Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Разгром МАФів у метро Політех



   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

 Киев, утро, 4 декабря 2016. Все разгромлено, видимо, ночью (в 23.00 3 декабря все еще было целым). "Применялась явно тяжелая строительная техника: все развалено вместе с товарами, металлоконструкциям и, кирпичными стенами" - говорит автор видео.

 (tu)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

 (tu)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

 (tu)  :-)o
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

боксер ,в кризис, продолжает людей работы лишать
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

У Європу поспішають? :(
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Срань там знатная была с этими ларьками.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну так, незаконные постройки
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Срань там знатная была с этими ларьками.

вот только тоже самое хотела написать
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А от в Полтаві навпаки, міськрада дає дозволи на встановлення нових МАФів, нових відкритих площадок ресторанів та кафе, бо це нові робочі місця, додаткові доходи міського бюджету.  (tu)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Срань там знатная была с этими ларьками.

А тепер краса настала, аж очі ріже.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

100% давно попереджали і вони вчасно  мали письмовий припис звільнити територію

Також 100% там більшість не мають дозволів і нічого не платять в міський бюджет

Так що все правильно роблять - нах ті будки!

Чекаю, коли вже почистять Лівобережну, бо засрано дуже, сміття, сморід, якісь калюжі як помийні, не пройти, не проїхати.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

вот только тоже самое хотела написать

А везде где такие ларьки - там кроме срани и крыс ничего нет.
И не пройти по тротуарам.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех


 Правильно сделали!!!! Их 5 месяцев просили по-человечески покинуть незаконные киоски,просили товар вывезти,ЭТО уже решенный вопрос по всему Киеву. А они Кличко и благоустрий на хер посылали
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Лоханулись. Надо было вывеску Рошен повесить. На месте Белоцерковца я бы начинао оглядыватся.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То шо їх прибирають то добре.
Питання нахуя  трощити і ломати майно людям ?

Чи це така тема в людей потрощити і поломати комусь ? Навіть якщо воно там незаконно.

Хіба не можна культурно перевезти на штрчфмайданчик який . Щоб звідти люди млгли собі забрати товар сплативши за перевозку та штрафмайданчик.

Звідки таке відношення до чужої власеості . Європейці хуєві.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А тепер краса настала, аж очі ріже.

Не, ну если тебе нравится антисанитария, грязь, просроченные продукты, некондиция... среди всего этого по ночам бегают крысы, а днём невозможно нормально пройти - то нет вопросов :)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну реально нахера трощити . Цей товар то власність чіясь

Останнє редагування: 4 грудня 2016 16:41:14 від Luxetenebris
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

От ніби і хороша новина, але методи жесть
розваляли і поїхали
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А у нас з Санта Барбарою панькались, через то тепер спізнились з добудовою трамваю.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Самое смешное - там на заднем плане 142 школа. Я в ней учился. Так там было два ларька с советскх времен. Один постоянно закрывался открывался а во втором был ларек от науковой думки - академкнига. Иногда там продавли серию Литературные памятники.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То шо їх прибирають то добре.
Питання нахуя  трощити і ломати майно людям ?

Чи це така тема в людей потрощити і поломати комусь ? Навіть якщо воно там незаконно.

Хіба не можна культурно перевезти на штрчфмайданчик який . Щоб звідти люди млгли собі забрати товар сплативши за перевозку та штрафмайданчик.

Звідки таке відношення до чужої власеості . Європейці хуєві.
Я так розумію, культурно вже пробували.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Не, ну если тебе нравится антисанитария, грязь, просроченные продукты, некондиция... среди всего этого по ночам бегают крысы, а днём невозможно нормально пройти - то нет вопросов :)

Та питань нема. Мафи потрібно прибирати. Тільки нахуй просто прийти і бульдлзером все ламати .
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Лоханулись. Надо было вывеску Рошен повесить. На месте Белоцерковца я бы начинао оглядыватся.

А разве среди этого мусорника не было киоска "Рошен"?  ;o
Удивительно  :laugh: обычно в таких местах везде стоит.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Я так розумію, культурно вже пробували.

абсолютно впевнений їх вже декілька разів повідомляли 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

хм
я думала, що розваляли лише ларьки, що поналіплювали біля підземного переходу та на виході з метро

а ці - вони стояли значно далі, тротуар там широкий, магазинчики були всі однаково оформлені, такий собі досить охайний торговий ряд по дорозі між метро та швидкісним трамваєм
ось на іншому боці політехнічного провулка, якраз навпроти оцих поваляних - там п***а, для проходу людей менше метра
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Та питань нема. Мафи потрібно прибирати. Тільки нахуй просто прийти і бульдлзером все ламати .

якщо інакше люди не хочуть йти. саботують. Шини проколюють евакуаторам, деруться 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Я так розумію, культурно вже пробували.

Ну то значить розломати і потрощити . Це такий у влади підхід ?
Охуєнно. То мені тоже так можно по відношенню до влади ?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

боксер ,в кризис, продолжает людей работы лишать
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Академгородок следующий...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А тепер краса настала, аж очі ріже.
Да вам очі ріже всё, что с вами строем не ходит.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Одобряю! Давно пора! Я помню улицу Политехническую в своем детстве. Тишина, чистота, зелень кругом, всегда приятно по ней прогуляться было. Сейчас — невозможно пройти, все занято грязным понаехавшим быдлом полубомжацкого видона, которое торгует какой-то дохлятиной, ее же покупает друг у друга. Вонь, грязь, все заставлено машинами и обосцаными ларьками. Я представляю, что там испытывали жители домов вдоль Политехнической. Сейчас небось не нарадуются.

Быдлота, которая считает себя бизнеменами, которым мешают заниматься бизнесом! Уёбывайте в свои мухосрански, ставьте там свои сраные ларьки и продавайте свои землячкам свое дерьмо. Нехуй засерать мой город!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

якщо інакше люди не хочуть йти. саботують. Шини проколюють евакуаторам, деруться 

Що значить не хочуть. Для цього є виконавці і силові відомства.
Хіба це метод держави потрощити все і товар і власніст і так лишити ?
Це кримінал  а не влада. Нахуя тоді ці всі виконавці і правоохоионці якщо можнл просто загнати бултдозер і все потрощити
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

ось - розваляні торгові ряди зліва, де вони не заважали. А те, що зправа - лишили. А коли оті. справа відчиняються - проходу взагалі не лишається... Дивно...
Шкода "1000 дрібниць" - госптоварчики, там завжди було людно, усім потрібні дрібнички=- кому прищепки, кому прокладка на кран, кому вішалка чи ведро, кому 10к цвяхів чи шурупів...

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Не, ну если тебе нравится антисанитария, грязь, просроченные продукты, некондиция... среди всего этого по ночам бегают крысы, а днём невозможно нормально пройти - то нет вопросов :)

Дурень ти. Я вже 25 років спостерігаю за цією бійнею. Колись трощили ребра диким торгівцям і палили кіоски, зараз ламають ночами цілі ряди екскаваторами. Років через 5 бомбити будуть з повітря, мабуть.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Та питань нема. Мафи потрібно прибирати. Тільки нахуй просто прийти і бульдлзером все ламати .

да, надо было днем на публику шоу устроить, да ? 
с воплями бабушек и баб, и шоб кто-то еще отпиарлся ?
нахально подставлялись на авось, не уважали свою собственность и решение горвластей.
почему  с ихним майном надо еще панькаться
и тащить за три девять земель куда-то за свой счет властям ?
"виталька в голову ест, ничо не может", ога
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нормальний метод. МАФівці і бігбордівці вважають наше місто своєю особистою власністю. МАФи треба давити разом із власниками, орендарями і продаванами. Є надія на кличка, що місто колись буде повністю звільнене від мафопідорів.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

Я представляю, что там испытывали жители домов вдоль Политехнической.
там нема будинків.
а машини там завжди - томущо податкова і трошки далі - базар на політесі.
податкову не чиплятимуть.

Хоча я думаю, що мешканцям політехнічного провулка було б значно більше користі, якби їм повернули їхній дитсадок, який податкова вже розбудувала у тричі більше
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Печально..., но обьснять почему, не буду, офисному планктону не понять...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Я рахую цілком справедливо буде коли ті власники потрощать або спалять власність чинухам які прийняле рішення ломати бульдозером .

Я слова не скажу в осуд.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія