Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

(tu) а як Фома знайшов твої фотки в інеті? ;o

Отут описано:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097909.msg25225415#msg25225415

   
тепер як побачила твої фото, соромно за Асті,
яка регулярно писала про твою зовнішність в негативному контексті.
Ти справжня фупівська красуня  :friends:

Справа не у красі і зовнішності, бо її не вибирають і з часом вона еволюціонує, а у брехні, наклепах і неадекватному рівні реакції на тролінг.

   
Та звичайна я жінка (хоч і не крокодил і регулярно отримую валідацію,  ), а фотки старі. Але справа ж не у цьому, а як із фотки із лінкедіну, на якій не було видно нічого, крім обличчя, цілеспрямовано ліпили "калгарійського бегемота", "сра***кату зонну", "толстую женщіну, що плачєт у акна" і так далі. Хоча на фотці з тої ж фотосесії нема ніяких величезних дуп і страшних кілограмів.
Ок, Віка. Страшних нема у вазі, але понтів на 150-200 це хвакт!
   
Та звичайна я жінка (хоч і не крокодил і регулярно отримую валідацію, :gigi: ), а фотки старі. Але справа ж не у цьому, а як із фотки із лінкедіну, на якій не було видно нічого, крім обличчя, цілеспрямовано ліпили "калгарійського бегемота", "сра***кату зонну", "толстую женщіну, що плачєт у акна" і так далі. Хоча на фотці з тої ж фотосесії нема ніяких величезних дуп і страшних кілограмів.

Це говорить дуже багато про людей, що це робили. І вони так само продовжують брехати, що я нібито психічно хвора, що приймала пігулки, що воздихаю за якимось міфічним меном, що нічого не маю, крім форуму, що розлучилась, що безробітна, і т.д., і т.п.

Сподіваюсь, всі зроблять відповідні висновки і про цих людей, і про їх мотивацію.
насправді ті хто таке писав про тебе - просто показували своє справжнє обличчя,
адже то яскраве свідчення про їх виховання, рівень моралі та інтелекту.
"Слова Петра про Павла кажуть більше про Петра ніж про Павла"(ц)
   
насправді ті хто таке писав про тебе - просто показували своє справжнє обличчя,
адже то яскраве свідчення про їх виховання, рівень моралі та інтелекту.
"Слова Петра про Павла кажуть більше про Петра ніж про Павла"(ц)

Це точно. Поки залишу вас, бо треба зайнятися податками. Приєднаюсь до вас увечері за місцевим часом  :rotate:
   
Інанна поки для мене пікселки... Я фото не бачив.

Так що я вірю все що про неї кажуть... :weep:
   
ми всі юзери, і повинні підкорятись
не подобається мені цей лозунг жіноцтва, що взяло на себе статус порядної жінки-матері, як за Вашими словами.

   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Інанна поки для мене пікселки... Я фото не бачив.

Так що я вірю все що про неї кажуть... :weep:
Спати менше потрібно, хто хотів побачити цілу ніч не спав.
   
хто хотів побачити цілу ніч не спав.
Як побачив - цілу ніч не спав.
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Як побачив - цілу ніч не спав.
Ні, ну скажи. Іванні, корона дуже личить?
   
не подобається мені цей лозунг жіноцтва, що взяло на себе статус порядної жінки-матері, як за Вашими словами.
додупи лозунги - якщо Юріївна скаже тобі "згинь з мого майданчика",
ти зробиш це без жодних антімоній, які ти тут розводиш навколо моїх постів,
вириваючи з них по декілька слів аби спотворити їх зміст вилучивши з контексту.
   
додупи лозунги - якщо Юріївна скаже тобі "згинь з мого майданчика",
ти зробиш це без жодних антімоній, які ти тут розводиш навколо моїх постів,
вириваючи з них по декілька слів аби спотворити їх зміст вилучивши з контексту.

все-все. Згадала, що можна приховати весь текст, прошу пані.
Але повторю, що така позиція мені не подобається. І її Берегиням зауважуватиму тому.
   
повторю, що така позиція мені не подобається. І її Берегиням зауважуватиму тому.
і я повторюю - навіть якщо ти впадеш на підлогу
і почнеш совати ногами з дікими воплями несприйняття такої позиції,
то все рівно підеш звідси якщо власниця форуму так вирішить.
Тобто ти змушена будеш їй підкоритися бо ти у неї в гостях.
Так само ви повинні були мислити коли заливали лайном форум Шрайка.
Безсовісно випорожнялись як хотіли на чужу власність,
а коли господар за це погнав вас звідти, почали його обзивати :facepalm:
   
Принаймні після цієї гілки ні у кого з притомних не виникне питання, хто саме найпотужніше долучився до перетворення фДД на вигрібну яму.
Але тут - гілка, а там весь форум був завалений однотипними іспражнєніями цього троля.
Народ вже просто стогнав від зростаючої потужності його діяльності.
Благо, модери (крім одного) постійно тримали руку на пульсі і регулярно прибирали цього троля.
   
модери (крім одного)
та-ак, Олдбой був толерантним до неї ))

мабуть, відчував в ній свого пацієнта -жалів ))))))
   
Принаймні після цієї гілки ні у кого з притомних не виникне питання, хто саме найпотужніше долучився до перетворення фДД на вигрібну яму.
звичайно. це ті кого Шрайк погнав зі свого майданчика
поки Кадра була в річному бані за відмову від ігнору Миросіних постів.

Але тут - гілка, а там весь форум був завалений однотипними іспражнєніями цього троля.
Народ вже просто стогнав від зростаючої потужності його діяльності.
Благо, модери (крім одного) постійно тримали руку на пульсі і регулярно прибирали цього троля.
так, але ж який унікальний троль дістався тоді Дурдому!
Жодного його посту який би містив хоч малесесеньке порушення правил форуму
так і не вдалося відшукати жодному тамтешньому модеру!
Були змушені банити з формулюванням "Особливий випадок",
адже Мирося цілодобовими істериками того бану вимагала,
а підстави для бану не було жодної.
Ото так вийшли з положення, вперше і востаннє на ДД:



А ото мироськиного дружка VVVV забанив адмін
коли зі Шрайком побачили що там коїться і почали наводити порядок,
але встигли тільки найбільшого лайномета підстрелити,
зрозуміли що побанити прийдеться майже всіх активних дописувачів
і вимкнули форум, далі вже було те що я вище описувала -
ультиматум неадекватам про чистоту на форумі,
вони це відкинули бо дійсно нездатні поводитись по-людськи,
і пішли з форуму ліпити своє гніздо,
яке зараз висить на соплях десь в інтернеті,
безлюдне як пам"ятник агресивному кодлу
яке вміє лише кидатись лайном і руйнувати чужу власність.
   
та-ак, Олдбой був толерантним до неї ))

мабуть, відчував в ній свого пацієнта -жалів ))))))
мабуть)))))
   
і я повторюю - навіть якщо ти впадеш на підлогу
і почнеш совати ногами з дікими воплями несприйняття такої позиції,
то все рівно підеш звідси якщо власниця форуму так вирішить.
Тобто ти змушена будеш їй підкоритися бо ти у неї в гостях.
Так само ви повинні були мислити коли заливали лайном форум Шрайка.
Безсовісно випорожнялись як хотіли на чужу власність,
а коли господар за це погнав вас звідти, почали його обзивати :facepalm:

правильно - обзивали. Бо не поділяєм погляди Берегинь щодо цього. Не збиралися коритися і танцювати під чиюсь дудку.
   
і пішли з форуму ліпити своє гніздо,
яке зараз висить на соплях десь в інтернеті,
безлюдне як пам"ятник агресивному кодлу
яке вміє лише кидатись лайном і руйнувати чужу власність.
Яку власність? Ніхто і пальчиком не доторкнувся. Він сам все вимкнув і сам зруйнував.

   
Коротше, я так і не отримала відповіді від "неймовірної" про останній її закид, який надзвичайно заінтригував мене - а саме що я таємно воздихаю за якимось mistery man, який, за її словами, оцінив мою зовнішність на двієчку, і потім заявив отаке:

Цитата: Asti link=topic=1097954.msg25225177#msg25225177 date=16180[b
72664]
Вань, ну[/b] всі і так знають чого тебе ковбасить який місяць, і знають з-за кого.
Гадаю він теж знає, і це трошки тішить його его. Тішило б більше, як твоя дупа булаб хоча б на 4 розміри менша.
Не моя провина, що ти не його смаку.

Оскільки вона відмовилась назвати цю особу, я як аналітик вирішила провести власний аналіз.

Вихідні дані - це не іноземець, оскільки здатний читати і розуміти дописи на цьому форумі. Це хтось, хто мене знає. А чи знаю я його, не сто відсотків відомо і наразі мені точно не зрозуміло.

Можливі сценарії:

А) це хтось, хто знає мене в реальному житті. Варіанти:

1) Мій екс, але навряд чи він би відвідував цей форум, плюс я з ним не спілкувалася біля 18 років. No shred of feeling left (С).

2) Анонімний creep із Калгарі, він же ймовірний дружок Бульки, який погрожував мене згвалтувати. Не знаю, хто це, але страждати за ним не можу за умовчанням з очевидних причин.

3) Хтось інший, але я не знаю таких чоловіків і ніколи не мала з місцевими ніяких справ. Страждати за ними не можу. Хіба що вони за мною, але мені це невідомо.

Б) це хтось із форумчан. Варіанти (базуються на списку моїх поціновувачів):

1) Тролобулька. Це найстаріший (pun intended) член мого фанклубу. Особа, яка уже 20 років не може мене забути і перейшла в реал, роками шукаючи інфу про мене. Які можуть у мене бути почуття до токсичного, брудноротого, матюкливого і abrasive мужичонки, якого довелося забанити в лінкедін, який рився по обітницях моїх мертвих родичів і більше, а також використовував свої зв"язки в урядових організаціях Канади, щоб знайти про мене інформацію?

2) Фома Ліпецький. На другому місці тільки тому, що він overwhelmed решту в темпоральному аспекті, тому що з ним ми пікірувалися останні 5 місяців. Він кагбе уже видав оцінку моєї фотки, і це була не двійка. Коментувати більше нема що, бо всі знають і бачать, які у мене насправді почуття до цієї особи  :facepalm1:



Останнє редагування: 12 квітня 2021 04:06:14 від Inanna
   
3) Мєдвєдка. Мєдвєдка, як і Фома, мені подобався у тому плані, що вони обоє інтелектуальні і якщо займатися тролінгом з ними, то це буває прикольно і місцями смішно. У мєдвєдки було своєрідне почуття гумору - його матюкливі уїдливі коментарі були одними із кращих на тих форумах, де я читала. Але наївно думати, що у мене до мєдвєдки могли бути якісь почуття, крім тих, які відчуваєш до непутьового старшого брата. Коли його почали нещадно тролити, мені стало його шкода, і я вирішила дати йому титул The Hottest Guy on FUPTM.

Нагадаю, що саме я вигадала цей "титул" як спонтанну реакцію calculated response на фотку мєдвєдки, яку спочатку побачила у його лайв-джорнал, а потім на фупі (де він її виклав сам).

Якщо чесно, то мєдвєдка не такий вже і хот. Звичайної зовнішності. Але мене задовбало, що його теж постійно чморили і над ним насміхалися, що живе з котом (а я не люблю булінг і мені хотілося таким чином його підтримати), а по-друге, хотілося дістати деяких низькорангових мужичонок типу rst, які не давали мені проходу. І тому я стратегічно наділила медведку цим титулом   :D :smilie5:. Очікувано, низькорангові заскавуліли і дехто навіть образився   :facepalm1:.

Але потім медведка сам почав булити інших, і тому automatically lost his eligibility for this honourable title. І тому я передала цей титул Сергію 1974007, хто проявив себе як справжній чоловік у ситуації, коли всі інші або агресивно хейтили мене, або втупили очі у землю і мовчали  :smilie9:.
Не знаю, чи медведка поставив мені двійку по зовнішності. Коли він нарешті отримав від Фоми мою фотку, він типу зробив мені комплімент, про що прокоментував на супі.

Так, мене цікавило і продовжує цікавити, куди він зник. Зник він дуже різко – як правило, людина, що перестає писати, робить це по-іншому. Я сподіваюсь, з ним нічого поганого не сталось у плані здоров»я чи ще щось. Сподіваюсь, у нього все ок і він рано чи пізно повернеться на фуп. Я бажаю йому всього найкращого.

4) Rst. Матюкливий і чорноротий, але прикольний rst був для мене хорошим спарінг-партнером. Але не більше.

І так, це не Турчинов. Дуже поверхневий лінгвістичний аналіз, який я провела, враховуючи натяки, що це забанений навічно VVV_VVV, дає мені можливість сказати, що ймовірність того, що це одна і та ж особа, досить висока. Однак я фактично не знайома з творчістю VVV_VVV.
Злі язики казали, що він гей (not that there is anything wrong with that!), і хоч rst не має у своєму житті нікого, крім песика чоловічого роду, деякі коментарі про інших жінок і факт того, що він був одним із водоносців для Асті, змушують мене піддати сумніву заяви, що він грає за іншу команду.

Я написала у адмінці, що скучаю за rst і також була рада бачити його дописи. Звичайно ж, треба бути повним ідіотом, щоб думати, що така особа, як я, може цікавитися такою особою, як він, з будь-якою іншою метою, крім тролінгу.

Я також думаю, що він цілком був здатний поставити мені двійку за зовнішність і назвати різними іншими негативними епітетами у тому числі щоб потішити самолюбство Асті.

   
5) Гервасій. Були часи, коли ми з Гервасієм страшенно билися з питань трампізму, і він як тільки мене не обзивав і не матюкав. Але мене досить приємно вразило, що коли я розказала про свої проблеми із здоров»ям, він великодушно протягнув мені руку дружби і ми enjoyed a lengthy period of ceasefire. У мене нема негативних почуттів до Гервасія, але й, звісно, нема романтичних.

6) Цинік. Він з першого дня додовбувався до мене. Запам»ятався цим і тим фактом, що тупо розкрутив мем «пігулки», після того, як я розповіла про досить незвичну, але цілком наукову реакцію на один із антибіотиків (вже точно не пам»ятаю), які приймала – а прийняла я їх за своє життя дофіга і більше. Далі, коментувати, думаю, немає сенсу – крім жалю і презирства до цієї уже немолодої людини у мене немає ніяких емоцій.

7) Беггі. Колись беггі і я були друзями. Але він перейшов межу, коли почав брехати, нібито я ольгінський троль. Обливати брудом, принижував, всіляко знущатися. Мені його у чомусь жаль і я поважаю факт, що він атошник, але не зможу більше поважати його як особу, як це було раніше.
Була ще ціла купа різних інших осіб чоловічого роду, з якими я вступала у конфлікт чи займалася тролінгом, але вони мені якось не запам»ятались, щоб заслужити на окреме місце у списку.

Ось такий мій аналіз. Звичайно ж, розумні люди не сприймуть це серйозно, бо знають, що це написано з tongue in cheek. І особливо тому, що розуміють, що я як заміжня жінка люблю і ціную свого чоловіка і ніколи не проміняю його на якогось віртуального мена, що існує виключно у убогій фантазії однієї особи  ;o .
   
Як побачив - цілу ніч не спав.

Фімочка, хочеш бесплатну пораду?

Don't overcompensate so much, if you want to look or sound credible.

But it's ok - I forgive you  :) .
   
Піксел.

Реально, думаєш хтось повірить у ті полотнища? Одна з ознак, що людина бреше, це що вона починає заговорювати вуха. В нашому випадку на форумі починає друкувати полотнища за полотнищам на болючу тему. Одне діло аналітика інше коли стосується образ на когось форумчан чи власне життя, в цих двох випадках полотнища починають строчити.




   
Піксел.

Реально, думаєш хтось повірить у ті полотнища? Одна з ознак, що людина бреше, це що вона починає заговорювати вуха. В нашому випадку на форумі починає друкувати полотнища за полотнищам на болючу тему. Одне діло аналітика інше коли стосується образ на когось форумчан чи власне життя, в цих двох випадках полотнища починають строчити.


Тіммі, I don't care:

   
До речі, яка красуня ця Патті - таких зараз вже не знайдеш.
   
А це присвячується моїй подрузі та справжній королеві віртуальних баталій Кадрі - дякую за підтримку! It has been an honour.

   
Добре, що я роблю вигляд, що не розумію англійську...  :=V

   
Як же я хочу спати.
   
Але ще залишилося зовсім небагато.
   
Краще не приймати рішення коли тягне на сон, такі рішення завжди погані... :scenic:
   
Краще не приймати рішення коли тягне на сон, такі рішення завжди погані... :scenic:

Рішень немає, лише implementation  :rotate:
   

Віка, якщо я викладаю фотку, то макс час її зберігання на хостингу - 12 годин. Я не зберігаю локальних копій.


З чого ж ти її тоді вантажиш на хостинг, як не з локальної копії?
   
від кого? хіба її хтось зачіпає?

Суко, що ти городиш?  :facepalm1:
Ти мариш, лайлива свинюко?
Народ втомився від куп лайна, навалених тобою по всіх кутках форуму!
Забула, яке прізвисько ти отримала? Дєрьморойка.
Забула вже, свинюко?
Коли ти вже нарешті вгамуєшся, психічнохвора?

 ;o
   
З чого ж ти її тоді вантажиш на хостинг, як не з локальної копії?
Віка, бокер тов! Відповідь проста - з попередньої копії якщо ще жива  :laugh: Бачу ти награфоманила добряче, краще б ще пару міль добила чи борщ знову ж таки.
   
Віка, бокер тов! Відповідь проста - з попередньої копії якщо ще жива  :laugh: Бачу ти награфоманила добряче, краще б ще пару міль добила чи борщ знову ж таки.

З хоста на хост?  :facepalm1:

Щодо борща, everything in due time, милі набила уже.
   
Але
   
Дуже
   
Хочу
   
Спати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія