Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той хто сидить в кафе і не купив тепловізор - має схильності до содомії



РОЛ B JOHNSON

Скибочки Чедеру, креветки, курка, вершковий сир, сир Пармезан, салат Айсберг, сушена цибуля, соус Світ Чилі-майонез, соус Які


Вихід 270  г
250грн
   
І  як Рєзніков збирається забезпечити мільйон бійців   :S
   
один тепловізор має буди на кожне відділення, розрахунок, екіпаж, а не на 30 солдат.

І по 2 на снайперську пару.

люди не воюют 24 часа в день. им надо спать, отдыхать етс. а оборудование может 24 часа в день пахать
   
Тим що їх немає.

Пентагон  послал 45 000 шлемов и комплектов броников в 2022 году. Плюс Европа. Даже кемелы прислали на лето.
   
люди не воюют 24 часа в день. им надо спать, отдыхать етс. а оборудование может 24 часа в день пахать

От тіки не розказуй мені, ок?
Маю 5 відряджень з 14 по 18-й

Ніхто колгоспом користуватися такими приладами не дасть. мають бути відповідальні за кожен прилад.
Це всеодно, що користуватися однією високоточною гвинтівкою на п'ятьох.
Ій - пі3да.
   
І  як Рєзніков збирається забезпечити мільйон бійців   :S

Ніяк Україна 1 000 000 армію не потягне. Це просто красива цифра.
   
От тіки не розказуй мені, ок?
Маю 5 відряджень з 14 по 18-й

Ніхто колгоспом користуватися такими приладами не дасть. мають бути відповідальні за кожен прилад.
Це всеодно, що користуватися однією високоточною гвинтівкою на п'ятьох.
Ій - пі3да.

ок. согласен
но все равно же не надо на каждые 10 человек из 100 000 по ночнику, и по запасному на склад?

   
В бою військові діють не по 30 чоловік, а в складі мінімальних підрозділів, як то відділення, екіпаж, розрахунок, снайперська пара тощо.

Ти не зможеш сказати, зпждіть, бо моя черга користуватися тепловізором, ще не прийшла.
Тому не неси цей свій брєд про один теплік на 30 рил по черзі.
   
ну, раз згоден, то ігноруй попередній пост
   
даже если на каждые 10 человек по два ночника (один в работу, один на склад ) - это 60 млн баксов
   
І не на 10, а на кожний найменший підрозділ, або на кожного бійця, де це потрібно.
   
В бою військові діють не по 30 чоловік, а в складі мінімальних підрозділів, як то відділення, екіпаж, розрахунок, снайперська пара тощо.

Ти не зможеш сказати, зпждіть, бо моя черга користуватися тепловізором, ще не прийшла.
Тому не неси цей свій брєд про один теплік на 30 рил по черзі.

вот про армию сша - у них 1 ночник на 10 человек

..
The current Army budget request calls for fielding a total of 108,251 sets, which would cover infantry, reconnaissance and combat engineers attached to infantry in the coming years.
...
вся армия сша - the combined-component strength of the U.S. Army was 1,005,725 soldiers.

....
It is the largest military branch, and in the fiscal year 2020, the projected end strength for the Regular Army (USA) was 480,893 soldiers; the Army National Guard (ARNG) had 336,129 soldiers and the U.S. Army Reserve (USAR) had 188,703 soldiers; the combined-component strength of the U.S. Army was 1,005,725 soldiers.

https://www.armytimes.com/news/your-army/2021/06/03/new-networked-night-vision-for-soldiers-marines-youll-have-to-wait/#:~:text=More%20than%205%2C000%20are%20headed,Nor%20will%20Marines.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army#:~:text=It%20is%20the%20largest%20military,U.S.%20Army%20was%201%2C005%2C725%20soldiers.
   
І не на 10, а на кожний найменший підрозділ, або на кожного бійця, де це потрібно.

я понимаю про подразделения, но их фиг оценишь.
выше вон норма про армию сша
   
айти украины за год принесло бюджету украины 5 ярдов баксов

из 5 ярдов баксов можно было найти 60 млн баксов на ночники для армии, 1 ночник на 5 человек ?

при этом айтишники еще и в кафе ходили
   
а уж сколько бабла бене и фирташу выплатил бюджет,
я верной дорогой к бану иду?
   
Куйня это все. Я наоборот обрадовался по возвращению с зсу, когда увидел работающие магазинчики-кафешки. Это значит что хоть какието колесики экономики крутятся. И на каком то из этапов часть денег пойдет на армию. Если же все будут воевать или волонтерить, то на чьи деньги они будут все это делать? Так далеко мысль приверженцев ограничений покупок не заглядывает. А суровая правда в том что если все остановить, еще сильнее ужать расходы, то получим еще большее схлопывание экономики и внутреннего спроса.
   
при этом айтишники еще и в кафе ходили
Айтішники на днях скинулись на лям баксів.
   
Пан Гарри, я знаю людей які щодня пропивають мінімум 10 фунтів а на армію не дали ні копійки.

Я з тиз, хто дає на армію і деколи п'є пиво та вина
   
То й були б направлені у кільватер русскаму караблю.

Люди почали працювати. Народу вілсотків 25 за столиками.

І я пояснюю ...
   
вообще по нормальному военным надо кучу оборудования. там не один тепловизор, ночник и т.д.  нужна радиотехническая разведка, информационные системы, бпла , радары звуковые етс,  и для оборудования еще и спецы надо
для стационарной обороны системы наблюдения етс
воображению есть где разгуляться
те же инженерные системы етс етс
   
Я з тиз, хто дає на армію і деколи п'є пиво та вина
Так на здоров'я
   
даже перископы и дымовухи сторонние мелкие конторы делают
   
Так на здоров'я

Та дякую
За перемогу вип'ємо!
   
Показати зображення...
Рол Чорнобаївка

Подрібнений копчений вугор, вершковий сир, японський омлет, зелена цибуля, соус «Спайсі»

ось такий сет

соррі, не 8, а 6 видів

Показати зображення...
СЕТ ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З УКРАЇНИ
Рол Джавелін, рол Чорнобаївка, рол Стугна, рол Starlink, рол Нептун, рол B.Johnson


Вихід 1590  г

Доброго вечора!  [ua]

Ви не можете вдома зварити рису і віддати на ЗСУ решту?
   
Доброго вечора!  [ua]
Ви не можете вдома зварити рису і віддати на ЗСУ решту?

 :facepalm:
   
:facepalm:

Та всі віддають зараз на армію і на постраждалих. Десятки, тисячі і мільйони гривень.

Але навіщо то вписувати в якісь "роли"? 
   
Ви не можете вдома зварити рису і віддати на ЗСУ решту?
:facepalm: Почитай вище скільки МГ за останні пару місяців заінвестував в зсу
   
а якщо чесно платиш податки то це як считається?
Ніяк, краще не плати податки а зекономлені гроші віддай волонтерам, пенсіонерів хай теж волонтери кормлять і вчителів і військовим на зарплати збирають)
   
Айтішники на днях скинулись на лям баксів.
100 айтішників дали по 10 доларів, трійко власників по 300 000 - айтішникі зібрали на коптер)
   
Та всі віддають зараз на армію і на постраждалих. Десятки, тисячі і мільйони гривень.

Але навіщо то вписувати в якісь "роли"? 

А підтримувати бізнес не треба?
   
Всі платят іпотеку, комуналку, податки. Чи не доблєсть.
Краще волонтерити і забити на іпотеку комуналку і податки, не час кормити банки і державу - краще віддати все волонтерам- вони всі Гарварди позакінчували і академію вест пойнт - вони краще знають що армії потрібно)
   
Чем плохие американские каски ?
Тим що на них волонтери не зароблЯть свої 20 відсотків)
   
:facepalm: Почитай вище скільки МГ за останні пару місяців заінвестував в зсу

А підтримувати бізнес не треба?

Оk. Згоден з Вами.

Дуууже давно не ходив по ресторанах (
   
Так Мирослав гай який цю х..ню написав - воює чи волонтерить?)
   
Так Мирослав гай який цю х..ню написав - воює чи волонтерить?)
Написав xyйню тут патріарх і ти. Гай з першого дня в зсу, шо не ясно?
   
Так Мирослав гай який цю х..ню написав - воює чи волонтерить?)

Ти не знаєш, хто такий Гай?
   
Написав xyйню тут патріарх і ти. Гай з першого дня в зсу, шо не ясно?

+
Що це за консерва?
   
100 айтішників дали по 10 доларів, трійко власників по 300 000 - айтішникі зібрали на коптер)

Гюльчатай, відкрий лічіко?
Бо пан бреше, й не червоніє

Я це пишу не просто так, бо в курсі, як айтішники збирають, на що й за який час
Й да, айтішники вже не дуже довірливі й усіляким "волонтерам" та "хвондам" грошей вже не дають, а збирають під конкретних людей й під конкретні замовлення. Причому цих "конкретних людей" вони знають особисто

   
+
Що це за консерва?

це не консерва, це свіжачок
   
це не консерва, це свіжачок

А
Вже бачу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія