Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Re: Разгром МАФів у метро Політех

Якби хотіли зробити зручні проходи - зносили б всю іншу х.й.ю, що понатикана навколо метро та зупинок.

Ну хорошо хоть ты согласна - что всё то что там понастроено, это хуйня!  (tu) И надо это сносить!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ще раз кажу турбувати тут повинно не доцільність мафів а те що влада собі дозволила вночі приїхати і просто потрощити чужу власність.
А вам як пороблено бля ..
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Напротив ОГА уже всю срань от трусливого Яныка уже убрали. Но возле метро какая-то фигня растёт постоянно... А вот через дорогу - там хуже чем на том Политехе.

Ну да, я именно про это "через дорогу" и писала.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То шо їх прибирають то добре.
Питання нахуя  трощити і ломати майно людям ?

Чи це така тема в людей потрощити і поломати комусь ? Навіть якщо воно там незаконно.

Хіба не можна культурно перевезти на штрчфмайданчик який . Щоб звідти люди млгли собі забрати товар сплативши за перевозку та штрафмайданчик.

Звідки таке відношення до чужої власеості . Європейці хуєві.

видимо чтобы эпатировать публику

и создать впечатление максимально решительных реформ
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

не питання в доцільності мафів, питання в кримінальних методах які собі дозволила влада. І неповазі до чужої власності , навіть якщо вона незаконно там розміщена.

Ок, давай предположим что все или большинство ответят как ты: МОЕМУ городу не нужны эти "объекты" - они портят его внешний вид, затрудняют логистику, создают опастность в случае экстренных ситуаций.

И я, как выпускник КПИ, до сих пор часто бывающий в этом месте, обслуживающийся в "Вера, Надежда, Любовь", регулярно проходящий по маршруту метро-скоростной трамвай - яростно поддерживаю изменение тренда ОТ превращения моего города в обобщенный Шанхай К восстановлению современного города.

Кстати, я был там вчера в р-не 19 часов. Это капец :(
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ще раз кажу турбувати тут повинно не доцільність мафів а те що влада собі дозволила вночі приїхати і просто потрощити чужу власність.
А вам як пороблено бля ..

коли намагались робити вдень, бариги збирали масовку і різали колеса техніці
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Не треба зносити ЦУМ, треба нахрен вигнати Ахметова. Ти не зрозумів суть мого печального жарту.
Вибач...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нарешті! Гнати цю шпану кримінальну...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

в обобщенный Шанхай


но-но! в Шанхае уже стерильная чистота...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

студенти купляли аж бігом :D
а я купляю м"ясо трохи далі, вже на базарі, дуже кльова там є ятка зі свіжим м"ясом та нирками і серцями для моїх кішок

я там был проходил последний раз в среду… Вонища от этих шаурмячных шо блевануть охота. Сразу представляю чан с вонючим рассолом грязным, где несколько дней замачивают эту мясную ногу с нанизанным на нее полупорченным мясом.

А студентов там да, дохера. Выглядят как бомжи. То, что студент, можно понять только когда разглядишь, что оно молодое. Травятся идиоты этим дерьмом постоянно.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

А где там, извините, базар? Тоже на тротуаре? ;o

Там же места нет нигде даже доя маленького базарчика.
перед поліклінікою

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

Ну хорошо хоть ты согласна - что всё то что там понастроено, это хуйня!  (tu) И надо это сносить!

не пересмикуй. НЕ ВСЕ.
мені дуже зручно туди бігати - 5 хв, ніж пертися на лук"янівку (25 хв)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

коли намагались робити вдень, бариги збирали масовку і різали колеса техніці

Тобто стотисячне мвд і вся укупі влада нездатна легально прибрати мафи окрі вночі тихо бульдозером поламати все і розтрощити ?
Вкупі з товаром і власністью що була в середині ?
Просто так ріщення влади  в столиці в ночі потрощити все і зруйнувати.

Та ви єбануті всі

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

"Цариця Клеопатра" - м'ясний донер  :laugh:

Я бы не смог там мясца купить.
а Солоденька Крамничка і Ювелірна Майстерня в кіоску 3м фасад і одним входом?  ;o
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Лоханулись. Надо было вывеску Рошен повесить. На месте Белоцерковца я бы начинао оглядыватся.

дуже та вивіска допомогла Рошену на Святошиному
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Достеменно відомо що на ФУПі одні мільонери і вони пересуваються тільки на авто.

 Що до вашого питання, то думаю якби це гівно не купляли, то ларьки б закрились.

Ты не местный, поэтому разговор вряд ли может быть предметным.
Просто поверь - ни студентам, ни жителям соседних домов это не нужно.

Конечно потребители есть - транзитные пешеходы от метро к скоростному.
Те кто очень заняты и не могут сделать шаг влево чтобы зайти в нормальный магазин и купить ДЕШЕВЛЕ, с ЛУЧШИМ КАЧЕСТВОМ нужный им товар.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Провулок Політехнічний межа Шевченківського та Солом'янського районів. Знесено Солом'янську сторону.
Якого біса лайкувать не розумію. Вчинок "нової" влади ганебний. Мало того, що суки залізли в чужий гаманець так ще й поводяться як бандити, вночі роблять темні справи. Якщо ви не розумієте то  живете  в при таких владах (усіх) коли в одну мить (вночі) ваш бізнес стане не законним і я сподівався, що після Майдану буде ЗАКОН, а насправді один партійний регіонал змінив другого партійного регіонала.
Киоскам тим більше десяти років.
Хочу бачить як зносять дачі "слуг народа" в недозволенних місцях от там і лайкуйте.
А Кличко мабуть не тільки боксом займався судячі з методів роботи.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Тобто стотисячне мвд і вся укупі влада нездатна легально прибрати мафи окрі вночі тихо бульдозером поламати все і розтрощити ?
Вкупі з товаром і власністью що була в середині ?
Просто так ріщення влади  в столиці в ночі потрощити все і зруйнувати.

Та ви єбануті всі

як можна бити активістів?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нарешті! Гнати цю шпану кримінальну...

Влада в німеччині тоже наймає бульдозер і трощить вночі людям власність замість того аби з поліціянтами легально то прирати ?

Останнє редагування: 4 грудня 2016 17:39:27 від Luxetenebris
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Svitlana Bykova

сделать шаг влево чтобы зайти в нормальный магазин и купить ДЕШЕВЛЕ, с ЛУЧШИМ КАЧЕСТВОМ нужный им товар.
АТБ! X(  :laugh:
більше продуктових там нема

Останнє редагування: 4 грудня 2016 17:40:54 від Svitlana Bykova
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

''Кроме того, в одном из киосков была найдена "инструкция" для сотрудников о том, как нужно себя вести в случае демонтажа киоска.''


http://dpchas.com.ua/dnepropetrovskaya-solyanka/snos-mafov-v-dnepropetrovske-debaty-spory-i-draki-video
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

но-но! в Шанхае уже стерильная чистота...

Да я в курсе, использовал как мем ;)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

АТБ! X(  :laugh:
більше продуктових там нема

Света, хочешь ВСЕРЬЕЗ обсудить этот вопрос???
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Тобто стотисячне мвд і вся укупі влада нездатна легально прибрати мафи окрі вночі тихо бульдозером поламати все і розтрощити ?
Вкупі з товаром і власністью що була в середині ?
Просто так ріщення влади  в столиці в ночі потрощити все і зруйнувати.

Та ви єбануті всі

Ну то хай всі сто тисяч приїдуть вдень, щоб ти був задоволений, що зносять не вночі? В нас нема куди грошей дівать? Може заради твоєї забганки ще й збільшимо штат МВС??? Як можуть, так і зносять. Стули пельку, неєбанутий.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Що ви б***ь підараси радієте? У моєї співробітниці там мати більше 15 років тримала кіоск, всі документи в наявності, земля в оренді, маф усіма інстанціями погоджений, торговий патент, всі податки сплачені, тітка (під 60) все сама, сама закуповувала, сама торгувала, сама вела облік, всі суди за минулі намагання їх прибрати були виграні (там об'єднання орендарів), жодного попередження, жодних претензій, просто прийшли вночі і все потрощили, а там у людей обладнання, холодильники, вітрини, товар... хто це все б***ь компенсує? Не кажу уже про позбавлення можливості заробляти на життя!
Щоби не було питань, я сам проти усього цього циганського табору у вигляді мафів, що перешкоджають вільному пересуванню,  проте, має бути все у законних спосіб: рішення суду, наказ виконавчій службі, пропозиція добровільно прибрати, у разі відмови чи ігнору, попередження про дату і час, в призначену дату і час виконання рішення суду ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ з підтримкою правоохоронних органів у разі потреби. А те що робиться - це беспрєдєл!
І так, перш ніж приймати радикальні міри, людям треба запропонувати альтернативні місця, бо вони закон не порушували, і всі документи мають на руках, і всі необхідні платежі сплатили.
А мер у нас дебіл, бандит і бєспрєдєльщік.
ЗИ. Якщо Вову ще раз відпиздять, буду радіти.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну то хай всі сто тисяч приїдуть вдень, щоб ти був задоволений, що зносять не вночі? В нас нема куди грошей дівать? Може заради твоєї забганки ще й збільшимо штат МВС??? Як можуть, так і зносять. Стули пельку, неєбанутий.

Це просто якийсь п***а. Причому тут забаганки мої.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А мер у нас дебіл, бандит і бєспрєдєльщік.
ЗИ. Якщо Вову ще раз відпиздять, буду радіти.
А ти тоді хто?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

 :laugh:

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

...
У моєї співробітниці там мати більше 15 років тримала кіоск, всі документи в наявності, земля в оренді, маф усіма інстанціями погоджений, торговий патент, всі податки сплачені, тітка (під 60) все сама, сама закуповувала, сама торгувала, сама вела облік, всі суди за минулі намагання їх прибрати були виграні (там об'єднання орендарів), жодного попередження, жодних претензій
...

Ты либо в нереально близких отношениях со своей сотрудницей или ее мамой либо очень наивный человек.
Неужели ты думаешь что знаешь ВСЕ о том как ЧУЖИЕ люди ведут т.н. "бизнес" в Украине?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

это ахуенно! разгром гадюшника на политехе это была моя мечта (у меня там квартира киевская)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Как  через маленькие ручейки формируется большая река, так из отдельных информационных сообщений формируется картина о киевской власти.
А картина следующая: Кличко совершенно тупое создание и он управляется сверху барыгой, который подминает под себя все, что можно, а если нельзя, то разрушает. Все  по риском государственного рекетерского наезда, будь то ларек, мойка, киоск, парковка, гаражный кооператив, СТО,  будка обувщика или базар и т.д. Таких случает уже просто очень много. Все должны платить дань барыге, особенно остро этот вопрос вскроется в предвыборный год, похоже начнется беспредел.
Строится новая  инкарнация кучмизма.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Провулок Політехнічний межа Шевченківського та Солом'янського районів. Знесено Солом'янську сторону.
Якого біса лайкувать не розумію. Вчинок "нової" влади ганебний. Мало того, що суки залізли в чужий гаманець так ще й поводяться як бандити, вночі роблять темні справи. Якщо ви не розумієте то  живете  в при таких владах (усіх) коли в одну мить (вночі) ваш бізнес стане не законним і я сподівався, що після Майдану буде ЗАКОН, а насправді один партійний регіонал змінив другого партійного регіонала.
Киоскам тим більше десяти років.
Хочу бачить як зносять дачі "слуг народа" в недозволенних місцях от там і лайкуйте.
А Кличко мабуть не тільки боксом займався судячі з методів роботи.


рагули идут нахуй

из-за них потенциально отличный район в 15 минутах езды от хрещатика был превращен в гадюшник африка стайл
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

это ахуенно! разгром гадюшника на политехе это была моя мечта (у меня там квартира киевская)

Так судя по сообщениям гадюшник остался, он наверно крышуется налоговой.
А МАФы поломали дальше по улочке, что ведет  к скоростному трамваю.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ты либо в нереально близких отношениях со своей сотрудницей или ее мамой либо очень наивный человек.
Неужели ты думаешь что знаешь ВСЕ о том как ЧУЖИЕ люди ведут т.н. "бизнес" в Украине?
Ну как Вы могли падумать такое??? Все мафовцы честные и законопослушные! И те, которым суд присудил убрать свой маф сразу же его убирали. Таких полно случаев, просто киевская власть скрывает это от нас!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ще раз: зносити треба було:

оце дике одоробло (там багато хуйні натикано), яке заважає УСІМ - не можна пройти до магазинів, до зупинки, до переходу - СТОЇТЬ СУКА, ніхто його взагалі ніколи не чипав
Показати зображення...
оцей мотлох, що захаращив вихід з метро - єдине, що знесли, але це ненадовго, вже зносили багато разів, воно за місяць знову виростає
Показати зображення...
і оцей весь ряд - бо неможна розминутись двом людям, тротуару нема - СТОЇТЬ як стояв
Показати зображення...
натомість знесли оцей чи не єдиний зручний ряд (що справа), який користувався попитом і нікому не заважав, бо стояв в глибині

Показати зображення...
#

Там еще блядская шаурмятня есть в том ряду -так она раза 3 горела уже!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

100% давно попереджали і вони вчасно  мали письмовий припис звільнити територію

Також 100% там більшість не мають дозволів і нічого не платять в міський бюджет

Так що все правильно роблять - нах ті будки!

Чекаю, коли вже почистять Лівобережну, бо засрано дуже, сміття, сморід, якісь калюжі як помийні, не пройти, не проїхати.

 (tu)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То шо їх прибирають то добре.
Питання нахуя  трощити і ломати майно людям ?

Чи це така тема в людей потрощити і поломати комусь ? Навіть якщо воно там незаконно.

Хіба не можна культурно перевезти на штрчфмайданчик який . Щоб звідти люди млгли собі забрати товар сплативши за перевозку та штрафмайданчик.

Звідки таке відношення до чужої власеості . Європейці хуєві.

Нельзя, какойнить хрен ляжет на амбразуру, залезет в ларек и трогать его не моги.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

учора. Я тут живу. На політесі.
мене дико бісили халабуди на майданчику навколо метро і підземного переходу. І продовжують бісити халабуди навпроти - які стоять на тротуарі, і людям там не розминутися навіть удвох
А цей торговий ряд стоїть (стояв) у сторонці, і дуже користувався попитом. Однаковий, охайний

Там ВСЕ вообще надо снести.Включая высотку-недострой.
Переход зачистить вообще до последнего таракана. Гастрономы в киосках там не нужны,пусть арендуют в зданиях.Тем более их там два в шаговой доступности
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

То шо їх прибирають то добре.
Питання нахуя  трощити і ломати майно людям ?

Чи це така тема в людей потрощити і поломати комусь ? Навіть якщо воно там незаконно.

Хіба не можна культурно перевезти на штрчфмайданчик який . Щоб звідти люди млгли собі забрати товар сплативши за перевозку та штрафмайданчик.

Звідки таке відношення до чужої власеості . Європейці хуєві.
уважение и НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬ чужой собственности это фундамент успеха западной цивилизации
А тут территория вонючих совков шариковых
И пока совки не сдохнут ничего не изменится...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

На каждый маф выдано куча разрешений
Это рекет и кидок
Веталя вспомнил молодость
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія