Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

А я в Єгипті ніколи не була  :( і напевно вже не буду  :(

Я в Єгипті був 12 разів, в Турції - 17,  в Болгарії - 14, в Криму - 42 рази. Привчили к морю змалечку...

Ось у Домінікані ще не був, але вже договір підписаний з турфірмою, буду там рівно за місяць, аж 12 днів.
   
Re: Чекінюсь

готель трохи втомлений.  Хоча зрозуміло, що пакетніков з України в ClubMed не завезуть. Їм би впарити, щось подешевше
Готель має чудову зелену територію, мені дуже подобається, або зелень, або нові нори з трьома чахлими пальмами
   
Re: Чекінюсь

І що показують в такому випадку на кордоні в Україні  і в тій же Домініканці, який  документ? Довідку, про наявність Ig G,  чи і Ig M   достатньо? англійською чи як це має виглядати?

В Донікані нічого, заповнюєш е- тікет за 72 години і все , навіть карту здоров'я відмінили
На дітей в аеропорту анкету ще
Я десь зафоткала її, пошукаю пізніше
   
Re: Чекінюсь

Готель має чудову зелену територію, мені дуже подобається, або зелень, або нові нори з трьома чахлими пальмами

Я буду на східному узбережжі, в 5*. Спочатку думав бути поближче до Санто-Домінго, але  запевнили, що 1 дня екскурсії на всі музеї вистачить, а економія вийшла десь 10-12 тис.
   
Re: Чекінюсь

Это у неё фотки без Рояля?
Ты хочешь сказать, что селилась она в дешевом,
а фотки, что бы все тут полопались из зависти фотила в дорогом отеле?
Не..."Лёлик, это не наш метод". Все должны понять суть понта и крутизну.

Это её фотка...
Показати зображення...
А это фотка с Букинга (линк), где номер стоит 5000 гривень. Сутки!!!
Скромно, неправда ли?
Показати зображення...
А её словами  "гудковий раб спати не може вже другий місяць"...
это по-видимому тот, кто себе такой отдых позволить не может.
Например я.

В тебе якась дитяча травма чи ти з гудковим холуєм в одному кабінеті працюєш ?
Ти коли не в темі чиїхось срачів, краще мовчи  ;)
   
Re: Чекінюсь

Я буду на східному узбережжі, в 5*. Спочатку думав бути поближче до Санто-Домінго, але  запевнили, що 1 дня екскурсії на всі музеї вистачить, а економія вийшла десь 10-12 тис.

Ми побудемо тут потім їдемо на іншу сторону
А 5 чи 4 то все відносно, є гадюшники 5 і чудові четвірка, орієнтуватися потрібно по ціні
Я б не економила, пройшлась вчора в iberostar, там жахіття))

Viva вже краще, але наш пляж самий - самий  8-)
   
Re: Чекінюсь

тапісець!
я читаю цю маячню і думаю, Инанна зовсім тупа чи якось зайобами?

більшої ДУРИ на фупі я давно не бачила... ще з часів Насті_ВР.

Це називається жаба )) вона сама сказала що нікуди не їздить тому що відкладає на пензію  :weep:
Просто тепер може свою заздрість валити на корону )
   
Re: Чекінюсь

Мои все предки,  умели от рака.
У меня было в жизни множество и других  возможностей...
но похоже, что другие возможности меня миновали, а эта не минует.
На счет Египта (он здесь офом по теме) Египет не стоит для посещения.
От слова вообще, если вычеркнуть из него Красное Море с Кораловыми рифами.
Но это последнее, стоит того, что бы вытерпеть все остальные неудобства.
В Шарме не был. Может там и по-другому. Ехал специально на рифы у отеля. То есть в Марса Алам.

Когда то отломил себе кусочек корала. Решил рискнуть и взять с собой (что запрещено у них)...
И какое же было удивление, когда с обломленного куска по сути керамики или камня сочилась алая кровь.
Больше так никогда не делал.

Готовьтесь. Щас придёт топикстартер и устроит разгон за офтоп...

В цьому випадку дозволяю жорстокий офф   :) 
   
Re: Чекінюсь

Светка молодец, хорошего отдыха  (tu)
Ола  :)
 :-B  дякую
Я думала пізнувато, але зараз дуже задоволена що тут
Піду пташок погодую, клянчать вже  :laugh:









Погано видно білого )) сидить за соломою
Так краще

   
Re: Чекінюсь

Я в Єгипті був 12 разів, в Турції - 17,
Не бреши. Ти ще 7 років тому боявся літати аж у калісони сцяв. Добре якщо по 4 рази був.

є гадюшники 5
Саме туди і летить Павло  :laugh:

Останнє редагування: 11 квітня 2021 16:40:45 від Фома Липецкий
   
Re: Чекінюсь

В цьому випадку дозволяю жорстокий офф   :) 

Я вже не хотіла писати тут, щоб надати шановній дописувачці можливість відпочити, але раз вона дозволяє і тим більше сама підняла ці коменти, то ...
   
Re: Чекінюсь

Світлано, а там потрібно, як тут писали про Єбіпет,  сувати по $1-2 персоналу?
   
Re: Чекінюсь

То канадська хлорка, вона її навіть п'є без проблем  :laugh:

Хлебчете паршиву українську воду з-під крана з хлоркою і не тільки, або бутильовану з естрогенчиком та мікропластиком ви. Сабака биваєт кусачєй толька ат жизні сабачєй  :K

А у мене стоїть система зворотнього осмозу, яка коштує як 6 ваших поїздочок на третьосортний "курорт. Плюс фільтри ще доларів на 500 час від часу.

Але вам так не жити  :K
   
Re: Чекінюсь

Станом на 15 травня 2018 року Павло писав, що був у Турції 10 раз, в Єгипті - 7.  А тут вже 17/12  :laugh: За 3 неповних роки 7 раз в Турцію + 5 в Єгипет  :weep:

Про те як сциш літати цитату за 2014 дати?
   
Re: Чекінюсь

А у мене стоїть система зворотнього осмозу, яка коштує як 6 ваших поїздочок на третьосортний "курорт. Плюс фільтри ще доларів на 500 час від часу.

Але вам так не жити
Віка, ніколи, це факт. Я п'ю з крану і без фільтрів.
   
Re: Чекінюсь

Хлебчете паршиву українську воду з-під крана з хлоркою і не тільки, або бутильовану з естрогенчиком та мікропластиком ви. Сабака биваєт кусачєй толька ат жизні сабачєй  :K

А у мене стоїть система зворотнього осмозу, яка коштує як 6 ваших поїздочок на третьосортний "курорт. Плюс фільтри ще доларів на 500 час від часу.

Але вам так не жити  :K

Слухай, ну сходи , висрись в іншій будь якій темі, тут про подорожі. Засунь свій осмос за 500 дол собі в дупу, чи ще кудись.

   
Re: Чекінюсь

Станом на 15 травня 2018 року Павло писав, що був у Турції 10 раз, в Єгипті - 7.  А тут вже 17/12  :laugh: За 3 неповних роки 7 раз в Турцію + 5 в Єгипет  :weep:

Про те як сциш літати цитату за 2014 дати?

Ось заради такого і цікаво читати Фому


Зловив Павла за яйки

 :gigi:
   
Re: Чекінюсь

Це називається жаба )) вона сама сказала що нікуди не їздить тому що відкладає на пензію  :weep:
Просто тепер може свою заздрість валити на корону )

Я нікуди не їзджу, тому що як відповідальна громадянка своєї країни беру до уваги і виконую інструкції свого уряду, які наразі говорять, що ненагальні подорожі не рекомендуються. Тому що поважаю важку працю лікарів, медсестер і інших людей, які не можуть працювати з дому, як я, і змушені працювати на роботі фізично, таким чином збільшуючи ризик для себе підчепити ковід. Це по-перше.

Також я беру до уваги наукові дані, а саме що навіть перехворівши ковідом, людина все одно може заразитися новими варіантами. Ні попередні антитіла, ні вакцинація наразі абсолютно не гарантують захищеності від нових варіантів. Це по-друге.

Ну і по-третє, спеціально для low class cattle, що любить рахувати гроші в чужих кишенях, мені до пенсії ще далеко, але я на неї вже заробила. Причому два види пенсії на мільйони доларів - до смерті вистачить  :K

А тепер обтікайте!  :K  потім хлорочкою змиєте  :laugh:

Останнє редагування: 11 квітня 2021 16:56:18 від Inanna
   
Re: Чекінюсь

Віка, ніколи, це факт. Я п'ю з крану і без фільтрів.

Міг і не казати - по тобі видно  :facepalm1:
   
Re: Чекінюсь

Слухай, ну сходи , висрись в іншій будь якій темі, тут про подорожі. Засунь свій осмос за 500 дол собі в дупу, чи ще кудись.

Хай не гавкає в мою сторону. Тим більше вона дозволила оффтоп  :K

ПС. Щодо жаби. Жаби - це у тих, хто раз чи два на рік виїде у заштатний бомжатник і топирить пальці. Хай поїде у щось нормальне, як Алєжка і Фантамаз постили, то може, я ще порадію за них.

А ми так живемо кожен день як на курорті - чудове чисте повітря, world-class views, суші через день, крафтовий шоколад (хехе!). Так що підтримую посил попереднього дописувача - ми ТАМ уже є, і постійно  :laugh:

Останнє редагування: 11 квітня 2021 16:59:16 від Inanna
   
Re: Чекінюсь

Хлебчете паршиву українську воду з-під крана з хлоркою і не тільки, або бутильовану з естрогенчиком та мікропластиком ви. Сабака биваєт кусачєй толька ат жизні сабачєй  :K

А у мене стоїть система зворотнього осмозу, яка коштує як 6 ваших поїздочок на третьосортний "курорт. Плюс фільтри ще доларів на 500 час від часу.

Але вам так не жити  :K

Ніколи не думала, що людина може бути настільки навіженою та схибленою на "вам так не жити". :facepalm1:



Останнє редагування: 11 квітня 2021 17:02:35 від шуша
   
Re: Чекінюсь

Ось заради такого і цікаво читати Фому


Зловив Павла за яйки

 :gigi:
До 2010 року Павло не літав взагалі - це факт. Крім того знайшов що цей мудень ломав у Єгипті корали, щоб привезти додому + бився з арабом за воду.

Як полетів в Єгипет вперше (це було після початку війни), жив в убитому готелі і бухав "віскарь".

А ще ж були Албанія, Туніс, Занзібар, Відень.  :laugh: 19 разів  :facepalm: ох і брехло. Павлуша, у нас ВСІ ходи записаний, скріншоти є!
   
Re: Чекінюсь

Хай не гавкає в мою сторону.

чому, власне?
ти ж перша почала гавкити в її сторону бздурі. Отримала отвєтку...і невдоволена???

)))))))))) як в тебе з логікою і порядністтю? швах діло. )))

били тебе, бьють і будуть бити, поки ти не станеш відноситися до людей ввічливо і гідно! :)
   
Re: Чекінюсь

суші через день
:facepalm:  :weep:

Тренд нам так не жити  (tu) Давай, запалюй, Віка  X( Люблю тебе читати, без перебільшення - діамант хвупу.
   
Re: Чекінюсь

вам та не жити
І це правда. 99% навіть близько не можуть дозволити собі все це, а ще й мільйони на пенсію!
   
Re: Чекінюсь

чому, власне?
ти ж перша почала гавкити в її сторону бздурі. Отримала отвєтку...і невдоволена???

)))))))))) як в тебе з логікою і порядністтю? швах діло. )))

били тебе, бьють і будуть бити, поки ти не станеш відноситися до людей ввічливо і гідно! :)

Нагадую, що я перестала її зачіпати, але їй треба було відкрити пащеку про хлорку і про те, як я нікуди не їзджу.

Але я вже сказала все, що хотіла. Якщо вона не зачіпатиме мене, то я out of here.
   
Re: Чекінюсь

Єдине, що можна з приємністю згадувати все життя - це подорожі.

Ніяки лахи, щмаття та бранзулетки не дають такого задоволення, як подорожі. ІМХО, звичайно. Кому як.



   
Re: Чекінюсь

Єдине, що можна з приємністю згадувати все життя - це подорожі.

Ніяки лахи, щмаття та бранзулетки не дають такого задоволення, як подорожі. ІМХО, звичайно. Кому як.
Пані шуша,  а ви були на карибах?
   
Re: Чекінюсь

Єдине, що можна з приємністю згадувати все життя - це подорожі.

Ніяки лахи, щмаття та бранзулетки не дають такого задоволення, як подорожі. ІМХО, звичайно. Кому як.
+100500. Якщо обирати між перлами і тижнем на Карибах, то однозначно кариби.
   
Re: Чекінюсь

Пані шуша,  а ви були на карибах?

Донька ось в кінці березня повернулася з Домінікани.

Я  - не була. В мене складності з далекими перелітами. Психологічно десять годин перельоту  - страшнувато, якщо чесно. Боюсь взлітати, летіти, висоти і все таке.  :facepalm1:

Для мене оптимальна відстань - Вєна, коли не встигаєш злякатися  ))) Чотири години до Барселони вже було важкувато.
   
Re: Чекінюсь

+100500. Якщо обирати між перлами і тижнем на Карибах, то однозначно кариби.

Однозначно!
   
Re: Чекінюсь

багато тексту, мало фото.  Чекаємо світлини с чудовою зеленою територією.

А взагалі подорожі це чудово. Навіть тьета Свєта на третю добу перестала бризкати жовчью. Ось що парадайс робить з людиною  :kiss3:
   
Re: Чекінюсь

Єдине, що можна з приємністю згадувати все життя - це подорожі.

Ніяки лахи, щмаття та бранзулетки не дають такого задоволення, як подорожі. ІМХО, звичайно. Кому як.
Все приедается и путешествия тоже, но менять полностью обстановку и видеть что то первый раз конечно нужно.
   
Re: Чекінюсь

багато тексту, мало фото.  Чекаємо світлини с чудовою зеленою територією.

А взагалі подорожі це чудово. Навіть тьета Свєта на третю добу перестала бризкати жовчью. Ось що парадайс робить з людиною  :kiss3:
По моему ты на неё кидался,  полетела на месяц позже, самолёт дерьмо старючее, живёт в сарае из гавна и палок и тд и тп , вместо того что б порадоваться за человека.
   
Re: Чекінюсь

По моему ты на неё кидался,  полетела на месяц позже, самолёт дерьмо старючее, живёт в сарае из гавна и палок и тд и тп , вместо того что б порадоваться за человека.

 :facepalm1:

Може ти прочитаєш перший допис в цій гілці?  Або своє зелене не смердить?

А літак дійсно мотлох.  Тому я і вважаю за краще літати самостійно, а не пакетним туристом
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Може ти прочитаєш перший допис в цій гілці?  Або своє зелене не смердить?

А літак дійсно мотлох.  Тому я і вважаю за краще літати самостійно, а не пакетним туристом

Що ти як баба якась. Тьфу, бля
   
Re: Чекінюсь

тьотя Свєта збрехала як завжди.  Казала, що в лютому-березні полетить, а в підсумку летить поза сезоном. Бо в сезон дорого  :-)o
Что я должен был вычитать в твоём допысе?Она полетела в начале апреля вместо марта, это прямо брехня ужасная, почему сейчас не сезон вон на фото очень даже сезон.
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Може ти прочитаєш перший допис в цій гілці?  Або своє зелене не смердить?

А літак дійсно мотлох.  Тому я і вважаю за краще літати самостійно, а не пакетним туристом
Мне абсолютно пох какой самолёт, ты и такси только ВИП вызываешь?
   
Re: Чекінюсь

Мне абсолютно пох какой самолёт,
Якщо 2-3 години, то пох. Якщо 6+ то явно не пох.
   
Re: Чекінюсь

Якщо 2-3 години, то пох. Якщо 6+ то явно не пох.
Летал и по 18 часов, пох , бизнес это да другой уровень, но и ценник конский.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія