Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

  у війську все просто - відповів російською гасло на посту - застрелили свої ж
сподіваюсь що ще жодного нашого не застрелили свої,
а на фронті дуже багато російськомовних українців.

п.с. Ви не відповіли як вважаєте - для скорішого переходу на українську
всіх російськомовних, треба їх ображати, принижувати і насильно змушувати?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Через 20 р українці не будуть розуміти російської мови



Через 20-25 років президент Росії буде стояти в Києві на колінах на могилі загиблих воїнів у росісько-українській війні і вибачатися. Я це гарантую, адже Росія завжди після тоталітаризму грає в демократію та гуманність. Президент Росії через 20-25 років буде виступати у Верховній Раді України з перекладачем і так само з перекладачем говорити з молодою депутаткою, яка до нього підійде. Тому що вона не буде знати його мови, а він не буде розуміти її. через 20-25 років в Україні не будуть розуміти російську мову 70-75% нового населення. І це теж буде та Україна, до якої ми йдемо, Україна, для якої російська мова буде іноземною. Таку думку висловив Віталій Портников у ток-шоу Політклуб на телеканалі Еспресо.

Українська мова це фундамент держави. Так само, як віра прапор і гімн.
якщо українська мова стане своєю у великих містах, затвердиться як невід'ємна частина міської цивілізації, тоді ніяке повернення імперії вже не відбудеться.

Останнє редагування: 27 червня 2022 01:55:24 від Good-Luck
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Твої воїни з росязиком?

Плакали вони на колінах в Ірпені та Бучі  від нас. Все що з росязиком -неукраїнське.
А якщо після злочинів росіян  хтось за росмлву підіймає голрву, відібьємо.

Її обидва  "воїни" давно в Америці сидять - це загальновідомий факт, вона сама хизувалася цим тут на форумі ще до війни.

І тепер в неї вистачає совісті весь час ссилатися у своїх постах на справжніх  українських воїнів, які б'ються з руськими фашистами. Ще й намагається щось вказувати людям та корити їх.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вони розмовляють російською мовою,
а з дописів прихильників фаріон виходить що вони вороги України,
манкурти і їм варто вручати чемодани і відправляти на вокзал.. :facepalm:
щось у вашій консєрваторії треба підправити :umnik2:

я  ж пояснював  не раз   - ворог напав не тільки на нашу українську Україну а і на вашу русифіковану неукраїнську Украину..
тому в консерваторії все нормально і не треба нічого поправляти
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вони розмовляють російською мовою,
а з дописів прихильників Бузини та Чєчєтова виходить що вони вороги України,
манкурти і їм варто вручати чемодани і відправляти на вокзал.. :facepalm:
щось у вашій консєрваторії треба підправити :umnik2:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

І взагалі, якщо африка раптом  нападе  на США   то чи   американські негри будуть відбиватися  разом з білими? чи будуть вони казати - це ваша війна, он тут є  ку-клус-клан, расисти, тому ми проти інших негрів воювати не  будемо?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

  у війську все просто - відповів російською гасло на посту - застрелили свої ж,

  до речі, це найкращий спосіб вивчати розмовну українську мову для ФУПівських лаптів
..

Предлагаешь за ответ на русском языке убивать? Стрелять за ответ на русском языке?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

..

Предлагаешь за ответ на русском языке убивать? Стрелять за ответ на русском языке?

Слухайте, припиніть нарешті напоказ  роздирати у себе на грудях футболку.

Вже смішно з цих зойків.

То йому кривавий Еренбург в темряві ввижається, то злі укронацисти.  :facepalm1:

А потім робити неувіноватоє обличчя та бідкатися, що, бач, в Україні російськомовних, виявляється, притисняють. В один голос з хуйлом, між іншим.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

..

Предлагаешь за ответ на русском языке убивать? Стрелять за ответ на русском языке?

Пропоную вирішити "язиковой вапрос" в Україні, відмовившись від російської мови всім українцям. Зрозуміти, що російська мова і російська культура належать виключно росії, а українська мова і культура належать Україні. Відповідно, послуговуватись в Україні її мовою і культурою.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Пропоную вирішити "язиковой вапрос" в Україні, відмовившись від російської мови всім українцям. Зрозуміти, що російська мова і російська культура належать виключно росії, а українська мова і культура належать Україні. Відповідно, послуговуватись в Україні її мовою і культурою.

Не заважай обом Олегам, Георгіу та примкнувшій до них Кадрі з насолодженням висмоктувати зраду там, де її нема.

Бачиш, люди вже 19 сторінок поспіль отримують з цього задоволення.

Одне смакування, обсмоктування та обговорення того факту, що україномовна людина сказала російськомовному Георгіу, що вона його не розуміє, визвав у компанії многоразовий оргазм.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


Пропоную вирішити "язиковой вапрос" в Україні, відмовившись від російської мови всім українцям.
Всем украинцам или всем гражданам Украины? Если непонятен вопрос, то сообщаю, что украинцы большая часть от всех граждан Украины.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?
AI

Кацапомова - головне гальмо науки. Кацапської. Так вважають деякі кацапонауковці.

А для залежних народів постсовка мова окупанта стала фільтром світової культури, з якої москалі забирають собі найцінніше, спускаючи підкореним культурам недоїдки задля їх примітивізації та контроля.

Це створює для зкацаплених потяг присмоктатись ко кацаподжерела, щоб через нього отримувати хоча б які крихти знань. Зважаючи на все більше відокремлення кацокультури від світу, це джерело все більше всихає, як це вже бувало за часів холодної війни.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Всем украинцам или всем гражданам Украины? Если непонятен вопрос, то сообщаю, что украинцы большая часть от всех граждан Украины.

Ти диви, як вперто людина намагається відокремити себе від України.

До речі - всіх громадян України зазвичай називають українцями точнісінько так, як громадян Ізраїлю - ізраїльтянами, громадян Америки - американцями, без поділу по національностях.

І такої омріяної для Георгіу графи "національність" в українському паспорті теж немає.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

я  ж пояснював  не раз   - ворог напав не тільки на нашу українську Україну а і на вашу русифіковану неукраїнську Украину..
тому в консерваторії все нормально і не треба нічого поправляти
тобто наші воїни які захищають Україну
і при цьому розмовляють російською мовою,
то таки манкурти і ви їм наготували чемодани?
Чи нарешті погодитесь що ваша
фаріонська консерваторія ліпить повну дурню на шкоду Україні?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не заважай обом Олегам, Георгіу та примкнувшій до них Кадрі
тю! для того ж і форум існує
аби Гонсалес, Чжан, Ларта і прімкнувшая до них шуша
пристойно посперечалися зі своїми опонентами,
і це нормально що у різних людей різні позиції
щодо того як краще в Україні зробити так,
аби всі громадяни розмовляли державною мовою [ua]
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тобто наші воїни які захищають Україну
і при цьому розмовляють російською мовою,
то таки манкурти і ви їм наготували чемодани?
Чи нарешті погодитесь що ваша
фаріонська консерваторія ліпить повну дурню на шкоду Україні?

Я ось думаю, Ви це все пишете від нерозуміння або від дурості?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я ось думаю, Ви це все пишете від нерозуміння або від дурості?


Кадра пишет свои тексты в соответствии со своими убеждениями что есть хорошо и что есть плохо.
Вы же пребываете в убеждении, что носителем истины являетесь только вы, а все остальные, кто с вами не согласен, дурни и от непонимания всего и вся.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

  у війську все просто - відповів російською гасло на посту - застрелили свої ж,

  до речі, це найкращий спосіб вивчати розмовну українську мову для ФУПівських лаптів


Реакцию україномовних на предложение Чжана расстреливать "русскоязычных лаптей" с целью принуждения изучать розмовну  українську мову хотелось бы увидеть.

Или молчание - знак одобрения?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Реакцию україномовних на предложение Чжана расстреливать "русскоязычных лаптей" с целью принуждения изучать розмовну  українську мову хотелось бы увидеть.

Или молчание - знак одобрения?

Анатоль тоже не отвечает на мои вопросы:

Вы против " убийства медведя"?
Вы против распада РФ на 21 государственное новообразование?

 По-видимому своим молчанием  он сообщает, что против предлагаемого! Иначе он бы сразу сказал, что только за это!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Кадра пишет свои тексты в соответствии со своими убеждениями что есть хорошо и что есть плохо.
Вы же пребываете в убеждении, что носителем истины являетесь только вы, а все остальные, кто с вами не согласен, дурни и от непонимания всего и вся.

якщо очикуєш на вiдповiдь, звертайся до мене украiнською
я кацапомовних в цiй гiлцi iгнорую
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

якщо очикуєш на вiдповiдь, звертайся до мене украiнською
я кацапомовних в цiй гiлцi iгнорую

Это ТВОЯ проблема- нежелание понимать русский язык!
 НЕ МОЯ! :D
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

толерантність і взаємоповага запорука злагоди в суспільстві.
скільки усскоязичних вбили у львові, франківську, тернополі тому, що люди не володіють українською, і скільки україномовних вбили в лугандоні, і загалом на окупованих територіях, лише за те що особа розмовляла українською. це що до насильного запровадження української
а може є приклади коли російськомовні відстоюють права своїх україномовних співгромадян на право вільного розвитку української на окупованих територіях так як це робить кадра що до рускомовних тут?
той хто бажає злагоди в суспільстві знайде можливість перейти на українську, той хто хоче розбрату знайде тисячі причин чому цього не робити. крапка


   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

толерантність і взаємоповага запорука злагоди в суспільстві.
скільки усскоязичних вбили у львові, франківську, тернополі тому, що люди не володіють українською, і скільки україномовних вбили в лугандоні, і загалом на окупованих територіях, лише за те що особа розмовляла українською. це що до насильного запровадження української
а може є приклади коли російськомовні відстоюють права своїх україномовних співгромадян на право вільного розвитку української на окупованих територіях так як це робить кадра що до рускомовних тут?
той хто бажає злагоди в суспільстві знайде можливість перейти на українську, той хто хоче розбрату знайде тисячі причин чому цього не робити. крапка
Никто из пишущих на русском языке на ФУПе  не заявляеят,что он против развития украинского языка в Украине вширь и в глубь! Наоборот все мы поддерживаем увеличения доли украинского языка среди граждан Украины! Среди тех украинцев,что по разным причинам перешел на русский язык вместо украинского его предков.
 Ну и очередная твоя подлость приписывания того,что творят на форуме якобы борцуны за украинский язык, пытающиеся сеять раздор,склоки и проивостояние на национальной и лингвистической основе, тем кто это не делает! И только за социальный мир и согласие, за единение в борьбе против внешнего врага.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Никто из пишущих на русском языке на ФУПе  не заявляеят,что он против развития украинского языка в Украине вширь и в глубь! Наоборот все мы поддерживаем увеличения доли украинского языка среди граждан Украины! Среди тех украинцев,что по разным причинам перешел на русский язык вместо украинского его предков.
 Ну и очередная твоя подлость приписывания того,что творят на форуме якобы борцуны за украинский язык, пытающиеся сеять раздор,склоки и проивостояние на национальной и лингвистической основе, тем кто это не делает! И только за социальный мир и согласие, за единение в борьбе против внешнего врага.

про розбрат пишиш постійно ти а підлість приписуєш мені, немає розбрату серед українців, так як всі різуміють важливість української мови і прикладаючи зусилля чи ні із задоволенням на неї переходять...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

про розбрат пишиш постійно ти а підлість приписуєш мені, немає розбрату серед українців, так як всі різуміють важливість української мови і прикладаючи зусилля чи ні із задоволенням на неї переходять...
(tu)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тобто наші воїни які захищають Україну
і при цьому розмовляють російською мовою,
то таки манкурти і ви їм наготували чемодани?
Чи нарешті погодитесь що ваша
фаріонська консерваторія ліпить повну дурню на шкоду Україні?

ну вони Украину захищають в першу чергу а  Україну вже  потім..

манкуртам ніхто не скасовував обов'язок захищати цю державу, навіть якщо вони її ненавидять і вона їм не потрібна
чи це потрібно тільки українським українцям?

узкоязичіє це ментальна хвороба яку треба лікувати а не толерувати
ваш кацапозьік має бути дискримінований, тотально і системно

консерваторія все правильно каже, як по нотам

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Всем украинцам или всем гражданам Украины? Если непонятен вопрос, то сообщаю, что украинцы большая часть от всех граждан Украины.

Мова йшла про "русскагаварящіх украінцев", як себе називають тут ті,  хто лінується зробити над собою невелике зусилля.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

обто наші воїни які захищають Україну
і при цьому розмовляють російською мовою,
вони намагаються змити свою провину кров'ю
наскількти це їм вдається поговоримо пізніше
 а от кацапомовні в тилу - навпаки все нахабніють та нахабніють
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Мова йшла про "русскагаварящіх украінцев", як себе називають тут ті,  хто лінується зробити над собою невелике зусилля.
Тоесть ты имеешь в виду тех украинцев, чьи предки общались на украинском языке.
 И не имеешь в виду всех остальных.
 Если это так,то я вполне согласен с тобой, так  как я всегда был, есть и буду за то, чтобы украинцы, предки которых общались на украинском языке, перестали общаться на русском и вернулись на украинский язык.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вони намагаються змити свою провину кров'ю
Какую вину и перед кем?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Какую вину и перед кем?
перед УКраїною, що за 30 років не заговорили українською, і говорячи кацапською, прикликали рузкі-мір сюди
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Тоесть ты имеешь в виду

Я маю на увазі "русскагаварящіх украінцев".
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

перед УКраїною, що за 30 років не заговорили українською, і говорячи кацапською, прикликали рузкі-мір сюди
Ты  повторяешь утверждения хуйла,что  он защищает русских ( всех.кто говорит на русском языке)!
И приписываешь вину на тех.кто говорит на руском языке,а не имперскаую захватническую политику хуйла,ктороый заявил,что в Украине не остановится!
 Русские и те,кто говорит на русском языке не "искупают" твою мифическую вину,а защищают нашу общую для всех Родину! Совместно со всеми те.кто находится  на фронте и отдаёт свои жизни и здоровье, как и они!
 Те,кого убил хуйло в  русскоязычном Мариуполе,те,кто гибнут в русскоязычном Харькове,Киеве,в других местах Украины- тоже "искупают кровью  вину" перед тобой?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я маю на увазі "русскагаварящіх украінцев".
Кто входит в их число?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Это ТВОЯ проблема- нежелание понимать русский язык!
НЕ МОЯ! :D

Ну тоді і не ридай тут, що хтось не розуміє твій русский язык. І не галасуй тут  капслоками та  окличними знаками.

Бо таке враження, що тобі абідку на все життя нанесли, скиглиш і скиглиш - 19 сторінок зойків та с льоз.

Тебе хтось в Україні притісняє с твоїм язиком? Ні.

Забороняють розмовляти російською? Ні.

Ну, а якщо хтось в Україні тебе не розуміє, то це вже твоя проблема.

Бо твої колотання дуже нагадують розповіді хуйла про утиски російськомовних.

А твої постійні нагадування про твої тяжкі тортури наводять на нехароші роздуми, чи не засланий ти казачок?

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Кто входит в их число?

Чому ти пишеш російською мовою, а не українською, на ФУПі?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я ось думаю, Ви це все пишете від нерозуміння або від дурості?
типова ситуація коли нема що відповісти по суті
аби не визнавати свою неправоту,
в такому випадку переходять на особистості та хамство.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Чому ти пишеш російською мовою, а не українською, на ФУПі?
Ответь на мой вопрос и затем я отвечу на твой!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Кадра пишет свои тексты в соответствии со своими убеждениями что есть хорошо и что есть плохо.
Вы же пребываете в убеждении, что носителем истины являетесь только вы, а все остальные, кто с вами не согласен, дурни и от непонимания всего и вся.
ну це не так погано коли людина справді є носієм Істини,
але в такому разі ця людина може легко пояснити свою позицію
і у неї нема потреби хамством прововкувати срач з опонентом.
А опускаються до таких брудних методів лише ті
хто про Істину не має жодного уявлення, їх цікавить інше..
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ну вони Украину захищають в першу чергу а  Україну вже  потім..

манкуртам ніхто не скасовував обов'язок захищати цю державу, навіть якщо вони її ненавидять і вона їм не потрібна
чи це потрібно тільки українським українцям?
тобто російськомовні захисники України то "неправильні бджоли"
і на Вашу думку вони ненавидять Україну
а воюють з хуйло бо їх хтось змусив? ;o
Я правильно зрозуміла Вашу консерваторію?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія