Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРСР, 1970-ті

Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Бля, я думал совкодрочеры выдлхли, Ан нет ползут как сраные  тараканы. Вам уже верно ж написали - чо вы сидите за американскими компании, в американской сети на американском грантовом сайте и писяете кипятком про совок ? Вперёд бл..и в чебурнет и там дрочите на сралина.
По теме.
Бесплатных учебников в школе не было - 1972-1982 годы учебы, каждый год был гимор купить их - были дефицитом. Цена - от 60 коп до 3р. С копейками.
Чото внучата Ильича не вспоминают массовые эпидемии дизентерии, когда лагеря закрывались областями. А было такое, в 1978 и 1981 годах - были закрыты в июле-августе почти все пионерлагеря в Черкасской и Полтавской областях.
Мог бы писать ещё но скажу одно - совочки именно ваши комуняки устроили тот п***а в котором мы живём. И они и их дети - тот же Розенко или Коболев ,ага ? Почти вся наша илитка это детки коммунистической знати . А Петька Симоненко ? А сраный мертвечук ? Идите в жопу, в общем.
(tu)
   
Re: СРСР, 1970-ті

Тю... Так то по умолчанию жи! Как комсомольский работник мог быть не членом ВЛКСМ (как минимум), а партийный работник - не член КПСС? Не, никак невозможно.
я писал про настоящую интеллигенцию, тобто - учёных, преподавателей, писателей, инженеров и т.д.
я не про партфункціонерів, а про всіх тих, кого тут називають сраними гуманітаріями. Про Фаріон та Забужко, наприклад

Останнє редагування: 28 липня 2019 12:29:14 від costashu
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Мне интересно у срвкодрочеров выборочная память?
Они забыли все эти очереди в магазинах, лоставание мебели, бытовой техники?
Взносы в фонд мира?
Поездки целыми НИИ на картошку?
Унизительные процедуры получения загранпаспорта с полутора десятком фотографий и таким же количеством анкет и собеседований?
Забыли, что бананы, апельсины и мандарины - это дефицит, а ананасы, мапракуйя, памело и авокадо - существуют только на картинках?

Они рассказывают о том, что были бы советские компьютеры но при этом забывают, что в СССР, каждая пишущая машинка стояла на учёте в КГБ, не говоря уже об ротопринтах и другой множительной технике.

И все до одного совкрдрочеры вспоминают последние 15 лет жизни СССР. Никто не хочет заглянуть глубже, потому что там мрак и нищета...
(tu) Така є людська риса, забувати про погане а памятати про добре...
   
Re: СРСР, 1970-ті

от не нада писдіти ,хабарництво на зу процвітало
від лікарні по вузи
я навіть знаю людей які в 80тих їздили поступати в вузи в росію бо на зу без грошей не було можливості
гонта, чи могли члена родини учасника УПА прийняти до комуняк?
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

На початку 80-х вже ні.
Може кінці 80-х..
   
Re: СРСР, 1970-ті

от не нада писдіти ,хабарництво на зу процвітало
від лікарні по вузи
я навіть знаю людей які в 80тих їздили поступати в вузи в росію бо на зу без грошей не було можливості

То це вона хотіла похвалитися, що на Рівненщині жили добре навіть за совка. Бо лише там живуть справжні українці. На відміну від Київщини, де вже якісь попорчені українці живуть в кацапських хатах (далі на схід, на всяких там Полтавщинах, взагалі чисті кацапи гніздяться,мабуть  :D ).
Тому діти упівців,які стали комуністами, - не зрадники, бо в них знак якості стоїть. А інші неякісні, які не проголосували за Порошенка, - зрадники. Така от математично-айтішна незаперечна логіка
   
Re: СРСР, 1970-ті

гонта, чи могли члена родини учасника УПА прийняти до комуняк?
якщо би член погодився стучати ,так.
До моєї бабці і її батька (мого прадіда) ще довго на бесіди по душам пробували розводити .Скуштували прутня .
Так і працювала в колгоспі до розвалу совка.
   
Re: СРСР, 1970-ті

гонта, чи могли члена родини учасника УПА прийняти до комуняк?
хз , я з 74 року тому памятаю совок 80их
книжки в школі , так були безплатні
на початку року видавали , а в кінці року треба було здати
якщо книжка знищена або загублена треба було заплатити
голоду не було , хати будували двоповерхові і спалювали тисячі кубів газу щоб то обігріти
машину купити було дуже важко , хоч гроші були
в нас в селі було 4 машини
2 москвичі , запорожець і жигуль
телефон був в сусіда , начальника лісгоспу , і ціле село там ходило дзвонити
так як близько траса київ -ужгород , то їздили з пацанами купувати в поляків на паркінгах жувачки , ремені адідас і іншу мішпуху яку потім батьки продавали відпочиваючим в трускавці в три рази дорожче
а так , було багато роботи на господарстві і по піонерлагерям чи морям ми не їздили
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Ты точно уверен, что совкодрочеры вспоминают молодость?
Кого в молодости eбало сколько стоят учебники или завтрак в столовой?
Это не было проблемой школьников.
А здесь усиленно дрочат именно на стоимость учебников, путёвок в лагерь и бесплатные спортивные секции.  На те вещи, которые их в детстве не интересовали.

Это взрослые экстрапрлируют свои нынешние расходы на прошлое, а не вспоминают детство.
Мене бісить, коли ці ідіоти розповідають про безкоштовні книжки, навчання, лікування, квартири і інше. Все це було оплачено нашими батьками або нами. Трудову діяльність почав у 1970 р.
   
Re: СРСР, 1970-ті

якщо би член погодився стучати ,так.
До моєї бабці і її батька (мого прадіда) ще довго на бесіди по душам пробували розводити .Скуштували прутня .
Так і працювала в колгоспі до розвалу совка.
отож
   
Re: СРСР, 1970-ті

я не про партфункціонерів, а про всіх тих, кого тут називають сраними гуманітаріями. Про Фаріон та Забужко, наприклад

Разные были гуманитарии, да... Скажем, Юлиан Семенов и Братья Стругацкие никогда не были членами КПСС.
Как и П.Л. Капица, И.Е. Тамм, Л.Д. Ландау, А.Д. Сахаров. До речi, все лауреаты Нобелевской премии. Говорят, что лауреаты даже где-то избегали вступления в партию.
Но при этом, странное дело, были допущены до святая святых СовСоюза - "ядерный щит Родины"
   
Re: СРСР, 1970-ті

хз , я з 74 року тому памятаю совок 80их
книжки в школі , так були безплатні
на початку року видавали , а в кінці року треба було здати
якщо книжка знищена або загублена треба було заплатити
голоду не було , хати будували двоповерхові і спалювали тисячі кубів газу щоб то обігріти
машину купити було дуже важко , хоч гроші були
в нас в селі було 4 машини
2 москвичі , запорожець і жигуль
телефон був в сусіда , начальника лісгоспу , і ціле село там ходило дзвонити
так як близько траса київ -ужгород , то їздили з пацанами купувати в поляків на паркінгах жувачки , ремені адідас і іншу мішпуху яку потім батьки продавали відпочиваючим в трускавці в три рази дорожче
а так , було багато роботи на господарстві і по піонерлагерям чи морям ми не їздили
Так ти ровесник моєї жінки. Вона доречі твоя землячка з Дрогобича. Я чомусь думав, що ти старший за мене. Я з 70 року.
   
Re: СРСР, 1970-ті

багато односельчан працювало на півночі вахтовим методом , частина в лісгоспі , а третя частина в санаторіях в трускавці
якраз щоб попасти працювати в санаторій треба було башлянути , то знаю точно
батько платив 600 рублів щоб влаштувати маму медсестрою в рубін
   
Re: СРСР, 1970-ті
TC

хз , я з 74 року тому памятаю совок 80их
книжки в школі , так були безплатні
на початку року видавали , а в кінці року треба було здати
якщо книжка знищена або загублена треба було заплатити
голоду не було , хати будували двоповерхові і спалювали тисячі кубів газу щоб то обігріти
машину купити було дуже важко , хоч гроші були
в нас в селі було 4 машини
2 москвичі , запорожець і жигуль
телефон був в сусіда , начальника лісгоспу , і ціле село там ходило дзвонити
так як близько траса київ -ужгород , то їздили з пацанами купувати в поляків на паркінгах жувачки , ремені адідас і іншу мішпуху яку потім батьки продавали відпочиваючим в трускавці в три рази дорожче
а так , було багато роботи на господарстві і по піонерлагерям чи морям ми не їздили

Я тоже с 74-го.
Все так, полностью.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Так ти ровесник моєї жінки. Вона доречі твоя землячка з Дрогобича. Я чомусь думав, що ти старший за мене. Я з 70 року.
я по дрогоичі в свій час поганяв)
журтожиток швейного пту то було бордельєро ще те :laugh:
   
Re: СРСР, 1970-ті

взагалі ті роки мені запамятались як повна гіпокризія
в школі вчителі говорили про високі ідеали комунізму , а виходячи зі школи перли купувати в поляків джинси :laugh:
ніхто в ту херню не вірив і жив своїм життям
ніби і забороняли колядувати , але в той час народні традиції були більш живі як нині
   
Re: СРСР, 1970-ті

я по дрогоичі в свій час поганяв)
журтожиток швейного пту то було бордельєро ще те :laugh:

Триппер?))
   
Re: СРСР, 1970-ті

Триппер?))
там було усьо і тріпер і божі коровки :facepalm:
   
Re: СРСР, 1970-ті

мене здивувала різниця ментальності ,як в 91му коли поступив вчитись нас загнали на практику в херсонську область збирати кавуни
між нами 17 річними з заходу і такими ж місцевими
нам було насрати на ссср, красний флаг і тд а вони то досить трєпєтно відстоювали
але поминаючи то , вони були такі самі як ми
   
Re: СРСР, 1970-ті

Суні, дєточько, ти в армії служив ?
   
Re: СРСР, 1970-ті

а вони то досить трєпєтно відстоювали
Ну от, довідстоювалися,що навіть у цій гілці вздрачують какую страшну развалілі, а винуватий у них ти,бендера.
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

  Хто не має минулого, не має майбутнього. ;)

  Щодо молодих, яким морковку перед носом вішають, аби бігли швидше - це ще той цирк.
  Більше вірогідності у сересері  жигуля виграти, ніж зараз у безродного стати власником крупного підприємства. :punish:
 
  ПиСи. Просив же не лялякати. :(
:D Філософ, бля...
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

  Минуле треба цінувати, а не обожнювати чи зневажати. :punish:
  Вангую, що Ви як опонент pyzduck vulgaris.
  В Україні НЕ ІСНУЄ жодного абсолютно незалежного бізнесу.
  Бо це СИСТЕМА.
  Втім, снобам такі проблеми невідомі.
А де є?
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ну от, довідстоювалися,що навіть у цій гілці вздрачують какую страшну развалілі, а винуватий у них ти,бендера.
вони жили в зовсім інших умовах
ми мали 2 польських канали в тб , мали постійні контакти з іноземцями , майже всі мали родичів за кордоном від польщі по америку
там навіть в 91му був глибокий дрімучий совок
село чкалово в якому був колгосп імені чкалова , вулиця чкалова на якій була школа імені чкалова :laugh:
але люди були добрі , памятаю як один мужик в неділю приніс нам дві трилітрові банки домашнього вина
там теж зустрічався з дівчиною місцевою до якої потім приїжджав два рази , але якось не зрослось
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Яка марка телевізора?
Гарне питання...
   
Re: СРСР, 1970-ті

взагалі ті роки мені запамятались як повна гіпокризія
в школі вчителі говорили про високі ідеали комунізму , а виходячи зі школи перли купувати в поляків джинси :laugh:
ніхто в ту херню не вірив і жив своїм життям
ніби і забороняли колядувати , але в той час народні традиції були більш живі як нині
Жінка каже, що самі упороті комуняки, якраз були з місцевих. Але вчасно повикидали партквитки, поодягали вишиванки і побігли до церкви. Зараз навчають християнської моралі. :D
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Це де такі села були? ;o
У моєї бабусі в селі навіть у 80 не було телевізора. Був один ч/б на всю вулицю у сусідів, все село збиралося дивитись.
Один магазин на все село, продавали хдіб-цукор-консерви.
Пенсія у бабусі в 80-х була 12 карбованців. Селяни гроші заробляли, продаючи городину на базарі.
Ні одної машини в селі не пам"ятаю при совєтах.
Може ти з райцентром попутала? Я жила в райцентрі, там було як раз, як ти розказуєш.
Бо ні в одному навколишньому селі не було ні машин, ні телевізорів.
Школа і клуб - були, як же без них?
(tu)
   
Re: СРСР, 1970-ті

Жінка каже, що самі упороті комуняки, якраз були з місцевих. Але вчасно повикидали партквитки, поодягали вишиванки і побігли до церкви. Зараз навчають християнської моралі. :D
вово
в нас такий директор школи був , ганяв нас з участковим як пацанами в вертеп ходили
а вже в 90му першим вступив в рух , натягнув вишиванку і в церкві з хоругвою стояв підєраст
номер був в тому що жив він в хаті яку забрали в мого діда , а в 91му нам її повернули і ми його звідтам випіздували
то він ще возмущався , ми всі українці :facepalm:
   
Re: СРСР, 1970-ті

 
вово
в нас такий директор школи був , ганяв нас з участковим як пацанами в вертеп ходили
а вже в 90му першим вступив в рух , натягнув вишиванку і в церкві з хоругвою стояв підєраст
номер був в тому що жив він в хаті яку забрали в мого діда , а в 91му нам її повернули і ми його звідтам випіздували
то він ще возмущався , ми всі українці :facepalm:
:lol:  :weep:
   
Re: СРСР, 1970-ті

а я в 10 років джинсами вже торговав...залучали до діяльності однако
   
Re: СРСР, 1970-ті

в нас такий директор школи був , ганяв нас з участковим як пацанами в вертеп ходили
а вже в 90му першим вступив в рух , натягнув вишиванку і в церкві з хоругвою стояв підєраст

та то всі директори були такі. вони просто виконували вказівки начальства.
   
Re: СРСР, 1970-ті

от не нада писдіти ,хабарництво на зу процвітало
я навіть знаю людей які в 80тих їздили поступати в вузи в росію бо на зу без грошей не було можливості

багато односельчан працювало на півночі вахтовим методом , частина в лісгоспі , а третя частина в санаторіях в трускавці
якраз щоб попасти працювати в санаторій треба було башлянути , то знаю точно
батько платив 600 рублів щоб влаштувати маму медсестрою в рубін
не тільки в зу. поступити в українські вузи було важко, на раші - як два пальці об асфальт. напевне така держполітика була. навіт в медущилища їздили в раші поступалии. потім, хто похитріше переводився, а хто лишався.

моя родичка в Одесі числислася медсестрою в якомусь санаторії, а сама моталася в волгоград джинси з малої арнаутської продавала, а назад чорну ікру везла.
   
Re: СРСР, 1970-ті

мене здивувала різниця ментальності ,як в 91му коли поступив вчитись нас загнали на практику в херсонську область збирати кавуни
між нами 17 річними з заходу і такими ж місцевими
нам було насрати на ссср, красний флаг і тд а вони то досить трєпєтно відстоювали
але поминаючи то , вони були такі самі як ми
Потому шо всем мозги засрать на ЗУ за 40 лет не успели - ещё жили люди, помнящие "за цисаря". А в остальной Украине - пистуц был полный, никто детям/внукам нифейхоа не рассказывал (бо помнили 37) ни за голодомор, ни за репрессии - совкодроч был тотальный.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Потому шо всем мозги засрать на ЗУ за 40 лет не успели - ещё жили люди, помнящие "за цисаря". А в остальной Украине - пистуц был полный, никто детям/внукам нифейхоа не рассказывал (бо помнили 37) ни за голодомор, ни за репрессии - совкодроч был тотальный.
Так між іншим. В"ячеслав Чорновіл, Василь Стус , Левко Лук'яненко  з Центральної України, комуняка Кравчук із Західної.   :D

Останнє редагування: 28 липня 2019 14:40:47 від Oleksandr
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ще живе покоління, яке більшу частину життя прожило в совку, а історія вже обростає небилицями та легендами. :gigi:
які нафуй партійні значки? Значки носили депутати рад різного рівня, а не комуністи.
І таки на прийом в партію були квоти. В НДІ ти хєр в ту партію вступив би, якщо не був активним комсюком, або якщо тобі не світила керівна посада. Тоді тебе в ту партію на мотузку затягли б, бо так було легше контролювати людину, ліпити всілякі догани, відправляти на ідеологічні курси і всіляко промивати мізки. В моєму НДІ черга на вступ в партію була розписана на роки вперед.
В комсомолі були майже всі. Якщо при закінченні школи хтось не був комсомольцем, то дорога у вищу освіту для нього була практично закрита. Були винятки, але я про такі лише чув, а сам не стикався.
При вступі потрібно було подавати характеристику зі школи чи місця роботи, яку підписували серед інших секретар комсомольської чи партійної організації.
Щодо західняків та східняків. В центральній Україні на початку війни ще було повно колишніх петлюрівців та розкуркулених. Але більшість з них ішла служити в німецьку поліцію, а не в УПА.
Про хати смішно. Різниці між сільськими хатами в лісостеповій Україні практично немає.
Іннана, мабуть, ніколи в кацапському селі не була.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Гарне питання...
Львів, звісно
   
Re: СРСР, 1970-ті

Василь Стус
дончанин він
   
Re: СРСР, 1970-ті

нас такий директор школи був , ганяв нас з участковим як пацанами в вертеп ходили
а вже в 90му першим вступив в рух , натягнув вишиванку і в церкві з хоругвою стояв підєраст
Тут цікаво з іншої точки зору глянути.
Я теж таких знаю,на пару з нормальними в Рух позаскакували  підераси ,єдиною задачею яких було всунути свого сина на таможню.Мій батько тоді відмовився і сестра його,хоч тоді на хвилі можна було  як два пальці.
А тепер питання:чи мав шанси тоді Рух як проукраїнська сила .
Я кажу ні. Підераси і беззуба тактика( відродження пласту не рахуєм,бо у мому випадку той підераси і пластом керував, по книжці яку мій тато з штатів привіз) плавного вичікування не спрацювала, а на кінець ідеям єдиної України перегородив дорогу камаз.Це правили якраз ті хто як ти кажеш лілєял чєсть і пам'ять.
Ну а потім данєцкіє  і повна жопа.
Є ще мізерна надія що кацапські гради по шиферах хохлів-малоросів допоможуть прояснити туман в головах  тожепатріотофф.
Виходить парадокс що без війни ,всі роки незалежності -просирали Україну як таку,бо вже майже заколисали .
А зараз  під час війни ,коли рускіє братья почали хохлам пробивати голови ,хоч вони і старалися бути рускімі більше за самих москалів,  до багатьох стало доходити.

Останнє редагування: 28 липня 2019 16:48:29 від Blackout
   
Re: СРСР, 1970-ті

Іннана, мабуть, ніколи в кацапському селі не була.
чи в українському
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ще живе покоління, яке більшу частину життя прожило в совку, а історія вже обростає небилицями та легендами. :gigi:
які нафуй партійні значки? Значки носили депутати рад різного рівня, а не комуністи.
І таки на прийом в партію були квоти. В НДІ ти хєр в ту партію вступив би, якщо не був активним комсюком, або якщо тобі не світила керівна посада. Тоді тебе в ту партію на мотузку затягли б, бо так було легше контролювати людину, ліпити всілякі догани, відправляти на ідеологічні курси і всіляко промивати мізки. В моєму НДІ черга на вступ в партію була розписана на роки вперед.
В комсомолі були майже всі. Якщо при закінченні школи хтось не був комсомольцем, то дорога у вищу освіту для нього була практично закрита. Були винятки, але я про такі лише чув, а сам не стикався.
При вступі потрібно було подавати характеристику зі школи чи місця роботи, яку підписували серед інших секретар комсомольської чи партійної організації.
Щодо західняків та східняків. В центральній Україні на початку війни ще було повно колишніх петлюрівців та розкуркулених. Але більшість з них ішла служити в німецьку поліцію, а не в УПА.
Про хати смішно. Різниці між сільськими хатами в лісостеповій Україні практично немає.
Іннана, мабуть, ніколи в кацапському селі не була.
+100500. Точно так все й було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія