Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніщая вдова Ступки.

Re: Ніщая вдова Ступки.

А шо тут тоді обговорюють?
300 грн, які довелося витратити вдові Ступки на ліки зі скудної пенсії

Не розумію чо А.І. на всих кидається в цій гілці?

Не розумію чо А.І. на всих кидається в цій гілці?
тим більш що ніхто по суті не піддавав сумніву акторський талант Ступки
Йшлося про його особистісні якості, і ось тут вже виникла купа запитань

шо хочет бабка лариса и чем ей кто-то может и должен помочь ?

и почему ?

ну был ступка, неплохой актер без сомнения, но бабка тут причем, почему ей кто-то что-то должен сейчас, всего лишь из-за того, что ступка ее трахал ?

а для того чтобы что-то купить нужно что-то продать, пусть продает и будут ей и лекарства и   с чяем

война гааспада, шо вы хотели ?

За три з лишнім роки не спромоглися поставити пам'ятник на могилі Богдана Сільвестровича...

Какая же вонь стоит в этой ветке.
Ну и кто-то скажите мне что при таком говносраче Украина может состояться.
Да хрен там, глотки порвут друг другу.
За бабу с пенсией в 4000грн.
А чо прокуроров с пенсией в 12000 не обсуждаем?

тут похоже народ не в курсе.

какие у свободовцев фарионского разлива могут быть вопросы к ступке?
за то шо он Бенюка ткнул, что работать надо для людей , а не бабло в своей театральной компании рубить. Что на репертуарном спектакле билет стоит 50-100 гривен, а в театральной компании 500, тыща.
Так Бенюк он як дытына мала,  побежал к этому отребью свободовскому жаловаться , тут началось это гнильё от фарионовцев, типа стоял за спиной, работал на януковича.

писдит и прибедняется
Чи одна вона? скільки себе памятаю,завди родичі плакалися один одному на тяжке злиденне життя.....за столами вкритими так,що середній американець би о*їв......Чи є унас страждущі-БЕЗПЕРЕЧНО.Але також пезперечно наше постійне скиглення про "тяжку долю".Тому у амерів коли питаються :як життя-добре,прекрасне у сто випадках зі ста.Такк навчені.У нас відповідь в 99 випадках зі ста-нарікання і прибіднювання.навіт ь тоді коли на руках золота з кіло і в вухах діаманти.......Може з того і походить-все пропало? :D

Чи одна вона? скільки себе памятаю,завди родичі плакалися один одному на тяжке злиденне життя.....за столами вкритими так,що середній американець би о*їв......Чи є унас страждущі-БЕЗПЕРЕЧНО.Але також пезперечно наше постійне скиглення про "тяжку долю".Тому у амерів коли питаються :як життя-добре,прекрасне у сто випадках зі ста.Такк навчені.У нас відповідь в 99 випадках зі ста-нарікання і прибіднювання.навіт ь тоді коли на руках золота з кіло і в вухах діаманти.......Може з того і походить-все пропало? :D

Ну є таке, що поробиш. Така ментальність.
Але ж треба відрізняти вдову митця від дружини чиновника.
Таких тіток раз два і все.
Я б її пробачив навіть як би в неї діаманти з вух стирчали.
А от прокурорських шльондр, чоловіки яких зламали тисячі життів...
Ну ви зрозуміли хід моїх думок.

Останнє редагування: 28 серпня 2015 02:36:02 від б_а_р_с

Ну є таке, що поробиш. Така ментальність.
Але ж треба відрізняти вдову митця від дружини чиновника.
Таких тіток раз два і все.
Я б її пробачив навіть як би в неї діаманти з вух стирчали.
А от прокурорських шльондр, чоловіки яких зламали тисячі життів...
Ну ви зрозуміли хід моїх думок.
Я розумію.Але у ментальності і жінка чиновника і жінка митця варилися в тих самих умовах.Тому і різниці не буде великої......А взагалі то мене завжди смішив "титул"-жінка інженера,жінка професора чи жінка митця і т.д( і вайса-верса у гендерному розумінні) :D  У діаспорі це дуже популярно-пані інженірова чи професорова.І то нічого,що та пані три класи в сільській школі під час війни закінчила,а пиха так і пре перед такоюж коліжанкою з того ж села ...що вийшла заміж за продавця машин і в матеріальному стані далеко впереді від пані "професорової". :D ....жінки за чоловіків і навпаки не відповідають.То просто "мебель" в оточенні "добитчика піщі"(він чи вона).

Останнє редагування: 28 серпня 2015 02:46:54 від cynic

Вдова Ступки і справді жалілася на бідність? Гордону??
Тоді це все, що треба знати про пані вдову...

Хлопці-дівчата, на цій вашій гілці можна дисертацію захистити

после Тараса Бульбы Бортко, для меня актер Ступка перестал существовать.

да неужели, это после того как роль Бульбы на государственном уровне из рук президента отдали ватнику Депардье холую путинскому?
наплевали в душу Сильвестровичу, а потом ещё и претензии предьявляют. Ну кугуты жлобские , а не нация

НМГП, Ступка був геніальним актором. Звичайно, його геніальність була недооцінена. Як і геніальність інших акторів. А праця шахтарів належно оцінювалась?
А праця науковців?
Але сльози вдови мене не дуже зачіпають. Кілька дач, велика квартира в Киэві. Пенсія 4000.
Щось можна продати та й жити.
Особисто ій держава вже нічого не винна. НМД.

Оцей вдовиний плач говорить про ницу мораль "моральних", бля, авторитетів України.
Що менж ,хоч і був вправним паяцом, ще лучче вправлявся у лизоблюдстві і жадібності, що
синок, який хоч матір продасть за кацапське бабло, що ледар внук.
Нах нам такі авторитети. Вона ж нічим не різниться від поваляєвой з ліхутой, що
хочуть на повний пансіон від держави.Виродки совка.Сміття.Тьфу.. .

имейте совесть, Ступка был гордостью Украины, не наворовал на годы вперёд в театре, честно работал , а вы так о вдове.
шо за люди такие вы?
кацапы украинскую интеллигенцию расстреливали, а вы словами добиваете.
українська інтелигенція не буде у інтерв"ю на нездоровий кишковик скаржитися...  мало!мало - грошей мало... а як же "...не хлібом єдиним..."

завжди всього мало - жлобам; за тривалими спостереженнями "в натурі"- "жлоби" - це той таки люмпен, щойно зо статками, але їм усього завжди мало... прокляття над ними таке - носити воду дірявим решетом у бездонну діжку

може трохи вже від старості вижила з розуму?... у кожному випадку - Ступці не позаздриш... хоча "муж і жона - одна сатана" кажуть

Ашо это за аксиома, шо актеры, футболисты и стоматологи должны получать много???
А тем более их вдовы.

Ашо это за аксиома, шо актеры, футболисты и стоматологи должны получать много???
А тем более их вдовы.

В нормальній країні такий актор персонального реактивного літака має.  :X

100%

Дивна гілка.
Про пенсіонерку - що заробила - то і є. Хоч яким генієм не був чоловік - держава не повинна за це  сплачувати вдові.
Всі повинні бути в рівних умовах, чи не так?

что я вам скажу, может поймёте, а скорее всего нет.
 не цените своих ступок, ну так будете смотреть пореченковых с табаковыми.
такая ваша доля .

что я вам скажу, может поймёте, а скорее всего нет.
 не цените своих ступок, ну так будете смотреть пореченковых с табаковыми.
такая ваша доля .

A.I. ти мабуть дибіл, якщо не бачиш що ступка був оцінений на всі 100

A.I. ти мабуть дибіл, якщо не бачиш що ступка був оцінений на всі 100

слушай дегенерат винdсерферный , иди на пляж, там твоё место дебила, не лезь в такие ветки

А які заслуги у вдови Ступки, крім народження сина кіно генія?

Пистец срач развели.. До вы к ней прицепились? Старая женщина, вполне возможно, что не "сповна розуму".. Никогда не интересовалась финансовой стороной жизни. А вы тут дерьмо на неё льете..

слушай дегенерат винdсерферный , иди на пляж, там твоё место дебила, не лезь в такие ветки

Та поїду на вихідні в Сан Дієго зі своїм педдлбоард. Але поясни чому ти думаєш що ступку не оцінили.

Пистец срач развели.. До вы к ней прицепились? Старая женщина, вполне возможно, что не "сповна розуму".. Никогда не интересовалась финансовой стороной жизни. А вы тут дерьмо на неё льете..

типа она читает

Не в нормальной, а в богатой (она же конечно и нормальная).
У нас страна к сожалению не очень обустроенная, поэтому реактивный самолет - это много.
Ступке почести возданы сполна.

Та поїду на вихідні в Сан Дієго зі своїм педдлбоард. Але поясни чому ти думаєш що ступку не оцінили.

потому что я видел и ал пачино, и скарлет джохансен на бродвее, и я могу сказать  кивлянам : вам повезло , что вы могли ходить в театр и видеть актёра мирового уровня,
 а вы как дебилы с комплексом меншовартости бегали на антрепризы маасковских пустышек, бо то сталичные штучки, ото клясса!

глупо поступила с этой жалобой...столько дерьма про ее семью всплыло...я и не знала раньше...

типа она читает
А это имеет какое-то значение? Странно вы воспитаны.

потому что я видел и ал пачино, и скарлет джохансен на бродвее, и я могу сказать  кивлянам : вам повезло , что вы могли ходить в театр и видеть актёра мирового уровня,
 а вы как дебилы с комплексом меншовартости бегали на антрепризы маасковских пустышек, бо то сталичные штучки, ото клясса!

а вдовам та родичам  Джеффрі Льюїса, Робіна Вільямса,Хела Нідема, Майкла Джексона держава пенсії платить?

В чому проблема ? Ця пенсія втричі більша ніж у мільонів пенсіонерів по Україні.

Ступка знявся в антиукраїнському фільмі в Раші. Хай Раша й платить вдові велику пенсію.

Останнє редагування: 28 серпня 2015 09:29:04 від оптиміст

а вдовам та родичам  Джеффрі Льюїса, Робіна Вільямса,Хела Нідема, Майкла Джексона держава пенсії платить?

да нет проблем, смотри пореченковых

Ти охуїв, Ступкою, як і іншими українськими талантами всі насолоджувались до несхочу. Включно зі мною. Він прекрасно почував себе в українському середовищі. Я не розумію твоїх висерів.

Ступка знявся в антиукраїнському фільмі в Раші. Хай Раша й платить вдові велику пенсію.

ты был в театре, в украинской драме? тебе не понравилось?

размер пенсии составляет 4 тыс.
Моя мама живет на 1280 грн

да нет проблем, смотри пореченковых

та нє, ти відповідь дай -як вже  так волаєш, що держава мало цінує вдову актора:  вдовам та родичам  Джеффрі Льюїса, Робіна Вільямса,Хела Нідема, Майкла Джексона держава пенсії платить?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія