абсолютно абсурдистське.
5
13 квітня 2024 19:05:58
Виборці і члени культа трампа це як правило корінний, білий, напів люмпен, напів дегенерат з домішками біж заможніших дегенератів другого плану, що хочуть на перші ролі, а кольорові і імігранти їм заважають. Так в культі є і імігранти і нєгри в яких з головою не все правильно хочуть бути "інакшими", багато кацапів і хохлів голосують за трампа але не чувствують по справжньому те релігійне чувство яке відчувать трампони по трейлерним паркам. По всій Америці юродиві із всіх щілин вилізли і натягли бейсболку з трампом на дурну макітру, чисто як Кацапстан колись. Американська жизнь не сахар, і в багатьох імігрантів їде дах так як і у корінних, але Трамп і культ трампа це квинтессенція саме Американського білого вектору демократичного, системного і людського розвитку. Імігранти там як піна зверху. Ну і як після цього бути білим расистом і себе поважати? Культ трампа це не тільки вирок всьому Американському, раса у якої є хоч якась перевага над іншими не створила б культ навкруги рудого обмеженого шахрая з купою психіатрії.
6
13 квітня 2024 00:47:16
Уже давно понятно, что Трамп - это что-то вроде Януковича, только с окружением больше повезло. Можно его сразу начинать посылать,
навкруги Януковича не було такого культу особи як навкруги рудого шахрая, культ достойний Північної Кореї, я думаю навіть хуйляндія в цьому плані відстає від США. Як не крути а Фьодорович пробився до корита своїми ліктями. Трамп народився з срібною ложкою в сраці, грав багатого бізнесмена рєшалу і повністю був захищений американською системою яка як виявилась буквально заточена на захист прохіндєїв типу трампа. Ось такий він американський ідол, як не як а трамп відображує уявлення середньомериканця про людські чесноти та ідеальне. Найкомічніший фюрер в історії.
7
13 квітня 2024 00:40:49
Сказав, що питання про аборти має покладатися на штати, в принципі, це і є партійна лінія GOP, так що респи свою позицію зайняли чітко.

Ну да, там де питання абортів загрожує утриманню/отриманню влади чьоткость випаровується в космічний вакуум. Респи це партія психопатів що хочуть влади любою ціною, там де права пропаганда не може повністю окучити недорозвинені мізки реднеків, республіканці проявляють чудеса гнучкості щоб не відлякати лохторат.
8
13 квітня 2024 00:27:32
Тебя как не гражданина можно, на слушание граждан желательно получать ордер.
Слушаніє граждан США в США. ну а поки ордєр получиш щоб послушать в Масквє, а там і трампони з хуйловцями про все добазаряться. А ще якщо і трампо суддя засідає, і ордера не буде. Тільки хуйловці знають про що хуйло базарив з трампом в Хєльсінках, ну чи Джонсон в Масквє. За ярлик на княжежіє з хуйловцями базарили, 100%. 

 США прийшов писець як глобальному лідєру. Одна із владник групіровок готова на все заради влади, а розбіжності по цілій групі глобальних питань між групіровкамі психопатів -респів і імпотенів-демократів вже майже кардинально протилежні. Американські гойдалки кожних 4 років вже й так всім остопизділи.
За границей слушать иностранцев можно и без FISA .

Для получения ордера нужно согласие не простого судьи а специального судьи FISA court,  их кстати ограниченное количество.

Хуйловці развращають США на європейський манєр, тупо купують єкспертів, говорячих голів, журналістів і т.д. а з недавно почали прикуповувати республіканців пачками, роботи всього то нічого, епатаж, постійна засвітка єбла в змі і розповсюдження тезісів хуйло пропаганди завернутих в американський колорит зрозумілий реднекам. Причому хуйловці нещадні, вимагають повної віддачі від респо альтернативної кодли які так чи інакше сіли на хуйло гачок. Як результат вал хуйло пропаганди в сша наростає, конгресмени бігають як ошпарені і кричать "хуйла побєдіть нєвозможно", консервативні фундації видають прожекти за прожектами на тему "як віддати все хуйлу і зберегти єбло жосткого рєшали". І то не диво що респо підхуйлятня так переймаються розвідкою. Хоча толку то з розвідки, чутки про чудову американську систему юстиції і поділ влади виявились повним булшитом для контроля бідних. З респо підхуйлятньою американська система не впорається, повний параліч.

 Те що українське панство думає що в сша в такому розібраному стані повного бунтустана залупиться з Іраном, не влазить ні в які рамки розуміння.
9
12 квітня 2024 22:48:27
Були. Зараз немає, ніяких, ні на яких мовах. Не можу читати і край. Вся худ. літєратура то хуйня і алт.  реальність, намазування помади на свиню людства. Дуже погано тим хто багато читають в юному віці. Художній лубок сильно викривляє сприйняття реальності, а якщо ще той лубок занадто ідеалістичний то це повний писець.
10
12 квітня 2024 22:33:59
Не голосовали за продление прослушивания американских граждан без ордера суда. Так называемая Секция 702 FISA закона.

Спецслужбы могут и должны прослушивать иностранцев, но если с другой стороны находится американский гражданин республиканцы хотят что бы они получали ордер.

Но сегодня этот закон, без ордера, был принят нижней палатой. Закулиса додавила законодателей. Тайно слушать граждан можно до 2026 года. Но не всех, конгрессменов тайно нельзя.
так тьоркі трампонів з хуйло кураторамі слушать нєльзя. Самому не смішно?
Тебя как не гражданина можно, на слушание граждан желательно получать ордер.
Слушаніє граждан США в США. ну а поки ордєр получиш щоб послушать в Масквє, а там і трампони з хуйловцями про все добазаряться. А ще якщо і трампо суддя засідає, і ордера не буде. Тільки хуйловці знають про що хуйло базарив з трампом в Хєльсінках, ну чи Джонсон в Масквє. За ярлик на княжежіє з хуйловцями базарили, 100%. 

 США прийшов писець як глобальному лідєру. Одна із владник групіровок готова на все заради влади, а розбіжності по цілій групі глобальних питань між групіровкамі психопатів -респів і імпотенів-демократів вже майже кардинально протилежні. Американські гойдалки кожних 4 років вже й так всім остопизділи.
11
12 квітня 2024 22:21:34
На цей раз ситуація зовсім інша. Іран на порозі створення своєї ядерної зброї. До того ж штати може підставити ізраїль.
Підставити це американське все. про що ти, трамп розкладував супер дупер секретні ядєрні секрети в свойому туалеті, ніхто не знає які, скільки і хто їх скопіював. З трампа все як з гуся вода. Ситуація така що респо трампісти готові на все для захвату влади і переформатування США в Хуйляндію #2, під лозунгами війни в Ірані це буде зробити важче, а тому таких лозунгів не буде. Навіть якщо христо талібан переможе у внутрішніх американських розборках, ось так перекраситись у ястребів війни після того як трампони злили Сирії з Афганістанами і перемогли в виборах під лозунгами залізання з стіну Трампа буде важко і довго. І хто сказав шо Хуйло таку операцію одобрить. Трамп абсолютно не здатний перечити волі хуйла. Чим торгуватись буде? Неіснуючою допомогою Україні? Да і не буде з хуйлом трамп торгуватись, хуйло скаже нада, трамп скаже єсть. А респо тусовка бачить в трампі локомотив що їх везе до влади. Кіна не буде.
в сирії основний злив був при обамі в 13 році і при ньому в вересні 15 року кацапи почали там війну, а з афгана вивели війська в 21 при байдені. Кіна може й не буде але війна з іраном буде
нагадало право шизануту істерію часів обами, праві пропагандисти сходили на гімно і вимагали крові, багато крові і багато ударів дронами по скупченню вівцепасів, навіть якщо там могли бути американські громадяни - родичі вівцепасів, а тут вимагають конституційності і постанови суда щоб слухати  за 10000 миль, єбло явно в хуйловському пушку.
12
12 квітня 2024 22:15:50
А тим часом трампони блокують фінансування закордонної розвідки та збирання розвідувальних даних за кордоном. Тяжко бути глобальним лідєром якщо в країні існують політичні сили які готові на все для захвата влади в країні, включно з злиттям лідєрства в унітаз і поклон хуйлу. В США склалась ситуація  "Лєнін в опломбованому німецькому" вагоні, тількі респи і трамп замість лєніна,  а хуйло замість німців.
Не голосовали за продление прослушивания американских граждан без ордера суда. Так называемая Секция 702 FISA закона.

Спецслужбы могут и должны прослушивать иностранцев, но если с другой стороны находится американский гражданин республиканцы хотят что бы они получали ордер.

Но сегодня этот закон, без ордера, был принят нижней палатой. Закулиса додавила законодателей. Тайно слушать граждан можно до 2026 года. Но не всех, конгрессменов тайно нельзя.
так тьоркі трампонів з хуйло кураторамі слушать нєльзя. Самому не смішно?
13
12 квітня 2024 22:13:43
На цей раз ситуація зовсім інша. Іран на порозі створення своєї ядерної зброї. До того ж штати може підставити ізраїль.
Підставити це американське все. про що ти, трамп розкладував супер дупер секретні ядєрні секрети в свойому туалеті, ніхто не знає які, скільки і хто їх скопіював. З трампа все як з гуся вода. Ситуація така що респо трампісти готові на все для захвату влади і переформатування США в Хуйляндію #2, під лозунгами війни в Ірані це буде зробити важче, а тому таких лозунгів не буде. Навіть якщо христо талібан переможе у внутрішніх американських розборках, ось так перекраситись у ястребів війни після того як трампони злили Сирії з Афганістанами і перемогли в виборах під лозунгами залізання з стіну Трампа буде важко і довго. І хто сказав шо Хуйло таку операцію одобрить. Трамп абсолютно не здатний перечити волі хуйла. Чим торгуватись буде? Неіснуючою допомогою Україні? Да і не буде з хуйлом трамп торгуватись, хуйло скаже нада, трамп скаже єсть. А респо тусовка бачить в трампі локомотив що їх везе до влади. Кіна не буде.
в сирії основний злив був при обамі в 13 році і при ньому в вересні 15 року кацапи почали там війну, а з афгана вивели війська в 21 при байдені. Кіна може й не буде але війна з іраном буде
не сміши, трамп зробив весь договорняк з талібаном  ЧЕРЕЗ голову афганського уряду який США підтримували 20 років. Байден - дурень імпотент який той договорняк виконав щоб не розізлити талібана. Абсолютний аморальний дурень який на себе повісив дохлих трампівських собак тому що дурень без уяви про честь і таке інше. Як тільки про американському уряду Афганістану стало очевидно що США їх кинуло сепаратним договором з талібами, все посипалось, всі хто міг втік, ну а хто не зміг, американці не переймаються. Обама обісцяв штанці коли  хуйло льотчкики прилітіли бомбити сірійські міста, трамп кинув курдських союзників в Сирії і втік за буйки без особливих на те причин. Ці люди підуть війною на Іран? Війною яка точно вдарить жирносраких американців по гаманцю? Ці люди будуть опиратись хуйлу за 10000 миль від їх трейлерних парків? Абсолютно неможливо в середній перспективі.
14
12 квітня 2024 21:28:13
Трамп мабуть якщо виберуть піде на договорняк з кацапами  - ніякої підтримки України в обмін на непідтримку кацапньою ірану. Навколо ірану і ізраїлю складається передвоєнна ситуація і питання володіння іраном ядерною зброєю буде вирішуватись кардинально.
ким вирішуватись? Многомудрі американські рєшали існують лише в фантазіях. Мули їми вже 30+ років на кую вертять. Звичайно тема Ізраїлю заводить христанутий талібан в США на який спирається трамп, але трампа підтримують також відверті антисеміти та інші ізоляціоністи. Без внутрішніх розборок, ночей довгих ножів та переформатування правошизанутої американської пропаганди на нові рейки кіна не буде, а це роки.
На цей раз ситуація зовсім інша. Іран на порозі створення своєї ядерної зброї. До того ж штати може підставити ізраїль.
Підставити це американське все. про що ти, трамп розкладував супер дупер секретні ядєрні секрети в свойому туалеті, ніхто не знає які, скільки і хто їх скопіював. З трампа все як з гуся вода. Ситуація така що респо трампісти готові на все для захвату влади і переформатування США в Хуйляндію #2, під лозунгами війни в Ірані це буде зробити важче, а тому таких лозунгів не буде. Навіть якщо христо талібан переможе у внутрішніх американських розборках, ось так перекраситись у ястребів війни після того як трампони злили Сирії з Афганістанами і перемогли в виборах під лозунгами залізання з стіну Трампа буде важко і довго. І хто сказав шо Хуйло таку операцію одобрить. Трамп абсолютно не здатний перечити волі хуйла. Чим торгуватись буде? Неіснуючою допомогою Україні? Да і не буде з хуйлом трамп торгуватись, хуйло скаже нада, трамп скаже єсть. А респо тусовка бачить в трампі локомотив що їх везе до влади. Кіна не буде.
15
12 квітня 2024 21:14:02
А тим часом трампони блокують фінансування закордонної розвідки та збирання розвідувальних даних за кордоном. Тяжко бути глобальним лідєром якщо в країні існують політичні сили які готові на все для захвата влади в країні, включно з злиттям лідєрства в унітаз і поклон хуйлу. В США склалась ситуація  "Лєнін в опломбованому німецькому" вагоні, тількі респи і трамп замість лєніна,  а хуйло замість німців.
16
12 квітня 2024 21:04:36
Трамп мабуть якщо виберуть піде на договорняк з кацапами  - ніякої підтримки України в обмін на непідтримку кацапньою ірану. Навколо ірану і ізраїлю складається передвоєнна ситуація і питання володіння іраном ядерною зброєю буде вирішуватись кардинально.
ким вирішуватись? Многомудрі американські рєшали існують лише в фантазіях. Мули їми вже 30+ років на кую вертять. Звичайно тема Ізраїлю заводить христанутий талібан в США на який спирається трамп, але трампа підтримують також відверті антисеміти та інші ізоляціоністи. Без внутрішніх розборок, ночей довгих ножів та переформатування правошизанутої американської пропаганди на нові рейки кіна не буде, а це роки.
17
12 квітня 2024 20:29:19
Хуйло крило респів на чолі з трампом вже давно на темі війни заводять трампонів, при чому тема війни в Україні це якщо не в перших рядах виборчих пріоритетів то в топах. "НІ вічній війні, Україна корумпована, Американські діти голодають, Україна християн в трусіках розпинає і вбиває, трамп сила від якого всі  в світі трясуться а тому Хуйло не потрібно провокувати... і т.д." Це реальні слогани якими права респо пропаганда вже реально промила мізки трампонам і в них вже слюно піно відділення при слові Україна. Саме комічне респи заводять трампонів антивоєнними слоганами періоду в'єтнаму, даже про правий соціал дарвінізм забули, всі гроші обіцяють голодним дєтям.

А демократи якраз тему війни стараються на задній план відсунути, щоб бува у жирносракого американського бюргера не  було асоціації між вищими цінами і імпотентним демократичним потугами на фронті допомоги Україні. Америка має піти в дупу з такими елітами і таким народом. Бути на милості  маніпульованих американських ковбасномозких ідіотів  ні чим не краще ніж бути на милості хуйловців і таке інше. Демократія в її американській версії це як не крути зло що не минуче приводить до занепаду мозгової і моральної функції у народу, і той народ приводить до влади вже якийся абсолютний людський шлак, який не сьогодні завтра зробить Хуйлостан #2, але  беззубий.
18
9 квітня 2024 10:23:22
И еще один умный вещь я скажу. Только вы не обижайтесь. Стратегия США не предполагает сделать красиво вам, дорогие товарищи украинцы. Стратегия США предполагает сделать красиво себе. Поэтому не удивляйтесь и не обижайтесь ежели что-то пойдет не так как вы себе думали.
немає стратєгії США, є стратєгія приходу і утримання влади і все що з владою. Якщо старий шахрай на гачку у хуйла що ледве не тону супєрсєкрєтних документів у себе в срачі сховав є локомотивом який тебе до влади привезе, ложили американські політики на стратєгії, тактіки, національні інтереси ну і на Україну звичайно. Це початок кінця, може по формі США ще країна #1, а по політичній суті це вже Бантустан, все інше це питання часу.
19
9 квітня 2024 10:15:13
Цілісної CША немає, є збіговисько елітних груп. Більш психопатичні, ієрархічні, тоталітарно клерикальні члєни обзивають себе республіканцями. І останніх років 10 вони себе поводять не як еліти країни #1 а як еліти якогось бантустана. Вони просто відкрили собі біном Трампа, тобто те що з допомогою хуйла і координацією зусиль з рашкованами - владу брати в США набагато легше, демократичний народ богоносець оскотинити з піною біля рота на раз два якщо раша з тобою. Ну а потім дозріли до повного астралу, прийшла реалізація що особливих ідеологічних розбіжностей з хуйловцями у них немає, а старий булшит про демократію можна поміняти на культ трампа побєдоносця над ліберальною заразою, який народ набагато більше заводить.
20
5 квітня 2024 10:05:38
Кардинальна проблема демократичних устроїв - до влади приходять як правило повні дегенерати-психопати жадні до влади і всього що з владою. Українцям після перестройкі здавалось що справжня свєтла демократія приведе до влади свєтлих ельфів, але як показує приклад США чим більше демократії - тим вище ступень скурвленості "еліт". В американському конгресі від респів зараз сидять повні дауни і дегенерати що засвоїли прості епатажні трюки яки резонують з бидлом. Звичайно однієї епатажності не досить, елітна закуліса повинна проспонсорувати епатажність і протиражувати єбла члєнів соіскатєлєй в змі, а далі у мудрого народу просто зриває голову, голосують вже навіть не за члєнів що гниле нутро маскою пристойності прикривають, голосують і роблять культові фігури з кусків відвертого гімна що навіть не париться вже з масками. Те що спартц безпринципна блядина на її їблі написано, ну блядина з України, а скільки біомаси на -ко в хуйловійську? Такі часи.
21
4 квітня 2024 22:44:35
Медійний вік в США вище ніж в хуйляндії. Віруючі сектанти звичайно йбуться і дітей більше мають, але яка з того користь? Секти в Америці це не диснейленд, інцест, абьюз, промивка мізків - на виході маса що не полізе в шахти, лабораторії і на заводи, якщо вроджених каліцтв немає і то вже добре. Щось є таке про США чи американську систему, вони мають харчуватись свіжою людятиною, американське повітря поступово пререроблює автохонів в малопродуктивну масу напів навіжених і наркоманів, тупо рве дах у автохонного піпла від американської жизні, а оголодавшим імігрантам вона здається якщо не чудовою то прийнятною.
22
4 квітня 2024 22:27:24
ось і воно, що ні при чому. Ніхто в ЄС і США не може втрутитись в процес захоплення Західної цивілізації дикунами.

Тому й їх чекає доля Римської імперії. Якщо звичайно вчасно не отямляться.
Шо за процес? Може то в голові процес?
так. В головах дикунів завжди жевріє думка, як захопити імперію. Тому й ЄС і США чекає доля Римської імперії. Звичайно, поки ще є шанс щось змінити.
Американська імперія вже і сама рада за Дунай забігти і окопатись за стіною, а дикунів ще й на горизонті немає. тоталізація  внутрішнього життя + забіг за буйки що влаштовують хуйла, це по суті програма трампістів від якої в США натуральний масовий психоз від ізбитка чувств до рудого кормчого.
23
4 квітня 2024 22:22:09
Я думаю в рожевих мріях американських стратегів це хуйло ваньки що стримують хвилі китайської піхоти, за таке і пів європи віддати можна. Але хз, чутки про цру і американську всезнаючу премудру закулісу виявилися голівудщиною. Там видно таке загнивання куди там американському конгресу. Після того як супер в пупер секретні американські служби вмовляли трампа ЦІЛИЙ РІК віддати тонну суперсекретних документів а не тримати їх в туалеті, вірити в американських премудрих стратегів кукловодів якось не виходить, пливуть за течією як кусок гімна.

А вся розпіарена система американської владі, всі поділи влади, всі системи стримувань і противаг виявились слабкішими за одного 77 річного шахрая нарциса з респо кодлою. Коли народ і еліти скурвлюються многомудрі системи перестають працювати.
Перше ніж це писати, подумай просто про один факт: сша попередили рашу про теракт на її території і точно вказали місце - крокус сіті. Моссад теж припустився помилки, але все одно вони одна з найпотужніших спецслужб світу.
Внутрішня кухня сша і інших західних країн - вона складна. Здебільшого те, що зараз відбувається - це відселення маятника після десятиліть тупих законів і поведінки ліваків і воке ідеологів. Трамп звісно карикатурний персонаж, але на гітлера до часу теж можна було дивитися як на такого.
сша мають крота в ігілі, нажаль супер пупер секретні служби не мають кротів в США щоб дослідити

0) Які і скільки секретних документів трамп вивіз, хто і коли їх бачив і копіював, ну чи може і оригінала прихопив. Ну а американська система юстиції, це такий цирк яку в "корумованих" країнах за великі гроші не купиш.

1) зв'язки трампа з кгб починаючи з 70х, трамп підсів на східноєвропейських курв і на нього вийшли кгбісти, вони його не те що завербували, вони зліпили його персону використовуючи елементарну психологію і легальне бабло. Зв'язки трампа з хуйловцями, мовчок, кротів немає.
2) роль хуйловців в виборах 2016 начебто дослідили, була координація між хуйловцями і виборчим штабом трампа, всі винні окрім трампа, байден сів на сраку і все злили. Ось такий він американський діп стейт.
3) Координація 2024, вже не між виборчим штабом трампа і хуйловцями, між республіканським естаблішментом і хуйловцями. Байден і демократи сидять на сраці похрюкують, ждуть чуда.

І т.д. і т.п.

24
4 квітня 2024 21:53:10
Я думаю в рожевих мріях американських стратегів це хуйло ваньки що стримують хвилі китайської піхоти, за таке і пів європи віддати можна. Але хз, чутки про цру і американську всезнаючу премудру закулісу виявилися голівудщиною. Там видно таке загнивання куди там американському конгресу. Після того як супер в пупер секретні американські служби вмовляли трампа ЦІЛИЙ РІК віддати тонну суперсекретних документів а не тримати їх в туалеті, вірити в американських премудрих стратегів кукловодів якось не виходить, пливуть за течією як кусок гімна.

А вся розпіарена система американської владі, всі поділи влади, всі системи стримувань і противаг виявились слабкішими за одного 77 річного шахрая нарциса з респо кодлою. Коли народ і еліти скурвлюються многомудрі системи перестають працювати.
25
4 квітня 2024 21:43:03
Чому відверти кац бот Болукан не баниться? Тварина по легенді тримає Бундес на свойому горбі, тому як чистий туалет то фундамент цивілізації, пріобщілась скотина. Болукан це уяви кацапа про нутро середньоєвропейсько го бюргера, косплеїть кормільца донбаського в німецьких туалетах.
26
4 квітня 2024 21:38:02
В США іде борьба, імпотенти проти дегенератів. Демократи проти христо фашизації з расистським душком. Рух мага звичайний такий собі фашистський рух за трерду руку Трампа що верне все в благословенний зад. Одне лиш так чи інакше трамп вісить на хуйловському гачку. Американська фашизація це перший в світі випадок фашизації під гаслами згортання сфер впливу і забєгу за стіну трампа. Пам'ятаю як фупівське панство Задорнова сраними тряпками крило, а задорнівська фантазія виявилась занадто оптимістичною  та позитивною по відношенню до реального середньомериканця що зараз по факту в культі старого шахрая як тварина, без репресій та революцій.
27
20 березня 2024 02:09:31
змова розлідувана і задокументована
Да шо вы говорите! Кто вам такое сказал? Пелоси? Чейни? Демократы в конгрессе? CNN да NYT с MSNBC? 

На них ссылаться,  все равно как ссылаться на надписи на заборе.
дурком повним не притворяйся, гугл є, розслідування є, імена, схеми, не було волі у демократів і ще немає. Ну ти тут на роботі, а я просто прокрастинацією займаюсь, все  треба підв'язувати з цією форумною балаканиною, залишаю тобі фуп до листопада, не думаю що трампазний булшит люди з рудементарною мозговою діяльність можуть ковтати,  в листопаді вангую писець і алярм, хз чи до писанини буде. А до листопада адью, не чхай.
28
20 березня 2024 01:26:28
Такого ни кто и не может представить. Из нормальных людей.  Это только у левых демократов и таких как ты в воспаленном воображении Трамп "закликав штурмовати Капітолій"
була сама справжня не конспіролохічна змова щоб посадити трампа на трон, провалилась лише тому що пара системних гравців як Пенс Трампа не підтримала. Штурм то був елемент плану. З цього зробили висновки. На другий раз все буде за планом, трамп і ко форева. Демократи засцяли не захотіли переслідувати учасників змови, а процес над трампом пропедалювали щоб допомогти про трампівським суддям все затянути до непристойності. Одні реднеки попали під роздачу досить вегітаріанських вироків.
Тебе бы романы писать, начальник. Змова была, вне всякого сомнения. Со стороны трехбуквенных институций и демократов. Трамп дебил, что попал в эту ловушку. Они сволочи, что её устроили.
валя, ти пїздун на заданії, работаєш попугаєм на добавку к пензії, романи напісани, змова розлідувана і задокументована, демократи просто сіли на сраку і злили все. Валя падумай только, обрав би трамп собі повного сраколиза замість Пенса в віце президенти, у тебе б була інша методичка а в нас інша реальність. Зарас безхребетні сраколизи до трампа в черзі стоять, готові служить і робити що потрібно.
29
20 березня 2024 01:17:14
Довбойоб Трамп вирішив розісратись з євреями. :suicide2:

Цитувати
Former President Donald Trump said in an interview aired Monday that any Jewish person who votes for Democrats “hates their religion” and hates “everything about Israel,” again playing into an antisemitic trope that Jewish Americans have dual loyalties to the US and to Israel.
з Брайтоновськими учьоними євреями трампу розісратись неможливо, він мабуть такі заяви в них і вкрав.
30
20 березня 2024 01:13:26
Тому не слухайте цих продажних сук і дивіться тільки і виключно на факти.
А де їх знайти, ви знаєте.

І просто закину ще один факт, про який я і сама не знала донедавна.

Керівник мілітарної компанії Blackwater ще ПЕРЕД ПОЧАТКОМ війни пропонував Байдену надати літаки Україні, які були типу в його розпорядженні (але все одно була потрібна формальна згода). Мова йшла про сотні одиниць літаків.

Байден відмовився.

Уявіть, що було б, якби перед початком війни в України були сотні літаків. Вона, може б, і не почалася.

Той же Уеслі казав, що окремо від вищесказаного після початку війни Байдена просили закрити небо - це можна було зробити, навіть не залітаючи на українську територію.

Байден відповився.

Це - ціна на даний момент більше півмільйона українських життів. Казочки про 31 тисячу можете запхати зе--бб--і--лу where the sun don't shine.
Це - ціна ще більших втрат і можливої втрати державності.

А все, що треба було - це знати ПРАВДУ. І робити щось для цього, як я написала вище.

Бути нарешті чесними із самим собою, бо інакше ви просто не виживете.
шизу і маячню не набивай, ми і самі вміємо, де, стара курво, цитати з промов трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.?
31
20 березня 2024 01:11:24
Якщо коротко, забудь.
Що там, деми не піднімають питання підписів, а Джонсон не піднімає питання імпічменту Байдена  :-)o
З імпічментом трампанзі обісрались по повній, бо їхній головний свідок виявився кацапським агентом і його посадили за роботу на кацапські спецслужби. Він визнав, що брехав.
за те демократи щільно обісрались своєю беззубістю і поставили на кон не тільки Україну. Саме беззуба політика демократів відповідальна за масовий психоз і культ навколо такого фартового непотопляємого рудого шахрая.  Ще з розлідування виборів 2016 було встановлено що виборчі функціонери трампа і хуйловські развєдчикі синхронизували свої зусилля через посередників, таких як Манафорт. Це за межами допустимого навіть в бананових республіках. Демократи забили болта на розслідування, навіть не полякали трампівських співзмовників перевороту січня 21, а судові переслідування трампа злили в унітаз з допомогою з протрампівських суддів. Зв'язка республіканських психопатів і демократичних імпотентів цілком може зробити проханівські фантазії билью.
32
20 березня 2024 00:15:55
І там, і там прості люди вийшли на мирний протест, на що мали конституційне право.

То чому в одних Майдан, а в інших - заколот? Тим більше що останній був організований спецслужбами і ці докази виходять на світ Божий?

Факти є факти, як би ви там не пижилися.
Який протест був 6 січня?
Проти чого?

Чи майданівці захоплювали верховну раду
?

Припиняйте нести кацапську пропаганду
Так само, як в 2004 в Україні, проти фальсифікації виборів. По вкиданню бюлетенів, збоях в роботі рахувальних машин зараз теж йдуть розбірки.

А трампісти теж нічого не захоплювали. Прості люди зайшли,  бо їх туди завели, на це є відео. А ті, що там щось трощили, були агентами спецслужб.

Слідкуйте за новинами і це ви перестаньте поширювати брехню і кацапські наративи проти народу країни-союзника, тим більше не володіючи мовою їх спілкування і фактами їх життя.
так шизик альтернативні факти і інтерпретації видає з методичок, що завгодно  а цитат трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. як не було так і немає. Альтернативну шизу на гора видавати легко, а реальну промову рудого фюрера в підгузниках, інтерв'ю, ну хоча б якийся паршивий пост в твітері чи його трус сошіал помийці з осудом хуйла ось так із заднього проходу не вичавиш.
33
20 березня 2024 00:00:08
ООО
Трампісти вже і Майдан тулять до спроби деож перевороту в США 6 січня

Безпринципні бійці культу ім Доеальда
І там, і там прості люди вийшли на мирний протест, на що мали конституційне право.

То чому в одних Майдан, а в інших - заколот? Тим більше що останній був організований спецслужбами і ці докази виходять на світ Божий?

Факти є факти, як би ви там не пижилися.
прастиє люді що штурмують Конгрес під гаслами "Повісити Пенса" то була маленька частина змови, до казуїстичних псевдо легалістських викрутасів що мали посадити трампа на трон прастиє люді не мали відношення зовсім, але прості люди трампони в тюрьмє а змовник Джонсон спікером служить, допомогу блокує, це навіть не рівень Бананової Республіки. Це за межами абсурду. Де цитати і посилання? Валянком не прикидайся а давай цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.
34
19 березня 2024 23:46:38
Ти і Майдан називаєш змовою і держпереворотом? так це класичний кацапський наратив.

По 6 січня респи тільки почали рити, і там дуже багато цікавенького вже вилізло назовні - а саме спецслужби.

І на нашому ресурсі ми почали це відображати.
ти з рота шизу не ізригай, а давай посилання на цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. хворі фантазії це не ресурс.
Всі посилання вище, дідку. Не люблю повторятися.

Я розумію, що на кілку некомфорно. Не скавчи!
  не юли облізлим шизоїдним хвостом, не повторяй шизу, а давай посилання на цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.  або відверто кажи що посилань немає але вєрю, люблю. Українці що сублімують себе в трампі і трампізмі мусять мати абсолютно проблеми з життям і психікою за межами розуміння. Трампон реднек це іраціональна тварина з що бачить в трампі добру фею (як, чому хз). Українець трампон має мати якісь абсолютно дикі проблеми щоб заглушити голос крові/землі.
35
19 березня 2024 23:34:30
Такого ни кто и не может представить. Из нормальных людей.  Это только у левых демократов и таких как ты в воспаленном воображении Трамп "закликав штурмовати Капітолій"
була сама справжня не конспіролохічна змова щоб посадити трампа на трон, провалилась лише тому що пара системних гравців як Пенс Трампа не підтримала. Штурм то був елемент плану. З цього зробили висновки. На другий раз все буде за планом, трамп і ко форева. Демократи засцяли не захотіли переслідувати учасників змови, а процес над трампом пропедалювали щоб допомогти про трампівським суддям все затянути до непристойності. Одні реднеки попали під роздачу досить вегітаріанських вироків.
Ти і Майдан називаєш змовою і держпереворотом? так це класичний кацапський наратив.

По 6 січня респи тільки почали рити, і там дуже багато цікавенького вже вилізло назовні - а саме спецслужби.

І на нашому ресурсі ми почали це відображати.
ти з рота шизу не ізригай, а давай посилання на цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. хворі фантазії це не ресурс.
36
19 березня 2024 23:32:38
Более 20. И в моих условиях. Но тебе не понять, потому что ты не работаешь. И далек от SSA как я от SSI.  Нє переймайся. Пока такие как я работают, будет у тебя твой чек. С голоду не помрешь. Мы же не звери.
знову ліву фігню несеш, ти не знаєш хто я і що і скільки, ти вкидаєш ліву маячню щоб не поясняти яким чином старий шахрай що крутив і вижимав з системи всьо на додаток що відвертого шахрайства перетворився в твоїх куцих мізках в внесистемного бетмена борця з абьюзом що пощакриває всі годівниці собі і своєму кодлі.
Не знаю. Но так как ты пишешь то предполагаю, что ты плотный клиент SSI. И если так, то что тут можно обсуждать с получателем велфера.
юлиш хвостом стільки що навіть   тронувшийся уммом пенса зовсім  не схоже, добавок до пенсії заробляєш чи за ідею? І яку?
37
19 березня 2024 23:29:08
Ти міг уявити, що Президент США, який програв вибори буде закликати штурмувати Капітолій? Такого не було за всю 250 річну історію США, але при Трампу сталось.
Такого ни кто и не может представить. Из нормальных людей.  Это только у левых демократов и таких как ты в воспаленном воображении Трамп "закликав штурмовати Капітолій"
була сама справжня не конспіролохічна змова щоб посадити трампа на трон, провалилась лише тому що пара системних гравців як Пенс Трампа не підтримала. Штурм то був елемент плану. З цього зробили висновки. На другий раз все буде за планом, трамп і ко форева. Демократи засцяли не захотіли переслідувати учасників змови, а процес над трампом пропедалювали щоб допомогти про трампівським суддям все затянути до непристойності. Одні реднеки попали під роздачу досить вегітаріанських вироків.
38
19 березня 2024 23:21:10
Дядя, можете разъяснить,  чего я такого "натоптав" ? Бо шо то у меня закрадываются смутные сомнения о твоих познаниях в отношении SSA . Уверен, что SSI ты хорошо изучил.

Возможный приход Трампа в экономическом смысле несет проблемы для таких как ты получателей SSI. Потому как они вас под зад пинком работать пошлют. Чего вам ой как не хочется.
чим більше ти юлиш і топчеш ліву фігню тим в менше в мене віри в те що при просто поїхавший дахом від надмірного споживання толк радіо пенс.  Ти ж дурик натоптав що на максимальну пензію заработав за 20 років, це не можливо як і рудий шахрай на стражє державного бюджету.
Более 20. И в моих условиях. Но тебе не понять, потому что ты не работаешь. И далек от SSA как я от SSI.  Нє переймайся. Пока такие как я работают, будет у тебя твой чек. С голоду не помрешь. Мы же не звери.
знову ліву фігню несеш, ти не знаєш хто я і що і скільки, ти вкидаєш ліву маячню щоб не поясняти яким чином старий шахрай що крутив і вижимав з системи всьо на додаток що відвертого шахрайства перетворився в твоїх куцих мізках в внесистемного бетмена борця з абьюзом що пощакриває всі годівниці собі і своєму кодлі.
39
19 березня 2024 23:17:23
Дядя, оскільки цей форум - це єдине, що є в твому деградованому, нещасному житті, я опущусь до твого рівня і поясню на пальцях ще раз:

1) риторика, слова не мають ніякого значення, має значення policy. Полісу адміна Трампа за його останньої каденції була найкращою для України і найгіршою для Росії за останні десятиліття (напевно, з часів Рейгана), і це доконаний факт. Я вже давала посилання, але дам ще раз, де все це описано попунктово.

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/scho-zrobiv-prezident-tramp-dlya-ukrani/

2) Респи за фактом нічого не блокують. Це брехня і демівський газлайтинг. Блокує адмін Бідона вже третій рік, всі факти тут:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

3) В законі, запропонованому демами, для ЗСУ - копійки. Він є абсолютно useless для ЗСУ. Респи роблять новий закон, де все має йти конкретно ЗСУ, і це - правильно.

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/dopomoga-ssha-ukran-zaknchutsya-u-veresn-chogo-cheka-bajden/

А тепер - kindly f**ck off! or, in other words - бери курс за кацапським кораблем!
так даун, потік твоєї брехні і маячні  мені не цікавий ти мені знайди цитату трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що. пошукай на своїй помийці. Ти ж нам радиш косноязичну трампівську білєбєрду слухати в оригіналі, порадь що служати щоб почути  трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.
Дідок, як ти вже задовбав.

В останньому інтерв"ю (посилання на нашому форумі), я сама набила вербатім, що він сказав і він конкретно засудив хуйло.

Яке це має практичне значення, якщо Бідон потрясав сухеньким кулачком, всіляко обзиваючи хуйло, але практично працював на його хатєлкі?

Ти вже старий і сто раз прокинутий, а все ще віриш словам, а не діям?
не юли хвостом, copy paste посилання на спіч і транскріпт, ти сама набиваєш тільки шизу, покажеш свої набиви психіатру, типу жизнь нє удалась але ось цей рудий члєн якимось чудовим чином дає мені забутись, конкретні причини твоїх сублімацій в старому шахраї і компенсацій мені не цікаві, мені цікаві лише  цитати трампа з осудом хуйла, будь яким осудом хуйла, будь за що.

40
19 березня 2024 23:01:42
мене дивує,чому спецслужби США Трампа не арештували досі, адже він агент росії і хуйла..фінансується фсб... :shuffle:
Голівуд і Радіо Свобода це одне, а американські реалії це інше. Це вже навіть не рівень Бананової Республіки, це вже опереточний балаган, розкладаючийся труп що думає що він живий і рефлексивно конвульсує.
амеріка - кердик?
треба скидати бакси?
десь перед виборами в Листопаді, так чи інакше просяде в кращому випадку. Ти серйозно гадаєш що країна де старий шахрай що здетонував масовий психоз і зробився лідєром культа, старий шахрай що вкрав цілі ящики з ядернеми сєкрєтами і розложив іх в туалеті для хуйловського обозрєнія це не за межами Бананових республік? Вдумайся, трамп забрав хз скільки ящиків з хз якими супер дупєр сєкрєтамі. До цих пір ніхто не знає. За ящиками не прилетіли на вертольотах браві алфа, дельта, крапа команди в зелених беретах. З трампом панькались більше року, умовляли, судились, через рік зберігання сєкретів по каморкам і туалетам щось забрали, але ніхто не знає що в його було. Почали судити, обрали карманного призначеного трампом суддю яка педалює і затримує процес як може, перетворює в театр абсурду, такого балагана за часів Віктор Фьодорича за гроші не можна було купити.

Саме кумедне, ти мабуть натякаєш на кацапські разработкі в теорії падіння доляра, але ці теорії вже ледве не мейнстрім в правій пропаганді і серед республіканців. До такого навіть фантазія Проханова не долітала.

Повна версія