Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ОФФ Як на ФУПі ховати зображення або відео під кат?

Властиво питання в темі. Бо деколи відео +21, а як ховати - хз.
Потім тему в адмінку мабудь...
   
Властиво питання в темі. Бо деколи відео +21, а як ховати - хз.
Потім тему в адмінку мабудь...

Ось так

   
Прикольно
Ось так

   
Я знаю, як воно має виглядати. Я не розумію, які кнопки для того тиснути...
   
Тобто коди хайд і унхайд треба руками набирати?
   
Адмінстраторам треба написати щоб  у всі де картинка і ютуб фейсбку добавляло тег [/hide]

це ще добре що не буде грузити сторінку ... бо деякі фупчики зловживають велики картинками.
-----------


Я знаю, як воно має виглядати. Я не розумію, які кнопки для того тиснути...

   
Re: ОФФ Як на ФУПі ховати зображення або відео під кат?
Svitlana Bykova

Я знаю, як воно має виглядати. Я не розумію, які кнопки для того тиснути...
руками набирати тег
зацитуй сонну тетерю і побачиш
   
Тобто коди хайд і унхайд треба руками набирати?

УГУ))))

автоматизувати мабуть це не можна, бо має значення послідовність відкрити і закрити після яких тегів можна а після яких не можна (((((
   
руками набирати тег
зацитуй сонну тетерю і побачиш

Я вже побачила. А Растаман на кнопку повісити то не може? Ну от там є кнопка "форматований код". Навряд чи нею хтось користується. Поміняти на "приховати"...
   
Я вже побачила. А Растаман на кнопку повісити то не може? Ну от там є кнопка "форматований код". Навряд чи нею хтось користується. Поміняти на "приховати"...
мова має правила вживання, ті що не потребують правила ті представлені, залежно де ти вжив воно може працювати а може ні ... Я так розумію ті що могли автоматизувати ті автоматизували через кнопки.
   
Я вже побачила. А Растаман на кнопку повісити то не може? Ну от там є кнопка "форматований код". Навряд чи нею хтось користується. Поміняти на "приховати"...

воно не так працює як хочеться, десь можна а десь не можна його використати ((((
   
цей тег на фупі працює

але нажаль набирати його приходмиться руками

тег - хайд
   
це ще добре що не буде грузити сторінку ... бо деякі фупчики зловживають велики картинками.
Цей тег не блокує завантаження, його вміст однаково затягнеться вам у бровзер і своє від вашого трафіку забере.
Хочете відсікати картинки — для FF є втичка Show Picture.
На панель інструментів виводиться додаткова іконка — перемикач установок бровзера на зчитування/ігнорування картинок.
Зручно, коли хочеш тимчасово вимкнути перед тим, як відкрити якусь сторінку, де тобі нецікаві картинки.
   
А Растаман на кнопку повісити то не може? Ну от там є кнопка "форматований код". Навряд чи нею хтось користується. Поміняти на "приховати"...

До речі, саме тим форматованим кодом і можна показувати, як руками писати теги B-)
Я й забув про цю можливість :shuffle:
Та, здаєцця, не лише я... :D

Код: [Select]
[hide] . . . [/hide]
Ні, міняти цю кнопку не треба, хай буде.
   
Я вже побачила. А Растаман на кнопку повісити то не може? Ну от там є кнопка "форматований код". Навряд чи нею хтось користується. Поміняти на "приховати"...
може
Повісю
Але спочатку тре доробити оформлення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія