Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону.

Я не розумію, що таке мати власну банку. Такого не було і ніколи не буде. Дивно це. Лізти вранці банку та дригати ногами та руками. Я читаю пресу.
Я вважаю Томос НАЙГОЛОВНІШОЮ подією в історії, я буду голосувати за Порошенка, я вкладатимусь у нерухомість в Києві, 4-ту. Гройсман дає можливість заробити на нерухомість.
[/quote
Ну, а если война, что будет с недвигой? Да и долгов куча.
   
Ну, а если война, что будет с недвигой? Да и долгов куча.
Тарьте лучше драг. металлы. Серебро уже стоит как при курсе 8 в 2011-м году, то есть в долларе упало уже более чем втрое, будет отскок в разы.
   
 :facepalm1: підроти я сподіваюсь вас так само їпуть в  жеках  :K
   
Картинки з українсько-польського кордону хіба за моєго життя вже не зміняться.
Як 30 років тому було,так і залишилось.Но,хіба шо сучасні технології трохи розбавлють життя в чергах.
А так все по старому.

Але мене цікавить інше питання.
Скажіть,а шо українські торбачі такого везуть в своїх валізках,шо немає в Україні?
Я ось не знаю,шо везти з більш екзотичних країн-бо як шось сподобалось закордоном,то це можна замовити через інтернет,і дешевше.

Шо вони там везуть???????????????
Чи це дійсно така ментальність і традиція,як копання картоплі і,як тут вже сказали,великомученицькі україньські пісні?Сумні,звісно.
   
Ці люди вже ніколи не будуть голосувати за Петра. Сумно
   
Тарьте лучше драг. металлы.
І зберігайте його на Голосіївській 14 кв 76, бугого!

Купляти нерухомість під інвестицію в Києві це в свої ворота гол
   
Картинки з українсько-польського кордону хіба за моєго життя вже не зміняться.
Як 30 років тому було,так і залишилось.Но,хіба шо сучасні технології трохи розбавлють життя в чергах.
А так все по старому.

Але мене цікавить інше питання.
Скажіть,а шо українські торбачі такого везуть в своїх валізках,шо немає в Україні?
Я ось не знаю,шо везти з більш екзотичних країн-бо як шось сподобалось закордоном,то це можна замовити через інтернет,і дешевше.

Шо вони там везуть???????????????
Чи це дійсно така ментальність і традиція,як копання картоплі і,як тут вже сказали,великомученицькі україньські пісні?Сумні,звісно.

везуть ЯКІСТЬ
   

С кем война? С кацапскими выблядками, которые даже рогатку не способны сделать из-за своей криворукости??? Низшие существа это, недолюди.
Уверен, что через после начала 3 дня будем маршировать в Москве. С нами Б-г, и добро всегда побеждает зло! Украна - добро, Хуйлостан - зло.
И у меня СО6. В 2015 проходил медкомиссию в военкомате, следующая может быть только в апреле 2021 года.
   
Картинки з українсько-польського кордону хіба за моєго життя вже не зміняться.
Як 30 років тому було,так і залишилось.Но,хіба шо сучасні технології трохи розбавлють життя в чергах.
А так все по старому.

Але мене цікавить інше питання.
Скажіть,а шо українські торбачі такого везуть в своїх валізках,шо немає в Україні?
Я ось не знаю,шо везти з більш екзотичних країн-бо як шось сподобалось закордоном,то це можна замовити через інтернет,і дешевше.

Шо вони там везуть???????????????
Чи це дійсно така ментальність і традиція,як копання картоплі і,як тут вже сказали,великомученицькі україньські пісні?Сумні,звісно.
Там сало в 3 раза дешевле чем у нас.
   
В чем зрада?

Сотня сограждан приехала на машинах и с удивлением узнала что шара закончилась?
   
Сотня сограждан приехала на машинах
На чужих машинах
   
Визивайте Юлю. Вона знає, як кордон переходжити - он Міхеїла за руку ж перевела. :rotate:

у люлі і так рейтінги захмарні, нащо їй та возня з бляхарами  :rotate:
   
В чем зрада?

Сотня сограждан приехала на машинах и с удивлением узнала что шара закончилась?
7-9 млн.чол каже Рева.
   
там повинні бути палатки Батьківщини з теплими напоями з листівкапи типу Закопаємо Україну разом! або Юля це Україна без черг!
   
Картинки з українсько-польського кордону хіба за моєго життя вже не зміняться.
Як 30 років тому було,так і залишилось.Но,хіба шо сучасні технології трохи розбавлють життя в чергах.
А так все по старому.

Але мене цікавить інше питання.
Скажіть,а шо українські торбачі такого везуть в своїх валізках,шо немає в Україні?
Я ось не знаю,шо везти з більш екзотичних країн-бо як шось сподобалось закордоном,то це можна замовити через інтернет,і дешевше.

Шо вони там везуть???????????????
Чи це дійсно така ментальність і традиція,як копання картоплі і,як тут вже сказали,великомученицькі україньські пісні?Сумні,звісно.
олію ,каву ,сир, сільодку
   
Село неначе погоріло,
Неначе люди подуріли,
Німі на панщину ідуть
І діточок своїх ведуть!..
   
такие вообще на выборы не ходят.. им николы..
   
Там сало в 3 раза дешевле чем у нас.
нема в польщі доброго сала
якась фуйня товщиною з палець
нема добрих свиней
   
Посмотрите параметры армии. И ЯО у них есть. Это звучит как шапкозакидательство, такие вещи не раз сгубили не одно войско даже в схватке с более слабым противником. Противника нельзя недооценивать.
При чем тут 6, у меня тоже, если разбомбят инфраструктуру, то кому будет нужна недвига? Если вас не возьмут на войну и вы будете перекладывать бумаги, это никак не добавит стоимости вашей недвиге.
   
перед святами там завжди так.
хто не хоче чекати, їде потягом чи літаком.
але більшість з них тягають товар туди-сюди і дорожчі варіанти проїзду їм не підходять.
   
олію ,каву ,сир, сільодку
я вже нічого не розумію.
олію в Україну?
кава ж продається через інтернет.
риба,сир?

так гонта,може Ти зауважив,як тут вихваляють україньські споживчі товари?до чого їм польське?
ніколи б не подумав,шо таке везуть і зараз.
   
гідність аж в очах пече :laugh:
   
я вже нічого не розумію.
олію в Україну?
кава ж продається через інтернет.
риба,сир?

так гонта,може Ти зауважив,як тут вихваляють україньські споживчі товари?до чого їм польське?
ніколи б не подумав,шо таке везуть і зараз.
хз ,кажуть дешевше
олію купують в тих великих 3літрових баклажках по 5-6 штук і пруть додому
   
Ну, а если война, что будет с недвигой? Да и долгов куча.
Тарьте лучше драг. металлы. Серебро уже стоит как при курсе 8 в 2011-м году, то есть в долларе упало уже более чем втрое, будет отскок в разы.

На випадок війни потрібно тарити патрони, харчі і пальне, а не нікому не потрібні метали.
   
хз ,кажуть дешевше
олію купують в тих великих 3літрових баклажках по 5-6 штук і пруть додому

Ото гешефт! Баксів 5 зекономлять, а може, цілих 10. 
   
Посмотрите параметры армии. И ЯО у них есть. Это звучит как шапкозакидательство, такие вещи не раз сгубили не одно войско даже в схватке с более слабым противником. Противника нельзя недооценивать.
При чем тут 6, у меня тоже, если разбомбят инфраструктуру, то кому будет нужна недвига? Если вас не возьмут на войну и вы будете перекладывать бумаги, это никак не добавит стоимости вашей недвиге.

Украина - потенциальный лидер по привлечению сторонних инвестиций. Поэтому вложение в недвижимость - самое оптимальное решение. У меня 4 объекта недвижимости в Киеве, 2 я купил в 2009 и 2014 годах. Приобрету еще, для сдачи в аренду.
Украина - уникальная по расположению страна. У нас есть жемчужина - Крым, который может озолотить Украину при грамотном пиаре.
Поэтому я себя связываю с Украиной, жить буду только в Киеве и вкладываться только в Киев. Люблю свою Родину.
   
хз ,кажуть дешевше
олію купують в тих великих 3літрових баклажках по 5-6 штук і пруть додому
і оце так мучатись за марних 20 злотих різниці :facepalm1:
то хто їм винен хуйло,Тимошенко чи Порошенко?

Пан Бог розуму не дав,але на старість горба подарує
   
Бідні наші люди.Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону. (Мостиськ)

Бо українцю не можна на автомобілі до дому їхати без грабунку держави в 3000 евро

Показати зображення...
Кучненько стоять. З машинами черга була б до Кракова.
   
Украина - потенциальный лидер по привлечению сторонних инвестиций. Поэтому вложение в недвижимость - самое оптимальное решение. У меня 4 объекта недвижимости в Киеве, 2 я купил в 2009 и 2014 годах. Приобрету еще, для сдачи в аренду.
Украина - уникальная по расположению страна. У нас есть жемчужина - Крым, который может озолотить Украину при грамотном пиаре.
Поэтому я себя связываю с Украиной, жить буду только в Киеве и вкладываться только в Киев. Люблю свою Родину.

кому ти її здавати будеш  :weep: йди Реву покури
   
Кучненько стоять. З машинами черга була б до Кракова.

бидло має страдати (с) з якийсь підрот
   
Украина - потенциальный лидер по привлечению сторонних инвестиций. Поэтому вложение в недвижимость - самое оптимальное решение. У меня 4 объекта недвижимости в Киеве, 2 я купил в 2009 и 2014 годах. Приобрету еще, для сдачи в аренду.
Украина - уникальная по расположению страна. У нас есть жемчужина - Крым, который может озолотить Украину при грамотном пиаре.
Поэтому я себя связываю с Украиной, жить буду только в Киеве и вкладываться только в Киев. Люблю свою Родину.

 -- Что ни говори, а это в самом деле будет шикарно. Как он
расписывал! "День начнет клониться к вечеру, солнце  со  своими
золотыми  лучами скроется за горы, а на поле брани будут слышны
последние вздохи умирающих, ржание упавших коней, стоны раненых
героев, плач и  причитания  жителей,  у  которых  над  головами
загорятся  крыши". Мне нравится, когда люди становятся идиотами
в квадрате.
     Ванек в знак согласия кивнул головой:
     -- Это было чертовски трогательно!
     -- Это было красиво и поучительно,--  назидательно  сказал
Швейк.--  Я  все  прекрасно  запомнил и, когда вернусь с войны,
буду рассказывать об этом "У чаши". Господин фельдкурат,  когда
нам  это выкладывал, так раскорячился, что меня взял страх, как
бы он не поскользнулся да не брякнулся на полевой алтарь,  ведь
он  мог  бы  разбить  себе  башку  о  дароносицу. Он привел нам
замечательный пример из истории нашей армии, когда  в  ней  еще
служил  Радецкий.  Тогда  над  полем  брани  с  вечерней  зарей
сливался огонь пылавших амбаров. Он будто все это видел  своими
собственными глазами!
     В тот же день обер-фельдкурат Ибл попал в Вену, и еще один
маршевый  батальон  прослушал  ту  же  поучительную  историю, о
которой вспоминал Швейк и которая так сильно  ему  понравилась,
что он с полным основанием окрестил ее "идиотизмом в квадрате".
   
радіють томосу і обговорють як за пецю будуть голосувати  :laugh:
Хочу тебе розчарувати, вони не матимуть змоги проголосувати не за Мамку не за Петра...
   
Хочу тебе розчарувати, вони не матимуть змоги проголосувати не за Мамку не за Петра...

зможуть проголосувати їх рідні  :-)o і їх там точно більше ніж тих шо повертаються
   
і оце так мучатись за марних 20 злотих різниці :facepalm1:
то хто їм винен хуйло,Тимошенко чи Порошенко?

Пан Бог розуму не дав,але на старість горба подарує
копійка до копійки і рубль
   
копійка до копійки і рубль
:facepalm1: в Українців навіть ощадливість якась інша.
поробили б на дві години більше і не треба було б перетворюватись в торбача
   
На чужих машинах

Да какая разница? Ну посмотрели хотя бы правила пересечения границы перед выездом - а вдруг что-то поменялось?

Нет, мы поедем, а там как-нибудь да будет.

Наивные мечтательные заробитчане.
   
Хочу тебе розчарувати, вони не матимуть змоги проголосувати не за Мамку не за Петра...
Чого? Вони у консульстві проголосють
   
:facepalm1: в Українців навіть ощадливість якась інша.
поробили б на дві години більше і не треба було б перетворюватись в торбача
в українців ощадливість досить специфічна ,
працюватимуть кожен день по 2 години більше ,накуплять олії і тд щоб заощадити грошей дітям на найновший айфон :gigi:
   
 наперед спланувати дорогу потягом макитра не спрацьовує. за клумаки грошей шкода?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія